Pásy cudnosti, klícky na penis PORADNA

Diskuse o kandaulismu, cuckold v lehké formě (bez extrémů)
Pravidla fóra
- používejte již existující témata, nové téma zakládejte pouze ve vyjímečných případech
- pro diskusi o sobě a svém příběhu si založte deníček ve fóru deníčky - uživatelé Vás potom snadněji najdou a mohou se Vás ptát na konkrétní věci
- PRO EXTRÉMNÍ TÉMATA JE ZDE FORUM EXTRÉMY
Odpovědět
bozihovadko
Příspěvky: 466
Registrován: pát 25. říj 2019 6:55:52
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1849

Re: Pásy cudnosti, klícky na penis PORADNA

Příspěvek od bozihovadko »

promethis píše: stř 16. čer 2021 17:45:13
bozihovadko píše: stř 16. čer 2021 17:04:53 Bolest varlat je ze začátku v noci normální. Chce to naopak vydržet, jdi na záchod, napít se. Musíš to rozchodit a pak si jít znovu lehnout. Ze začátku se takhle budeš budit několikrát za noc. Chce to něčím namazat koule okolo kroužku a bude to o něco lepší a těsné spodní prádlo na spaní. Časem když vydržíš, tak pak budeš spát v klidu celou noc. Já dnes už spím klidně celou noc, nemažu a spím i nahý. Chce to jen vydržet, tělo si zvykne.
To vše za předpokladu, že máš správnou velikost kroužku, nikde tě neškrtí a nemodrají ti z toho koule.
Pozeráte sa na to aj z čisto zdravotného hľadiska? Pás je isto skvelý sluha, ktorý dožičí krásne momenty medzi mužom a jeho Pani, ale zlý pán. Zdravému chlapovi, keď sa začne tvoriť semeno, tak tento proces zastaví až smrť. Je asi logické, že to semeno musí z tela von. Klietka by mala regulovať to, že je to pod drobnohľadom majiteľky. Ale niekedy s úžasom čítam, ako sa chlapi tešia z toho, že sa týždne či mesiace nevystriekali. Samozrejme, každému podľa chuti! Ale toto je čistý hazard. Veď to semeno ak nejde von prirodzenou cestou, tak sa to nejako vstrebáva do tela. Upchávajú sa dôležité "potrubia" a je otázka času, kedy si z toho pôvodne zdravý chlap uženie rakovinu.
No myslím, že by jsi si měl o tom něco zjistit. Navíc je to každého věc, stejně jako kouření, co myslíš?
promethis
Příspěvky: 5
Registrován: čtv 01. lis 2018 15:42:54
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Pásy cudnosti, klícky na penis PORADNA

Příspěvek od promethis »

bozihovadko píše: stř 16. čer 2021 18:31:09
promethis píše: stř 16. čer 2021 17:45:13
bozihovadko píše: stř 16. čer 2021 17:04:53 Bolest varlat je ze začátku v noci normální. Chce to naopak vydržet, jdi na záchod, napít se. Musíš to rozchodit a pak si jít znovu lehnout. Ze začátku se takhle budeš budit několikrát za noc. Chce to něčím namazat koule okolo kroužku a bude to o něco lepší a těsné spodní prádlo na spaní. Časem když vydržíš, tak pak budeš spát v klidu celou noc. Já dnes už spím klidně celou noc, nemažu a spím i nahý. Chce to jen vydržet, tělo si zvykne.
To vše za předpokladu, že máš správnou velikost kroužku, nikde tě neškrtí a nemodrají ti z toho koule.
Pozeráte sa na to aj z čisto zdravotného hľadiska? Pás je isto skvelý sluha, ktorý dožičí krásne momenty medzi mužom a jeho Pani, ale zlý pán. Zdravému chlapovi, keď sa začne tvoriť semeno, tak tento proces zastaví až smrť. Je asi logické, že to semeno musí z tela von. Klietka by mala regulovať to, že je to pod drobnohľadom majiteľky. Ale niekedy s úžasom čítam, ako sa chlapi tešia z toho, že sa týždne či mesiace nevystriekali. Samozrejme, každému podľa chuti! Ale toto je čistý hazard. Veď to semeno ak nejde von prirodzenou cestou, tak sa to nejako vstrebáva do tela. Upchávajú sa dôležité "potrubia" a je otázka času, kedy si z toho pôvodne zdravý chlap uženie rakovinu.
No myslím, že by jsi si měl o tom něco zjistit. Navíc je to každého věc, stejně jako kouření, co myslíš?
Pýtal som sa len na názor, nikoho nesúdim a nikomu nejdem kecať do toho ako to má, alebo nemá. Nemal som v úmysle ani rýpať, iba som chcel poznať názory ľudí, čo to takto majú a či sa zamýšľali nad zdravotným rizikom.
Btw. čo si mám na tomto naštudovať? Veď je to na rovnakom princípe ako keby sa zadržiaval moč, podobne je to predsa so semenom, ak sa teda bavíme o vitálnom tele. Ale zdôrazňujem, nikoho nesúdim! Samozrejme chápem, že niekedy chtíč a vzrušenie celkom potlačí racio. Fajčenie je zlozvyk, ale toto je záležitosť trochu iného charakteru, preto rád spoznám pohľad človeka, čo takto žije a či niekedy riešil aj túto odvrátenú stránku. Lebo ako isto vieš, každá minca má dve strany :)
Uživatelský avatar
iZdeneek
Příspěvky: 317
Registrován: ned 01. bře 2020 1:04:38
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA

Re: Pásy cudnosti, klícky na penis PORADNA

Příspěvek od iZdeneek »

V mém případě se o zadržování semene nedá mluvit, z vlastní zkušenosti vím, že po 1-2 dnech začne pomalu samovolně odkapávat. Penis neni úplně zmáčknutý a při správné velikosti kroužku nejsou ani varlata. Jen ta rána jsou pekelná.
DEslint
Příspěvky: 61
Registrován: sob 11. úno 2017 2:12:28
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: Hledame bulla

Re: Pásy cudnosti, klícky na penis PORADNA

Příspěvek od DEslint »

Já při delším nošení klece cb 6000s kov (7 dní a více) mám problém s tím, že mě kousne dělá podlitiny a dokonce defekty. Po sundání 5 dnů než se vrátí do normálu...
Fencek55
Příspěvky: 144
Registrován: pon 08. dub 2019 20:41:35
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Bydliště: Pardubický kraj

Re: Pásy cudnosti, klícky na penis PORADNA

Příspěvek od Fencek55 »

Jaký mate osobní rekordy v délce trvalého zamčení? Já 42 dní…
Uživatelský avatar
iZdeneek
Příspěvky: 317
Registrován: ned 01. bře 2020 1:04:38
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA

Re: Pásy cudnosti, klícky na penis PORADNA

Příspěvek od iZdeneek »

DEslint píše: pát 18. čer 2021 19:23:42 Já při delším nošení klece cb 6000s kov (7 dní a více) mám problém s tím, že mě kousne dělá podlitiny a dokonce defekty. Po sundání 5 dnů než se vrátí do normálu...
Nejvíc jsem vydržel 8 dní v kovu, po sundání to bylo jako by mi ho někdo zmlátil baseballovou pálkou. Podlitiny se vstřebaly cca. po 7 dnech, takže opatrně. Asi opravdu raději mazat i když to nebolí.
Uživatelský avatar
mira123
Příspěvky: 178
Registrován: stř 03. zář 2014 7:25:55
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: život je příliš krátký, abychom odkládali své sny na později
Bydliště: Praha

Re: Pásy cudnosti, klícky na penis PORADNA

Příspěvek od mira123 »

Mám dotaz. Nemáte obavy, že když prostrčíte koule tím kulatým , tak je potom z toho už nevytáhnete? Koupil jsem si už dvě klícky na penis a ani jednu jsem si ještě bohužel pořádně nedokázal nasadit. Buď mám problém s tím, že mám moc nateklé koule, nebo že je klícka moc těžká a jelikož já mám malé péro, tak mám problém si tu klícky vůbec nasadit. Viz foto. Můžete mně prosím někdo poradit? Děkuji.
Obrázek
DEslint
Příspěvky: 61
Registrován: sob 11. úno 2017 2:12:28
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: Hledame bulla

Re: Pásy cudnosti, klícky na penis PORADNA

Příspěvek od DEslint »

mira123 píše: sob 19. čer 2021 1:31:26 Mám dotaz. Nemáte obavy, že když prostrčíte koule tím kulatým , tak je potom z toho už nevytáhnete? Koupil jsem si už dvě klícky na penis a ani jednu jsem si ještě bohužel pořádně nedokázal nasadit. Buď mám problém s tím, že mám moc nateklé koule, nebo že je klícka moc těžká a jelikož já mám malé péro, tak mám problém si tu klícky vůbec nasadit. Viz foto. Můžete mně prosím někdo poradit? Děkuji.
Obrázek
A to myslíš vážně klec skoro 12cm na tohle? Musíš koupit vhodný typ pro tebe doporučuji
https://www.cudnost.cz/kovove-pasy-cudnosti/minicage/ popřípadě něco na tenhle způsob.
Uživatelský avatar
mira123
Příspěvky: 178
Registrován: stř 03. zář 2014 7:25:55
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: život je příliš krátký, abychom odkládali své sny na později
Bydliště: Praha

Re: Pásy cudnosti, klícky na penis PORADNA

Příspěvek od mira123 »

DEslint píše: sob 19. čer 2021 2:44:04
mira123 píše: sob 19. čer 2021 1:31:26 Mám dotaz. Nemáte obavy, že když prostrčíte koule tím kulatým , tak je potom z toho už nevytáhnete? Koupil jsem si už dvě klícky na penis a ani jednu jsem si ještě bohužel pořádně nedokázal nasadit. Buď mám problém s tím, že mám moc nateklé koule, nebo že je klícka moc těžká a jelikož já mám malé péro, tak mám problém si tu klícky vůbec nasadit. Viz foto. Můžete mně prosím někdo poradit? Děkuji.
Obrázek
A to myslíš vážně klec skoro 12cm na tohle? Musíš koupit vhodný typ pro tebe doporučuji
https://www.cudnost.cz/kovove-pasy-cudnosti/minicage/ popřípadě něco na tenhle způsob.
Díky za odkaz, každopádně momentálně mám doma dvě nepoužité klícky na větší péra úplně k ničemu.
bozihovadko
Příspěvky: 466
Registrován: pát 25. říj 2019 6:55:52
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1849

Re: Pásy cudnosti, klícky na penis PORADNA

Příspěvek od bozihovadko »

Navážu na předchozí příspěvky. Dnes již nemažu vůbec, zamčený jsem vlastně trvale, letos jsem se udělal jen jednou. A semeno to se určitě nikam nevstřebává ani mi nepřetéká ušima ven. Tělo je přizpůsobivé, přebytečné semeno vyloučí samo při močení a tak jednou týdně vyteče plná nálož.
Doprav
Dopracovat se k tomu, že v pásu můžu být trvale, nijak neomezen, ale trvalo dlouho. Řekl bych dva tři roky. Bylo to o zkoušení několika klícek. Po zkušenosti s mou první jsem si dokonce myslel, že je zamykání nereálné. Ale nevzdal jsem to, zkoušel jsem to dál. Postupně si tělo zvyklo, naučil jsem se vypozorovat své pocity, pohodlí a klícku trochu poupravit, tak aby seděla naprosto dokonale a byla skutečně "bezpečná", tzn. že se z ní nemohu dostat bez jejího totálního zničení. Ale také to chtělo v začátcích překonat trochu, no spíš dost, nepohodlí a i bolesti, otlaků a odřenin překonat dost nocí, kdy mě každou hodinu budila bolestivá erekce.
Chce to opravdu trpělivost, vůli překonat, je to na dlouho, ale pokud člověk nebere klícku jako hračku na pár hodin nebo dní, ale chce být zamčený trvale, stojí to za to, řekl bych je nutnost si tímto projít. Dnes už o klícce ani nevím, spím celou noc, nemažu, nic nebolí, nic netlačí. A dokonce, když se někdy výjimečně stane, že mě moje žena hned po mytí nezamkne a nechá mě pár hodin bez klícky, jsem nesvůj, připadám si divně a dokonce se mi špatně chodí čůrat, protože je pro mě divný pocit ho držet v ruce.
Odpovědět