Kandaulismus poškozuje vztahy

Diskuse o kandaulismu, cuckold v lehké formě (bez extrémů)
Pravidla fóra
- používejte již existující témata, nové téma zakládejte pouze ve vyjímečných případech
- pro diskusi o sobě a svém příběhu si založte deníček ve fóru deníčky - uživatelé Vás potom snadněji najdou a mohou se Vás ptát na konkrétní věci
- PRO EXTRÉMNÍ TÉMATA JE ZDE FORUM EXTRÉMY
Odpovědět
fodel
Příspěvky: 575
Registrován: pát 29. srp 2014 23:04:42
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: mém rád sex a né málo
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1085
Bydliště: Kutnohorsko

Re: Kandaulismus poškozuje vztahy

Příspěvek od fodel »

Tak to bych chtěl taky pár s cuckoldem kterej by mi dělal alibi ;)
jabko36
Příspěvky: 4
Registrován: pát 01. črc 2016 11:11:35
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Milence máme, nehledáme.

Re: Kandaulismus poškozuje vztahy

Příspěvek od jabko36 »

Moc děkuji za vaše názory a za uklidnění. :)
Manželku miluji, tak můžu dělat i alibi milenci. ;)
Domkanda
Příspěvky: 1566
Registrován: ned 09. říj 2016 18:28:25
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsem dominantní kandaulista. Tady nehledáme.
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=733

Re: Kandaulismus poškozuje vztahy

Příspěvek od Domkanda »

jabko36 píše: Milenec je s manželkou 2 roky a od začátku ho miluje.
Milenec ji miluje taky, denně když nejsou spolu (v průměru 1x týdně se setkají) prokecají min.1 hodinu dohromady po tel. volají si ráno, v poledne a večer, ale prý se rozvádět nechce, chce se starat o svoje děti.
To je silně přes mou míru, to by mi vadilo.
Šukat jo, o.k., ale volat si tak často?? :twisted:
To bych se rozváděl já :lol:
Máme toho dost za sebou. Zajímají mě reálné zkušenosti. Povídky skoro nečtu.
pepe
Příspěvky: 766
Registrován: sob 26. črc 2014 15:29:59

Re: Kandaulismus poškozuje vztahy

Příspěvek od pepe »

Maji spolu citovy vztah, no. Prekrocili tu hranici a zamilovali se. Oba. To je z meho pohledu taky spatne, ale rozhodne s tim musi kazdy pocitat. Srdci nejde rozkazat.

Je to nejsilnejsi prozivani cuckoldu, kdyz se divas jak je tvoje laska zamilovana do jineho. Boli to, ale vzrusuje.
Domkanda
Příspěvky: 1566
Registrován: ned 09. říj 2016 18:28:25
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsem dominantní kandaulista. Tady nehledáme.
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=733

Re: Kandaulismus poškozuje vztahy

Příspěvek od Domkanda »

všeho moc škodí
Máme toho dost za sebou. Zajímají mě reálné zkušenosti. Povídky skoro nečtu.
atomovka
Příspěvky: 35
Registrován: ned 04. říj 2015 13:25:32
Role ženy: ženu nemám
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: hledám kanda pár
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1064

Re: Kandaulismus poškozuje vztahy

Příspěvek od atomovka »

Cuckold směřuje k tomu, aby se ona oddala bullovi, ale vztah má svoji dynamiku a vývoj a také své roviny. Manželka, většinou zůstává na nějaké rovině věrná tomu svému. Poznal jsme to s kandou, když chtěl, abych mu ji vysloveně přebral, tedy, spíše mě ji chtěl zcela předat. Ale narazili jsme u ní na problém - na rovině sexu je on mimo kolej, a ona se mi naprosto oddá, ale když jsem s ní chtěl jít na kafe a něco více rozvinout, tak se bojí. Kanda to samozřejmě prožívá smíšeně, protože v posteli chce mě a ne jeho a to se pak promítá do jejich vztahu, ale tím, že odmítá se mnou jít na kafe, tak kanda pochopil, že mu chce být věrná, byť jí v posteli skoro nic nevydrží. Kandaulismus nepoškozuje vztahy, ale může přinést nějaké dočasné "odcizení" a záleží, jak se to ustojí. Nakonec, je to o lidech.
Uživatelský avatar
subkanda
Příspěvky: 2654
Registrován: čtv 24. črc 2014 19:57:50
Pár slov o nás: ...
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=110

Re: Kandaulismus poškozuje vztahy

Příspěvek od subkanda »

atomovka píše:ale když jsem s ní chtěl jít na kafe a něco více rozvinout, tak se bojí. Kanda to samozřejmě prožívá smíšeně, protože v posteli chce mě a ne jeho a to se pak promítá do jejich vztahu, ale tím, že odmítá se mnou jít na kafe, tak kanda pochopil, že mu chce být věrná,
A nedělala to jenom kvůli němu? Ať už celou sexuální story s tebou, nebo jen to kafe, že se bála, aby nežárlil a ona tím nepřišla o ten sex s tebou?
Uživatelský avatar
subkanda
Příspěvky: 2654
Registrován: čtv 24. črc 2014 19:57:50
Pár slov o nás: ...
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=110

Re: Kandaulismus poškozuje vztahy

Příspěvek od subkanda »

Odpovídám na reakci z vlákna : http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?f= ... 229#p19228
sem, protože by to tam bylo hodně offtopic

sensualite píše:Pises o prieskume. Robil si to ako socialnu studiu na primerane velkej vzorke parov? Cital som to vlakno ktore tu je otvorne na tu temy, a domnievam sa ze to bude ten prieskum, ale nemusi to byt pravda.
Ne, stacilo mi roky cist tohle a jina fora a stranky, abych si udelal obrazek, jak to funguje v tech vztazich. Predpokladam, ze zadny vedecky pruzkum na tohle tema jeste nikdo nedelal, protoze to je docela draha vec.
sensualite píše:Názor mat je vporiadku. Názor však nie je ani pravdou, ani pravidlom. Obvykle je to na seba vztiahnuty pohlad toho co pozna osoba podla svojej skusenosti alebo profesionalnej praxe.
Vidis a presto dale svuj nazor uvadis jako jakesi pravidlo :-) To se asi obcas stava kazdemu, kdyz zapalene debatuje.
sensualite píše:Zena co sa tvari na HW, a ide si zasulozit k inemu muzovi, přitom ubezpeci manžela ze je to pre emociu a nakoniec nezvladne saturaciu hormonmi nie je HW ale to je neverna zena ktora si riesi len svoje potřeby a pudy.
A hotwife neni neverna zena, ktera resi jen svoje potreby a pudy?
sensualite píše:Mas realne zážitky s vlastnou manželkou c imilenkou, kdeže pises o riskovani v jeho praktizovani?
Mam, i kdyz ne se soucasnou zenou, se kterou mam deti, ale s byvalkami. A rekl bych ze vzdycky to preslo do jakesi citove roviny a kdybych to praktikoval tak, jak o tom vetsina zdejsich sni, tak by ten vztah koncil krachem. Ale tehdy mi o ty vztahy neslo, protoze s ani jednou z nich jsem si neumel predstavit zalozit rodinu. Neriskoval jsem tedy nic jineho, nez to, ze nebudu mit do ceho pichnout :-)
sensualite píše:Ak ide muz osukat inu zenu bez toho aby to vedel hociko z druhých partenrov, nie je riskantne pre vztah? prirodzene, co oci nevidia dusu neboli :-D ...je to potom o niecom inom samozrejme. Ak taky zivotny styl nie je vzajomny a je nanuteny alebo mentalne nezvladnuty tak to vedie k poskodzovaniu vztahov.
Je a neni. Chlap a zenska vnimaji otazku sexuality naprosto odlisne. Na to tema uz par odbornych pruzkumu probehlo, mozna by bylo zajimave je dohledat, ale je dokazano, ze chlap pristupuje k sexu lehkovazne a je to pro nej jen pouha zabava - vyleje si koule a jde na pivo. Zenska si sexualni protejsek vybira podstatne dele, podle mnohem sirsiho spektra kriterii a neni to pro ni jen pudova vec. Jiste, existuji vyjimky a o jejich deti se pak casto stara stat.
sensualite píše:Preto sa domnievam ze ak je také nastavenie, ze sa potajme clovek tomu venuje ale realne to nepraktizuje tak bude energiu věnovat inym otazkam a nebude chciet vidiet to comu nerozumie. Je prirodzene ze věci ktore clovek nechape, ci nevie prijat, tak sa im najskor vysmieva, potom odsudzuje a nakoniec vytesni z vnimania.
Tim chces rict, ze kdyz si myslim, ze zenska, ktera suka s jinym, toho chlapa brzy opusti, tak tomu nerozumim, protoze se to neslucuje s tvym nazorem a presvedcenim ? :-)
sensualite píše:Pochopil som ze tato stranka je v prvom rade o virtuálních nadsencoch prevazne mužského pohlavia. Zeny vnimaju tieto věci inak a aj to sa deli podla veku a postavenia. Vnimaju to uplne inak a ich zapojenie do takej erotiky nie je jednoduche ci uz emocne tak aj realne. Ak samozrejme nehovoříme o zenach ktore su profesionálky, ci inak nymfomanky.
Tak se podivej na libovolnou stranku o sexu a erotice, ze tam jsou zeny vs muzi ve vyraznem nepomeru. Tady jsme na strance o sexualni uchylce, takze ten nepomer bude zrejme jeste vyraznejsi. I kdyz mozna je to jenom tim, ze vetsina kandaulistu se za to stydi a jejich partnerka se tedy nikdy nedozvi, ze neco jako kandaulismus existuje, nebo to dokonce ma doma.
Uživatelský avatar
sensualite
Příspěvky: 359
Registrován: pát 15. led 2016 9:00:03
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Sme par a mame občasneho milenca.
Bydliště: Trnava

Re: Kandaulismus poškozuje vztahy

Příspěvek od sensualite »

subkanda píše:...
Ti co sa hanbia za svoje úchylky ziju virtualny svet a ti co nie, tak ho ziju realne.
Eroticke webstranky som si presiel a preto tam uz neprispievam aktivne, co som ti aj pisal. Prispievat nechcem lebo je to o 90% muzov co si chcu zasulozit mimo vztahu a zadarmo. Samozrejme so zenu ineho muza co o tom nevie a len z dovodu tych pudov, lebo tie štetky to chcu :-D . Prirodzene vo falosnej domnienke svojej jedinecnej sexualnej kvality prezentovanej rozmerami a infantilními vetami o snahu vzbudenia zaujmu zeny, ktora sa tam pohybuje, v rovnakej iluzii ze si tu najde partnera pre vztah. C´est la vie. Tajne poza chrbat zeny co sa doma stara o rodinu.
Odvaha to priznat by bola katastrofa?....a co ak nie...ale statisticky je to malo pravdepodobne.
Chcel som povedat ze ak to mentalne zvladne par a nemá zaujem zmenu ale len o sex, je to potom neopisatelna změna kvality v erotike
Uživatelský avatar
subkanda
Příspěvky: 2654
Registrován: čtv 24. črc 2014 19:57:50
Pár slov o nás: ...
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=110

Re: Kandaulismus poškozuje vztahy

Příspěvek od subkanda »

Ti co sa hanbia za svoje úchylky ziju virtualny svet a ti co nie, tak ho ziju realne.
Takze pedofil by se za svou uchylku nema hambit a mel by si ji realne dopravat? Nekrofil to same? Agresivni sadista by mel svou zenu mlatit i kdyz ona jeho nadseni nesdili? Atd... Vim ze je to pritazene za vlasy, ALE... Pokud mam vztah, na kterem mi zalezi a ve kterem jsou deti, mam pravo riskovat ten vztah a stesti svych deti tim, ze budu ukajet svou uchylku, se kterou se da zit bez toho, abych ji musel realne praktikovat? Jsou lide, kteri radi jezdi na motorce, rychle a kvuli tomu, ze maji zenu a deti, se toho vzdaji, aby tady nenechali sirotky. Take je to pro ne vasen a vzruseni.

Kdyby mi nekdo garantoval, ze kandaulismus, resp. cuckold nemuze zmenit muj vztah ktereho si nadevse cenim, tak budiz. Ale ja zatim vidim kolem sebe opak. A ty mi rikas, pokud jsem to spravne pochopil, neres to, jdi do toho, o nic nejde, kazda zenska to ma v sobe, jen je potreba to probudit. Nemuze se nic stat, nebo muze, ale stoji to za to. Je to tak?
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Alltimes, berengar44, Fero369, getto, Janovak1977, kandaz, kohout50, lubos40let, moto50, Noem, ola, onpropar, protvojizenu, rf2, terpsichor, wuua, Zajíček a 170 hostů