Kandaulismus poškozuje vztahy

Diskuse o kandaulismu, cuckold v lehké formě (bez extrémů)
Pravidla fóra
- používejte již existující témata, nové téma zakládejte pouze ve vyjímečných případech
- pro diskusi o sobě a svém příběhu si založte deníček ve fóru deníčky - uživatelé Vás potom snadněji najdou a mohou se Vás ptát na konkrétní věci
- PRO EXTRÉMNÍ TÉMATA JE ZDE FORUM EXTRÉMY
Odpovědět
Domkanda
Příspěvky: 1566
Registrován: ned 09. říj 2016 18:28:25
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsem dominantní kandaulista. Tady nehledáme.
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=733

Re: Kandaulismus poškozuje vztahy

Příspěvek od Domkanda »

Co to je za zajímavou diskuzi? :idea: :mrgreen:
Svůj delší post jsem trochu upravil, pokud už reaguješ ;)
Máme toho dost za sebou. Zajímají mě reálné zkušenosti. Povídky skoro nečtu.
Domkanda
Příspěvky: 1566
Registrován: ned 09. říj 2016 18:28:25
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsem dominantní kandaulista. Tady nehledáme.
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=733

Re: Kandaulismus poškozuje vztahy

Příspěvek od Domkanda »

subkanda píše:Domkanda, tak tou matematikou jsi to zabil. To se už vůbec nechytám. Ale věřím, že jestli jsi to své ženě takhle vypočítal, že ti možná uvěřila, že to sama chce. Kdo by riskoval, že tomu výpočtu nerozumí a bude za blbce? Raději roztáhnu nohy a budu dělat, že to tak vyšlo z toho výpočtu :lol:
To jsem teda nevypočítal :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
To bych jí to musel položit a já jí to nepoložil.

Podle mě se ale ženská opravdu dívá jinak na kandaulistu a cuckolda a také je rozdíl důvod, proč chce být nevěrná

Sensuality nakreslil hezký obrázek, já bych výrazně změnil popisky
Máme toho dost za sebou. Zajímají mě reálné zkušenosti. Povídky skoro nečtu.
Uživatelský avatar
subkanda
Příspěvky: 2654
Registrován: čtv 24. črc 2014 19:57:50
Pár slov o nás: ...
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=110

Re: Kandaulismus poškozuje vztahy

Příspěvek od subkanda »

Domkanda píše:Podle mě se ale ženská opravdu dívá jinak na kandaulistu a cuckolda a také je rozdíl důvod, proč chce být nevěrná
S tím souhlasím. Všude existují vyjímky a věřím že se najdou i ženy, kterým to vyhovuje, stejně jako se najdou homosexuálové, pro které je běžné strkat si ptáky do zadku. Ale norma to není a když přijdeš za chlapem, že mu chceš strčít péro do prdele, významně tím riskuješ že dostaneš přes hubu.

Stejně tak reálným praktikováním cuckold významně riskuješ rozpad vztahu. každý si musí položit otázku, co je v sázce a zda to chce riskovat.
Domkanda
Příspěvky: 1566
Registrován: ned 09. říj 2016 18:28:25
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsem dominantní kandaulista. Tady nehledáme.
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=733

Re: Kandaulismus poškozuje vztahy

Příspěvek od Domkanda »

Ano, kandaulismus zdaleka není normou. Cuckold už vůbec ne. Mé ženě jsem dal +8, ale dlouho jsem sondoval jestli do toho půjde a na 95 % říkám, že cuckold by se jí nelíbil a mohlo by jí to motivovat k rozchodu, k hledání opravdového chlapa. Když jsem byl mladší a ve formě, chtěla šukat každý večer a ne mě zamykat a čekat na nějakého bulla
Máme toho dost za sebou. Zajímají mě reálné zkušenosti. Povídky skoro nečtu.
zvědavec
Příspěvky: 1065
Registrován: pon 28. črc 2014 20:02:01

Re: Kandaulismus poškozuje vztahy

Příspěvek od zvědavec »

Kdo mate zajem, muzete se podivat na film o muzi donucenem okolnostmi zit jako parohac.

http://www.csfd.cz/film/38111-ju-dou/prehled/
Parohacik84
Příspěvky: 85
Registrován: úte 13. pro 2016 9:10:37
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Moja manželka mi niekedy domov niečo donesie.Sme spolu už 10rokov z toho 5 rokov manželia. Milujem ju, lebo je mojou bútľavou vŕbou a ja sa o ňu príkladne starám takze nepracuje.Za odmenu niekedy prespí inde a až sa vráti Vždycky mi niečo donesie na sebe
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1105

Re: Kandaulismus poškozuje vztahy

Příspěvek od Parohacik84 »

Neviem či poškodzuje vzťahy až do takej miery, aby to bolo nezvrátiteľné.Pravda ako ináč je niekde uprostred a ani to nemusí byt vždycky pravda. Väčšinou sa tu prehrabávate v takých definítívach a konštantách že asi ani neberiete do úvahy tak zložitú rozdielnosť psychík každého z nás. Môžme byť rovnakí v 99.99999% ale aj to 0.00001% a väčšinou je to markantne viac, dokáže urobiť divy. Za mna môžem povedať že sa náš vzťah posílil do mne predtým nepredstaviteľnej úrovne. Denne sa rozprávame a niekedy si aj voláme pokial to umožňujú prác. okolnosti i napriek tomu, že sa večer alebo ráno vidíme. Dokonca mi volá aj v prípade že je s milencom ako teraz na tri dni vo wellness. Som šťastný keď mi venuje toľko svojho času a pritom by nemusela. Niekedy to výjde skvele a ja naozaj neľutujem že žijeme cuckold lifestyle.
pepe
Příspěvky: 766
Registrován: sob 26. črc 2014 15:29:59

Re: Kandaulismus poškozuje vztahy

Příspěvek od pepe »

Zavidim ti takovou pani. Asi malo ktera to umi uridit aby se nezamilovala a neopustila te, ale urcite se s tebou ma dobre. Zivis ji, nemusi pracovat, muze s milencem travit cas a bavit se. Je to chytra holka, ze si to tak umela zaridit a byla by hloupa, kdyby te opustila s nejakym zarlivym blbeckem, ktery by ji hlidal, nestaral se o ni a jeste by ji treba podvadel.
Macicka4444
Příspěvky: 143
Registrován: ned 02. dub 2017 14:56:16
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Kandaulismus poškozuje vztahy

Příspěvek od Macicka4444 »

To veru az taka vynimka nie je. Ja mam milenca uz stryi roky. S manzelom si velmi rozumeju a ked sme spolu vsetci traja tak ladia ako orchester, ked ide o to uspokojit ma. Mam rada svojho manzela aj milenca ziarlivou laskou, hoci pravda milenec je zenaty (keby ta jeho vedela?) a myslim na nich na oboch a nechcel by som ich stratit ani jedneho.
Uživatelský avatar
subkanda
Příspěvky: 2654
Registrován: čtv 24. črc 2014 19:57:50
Pár slov o nás: ...
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=110

Re: Kandaulismus poškozuje vztahy

Příspěvek od subkanda »

Macicka4444 píše:To veru az taka vynimka nie je. Ja mam milenca uz stryi roky. S manzelom si velmi rozumeju a ked sme spolu vsetci traja tak ladia ako orchester, ked ide o to uspokojit ma. Mam rada svojho manzela aj milenca ziarlivou laskou, hoci pravda milenec je zenaty (keby ta jeho vedela?) a myslim na nich na oboch a nechcel by som ich stratit ani jedneho.
Asi je to hodne o lidech. A kdyby milenec nebyl zenaty? Netrapi te nekdy, ze odejde pryc? Nechtela by jhsi s nim zustat dele? Nebo jde fakt jen o to ze ti ho tam strci a sukate a pak at si jde domu?
Macicka4444
Příspěvky: 143
Registrován: ned 02. dub 2017 14:56:16
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Kandaulismus poškozuje vztahy

Příspěvek od Macicka4444 »

Neviem preco ale netrapi. On je ako korenie mojho mahzelstva. Keby tam bol stále, bolo by to, no "prekorenene´".
A ano, jeho primarnou ulohou je sposobovat mi orgazmi na vsteky mozne sposoby ale aj drazdit mojho manzela svojou existenciou. Je ako lepidlo nasho vztahu. Mam skratka v sebe rada milencovo semeno a rada s tym drazdim mojho manzela, lebo potom sa urcite dockam aj toho jeho :)
Odpovědět