CENZURA a tresty za kritiku

O kandaulismu, o webu, slovníček pojmů, atd.
Pravidla fóra
Zde není dovoleno zakládat nová témata a diskutovat. Toto forum slouží pouze jako zdroj informací.
Redtiel
Příspěvky: 488
Registrován: čtv 10. led 2019 12:34:59
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: CENZURA a tresty za kritiku

Příspěvek od Redtiel »

No myslím že se to tu točí v kruhu. Asi nemá význam se tu dál hádat. Je prostě pravidlo, že se tohle bude mazat a trestat. To je asi neměnný a nikdo s tím nic nenadělá. Takže hádky nějak nemají význam. Jen bych poprosil aby se admin trochu mírnil v trestech a nezvrhlo se to zase na druhou stranu tj. aby se to tu nezvrhlo ve fórum fantaskních představ, kde na "reálného člověka" nenarazíme. :-)
Domkanda
Příspěvky: 1552
Registrován: ned 09. říj 2016 18:28:25
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsem dominantní kandaulista. Tady nehledáme.
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=733

Re: CENZURA a tresty za kritiku

Příspěvek od Domkanda »

rostak píše:
Pixar píše: Ale je fajn, že když někdo bude psát evidentní bláboly, tak ho za to můžu jen pochválit nebo mlčet, protože za odlišný názor dostanu BAN :roll: :roll: :roll:
Takže když někdo píše bláboly, přispěješ pod to těmi svými? Tím se to vyřeší? Nebo co od toho jako čekáš?
Zásadní rozdíl je, že Pixar tam nenapsal žádné bláboly.

Napsal tam - slušně - zcela reálné hodnocení.
Pokud je v cizím blogu možné hýkat, mělo by být možné napsat i to, co napsal Pixar.
Po Pixarovi se okamžitě ozvali další, kteří s ním souhlasí, jen se ovládali. Pixarův názor vůbec není výjimečný, extrémní nebo snad nepřiměřeně dehonestující.

Stejně je to zvláštní - prakticky všechna fóra se snaží oddělit bláboly od reality.
Zkuste se někdo přihlásit třeba do nějakého autofóra a rozepsat tam příběh ve stylu "Jsem fanouškem BMW, minulý týden jsem si koupil nové X6, jezdí úplně skvěle, zítra si jdu pro novou 7er, už jsem jel předváděčku, jede to 260, má to motor obsah 7,0 litru, 410 kW, ale spotřebu jen 5,9 na 100 km, budu v tom vozit holky ..." Přijď za dva dny, že jsi to změnil a koupil Z4 ... Najdeš tam asi jen reakce, že autor je debil, nikdo tě nebude obhajovat, že je to tvůj příběh o BMW, že je to třeba i pravda, že určitě máš rád BMW a že je to alespoň nějaký zajímavý příběh o BMW. Těm, co napsali, že je autor debil, nikdo nebude odpovídat, že napsali blábol, že mají nejdříve dokázat, že autor opravdu žádné BMW nemá a ne ho obviňovat, nikdo jim nebude odpovídat, že mají nejdříve napsat svůj příběh o jízdě s BMW a až potom mohou kritizovat někoho jiného ...
Fakt jsem se nesetkal s webem, kde by bylo jedno, že tam píšeš bláboly - a za kritiku by byly tresty :mrgreen:

Stejně to NEJDE definitivně ZAKÁZAT, protože za týden se sem regne nový uživatel, kterého zase nenapadne, že nesmí napsat, že blábol je blábol (že král je nahý) a zase se vyjádří k nějakému směšnému blábolu.

Ale jinak je hezké, jak to tu žije - máte tu nové nejoblíbenější vlákno :mrgreen:
Máme toho dost za sebou. Zajímají mě reálné zkušenosti. Povídky skoro nečtu.
moon28
Příspěvky: 78
Registrován: úte 27. čer 2017 8:26:32
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Pár slov o nás: jsme par.. a ja to mam fakt rada.. ale podle sebe;)
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1187
Bydliště: Kladno

Re: CENZURA a tresty za kritiku

Příspěvek od moon28 »

..no tak uz toho nechte, kdo pochopil admina, ten pochopil, nekomu to chvili potrva.. nerejpejte se v tom. Jeste, ze ma tahle diskuze samostatne vlakno a za chvili ji (spolecne) nechame zapadnout.
Ani to snad nebylo adminem mysleno tak, ze se (temer) vse bude mazat a mazat a mazat..
Uživatelský avatar
master
Administrátor
Příspěvky: 403
Registrován: stř 09. črc 2014 15:13:12

Re: CENZURA a tresty za kritiku

Příspěvek od master »

Přesně tak. Žádnou tvrdou cenzuru neplánuji, ale hloupá, zbytečná a nekonstruktivní kritika není vítána a bude potírána. Reálně se dotkne jen úplně natvrdlých jedinců.
Tím bych to ukončil.
Administrátor webu kandaulismus.cz
Pixar
Příspěvky: 563
Registrován: úte 28. úno 2017 8:35:02
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: Užíváme si to ;-)

Re: CENZURA a tresty za kritiku

Příspěvek od Pixar »

Ty jsi ale úplně vážně mimo. Opět jsi nezklamal a opět si nás všechny obdařil svými moudry. Já jsem žádný flame nespustil a už vůbec ne s ublíženou reakcí potrefená husa. Jako potrefená husa tady kejháš na všechny strany akorát ty. A to hlavně proto, že máš problém akceptovat jiný názor, než je ten tvůj.
Ale protože ti to asi trvá déle, tak ti to napíšu ještě jednou. Dal jsem to do té diskuze proto, abych to uvedl do kontextu a na pravou míru, aby všichni věděli, kolem čeho se to vlastně točí. Že ty to považuješ za potrefenou husu, to je vážně jen tvůj problém.

Evidentně máš i problém s čtenářskou gramotností - chápáním psaného textu. Jestli tobě ten původní příspěvek přijde ok a vidíš tam jen problém v gramatice, tak to tam buď vidět nechceš, nebo se ti tlačí semeno na mozek.

Možná by sis to měl celé přečíst od začátku, já jsem nikde v tom původním příspěvku nic o hrubkách nepsal. Ale to nevadí když si něco přidáš, už jsem si tak u tebe tak nějak zvykl.

Dále jsi mi stále neodpověděl na to, čím jsem byl vůči autorovi neslušný a urazil jsem ho.

Víc nemám sílu ani chuť na ty tvoje bláboly psát.

P.S. V jednom máš pravdu, jenom svými zbytečnými a sáhodlouhými kecy obtěžuješ lidi.
Pixar
Příspěvky: 563
Registrován: úte 28. úno 2017 8:35:02
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: Užíváme si to ;-)

Re: CENZURA a tresty za kritiku

Příspěvek od Pixar »

OMG :roll: :roll: :roll:
Redtiel
Příspěvky: 488
Registrován: čtv 10. led 2019 12:34:59
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: CENZURA a tresty za kritiku

Příspěvek od Redtiel »

No myslím že bych to zamknul než pány trefí šlak a jejich manželky si budem muset rozdat mezi sebou. :-) jinak to tu nemá význam. Bude se to trestat, k trestání se bude přistupovat lidský a tečka. Nikdo s tím stejně nehne. Hádejte se po sz.
nezadany
Příspěvky: 168
Registrován: pát 02. úno 2018 1:57:28
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: CENZURA a tresty za kritiku

Příspěvek od nezadany »

Už je to zbytečná hádka, oba máte pravdu. Pixar ti na otázku neodpoví z prostého důvodu. Musel by totiž uznat, že to co dělal je zbytečné a ničemu to nepomůže. A to on samozřejmě napsat nechce.
A to by mělo být resumé, kterým bychom se měli řídit. Fejky tady nějaké jsou, ale kritizovat všechno, co by mohl být fejk ničemu nepomůže, jenom to uškodí. To přece neznamená, že před tím někdo zavírá oči, nebo že to obhajuje. Ale nemá smysl to neustále komentovat.
Pixar
Příspěvky: 563
Registrován: úte 28. úno 2017 8:35:02
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: Užíváme si to ;-)

Re: CENZURA a tresty za kritiku

Příspěvek od Pixar »

nezadany píše:Už je to zbytečná hádka, oba máte pravdu. Pixar ti na otázku neodpoví z prostého důvodu. Musel by totiž uznat, že to co dělal je zbytečné a ničemu to nepomůže. A to on samozřejmě napsat nechce.
A to by mělo být resumé, kterým bychom se měli řídit. Fejky tady nějaké jsou, ale kritizovat všechno, co by mohl být fejk ničemu nepomůže, jenom to uškodí. To přece neznamená, že před tím někdo zavírá oči, nebo že to obhajuje. Ale nemá smysl to neustále komentovat.
Jako na co bych měl odpovídat? Na jeho nesmysly? Já jsem v té původní diskuzi jen napsal, že mám pocit, že je to blábol a že si autor vymýšlí a za tím si stojím. Co na tom chceš více vysvětlovat???
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů