Pásy cudnosti, klícky na penis PORADNA

Diskuse o kandaulismu, cuckold v lehké formě (bez extrémů)
Pravidla fóra
- používejte již existující témata, nové téma zakládejte pouze ve vyjímečných případech
- pro diskusi o sobě a svém příběhu si založte deníček ve fóru deníčky - uživatelé Vás potom snadněji najdou a mohou se Vás ptát na konkrétní věci
- PRO EXTRÉMNÍ TÉMATA JE ZDE FORUM EXTRÉMY
Odpovědět
Fencek55
Příspěvky: 144
Registrován: pon 08. dub 2019 20:41:35
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Bydliště: Pardubický kraj

Re: Pásy cudnosti, klícky na penis PORADNA

Příspěvek od Fencek55 »

Jak zvládáte prvních čtrnáct dní po orgasmu v pásu cudnosti?
KubaOOOO
Příspěvky: 143
Registrován: pon 26. srp 2019 4:40:51
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Pásy cudnosti, klícky na penis PORADNA

Příspěvek od KubaOOOO »

Fencek55 píše: pon 07. čer 2021 21:13:01 Jak zvládáte prvních čtrnáct dní po orgasmu v pásu cudnosti?
Nevím úplně přesně jak to myslíš, ale pro mě je nejhorší když mi ho žena zamyká hned po vystříkání. To už totiž nemám chuť na žádné hrátky. Opadne vzrušení a z klicky je prostě "jen kus kovu" na mém peru. Nejlépe to funguje pokud jsem třeba několik dní bez sexu a nadržený, hrajeme si, milujeme se a ona mi nakonec řekne že já se dnes neudělám a že půjdu do klicky...to bych úplně zešílel, ale je to krásné...
Fencek55
Příspěvky: 144
Registrován: pon 08. dub 2019 20:41:35
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Bydliště: Pardubický kraj

Re: Pásy cudnosti, klícky na penis PORADNA

Příspěvek od Fencek55 »

Myslím tím ty bolesti varlat a tak celkově. Bolest zad. Mě to vždycky cca po dvou týdnech ustane a vše se srovná do pořádku. Ale překlenout tohle období mi dává vždycky dost zabrat.
on-kanda
Příspěvky: 2
Registrován: stř 10. bře 2021 20:38:03
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Pár, kde on je nakloněn kandaulismu a ona zjišťuje, jak tomu přijít na chuť
Bydliště: Pardubicko

Re: Pásy cudnosti, klícky na penis PORADNA

Příspěvek od on-kanda »

Obrázek

Dnes poprvé zamčen. Manželka je na rande, tak abych doma nezlobil. Nepříjemný pocit to není, ale zatím si nedokážu představit, že bych v ní zůstal celou noc, nebo několik dní.
Uživatelský avatar
iZdeneek
Příspěvky: 317
Registrován: ned 01. bře 2020 1:04:38
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA

Re: Pásy cudnosti, klícky na penis PORADNA

Příspěvek od iZdeneek »

on-kanda píše: pon 14. čer 2021 22:12:39 Obrázek

Dnes poprvé zamčen. Manželka je na rande, tak abych doma nezlobil. Nepříjemný pocit to není, ale zatím si nedokážu představit, že bych v ní zůstal celou noc, nebo několik dní.
Gratuluji 👍🏼 Navíc to máš pěkně zpestřené. Vydržet se to dá bez větších problémů, jen ty rána jsou tvrdší. Držím palce a užívej si to až se ti paní vrátí a bude ti vyprávět.
alfons
Příspěvky: 60
Registrován: ned 21. dub 2019 12:57:54
Role ženy: ženu nemám
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: Jsem on-line master / klíčník / dominant - bi
Kontaktovat uživatele:

Re: Pásy cudnosti, klícky na penis PORADNA

Příspěvek od alfons »

on-kanda píše: pon 14. čer 2021 22:12:39 Obrázek

Dnes poprvé zamčen. Manželka je na rande, tak abych doma nezlobil. Nepříjemný pocit to není, ale zatím si nedokážu představit, že bych v ní zůstal celou noc, nebo několik dní.
Koukni po klícce Holytrainer a nebo cobra :) Oboje dostupné na Aliexpressu nebo cudnost.cz. A mnohem lepší ergonomie než CB.
Online master/ dom/ keyholder
martinacek
Příspěvky: 260
Registrován: čtv 19. led 2017 21:04:08
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1348

Re: Pásy cudnosti, klícky na penis PORADNA

Příspěvek od martinacek »

on-kanda píše: pon 14. čer 2021 22:12:39 Obrázek

Dnes poprvé zamčen. Manželka je na rande, tak abych doma nezlobil. Nepříjemný pocit to není, ale zatím si nedokážu představit, že bych v ní zůstal celou noc, nebo několik dní.
Ahoj, tak jak dopadla manželka na rande? A jak si to zvládl ty v klícce?
on-kanda
Příspěvky: 2
Registrován: stř 10. bře 2021 20:38:03
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Pár, kde on je nakloněn kandaulismu a ona zjišťuje, jak tomu přijít na chuť
Bydliště: Pardubicko

Re: Pásy cudnosti, klícky na penis PORADNA

Příspěvek od on-kanda »

martinacek píše: úte 15. čer 2021 22:03:01
on-kanda píše: pon 14. čer 2021 22:12:39 Obrázek

Dnes poprvé zamčen. Manželka je na rande, tak abych doma nezlobil. Nepříjemný pocit to není, ale zatím si nedokážu představit, že bych v ní zůstal celou noc, nebo několik dní.
Ahoj, tak jak dopadla manželka na rande? A jak si to zvládl ty v klícce?
Díky moc všem za podporu a rady, už přemýšlíme nad změnou modelu. Přiznám se, že celou noc jsem nakonec nevydržel. Ze spánku mě probudila bolest varlat, tedy jsem manželku poprosil o odemčení. Naopak rande, řekl bych, že se povedlo. Bylo to její "poprvé" a seznamovací, jen káva a procházka. Ale ten pocit v klícce když byla s ním, nebo když mi pak vyprávěla jak jí lichotil, dělal narážky... no neskutečný. Měl jsem na ní neskutečnou chuť, ale sama navrhla, ať zůstanu zamčený celou noc. Ještě zkusíme jeden pokus v pátek, kdy se domluvili na další schůzce.
bozihovadko
Příspěvky: 466
Registrován: pát 25. říj 2019 6:55:52
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1849

Re: Pásy cudnosti, klícky na penis PORADNA

Příspěvek od bozihovadko »

Bolest varlat je ze začátku v noci normální. Chce to naopak vydržet, jdi na záchod, napít se. Musíš to rozchodit a pak si jít znovu lehnout. Ze začátku se takhle budeš budit několikrát za noc. Chce to něčím namazat koule okolo kroužku a bude to o něco lepší a těsné spodní prádlo na spaní. Časem když vydržíš, tak pak budeš spát v klidu celou noc. Já dnes už spím klidně celou noc, nemažu a spím i nahý. Chce to jen vydržet, tělo si zvykne.
To vše za předpokladu, že máš správnou velikost kroužku, nikde tě neškrtí a nemodrají ti z toho koule.
promethis
Příspěvky: 5
Registrován: čtv 01. lis 2018 15:42:54
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Pásy cudnosti, klícky na penis PORADNA

Příspěvek od promethis »

bozihovadko píše: stř 16. čer 2021 17:04:53 Bolest varlat je ze začátku v noci normální. Chce to naopak vydržet, jdi na záchod, napít se. Musíš to rozchodit a pak si jít znovu lehnout. Ze začátku se takhle budeš budit několikrát za noc. Chce to něčím namazat koule okolo kroužku a bude to o něco lepší a těsné spodní prádlo na spaní. Časem když vydržíš, tak pak budeš spát v klidu celou noc. Já dnes už spím klidně celou noc, nemažu a spím i nahý. Chce to jen vydržet, tělo si zvykne.
To vše za předpokladu, že máš správnou velikost kroužku, nikde tě neškrtí a nemodrají ti z toho koule.
Pozeráte sa na to aj z čisto zdravotného hľadiska? Pás je isto skvelý sluha, ktorý dožičí krásne momenty medzi mužom a jeho Pani, ale zlý pán. Zdravému chlapovi, keď sa začne tvoriť semeno, tak tento proces zastaví až smrť. Je asi logické, že to semeno musí z tela von. Klietka by mala regulovať to, že je to pod drobnohľadom majiteľky. Ale niekedy s úžasom čítam, ako sa chlapi tešia z toho, že sa týždne či mesiace nevystriekali. Samozrejme, každému podľa chuti! Ale toto je čistý hazard. Veď to semeno ak nejde von prirodzenou cestou, tak sa to nejako vstrebáva do tela. Upchávajú sa dôležité "potrubia" a je otázka času, kedy si z toho pôvodne zdravý chlap uženie rakovinu.
Odpovědět