Riziko oplodnění milencem

Diskuse o kandaulismu, cuckold v lehké formě (bez extrémů)
Pravidla fóra
- používejte již existující témata, nové téma zakládejte pouze ve vyjímečných případech
- pro diskusi o sobě a svém příběhu si založte deníček ve fóru deníčky - uživatelé Vás potom snadněji najdou a mohou se Vás ptát na konkrétní věci
- PRO EXTRÉMNÍ TÉMATA JE ZDE FORUM EXTRÉMY
Odpovědět
Domkanda
Příspěvky: 1566
Registrován: ned 09. říj 2016 18:28:25
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsem dominantní kandaulista. Tady nehledáme.
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=733

Re: Riziko oplodnění milencem

Příspěvek od Domkanda »

Saigin1977 píše: PRŮŠVIH, ale muselo by se k tomu přistoupit zodpovědně.
Ovšem z toho vůbec není jasné, jak by jste k tomu přistoupili ...
Máme toho dost za sebou. Zajímají mě reálné zkušenosti. Povídky skoro nečtu.
Saigin1977
Příspěvky: 26
Registrován: ned 25. úno 2018 6:04:42
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: Rozkoukávám se

Re: Riziko oplodnění milencem

Příspěvek od Saigin1977 »

Pravděpodobně asi přerušení těhotenství. Ale jak jsem psal, naštěstí k tomu nedošlo.
Saigin1977
Příspěvky: 26
Registrován: ned 25. úno 2018 6:04:42
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: Rozkoukávám se

Re: Riziko oplodnění milencem

Příspěvek od Saigin1977 »

rostak píše:
Saigin1977 píše:Pravděpodobně asi přerušení těhotenství. Ale jak jsem psal, naštěstí k tomu nedošlo.
Ono se to při HA stejně doporučuje, ne? Riziko poškození plodu je tam dost vysoké, pokud se pletu, opravte mě.
Dál už bych to nerozebíral. Jak jsem napsal, jsem rád,že jsme tohle řešit nemuseli.
exkandaulista
Příspěvky: 1851
Registrován: stř 27. bře 2019 12:14:49
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Riziko oplodnění milencem

Příspěvek od exkandaulista »

rostak píše:
Saigin1977 píše:Pravděpodobně asi přerušení těhotenství. Ale jak jsem psal, naštěstí k tomu nedošlo.
Ono se to při HA stejně doporučuje, ne? Riziko poškození plodu je tam dost vysoké, pokud se pletu, opravte mě.
Říká se to, ale údajně to nebylo prokázáno.
Hare24
Příspěvky: 15
Registrován: stř 23. čer 2021 4:50:02
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Riziko oplodnění milencem

Příspěvek od Hare24 »

manželka otěhotněla asi před 4 lety s milencem, kterému bylo 18. Šla dobrovolně na potrat.
sausageoflovers
Příspěvky: 4
Registrován: ned 30. říj 2016 20:27:08
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Riziko oplodnění milencem

Příspěvek od sausageoflovers »

Ahoj,

Se zajmem jsem si procetl toto tema. Je to neco, co jsme s moji manzelkou resili a ladili celou dobu za kterou tento zivotni styl zijeme. Slozitost je v tom, ze mne nejvice vzrusuje, kdyz se milenec vystrika do moji manzelky. Tak jsme to resili hormonalnim teliskem v deloze, ktere mela dlouhou dobu v sobe ale pak nastali komplikace a zena se rozhodla telisko vybrat ze zdravotnich duvodu. Stalo se to ve veku, kdy uz pravdepodobnost oplodneni je nizka, ale predce je vyznamna.

I predtim jme k oplodneni pristupovali odpovedne ale taky sportove. Snazili jsme se, aby strikat do ni mohl jenom dlouhodoby milenec, se kterym ma nejenom sexualni vazby. Taky pred prvnim prunikem bez kondomu zvykla manzelka si promluvit s milencem o tom, jak by to bylo, kdyby se zadarilo. Teno pristup nam zustal, a po vyjmuti teliska byli stali milenci uvedomeni o tomto faktu. Asi mame stesti na milence, ale oba souhlasili a neutekli.

Samozrejme, k oplodneni zatim nedoslo, a snad ani nedojde, ale vime, ze na interupci nepujdeme, v idealnim pripade se o dite budeme starat ve trojce s milencem, v mene idealnim pripade jenom my dva. Za tu dobu jsme prodelali promenu od zarlivosti ke spoluziti ve vice lidech.
Mispulin
Příspěvky: 1365
Registrován: čtv 20. dub 2017 16:48:45
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Riziko oplodnění milencem

Příspěvek od Mispulin »

Ono nejde, vážení, jen o to, že do toho jdete oba dobrovolně. Manželka otěhotní dítě donosí a porodí. Potud OK. berete ho za své a jste na RL napsáni jako otec. Jenže, co když se vaše žena najednou zblázní, zamiluje buď do milence, který je biotaťkou nebo do jiného, rozvede se s vámi třeba i ve zlém. To jako míníte platit na kukačku, která prokazatelně není vaše, alíky alíky až do jeho 18 resp. při studiích do 26 let??? Vy třeba později někoho potkáte s kým by jste chtěli žít a ejhle, té nové může závazek vadit... je to koule u nohy.
Chtěl bych jen připomenout, že rozvedený nebo nesezdaný muž může dnes soudně požádat o popření a zrušení otcovství až do 6 let toho kukaččího dítěte. Bývalo to jen 6 měsíců, ale asi dva či snad už 3 roky je to 6 let. Soud nařídí úředně testy DNA, kterým se ona vyhnout nemůže, protože pak by to byl z její strany trestný čin maření úředního rozhodnutí a nic jí nepomůže výmluva, že jste to chtěl. No a z placení alíků se vyvážete.
opasek
Příspěvky: 11
Registrován: pát 15. dub 2016 17:13:12
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Riziko oplodnění milencem

Příspěvek od opasek »

Jen by mě zajímalo, zda se někdo zamyslel nad tím dítětem. Až bude starší a zjistí, že matka byla coura a táta není táta. Co jsem provedl, že mě vlastní táta nechce. Myslím si, že každopádně to nechá velké šrámy na duši toho dítěte a bude si to nést dlouho do dospelosti..... Nemyslím to jako trolováni, nebo jízlivost. Ale dost mě to zajímá.
frtfrt
Příspěvky: 193
Registrován: stř 21. led 2015 18:21:18

Re: Riziko oplodnění milencem

Příspěvek od frtfrt »

Děti do to nezatahovat. Vzrušo prosím, ale život je život.
Mispulin
Příspěvky: 1365
Registrován: čtv 20. dub 2017 16:48:45
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Riziko oplodnění milencem

Příspěvek od Mispulin »

Nezatahovat? Vzrůšo je vzrůšo? Jenže co když to dítě bude mít nějakou dědičnou chorobu, která je v rodině biotaťky? Co když i přes veškerou lásku a východu z něho bude grázl? Ono kecy o tom, že jak si dítě vychováte takové bude jsou hezké, ale zavádějící. Své o tom napsala jedna paní, která s manželem vedle tří svých vlastních dědí měla v pěstounské péči postupně 11 dalších. Ke všem přistupovala stejně a přesto jeden kluk od 13 kradl a to i doma, utíkal z domova a skončil s partou feťáků. Další holka byla agresivní, nejen vůči "sourozencům" ale i vůči pěstounům a musela do diagnosťáku a no a třetí, také holka skončila v 16 jako prostitutka. Takže nikdy nevíte, co milenec té vaší ženušce nadělí do lůna.
Odpovědět