o WEBU - Nelíbí se mi a návrhy na vylepšení

O kandaulismu, o webu, slovníček pojmů, atd.
Pravidla fóra
Zde není dovoleno zakládat nová témata a diskutovat. Toto forum slouží pouze jako zdroj informací.
Odpovědět
Uživatelský avatar
subkanda
Příspěvky: 2654
Registrován: čtv 24. črc 2014 19:57:50
Pár slov o nás: ...
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=110

Re: o WEBU - Nelíbí se mi a návrhy na vylepšení

Příspěvek od subkanda »

Mozna by to slo udelat tak, ze by byla kategorie s vlakny na zkousku, nebo by se ty, co jsou vytvorene nastavily jako HLAVNI, aby nepadaly dolu, no a ty nove by se presouvaly na smetiste, pokud by byly starsi treba tyden a nebylo v nich vice jak dve stranky povidani, co?

Jen v diskutujte. Vsude jinde by to zustalo jak to je.
Hodne dulezite je, aby nadpis - PREDMET tematu byl co nejvystiznejsi. Ja si stale myslim, ze tech +-10 temat musi staci. Stejne se tu porad diskutuje jinde, nez by se melo, protoze debata zacne kandaulismem a konci u klicky. S tim se toho moc neda delat.
jjj3
Příspěvky: 157
Registrován: sob 07. led 2017 14:25:17
Pár slov o nás: dominant v typologie nejblíže profilu Lord a Magistr

Re: o WEBU - Nelíbí se mi a návrhy na vylepšení

Příspěvek od jjj3 »

Tematicky slucovat diskuze je celkem ok
Smysl slucovani inzeratu ale nechapu - tam podle me zanika prehlednost; deniky jsou preci taky oddelene a neslucuji se.
Uživatelský avatar
subkanda
Příspěvky: 2654
Registrován: čtv 24. črc 2014 19:57:50
Pár slov o nás: ...
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=110

Re: o WEBU - Nelíbí se mi a návrhy na vylepšení

Příspěvek od subkanda »

Tak ja nechapu, proc by mel mit inzerat svoje extra vlakno :-) Vzdyt inzerat je inzerat, kdyz mas inzerat treba na sbazaru, taky pod nim neni diskuze, ne? Proste napises co hledas a hotovo.

Navic si vem, kolik tady je inzeratu. Za tyden. 5? To prece neni zadny problem si to projit. Co by mozna nebylo spatne, tak nejake hledani, aby se dalo jednoduse vyhledat jen muze, nebo jen zeny. Ale zase, ty zeny jsou tu tak tri?
Uživatelský avatar
master
Administrátor
Příspěvky: 399
Registrován: stř 09. črc 2014 15:13:12

Re: o WEBU - Nelíbí se mi a návrhy na vylepšení

Příspěvek od master »

Spustil jsem znovu možnost zakládat témata v diskusích. Uvidíme, jak to půjde zvládat moderovat, nejpoužívanější témata jsou nahoře, jako důležitá.

Založte si tedy klidně zase téma Manželka jako prostitutka, swingers, apod. Jak bude čas, naházíme do nich příspěvky z té sloučené hromady.
Administrátor webu kandaulismus.cz
subway
Příspěvky: 82
Registrován: úte 16. úno 2016 11:32:20
Role ženy: ženu nemám
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Jsem třicetiletý muž, který si rád užije submisviní roli, hledající trvalý vztah.

Re: o WEBU - Nelíbí se mi a návrhy na vylepšení

Příspěvek od subway »

master píše:Spustil jsem znovu možnost zakládat témata v diskusích. Uvidíme, jak to půjde zvládat moderovat, nejpoužívanější témata jsou nahoře, jako důležitá.

Založte si tedy klidně zase téma Manželka jako prostitutka, swingers, apod. Jak bude čas, naházíme do nich příspěvky z té sloučené hromady.

Zdravim Admine.
Chtel jsem se zeptat jestli jsi chodil na diskuzi na lide.cz a jestli nepremyslis o tom pojmout ji podobne i tady. Nikde jsem totiz nevidel prehlednejsi diskuze a to tam byl hodne siroky zaber od pestovani mechu az po cudnost. Diskuze podobneho razeni by tomuhle webu a zamereni hodne slusela, i kdyz je mi jasne , ze by to vytvoreni zabralo kupu casu.
Jak by se mi tedy diskuze libila?
Po prihlaseni ke strankam by uzivatel videl rozcestnik ktery by temata rozdeloval do zakladnich skupin. Tech staci par ( seznamka, denicky, cuckolding, kandaulismus, ponizovani, atd. ) Tyhle by byly nemenne. Uzivatel klikne na seznamku a vidi kategorie ( ona hleda jeho, on hleda ji, par hleda jeho, on hleda par ) klikne co ho zajima a cte si ci pridava. Diskuze by sla prepnout do stromu, coz je nejprehlednejsi. Uzivatel vleze do seznamky a kategorie on hleda par napise predmet a neco o sobe, pricemz ostatni na neho jednoduse reaguji. Reagovat jde na reakce a vznika rozvetvena ale jednoduse prehledna diskuze. Kdyz prida nekdo dalsi prispevek, objevi se nad puvodnim, ale na strance muze jit videt vice takovych stromu. Pokud se nekomu strom nelibi mohl by si diskuzi prepnout do klasiky s predmety jak jsme zvykli.
Dale to resi problem s pridavanim temat. V seznamce by byly kategorie pevne stanoveny ale v deniccich by se dalo pridavat nove. Taktez napriklad v ponizivanich by si kazdy dom mohl zalozit svoji diskuzi kam by mu subove chodili.
Navic kazdy by na svem profilu mel sve oblibene diskuze, takze by mu hned po prihlaseni skocily na monitor a nemusel by se k nim doklikavat. Takze by utivatel.hned videl serazeny pod sebou temata ( Ona hleda jeho , Denicek Lucky a Petra, Rolandovy cubky, Fota manzelek ) Tresnickou na dortu by pak mohl byt samotny profil, na ktery by si krom neceho o sobe kazdy mohla dat treba par fotek sve zeny pokud by chtel.
Co vy na to?
Uživatelský avatar
master
Administrátor
Příspěvky: 399
Registrován: stř 09. črc 2014 15:13:12

Re: o WEBU - Nelíbí se mi a návrhy na vylepšení

Příspěvek od master »

Souhlasím, že tohle forum není úplně ideální, ale problém je, že firmy které stojí za lide mají tým vývojářů a jejich aplikace stojí stovky tisíc, možná miliony. Také jim to přináší zisky, nemalé zisky. Tohle forum žije z ničeho, Z nadšení a vlastně ho dotuji. Stojí čas a peníze, neobtěžuje Vás tady žádná reklama. Proto i náklady musí tomu odpovídat. Nemohu si dovolit zaplatit sto tisíc za vývoj lepšího SW. Proto používáme opensource, který je zdarma a je kvalitní, ale má sve mouchy a je již trochu zastaralý.

Existuje forum, které je modernější a lepší, ale zase má vyšší nároky na systém, takže by to vyřešilo nějaké problémy- třeba stromové zobrazení témat, tagy, apod. Ale zase by to neúměrně navýšilo náklady na provoz.

I když si myslím, že zásadní je obsah, přehlednost dávám hned na druhé místo.

Největší problém, který já osobně na tomto foru spatřuji je to, že diskuze se nevypisuje stromově. Stačila by možnost komentovat příspěvky. Jde o to, že když někdo vloží třeba fotku, tak komenty k ní by se daly psát jako komentáře toho příspěvku. TO by přehlednosti velice pomohlo, odpadly by vleklé citace. No bohužel tohle rozšíření je momentálně pro naše forum nedostupné. vyhlížím, jakmile bude něco takového k dispozici a hned to nainstaluji.

Další věc, která by se mi líbila je možnost "lajkovat" příspěvky nebo celá témata. I toto mám v plánu, jak bude čas. Tím by se zásadně zjednodušilo hledání zajímavého obsahu a stejně tak autoři příspěvků by měli zpětnou vazbu. Mnoho lidí čeká komentář na fotku své manželky, ale on nepřichází. Lidi jsou líní něco psát, ale na srdíčko klikne každý, je to hned a autora to potěší, že se jeho žena líbí více, než ta kolegova :-)

Poslední věc, která by hodně prospěla je deníček uživatele formou takové nějaké zdi. Prostě mít svůj deníček přímo v profilu uživatele, aby se k tomu člověk nemusel doklikávat někde na fóru a hledat uživatelovo téma. Dalo by se tedy diskutovat o uživateli přímo na stránce jeho profilu. Tam by také mohl vkládat své fotky, atd. I tohle rozšíření jsem viděl, ale zase, není moc udržované a pak jsou s tím jen problémy, když to někdo zařízne a po aktualizaci fóra není dostupná novější verze rozšíření. Nerad bych, aby nějaké vylepšení rozbilo celé forum, proto vybírám hodně uváženě.

Takže nějaká vylepšení v plánu jsou, jen není moc času :-( Pokud se někdo vyzná v PHPBB, klidně nějaký plugin doporučte.
Administrátor webu kandaulismus.cz
perfeckfuck
Příspěvky: 83
Registrován: úte 02. zář 2014 13:39:46
Role ženy: ženu nemám
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: o WEBU - Nelíbí se mi a návrhy na vylepšení

Příspěvek od perfeckfuck »

phpbb jsem zkousel nekolikrat a nic hroznejsiho v danou chvili, pokud slo o rozsireni, jsem nevidel. Hodne rozsireni bylo zastaralych a zpusobovalo bezpecnostni rizika a nebo pretizeni serveru a nebo nebylo kompatibilni s nejnovejsi verzi phpbb.
Osobne se mi vic libilo simplemachines.org pripadne mybb.com . Jenze tim, ze tady jsou uz diskuze a dalsi veci, je zase prechod na jiny system, no rekneme komplikovany.
Uživatelský avatar
subkanda
Příspěvky: 2654
Registrován: čtv 24. črc 2014 19:57:50
Pár slov o nás: ...
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=110

Re: o WEBU - Nelíbí se mi a návrhy na vylepšení

Příspěvek od subkanda »

Me se zase moc libi, ze je phpbb a obecne tahle stara fora extremne nenarocne na data. Dneska je vsechno samy script a nez se to otevre, stahne se treba 5-10MB jen na uvodni stranku, silene. Pkd ma clovek nejake nouzove pripojeni k netu treba pres mobil, tak je to tragedie.

Tady se da krasne cist, psat a komunikovat i z uplne pomaleho internetu. Dnes uz ta vyhoda neni tak patrna, ale kdysi to bylo hodne podstatne.
Jasne, prevest data asi nebude jednoduche, takze pokud by se menil system, chce to dobre vybirat, aby se zase za pul roku neprevadela data jinam. Navic i phpbb se vyviji a vydavaji nove verze, i kdyz teda nejaky zasadni pokrok nepozoruju :-(
perfeckfuck
Příspěvky: 83
Registrován: úte 02. zář 2014 13:39:46
Role ženy: ženu nemám
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: o WEBU - Nelíbí se mi a návrhy na vylepšení

Příspěvek od perfeckfuck »

Ono je vse nenarocne na data do doby, nez do toho se zacnou stahovat ruzna vylepseni a pluginy, ktere to prave vse brzdi. A phpBB jako diskuzni forum je dostacujici a plne fuknci v zakladu. Problem jsou opravdu moduly a pluginy. Neni to jako u wordpressu. Kliknes v administraci a nainstalujes. Tady proste musis i editovat kod stranky a kazda aktualizace samotneho systemu se muze rovnat tomu, ze nebude uz funkcni modul, ktery si ovsem oblibi uzivatele.
A jak psal admin jde i o vykon serveru. Za vykon se plati. Znam to z par svych projektu a neni to sranda.
Domkanda
Příspěvky: 1566
Registrován: ned 09. říj 2016 18:28:25
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsem dominantní kandaulista. Tady nehledáme.
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=733

Re: o WEBU - Nelíbí se mi a návrhy na vylepšení

Příspěvek od Domkanda »

chybějící stromová diskuze mi vůbec nevadí, tady je to dostatečné
Nějaká "zeď" místo blogů je nesmysl, FB nemám
Lajky by byly zajímavé, zdaleka nečtu všechny povídky, čtu spíš komentáře. Pokud lajky, tak hlasuju plusy a mínusy ve stylu Idnes - aby bylo i vidět, kdo hodnotil
Určitě ale platí, že důležitá je funčnost při co nejmenší námaze. Chápu, že pro tvůrce je to hobby
Máme toho dost za sebou. Zajímají mě reálné zkušenosti. Povídky skoro nečtu.
Odpovědět

Zpět na „Informace a články“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 107 hostů