ANKETA : Extrémní témata - ANO/NE?

O kandaulismu, o webu, slovníček pojmů, atd.
Pravidla fóra
Zde není dovoleno zakládat nová témata a diskutovat. Toto forum slouží pouze jako zdroj informací.

Téma potratový fetish

Líbí se mi, že zde můžeme probrat i kontroverzní témata - URČITĚ PONECHAT
88
31%
Takové téma se mi hnusí, ale jsem pro názorovou toleranci - SPÍŠE PONECHAT
62
22%
Přijde mi to brutálně za hranou, tento web mě zklamal - URČITĚ SMAZAT
62
22%
Osobně mi to nevadí, ale myslím, že to webu škodí - SPÍŠE SMAZAT
61
22%
Nemám na to názor, je to složité
7
3%
 
Celkem hlasů: 280

ccuckk
Příspěvky: 135
Registrován: pon 30. lis 2020 17:24:22
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: ANKETA : Extrémní témata - ANO/NE?

Příspěvek od ccuckk »

Já bych to prostě vyřadil z té nabídky na první straně. Nevím jestli to jde, ale třeba celý extrém vyřadit a byl by klid, ne? Ti co po extrémech prahnou by se tam zašli podívat co nového a nováček by to přešel. V popisku toho fora je jasně napsáno, že tam jsou nechutnosti. Jednoduché, funkční. Netřeba z toho dělat drama :-)
Anpoenitet
Příspěvky: 688
Registrován: čtv 15. říj 2020 8:00:15
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: jsme pár, oba spíše sub, ona méně a zatím nikoho dalšího nechce ...

Re: ANKETA : Extrémní témata - ANO/NE?

Příspěvek od Anpoenitet »

No, tak vám nevím lidi. Co tady vlastně řešíte? Děláte tu drama z toho, když někdo založí téma, ve kterém se ptá na názory ostatních. A klidně se mohou vyjadřovat negativně. Také to tak dělají a protože potrefená husa nejvíce kejhá, tak nejvíce křičí ti největší úchylové.
Celou tuto anketu a debatu vyvolal latentní homosexuál, který touží po tom být předhozen jako čokl homosexuálnímu sadistovi. To vám přijde normální? Jak se tady omílá dokola, o tom, co je extrémní má každý úplně jinou představu. Někomu připadá totálně za hranou, když tu někdo dává fotky lidí, kteří o tom nemají ani tušení. Jinému zase vadí, když se zde někdo baví o potratovém fetiši. A po pravdě by mě ani nepřekvapilo, kdyby tato hysterie byla u spousty jedinců určitou obdobou homofobie, kdy to mnoho lidí nechce vidět, aby si nemuseli přiznat, že by je to mohlo i vzrušovat.
Já osobně tady nejsem dlouho. Přišel jsem sem dobrovolně a opravdu jsem neočekával, že toto je naučný web. Čekal jsem, že se zde bude mluvit o sexu, o sexuálních tématech souvisejících s kandaulismem a cuckoldingem a že zde třeba uvidím i něco vizuálně. A na toto jsem také byl hned při vstupu upozorněn. Když jsem narazil na nějaké "extrémnější téma" nebo prostě téma, které mi není blízké buď jsem jej nečetl nebo se na něj podíval ze zvědavosti, co se tam asi dozvím.
A ne, nehroutím se z toho a ne, nebudu si kvůli tomu hledat jiný web, protože si řeknu, co kdyby mě někdo spojoval s těmi úchyly, co tam jsou. Ať už tu popisujete co chcete, pro lidi, které to nebere jste pořád úchylové, tak na co si tu vlastně chcete hrát?
Podle mě mazání témat, vytváření skupin a podobné kroky jsou naproto zbytečné. Při vstupu na stránky na nás vyskočí okénko, tak tam doplňte, že je zde možno narazit i na témata, která někomu mohou připadat jako extrémní a že ne, vše, co se objeví na webu vyjadřuje všeobecný názor kandaulistické komunity. A jste z obliga a ten kdo sem vleze, ví do čeho jde.
Anpoenitet
Příspěvky: 688
Registrován: čtv 15. říj 2020 8:00:15
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: jsme pár, oba spíše sub, ona méně a zatím nikoho dalšího nechce ...

Re: ANKETA : Extrémní témata - ANO/NE?

Příspěvek od Anpoenitet »

A uvědomte si ještě jednu věc. Jste sice profilový web, ale sexualita není černobílá. Něco takového jako "čistokrevný" kandaulista skoro neexistuje. Tato úchylka se prolíná s mnoha dalšíma, i se zcela běžnou sexualitou. Takže snažit se držet nějakou přesně vyhraněnou linii tohoto webu, ještě s přídavkem toho, jak by vás majoritní komunita měla vnímat, mi přijde více než úsměvné. Opravdu nesnažte se ze sebe dělat něco výjimečného. Tohle už dělá LGBT komunita a je to spíše kontraproduktivní.
Uživatelský avatar
lotos
Příspěvky: 1462
Registrován: ned 14. čer 2020 21:13:27
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: není nad vzrušení, když si druzí honí při pohledu na moji ženu. Žena je silně submisivní bisexuálka.

Re: ANKETA : Extrémní témata - ANO/NE?

Příspěvek od lotos »

Anpoenitet píše: stř 23. pro 2020 9:49:29 A uvědomte si ještě jednu věc. Jste sice profilový web, ale sexualita není černobílá. Něco takového jako "čistokrevný" kandaulista skoro neexistuje. Tato úchylka se prolíná s mnoha dalšíma, i se zcela běžnou sexualitou. Takže snažit se držet nějakou přesně vyhraněnou linii tohoto webu, ještě s přídavkem toho, jak by vás majoritní komunita měla vnímat, mi přijde více než úsměvné. Opravdu nesnažte se ze sebe dělat něco výjimečného. Tohle už dělá LGBT komunita a je to spíše kontraproduktivní.
v podstatě se dá souhlasit a i já mám připomínku k tématu.

Tak, jak to většinou u podobných webů bývá, ti už "služebně" ostřílení kozáci, chcačky, nechcačky si začínají osvojovat nějaké nepsané právo rozhodovat, zda má být někde něčeho méně, nebo více. Je třeba si uvědomit, že tu existuje nějaký zřizovatel a ten rozhoduje, jaké změny, nebo úpravy se budou dít. No a já jako uživatel webu a je jedno jakého se tomu musím podřídit. Pokud mně něco "otravuje" nebo je proti srsti, jak se říká, daný web nemusím sdílet a můžu jít o dům dál. Já nechápu, jak někdo může mít s něčím problém. Taky některé články nečtu a nemíním řešit, zdali to je vhodné, nebo ne. :geek:
Cuckoldsexx
Příspěvky: 53
Registrován: pon 14. črc 2014 18:16:54
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Reálný pár, kde ona ráda šuká s jinými, vysmívá se manžělovi a jeho to vzrušuje
Bydliště: Praha

Re: ANKETA : Extrémní témata - ANO/NE?

Příspěvek od Cuckoldsexx »

Ať je to jak je to, tak by měla platit zásada - no go pro témata, která nesouvisejí s hlavní myšlenkou tohoto webu.
Tedy pokud si chce zde někdo řešit téma čistě bdsm bez propojení na cuckolding/ kandaulismus, tak takové téma stopnout. Čistě bdsm jsou zaměřené samostatné weby.
Pokud ale jde o bdsm téma propojené na cuckolding / kanadaulismus jako např cuckold otrok své hotwife, pak to sem samozřejmě patří.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 106 hostů