SUBMISIVITA vůči milenci

Diskuse o kandaulismu, cuckold v lehké formě (bez extrémů)
Pravidla fóra
- používejte již existující témata, nové téma zakládejte pouze ve vyjímečných případech
- pro diskusi o sobě a svém příběhu si založte deníček ve fóru deníčky - uživatelé Vás potom snadněji najdou a mohou se Vás ptát na konkrétní věci
- PRO EXTRÉMNÍ TÉMATA JE ZDE FORUM EXTRÉMY
Uživatelský avatar
cernosi
Příspěvky: 190
Registrován: stř 09. lis 2016 18:49:25
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: libi se mi cernosi s bilyma holkama. vzrusuje mne nadrazenost cernochu a jejich povysene chovani.
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=799

Re: SUBMISIVITA vůči milenci

Příspěvek od cernosi »

tak ji napis. rad si to prectu. moc rad ctu jak si milenec zotroci uboheho manzela, ktery nedokaze uspokojit svoji zenu. protoze bili nedokazou dobre skoro nic, jenom kritizovat, nadavat a urazet. proto jejich zeny casto vzhlizi k beztarostnym, pozitivnim a dobre geneticky vybavenym samcum. nemusim asi rikat, jake samce tim myslim.
jsem normalni chlap ale mam zvracene fantasie o cernosich a bilych holkach a mam tady o tom svoje tema.
mustang
Příspěvky: 14
Registrován: úte 03. úno 2015 20:16:39

Re: SUBMISIVITA vůči milenci

Příspěvek od mustang »

Zaujímavé :-)
pepe
Příspěvky: 766
Registrován: sob 26. črc 2014 15:29:59

Re: SUBMISIVITA vůči milenci

Příspěvek od pepe »

A co vztah dominantní bull a submisiviní cuckold a jeho zena?
Libilo by se mi mit doma poslusnou devku, ktera by byla poslusnou devkou sveho pana. A ja bych mu ji musel vozit, oblekat pro nej, potom cekat, az si s ni uzije a celkove se o ni starat. Ja bych ji hyckal a staral se o ni a on by ji zase trapil a daval ji rozkazy. Musela by ho poslouchat a ukajet jeho chut na sex.

Libilo by se vam to? Takovy par, kde by oba spolecne delali pomysleni svemu prisnemu panovi? On by znal dobre svoje misto, takze po prichodu pana by si na nej kleknul a ona by se zase automaticky svlekla a postavila se pred pana v ocekavani, co se bude dit. Pan by na ni sahal, prohlizel by si ji, jako kus masa a pochvaloval si nasi poslusnost.

Laka to nekoho? A je tady nejaka subinka ktere by se libilo, mit za milence dominantniho pana a doma hodneho, starostliveho cuckolda, ktery by ji lizal rany?
Macicka4444
Příspěvky: 143
Registrován: ned 02. dub 2017 14:56:16
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: SUBMISIVITA vůči milenci

Příspěvek od Macicka4444 »

U nas je to akoby posunute oproti tomu co pises. Moj manzel je skor ten co nariaduje a milenec sa viac vezie. Ale ja samozrejme poslucham oboch. A manzel si ma zvykne vystrojit, tak ako popisujes, aby som bola pre milenca pekna, ale ma zas aj trocha vysviha opaskom ked dostane chut.
Ale aj toto opacne garde je velmi prijemne, ubezpecujem ta, kd je manzel bull.
pepe
Příspěvky: 766
Registrován: sob 26. črc 2014 15:29:59

Re: SUBMISIVITA vůči milenci

Příspěvek od pepe »

Takze se ti libi ta submisivni pozice, nikoliv dominantni hotwife, ale subinka a jeden te suka, druhy zase tresta.
Ale libilo by se ti, kdyby treba tvuj manzel byl cuckold a byl sub a bull by byl tvuj pan? Nebo umis si to alespon predstavit, bylo by to pro tebe jako zenu vzrusujici?
Macicka4444
Příspěvky: 143
Registrován: ned 02. dub 2017 14:56:16
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: SUBMISIVITA vůči milenci

Příspěvek od Macicka4444 »

Ano, viem si to predstavit. Ale ked ja sa jednoducho rada necham viest. a chlapci sa hraju a ja som hracka. Je to tak fajn.
zvědavec
Příspěvky: 1065
Registrován: pon 28. črc 2014 20:02:01

Re: SUBMISIVITA vůči milenci

Příspěvek od zvědavec »

Macicka4444 píše:U nas je to akoby posunute oproti tomu co pises. Moj manzel je skor ten co nariaduje a milenec sa viac vezie. Ale ja samozrejme poslucham oboch. A manzel si ma zvykne vystrojit, tak ako popisujes, aby som bola pre milenca pekna, ale ma zas aj trocha vysviha opaskom ked dostane chut.
Ale aj toto opacne garde je velmi prijemne, ubezpecujem ta, kd je manzel bull.
Co ti manzel obleka? Co nosis pred milencem?
A naplaca ti manzel nekdy tvoji zlobivou kundicku?
Macicka4444
Příspěvky: 143
Registrován: ned 02. dub 2017 14:56:16
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: SUBMISIVITA vůči milenci

Příspěvek od Macicka4444 »

Manzel sa o mna stara pred tým, niekedy mi holi nohy, natiera ma mleikom aby som mala vláčnu pleť a podobne.
Rada si obliekam samodrzky a niekedy ma moji chlapi presvedcia aby som s nimi sla von bez spodneho pradla. Raz som bola na vychadzke oblecena len v lodickach, samodrzkach, snure na pradlo a lahkom jarnom kabate. To bola prechadzka! Stale mal niekto ruky pod tym mojim jarnikom :) Boli sme z toho vsetci traja pekne horuci.
A ze ci mi naplaca na kundicku. Necham sa rada bit remenom alebo aj prutom po zadocku a po kozickach. Ale medzi nohami som citliva a skratka nemozem si pomoct, vzdy reflexivne stiahnem nohy. Ale z casu na cas sa necham vyviazat za kolena pekne na siroko a potom to uz ide. Ale to mam sklony fakt kricat, takze ak to robime vecer, vzdy musim mat nohavicky v ustach - kvoli detom.
Ale to vies, manzel nie je kruty, takze mi ju urobi tak akurat. A ta vyslahana cervena kundicka je nasledne fakt velmi citliva a ja mam strasne dobre orgazmy.
No a pochopiteľn ek tomu patri aj spravny žargón. Takže mi manžel vysvetluje aka som pobehlica a kurva a ja to uznavam a vravim mu, ze som a ze vytrtkam este more chlapov a ak sa mi bude chciet, tak aj zien. A jemu z toho este viac stoji a ja cela teciem. Takze sa takto vselijako hrame :)
zvědavec
Příspěvky: 1065
Registrován: pon 28. črc 2014 20:02:01

Re: SUBMISIVITA vůči milenci

Příspěvek od zvědavec »

Tak to mate moc hezky zarizene.
A to rikas doma ze jsi videla hezkeho mladika a jestli ho muzes vykourit ze jsi byla hodna a manzel ti to povoli? Nebo ti je vybira manzel?
Jsi sla naha pod kabatkem jako ta na fotce?

https://c2.staticflickr.com/6/5531/1192 ... 73c7_b.jpg
Macicka4444
Příspěvky: 143
Registrován: ned 02. dub 2017 14:56:16
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: SUBMISIVITA vůči milenci

Příspěvek od Macicka4444 »

Tak to sa este nestalo, ze by som si niekoho len tak vyhliadla a mala chut ho vykourit. Myslim, ze to je taky muzsky proces, ale u baby to skratka asi funguje inak.
Zvacsa je to nejaka hra, ktoru s muzom vymyslime alebo osoba o ktorej sa dohodneme a potom to nejako zahrame, aby vsetci boli spokojni. Zas, ze by som to robila s cudzim clovekom v bare - tak to sa (zatial) nestalo :)
Ano bola som naha pod kabatom. Len ma "obliekli" do tej snury, mala som ju pod prsami a cez kundicku a bolo to velmi, velmi sexi. Citila som sa naha aj oblecena :)
Odpovědět