CENZURA a tresty za kritiku

O kandaulismu, o webu, slovníček pojmů, atd.
Pravidla fóra
Zde není dovoleno zakládat nová témata a diskutovat. Toto forum slouží pouze jako zdroj informací.
NenormalnyChalan
Příspěvky: 113
Registrován: ned 25. čer 2017 16:20:00
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1456

Re: CENZURA a tresty za kritiku

Příspěvek od NenormalnyChalan »

Same deti tu chodia, minimálne mentalne :) ...anooo všetci su tu seriozní, každy piše len pravdu v denničkoch a presne to aj zažil, tak asi preto to tu má takú úroveň ako má :D žiadnu
Pixar
Příspěvky: 563
Registrován: úte 28. úno 2017 8:35:02
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: Užíváme si to ;-)

Re: CENZURA a tresty za kritiku

Příspěvek od Pixar »

Tak to jsem fakt netušíl, že lidem s jiným názorem se říká hater... ;) ;) ;)
Uživatelský avatar
master
Administrátor
Příspěvky: 403
Registrován: stř 09. črc 2014 15:13:12

Re: CENZURA a tresty za kritiku

Příspěvek od master »

Pixar píše:Tak to jsem fakt netušíl, že lidem s jiným názorem se říká hater... ;) ;) ;)
Kategorie BLOGY
Založte si téma a pište si svůj blog (deníček). Pokud se právě nic neděje, napište nám,jak jste se dostali ke kandaulismu.
Nejsme na csfd a rubrika se nejmenuje kritika deníčků. Čti si, pokud se ti líbí, pochval, pokud tě něco zajímá, zeptej se, ale blogy zde nejsou proto, aby se kritici měli kde realizovat a detektivové se měli v čem šťourat.
Administrátor webu kandaulismus.cz
Pixar
Příspěvky: 563
Registrován: úte 28. úno 2017 8:35:02
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: Užíváme si to ;-)

Re: CENZURA a tresty za kritiku

Příspěvek od Pixar »

Kategorie BLOGY
Založte si téma a pište si svůj blog (deníček). Pokud se právě nic neděje, napište nám,jak jste se dostali ke kandaulismu.
Jak je napsáno výše, tak většina myslících lidí v této kategorii očekává, že si přečte skutečné zážitky/zkušenosti o tom jak se jednotlivci/páry dostali ke kandaulismu a nikoliv to, že si to někdo bude cucat z prstu a vydávat to za skutečnost a věšet bulíky na nos ostatním.

Celou dobu je to jen o tom, že fikce měla být v kategorii fikce a ne realita, ale jak vidno drtivé většině uživatelů je to jedno :roll:

Ale je fajn, že když někdo bude psát avidentní bláboly, tak ho za to můžu jen pochválit mebo mlčet, protože za odlišný názor dostanu BAN :roll: :roll: :roll:
Pixar
Příspěvky: 563
Registrován: úte 28. úno 2017 8:35:02
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: Užíváme si to ;-)

Re: CENZURA a tresty za kritiku

Příspěvek od Pixar »

A vyřeší se to tím, že pod tím budu moci jen pochvalně hýkat? :shock:
snajpr
Příspěvky: 52
Registrován: ned 07. říj 2018 1:33:22
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: CENZURA a tresty za kritiku

Příspěvek od snajpr »

Pixar píše:A vyřeší se to tím, že pod tím budu moci jen pochvalně hýkat? :shock:
Bingó
Redtiel
Příspěvky: 488
Registrován: čtv 10. led 2019 12:34:59
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: CENZURA a tresty za kritiku

Příspěvek od Redtiel »

No původně sem myslel že jde o kritiku povídek. Tam je to jasné. Ale v tomto případě, no myslím že má každý svoji pravdu. Resp. Každý má asi správný názor.
Ad1: jasny, když ti to někdo zkritizuje tak to naštve a člověk nemá náladu nic psát. Holt měl své důvody proč to napsal takto. A toto je stránka o sexuálních hrátkách, o hraní a málokdo tu má chování jako v reálu, málokdo tu Nick má chování reálného člověka. :-)
Na druhou stranu: co je už za hranou? Kde končí ta hra? Koho baví "reálný příběh" o tom jak šla jeho žena po chodníku, vítr ji nadvzed sukni a hned pod ní měla dva desky, v každý díře jednoho.
Ale je na vás jim nadávat a soudit je? Co vám to přinese mu vynadat když on přišel s blbosti? Je to jeho problém že "nehraje". Hledáte, já se třeba netajim tím že ženu tohle zatím neláká a nevím jestli bude. Já tu přišel fantazírovat, snít a co kdyby jednou ....ale řeknu to na rovinu, proc mě víc baví realita, ta je nejvíc vzrušující, ne si tu být za fejka. Ale máme my právo soudit jiný že sou za fejky? Ať si hrajou na co chtějí, proc ne. Každý má jiné choutky.
subway
Příspěvky: 82
Registrován: úte 16. úno 2016 11:32:20
Role ženy: ženu nemám
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Jsem třicetiletý muž, který si rád užije submisviní roli, hledající trvalý vztah.

Re: CENZURA a tresty za kritiku

Příspěvek od subway »

O jaký blog jde... už jsem klikal tři stránky zpátky a pořád to nevím :D
Pixar
Příspěvky: 563
Registrován: úte 28. úno 2017 8:35:02
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: Užíváme si to ;-)

Re: CENZURA a tresty za kritiku

Příspěvek od Pixar »

subway píše:O jaký blog jde... už jsem klikal tři stránky zpátky a pořád to nevím :D
viewtopic.php?f=16&t=1639
Pixar
Příspěvky: 563
Registrován: úte 28. úno 2017 8:35:02
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: Užíváme si to ;-)

Re: CENZURA a tresty za kritiku

Příspěvek od Pixar »

rostak píše:Naprostý souhlas, Terdsa.
Já taky nehýkám blahem nad tou slátaninou. Ale respaktuju to, že je to deníček toho člověka a tak si tam píše co se mu chce. Že si u toho honí? Že to není pravda? Je to možné. Ale do prdele, kdo z nás tady to může s jistotou vědět? A co je komu po tom, proč by to měl někdo řešit? A proč by někdo, kdo nikdy žádný příběh nenapsal měl urážet člověka, který se o to snaží, že je fejk, nebo že píše jak analfabet?
Čemu tím pomůže? Sobě? Svému uraženému já? Když to nikdo nebude komentovat, deníček zapadne za tři dny někam dozadu. Když bude každý, kdo má do prdele díru psát, že je to fejk, bude to tady nejčtenější blog a stejně s tím ten autor nepřestane.

Takže k čemu to je? Psát někomu, že to, co napsal, je fejk, nebo jsou v tom hrubky?
Ty nehýkáš blahem na slátaninama, ty jenom všude postuješ svoje rádobychytrácký moudra, kdy se musíš za všech okolností vyjadřovat ke všemu a nejlépe mít všude poslední slovo.

A když jsem pod slátaninu napsal toto:
Pixar píše:Proč mám pocit, že je to naprostý blábol a že si autor vymejšlí? :roll: :roll: :roll:
TAk by mě zajímalo, čím jsem byl vůči autorovi neslušný a urazil jsem ho. Byl jsem neslušný a urazil jsem ho tím, že mám na to jiný názor? Jestli ty jseš ovce, tak si jí buď, ale nechtěj po mě, abych pochvalně hýkal nad tím, co se mi nelíbí. A jestli někdo čeká, že když tady něco vyplodí, tak ostatní budou jenom obdivně hýkat, tak je naivní.

A až se budeš nudít, tak si laskavě projdi všechny moje příspěvky zde a najdi mi jeden, kde někoho urážím. Vždycky se k ostatním chovám slušně a pokud se mi něco nelíbí, tak to také napíšu slušně. Takže mi nepodsouvej něco, co nedělám.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti