Ideální milenec, ideální bull

Diskuse o kandaulismu, cuckold v lehké formě (bez extrémů)
Pravidla fóra
- používejte již existující témata, nové téma zakládejte pouze ve vyjímečných případech
- pro diskusi o sobě a svém příběhu si založte deníček ve fóru deníčky - uživatelé Vás potom snadněji najdou a mohou se Vás ptát na konkrétní věci
- PRO EXTRÉMNÍ TÉMATA JE ZDE FORUM EXTRÉMY
Odpovědět
Uživatelský avatar
Pavca
Příspěvky: 77
Registrován: stř 07. zář 2016 16:20:19
Role ženy: je HOTWIFE
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1217

Re: Ideální milenec, ideální bull

Příspěvek od Pavca »

wifenka píše:Taky si neumim, predstavit dlouhodoby vztah, obavam se.,ze se jeden nebo druhy zamiluje....
Paradoxne, kdyz jsem hodne nadrzena, tak nejsem narocna, po opadnuti vzruseni nastoupi mozek a
takovy se jeste nenarodil.
Jsme na tom stejně. Miluji miláčka a ty zajdy mám jen na občasné zpestřní. Možná, abych si uvědomila, kde je doma.
Uživatelský avatar
MlsnáKoza
Příspěvky: 665
Registrován: pon 24. zář 2018 14:38:44
Role ženy: je HOTWIFE
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1863

Re: Ideální milenec, ideální bull

Příspěvek od MlsnáKoza »

Chtěla jsem založit tématické fórum, ale koukám, že jedno starší tu už je. Tak snad se Domkanda nebude zlobit, že se mu sem nabourám a zkusím tuto starší debatu trošku rozproudit. A aby bylo o čem psát, možná bych upravila otázku- DÁMY JAKÁ JE VAŠE PŘEDSTAVA IDEÁLNÍHO MILENCE/ PÁNOVÉ JAKÁ JE VAŠE PŘEDSTAVA IDEÁLNÍ MILENKY? Dopředu upozorňuji, že hloupé vtípky mě nezajímají (koho ano?) Protože ať chceme nebo ne, ačkoliv jsme ženy i muži jeden živočišný druh, občas mám pocit, že jsme každý z jiné planety a spousta informací se ztratí v překladu ;) Tak pište, debatujte..... :D
ChtelBych
Příspěvky: 78
Registrován: ned 21. dub 2019 2:10:09
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1703

Re: Ideální milenec, ideální bull

Příspěvek od ChtelBych »

@MlsnáKoza, díky za obnovení tohoto tématu. Určitě večer taky přispěji svým názorem.
Tuzexsex
Příspěvky: 882
Registrován: pon 21. kvě 2018 21:17:10
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Ideální milenec, ideální bull

Příspěvek od Tuzexsex »

MlsnáKoza píše:Chtěla jsem založit tématické fórum, ale koukám, že jedno starší tu už je. Tak snad se Domkanda nebude zlobit, že se mu sem nabourám a zkusím tuto starší debatu trošku rozproudit. A aby bylo o čem psát, možná bych upravila otázku- DÁMY JAKÁ JE VAŠE PŘEDSTAVA IDEÁLNÍHO MILENCE/ PÁNOVÉ JAKÁ JE VAŠE PŘEDSTAVA IDEÁLNÍ MILENKY? Dopředu upozorňuji, že hloupé vtípky mě nezajímají (koho ano?) Protože ať chceme nebo ne, ačkoliv jsme ženy i muži jeden živočišný druh, občas mám pocit, že jsme každý z jiné planety a spousta informací se ztratí v překladu ;) Tak pište, debatujte..... :D
Ideální milenka neexistuje...
Uživatelský avatar
MlsnáKoza
Příspěvky: 665
Registrován: pon 24. zář 2018 14:38:44
Role ženy: je HOTWIFE
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1863

Re: Ideální milenec, ideální bull

Příspěvek od MlsnáKoza »

Jistě. Ideál nikdy není úplně ideální. Ale nějakou představu, jaká by mohla určitě být a jaká určitě ne, máš.
sempervirens
Příspěvky: 54
Registrován: stř 05. črc 2017 7:02:43
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: společné chvilky

Re: Ideální milenec, ideální bull

Příspěvek od sempervirens »

Ideální milenka nemusí být miss ani sexbomba. Je to sympatická dáma, která má v životě jasno a nechce anebo nemůže mít plný úvazek s milencem. Když milenka, tak má častou (častější) potřebu milování, než manželka...:-). Nebojí se experimentovat, ale to je i tím, že není svazována x letým vztahem. Bohužel vždy je tam riziko něčeho intenzivnějšího, což může narušit domácí pohodu, ale takový je život...:-)
Naposledy upravil(a) sempervirens dne čtv 25. dub 2019 21:21:10, celkem upraveno 2 x.
Uživatelský avatar
MlsnáKoza
Příspěvky: 665
Registrován: pon 24. zář 2018 14:38:44
Role ženy: je HOTWIFE
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1863

Re: Ideální milenec, ideální bull

Příspěvek od MlsnáKoza »

Díky za tvou definici Sempervirens. Přesně jsi pochopil můj dotaz.
joker101
Příspěvky: 21
Registrován: čtv 04. srp 2016 16:55:54
Role ženy: ženu nemám
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: Miluji situace, kdy mohu mít něčí manželku před ním a sledovat jeho reakci, když si to užívá s jiným.

Re: Ideální milenec, ideální bull

Příspěvek od joker101 »

Tak rozhodně by měla být chytrá, krásná o svou postavu dbající a milující jak manžela tak bulla. Měla by mít v očích jiskru a krásné rty toužící po polibcích od milence.
Uživatelský avatar
MlsnáKoza
Příspěvky: 665
Registrován: pon 24. zář 2018 14:38:44
Role ženy: je HOTWIFE
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1863

Re: Ideální milenec, ideální bull

Příspěvek od MlsnáKoza »

Takže interesovaná tam i tam? Myslela jsem, že muži o city nestojí...
joker101
Příspěvky: 21
Registrován: čtv 04. srp 2016 16:55:54
Role ženy: ženu nemám
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: Miluji situace, kdy mohu mít něčí manželku před ním a sledovat jeho reakci, když si to užívá s jiným.

Re: Ideální milenec, ideální bull

Příspěvek od joker101 »

Tak musí zaujmout vzhledem, ale i důvtipem. Taky ale musí bull vidět, že po něm touží a chce ho přece...
Odpovědět