Jak starou manželku ještě stojí za to ukazovat?

Diskuse o kandaulismu, cuckold v lehké formě (bez extrémů)
Pravidla fóra
- používejte již existující témata, nové téma zakládejte pouze ve vyjímečných případech
- pro diskusi o sobě a svém příběhu si založte deníček ve fóru deníčky - uživatelé Vás potom snadněji najdou a mohou se Vás ptát na konkrétní věci
- PRO EXTRÉMNÍ TÉMATA JE ZDE FORUM EXTRÉMY
Odpovědět
adept
Příspěvky: 64
Registrován: pát 11. bře 2016 8:57:32
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Jak starou manželku ještě stojí za to ukazovat?

Příspěvek od adept »

Zdravím zdejší komunitu. Otázka zní „Jak starou manželku ještě stojí za to ukazovat?“.
Správnou odpověď asi neznáme nikdo. Pokud by ale někoho zajímal osobní názor (nemusí být správný) chlípného staříka, který své první fotky vyvolával v roce 1964, ženské tělo objevoval od patnácti (tehdy však na focení většinou nedošlo) a vlastní milovanou manželku fotí (někdy i nahou) od roku 1980, rád se svěřím.
Už samu otázku bych formuloval jinak. Místo starou bych možná napsal zralou a ukazovat určitě dokud ještě stojí. Třeba aspoň těm co si ji prohlédnou a autora určitě potěší, že se o ni podělil (o fotku, že).
Já, na to jak dlouho ji fotím, jsem ji ukázal poprvé nedávno až na tomto fóru.
Pokud rádi fotíte, máte pěkného koníčka. Pokud fotíte ženu, kterou milujete, máte pěknou ženu, protože dokud ji milujete, je pořád pěkná. Neexistují na to tabulky ani škatulky, ani roky nebo kila. Nikdy se nezavděčíte každému, někdo je na blondýny, jiný na zrzky, někdo na brunety nebo černovlásky. Někdo preferuje mánesovský typ, jiný zase radši postavu Twigi. Někdo radši vyholené, jiný přírodní klín. Někdo rád kůzlátka a někdo pořádný kozy.
Takže pokud vás samotné fotografie vaší partnerky naplňují, ukazujte. Pokud se vaše partnerka trochu ráda předvádí a jede v tom s vámi, jste šťastný muž, ukazujte. Pokud o tom neví, doufejte, že ji nepozná nějaký práskač a ukazujte, Pokud vás láká napětí z ukazování neznámým lidem v anonymním kyberprostoru, ukazujte. Někoho potěšíte, někoho ne. V tom případě rozumný to s nadhledem přejde, pomyslí si své a nereaguje, hlupák vám ji ztrhá.
Největším problémem, jsou ovšem ženy samotné, respektive jejich těla. Moc se kontrolují, moc se hlídají, pořád se jim na nich samých něco nelíbí a pořád něco řeší. Chlapi to mají jinak. Kouknou na babu na fotce nebo v reálu a je to jo nebo ne. To ženy nepochopí, že chlap na fotce neřeší pihy, strije, jizvičky nebo faldíky. Kolikrát naturalisticky zobrazený pohlavní orgán trumfne oduševnělost tváře, mimický projev citů a pocitů (hlavně před, při ale i po orgasmu) pohled a úsměv, které mohou nabývat hodnot od něžně milující manželky po poslední barovou kurvu. A zmíněné malé defekty? Ty skryjí zbytky ošacení, erotické prádélko nebo úhel záběru.
Ale ruku na srdce, taky mám stovky jejích fotek, kde je vidět jizva po zpackané operaci apendixu v dětství. To pak řeším při úpravě. Z celé postavy použiju buď bustu nebo detail o kousek níž. Prostě se v zápalu boje (focení) necháme unést a pak je všechno jedno. Proto se to taky většinou zvrhne. Ale je to fajn.
georgeman
Příspěvky: 258
Registrován: ned 05. čer 2016 17:23:44
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Jak starou manželku ještě stojí za to ukazovat?

Příspěvek od georgeman »

Starsi me hrozne rajcujou.... nejlip se z ni vzdycky vyhonim... jestli ma nekdo nejakou peknou panicku tak napiste zpravu :-)
Domkanda
Příspěvky: 1566
Registrován: ned 09. říj 2016 18:28:25
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsem dominantní kandaulista. Tady nehledáme.
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=733

Re: Jak starou manželku ještě stojí za to ukazovat?

Příspěvek od Domkanda »

Měl bych diskuzi vrátit k mému prvnímu příspěvku:
Nejde mi o fotky, tam si každé zboží svého zájemce najde, každý se může (ne)podívat, podobné fotky se většinou nehážou veřejně na FB, ale někam, kde jsou očekávatelné.
Svojí otázku jsem myslel na začátku léta jako "náhodné" ukazování náhodným divákům třeba někde u řeky. Tedy lidem, kteří v té chvíli neočekávají nahatou ženskou nebo třeba nahatou ženskou 45 let, 50 let, 55+ let ... Šlo mi o to, kdy by jste se začali o tu ženskou bát, aby od náhodných diváků neslyšela třeba nejapné komentáře o vypelichané koze ... to by jí pak vadilo.
Je jasné, že holka 20-25 - pokud to nebude hrošice, nejapné komentáře neuslyší. Šlo mi o to, jaký věk může zcela náhodný divák (15 -50) hodnotit negativně, že by si ten pohled už odpustil.

Klidně se přiznám, že já, když mi bylo třeba 22 a měl jsem vlastní holku na šukání a nebyl tedy nadržený, tak od zcela průměrné nahé ženské 45+ bych se odvrátil, příliš by mě nepřitahovala. Nekomentoval bych, ale odvrátil bych se. A dokážu si představit, že někdo z kamarádů od rány by jí třeba hloupě komentoval.
Máme toho dost za sebou. Zajímají mě reálné zkušenosti. Povídky skoro nečtu.
adept
Příspěvky: 64
Registrován: pát 11. bře 2016 8:57:32
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Jak starou manželku ještě stojí za to ukazovat?

Příspěvek od adept »

Sorry, plně jsem nepochopil zadání.
Uživatelský avatar
Hot_Man
Příspěvky: 49
Registrován: úte 31. říj 2017 13:49:42
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Jak starou manželku ještě stojí za to ukazovat?

Příspěvek od Hot_Man »

manžel_222 píše:Obrázek
Tak prikladám pár fotiek.
Obrázek

Obrázek

Obrázek
Kocicka presne muj tip. Kolik jo je? Jestli to neni tajne :-)
efir
Příspěvky: 20
Registrován: sob 23. črc 2016 12:19:44
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: mám rád, když manželku šuká chlap přede mnou

Re: Jak starou manželku ještě stojí za to ukazovat?

Příspěvek od efir »

Tak to je bomba!!! Jak je krásná !!
manžel_222
Příspěvky: 263
Registrován: úte 30. kvě 2017 7:01:35
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Sme manželský pár. Sme spolu 21 rokov, sme šťastní, milujeme sa mame jednu dcérku. Moja pani manželka je dominantná Pani na úrovni. Ja ako manžel robím všetko prenu aby jej nič nechýbalo. Sexuálne som jej nikdy nestačil. Manželka má svojho Bulla

Re: Jak starou manželku ještě stojí za to ukazovat?

Příspěvek od manžel_222 »

No typnite si chlapi :)
manžel_222
Příspěvky: 263
Registrován: úte 30. kvě 2017 7:01:35
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Sme manželský pár. Sme spolu 21 rokov, sme šťastní, milujeme sa mame jednu dcérku. Moja pani manželka je dominantná Pani na úrovni. Ja ako manžel robím všetko prenu aby jej nič nechýbalo. Sexuálne som jej nikdy nestačil. Manželka má svojho Bulla

Re: Jak starou manželku ještě stojí za to ukazovat?

Příspěvek od manžel_222 »

efir píše:Tak to je bomba!!! Jak je krásná !!
Diky
efir
Příspěvky: 20
Registrován: sob 23. črc 2016 12:19:44
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: mám rád, když manželku šuká chlap přede mnou

Re: Jak starou manželku ještě stojí za to ukazovat?

Příspěvek od efir »

Kolik má? 45 let?
Zaj1cek
Příspěvky: 3
Registrován: pát 10. lis 2017 1:31:36
Pár slov o nás: Som zajačik

Re: Jak starou manželku ještě stojí za to ukazovat?

Příspěvek od Zaj1cek »

manžel_222 píše:Obrázek
Tak prikladám pár fotiek.
Obrázek

Obrázek

Obrázek
Tak tú by som ti hneď prevetral luxus
Odpovědět