ADMIN DOTAZ - založit novou kategorii?

O kandaulismu, o webu, slovníček pojmů, atd.
Pravidla fóra
Zde není dovoleno zakládat nová témata a diskutovat. Toto forum slouží pouze jako zdroj informací.
Odpovědět
Uživatelský avatar
master
Administrátor
Příspěvky: 399
Registrován: stř 09. črc 2014 15:13:12

ADMIN DOTAZ - založit novou kategorii?

Příspěvek od master »

Zaujalo mě téma viewtopic.php?f=23&t=1726

Nevím, kam jej zařadit. Deníček to není, mezi fotkami to zapadne, obecná diskuze se také nehodí. Napadlo mě, že bych vytvořil kategorii právě pro tyto "akce". Jedno téma = jedna akce. Léto je před námi, co kdybychom to tady oživili právě takovými fotkami z exteriérů? Každý pár nemá milence, ale každý pár má doma foťák a občas něco nafotí. Mohlo by to fungovat ve stylu galerií. Jednu, dvě fotky budeme nadále dávat do společného vlákna, ale pokud se jedná o nějakou událost, která si zaslouží svůj prostor ke komentování, viděl bych to jako ideální řešení.

Název příspěvku by popisoval galerii, nebo událost a v prvním příspěvku by byl popisek a sada fotek.

Má to význam? Bude o to zájem? Budete aktivně přispívat? Určitě by to chtělo podmínit, že každá taková "galerie" bude obsahovat minimálně 5 fotek.
Bojím se, aby tady nevznikla zbytečná kategorie, kde budou tři příspěvky a hromada offtopic hloupostí.

Prosím o názor a klidně pište i vy, kdo byste takovou galerií přispěli.
Administrátor webu kandaulismus.cz
petr10000
Příspěvky: 464
Registrován: ned 19. čer 2016 12:18:55
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno
Bydliště: břeclav

Re: ADMIN DOTAZ - založit novou kategorii?

Příspěvek od petr10000 »

Já jsem pro
Uživatelský avatar
noemail
Příspěvky: 3
Registrován: pát 16. říj 2015 17:12:18
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: ADMIN DOTAZ - založit novou kategorii?

Příspěvek od noemail »

Já bych navrhoval kategorii, kde by jsme mohli sdílet obrazovky se zprávami z mobilů. Myslím, že některé zprávy je škoda nezveřejnit. Co vy na to ?
Uživatelský avatar
cuckpig
Příspěvky: 486
Registrován: úte 30. srp 2016 15:07:31
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Manželé, já cuckold submisiv, ona vůči mně panička, kterou baví mně trápit drážděním ocásku, až jsem nadržený jako čuník. Občas pás cudnosti, občas bičík jako trest za nepovolený orgasmus. Jelikož mi záleží na jejím uspokojení, býček by bodl.
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1712

Re: ADMIN DOTAZ - založit novou kategorii?

Příspěvek od cuckpig »

noemail píše:Já bych navrhoval kategorii, kde by jsme mohli sdílet obrazovky se zprávami z mobilů. Myslím, že některé zprávy je škoda nezveřejnit. Co vy na to ?
To by bylo zajímavé:)
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 99 hostů