Články kandaulismus - pro cuckoldy, hotwife a bully

O kandaulismu, o webu, slovníček pojmů, atd.
Pravidla fóra
Zde není dovoleno zakládat nová témata a diskutovat. Toto forum slouží pouze jako zdroj informací.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Eva
Příspěvky: 80
Registrován: pát 16. led 2015 16:40:33
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=171

Re: Články kandaulismus - pro cuckoldy, hotwife a bully

Příspěvek od Eva »

Milánku, když budu chtít, nikdy nepoznáš, že jsem byla nevěrná. Zahýbala jsem každému, se kterým jsem byla a nikdo na to žádný nepřišel. Tak jsem si řekla, že si najdu kandaulistu, protože jsem si po nějaké době přestala paroháče vážit. A víš na co jsem přišla? Že mi to chybí. Že mi schválená nevěra nic neříká, připadám si jako zvíře v kleci, na které se všichni dívají kdy už to začne.
Takže mám zase partnera, se kterým se milujeme a když je příležitost, nasadím mu parohy, ale jenom tak, aby to nezjistil. Pokud žena není úplně hloupá, nikdy nezjistíš, s kým si to dnes po práci užila.
Nikoho nehledám, jenom se dívám.
Uživatelský avatar
bibeo
Příspěvky: 561
Registrován: stř 26. lis 2014 23:22:51
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: oba sice switch ale ja nejradeji v sub roli :) rad pokecam s Bullem

Re: Články kandaulismus - pro cuckoldy, hotwife a bully

Příspěvek od bibeo »

To si charakter teda :)
pepe
Příspěvky: 766
Registrován: sob 26. črc 2014 15:29:59

Re: Články kandaulismus - pro cuckoldy, hotwife a bully

Příspěvek od pepe »

Já bych byl vzrušený z toho, kdybych zjistil, že mi žena roky zahýbá. Líbí se mi to. Více, než klasický, přiznaný kandaulismus. Líbí se mi, když je žena taková potvora a nasazuje mužům parohy, myslím, že by to tak mělo být, že i v přírodě se samičky neptají svého současného partnera, jestli mohou podržet jinému, ale prostě to udělají, když se v okolí objeví větší alfasamec.
Uživatelský avatar
Eva
Příspěvky: 80
Registrován: pát 16. led 2015 16:40:33
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=171

Re: Články kandaulismus - pro cuckoldy, hotwife a bully

Příspěvek od Eva »

bibeo píše:To si charakter teda :)
Jsem mrcha, to každý z nich věděl předem. Jejich problém, že si se mnou něco začínali. Já jsem je nenutila, oni dolízali a vnucovali se, tak jsem to s nimi zkusila a brzy mi to nestačilo. A když se objevil jiný chlap, který se mi líbil, prostě jsem mu podlehla. Nemůžu za to, bylo to silnější než já.
Když mi první řekl, že mu to nevadí, že jsem ho podvedla, že mi to odpustí, jenom ať ho neopouštím, tak jsem se mu vysmála, dala jsem mu facku a poslala ho domů, že má přijít milenec, takže nemám čas. Že jestli chce, promluvíme si o tom zítra. To jsem ještě neměla tušení, že existuje něco jako kandaulismus a že to nebyl poslední ubožák, který mi odpustil. Dělalo mi to dobře, ale těmi ubožáky jsem maximálně pohrdala. Vlastně jsem jimi pohrdala už v tu chvíli, když jsem si stahovala kalhotky před cizím. Ten cizí byl v tu chvíli Muž. Bohužel vždycky jenom na chvíli. Dneska jsou skoro všichni chlapi ubožáci, které musím podvádět, protože si myslím, že jsem konečně našla někoho pořádného. Už nehledám, už mi stačí, když dobře vypadá a mám s ním dobrý sex. Více nechci raději ani vědět, abych nepřišla tak rychle o iluze.
Nikoho nehledám, jenom se dívám.
Hedoné
Příspěvky: 16
Registrován: stř 23. lis 2016 10:41:05
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Články kandaulismus - pro cuckoldy, hotwife a bully

Příspěvek od Hedoné »

Slyšeli jste už někdy o následujícím? Prý není tak neobvyklé, že se někteří kluci dostávají ke cuckold zážitkům tím, že jdou do hospody a partnerku se snaží opít, načež ji přenechají kamarádovi, chlapovi. Řekl bych že právně je to dost za hranou, nicméně se to zřejmě děje. Viděl jsem i takový inzerát na amatérech. Že dva kluci zvou pár do hospody, popít a užít si a případně je možné i partnerku opít a užít si s ní "chtěně" i "nechtěně". Je to docela drsné, ne? Toto se asi týká hlavně mladých a silně kandaulistických kluků a jejich mladých přítelkyň, které jsou zase častěji a více monogamní a mají více zásad a nezbořených zdí než zralé ženy.
zuzana
Příspěvky: 22
Registrován: pát 19. srp 2016 10:50:10
Pár slov o nás: spoznávam sa

Re: Články kandaulismus - pro cuckoldy, hotwife a bully

Příspěvek od zuzana »

"silně kandaulistickí kluci "( ospravedlňujem sa ak som urobila chybu ,u nás je gramaticky správne v množ.č. mäkké "i " ) , no asi máš pravdu Hedoné a tieto praktiky ,ktoré opisuješ ,sú už fakt za hranou tejto úchylky , z ktorej sa už aj tak stáva extrém ...občas mám ten dojem ,ked tu zablúdim a začítam sa ...
no a posledná veta : "... a jejich mladých přítelkyň,které jsou zase častěji a více monogamní a mají více zásad a nezbořených zdí než zralé ženy. " , to je na polemiku :)
pepe
Příspěvky: 766
Registrován: sob 26. črc 2014 15:29:59

Re: Články kandaulismus - pro cuckoldy, hotwife a bully

Příspěvek od pepe »

zuzana píše:" a jejich mladých přítelkyň,které jsou zase častěji a více monogamní a mají více zásad a nezbořených zdí než zralé ženy. " , to je na polemiku :)
Asi mas pravdu, uz jsem potkal nekolik mladych slecen, ktere by o generaci starsi kolegyne nemely sanci dohnat, i kdyby to pojaly jako ukol :lol:
Hedoné
Příspěvky: 16
Registrován: stř 23. lis 2016 10:41:05
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Články kandaulismus - pro cuckoldy, hotwife a bully

Příspěvek od Hedoné »

zuzana píše:"silně kandaulistickí kluci "( ospravedlňujem sa ak som urobila chybu ,u nás je gramaticky správne v množ.č. mäkké "i " ) , no asi máš pravdu Hedoné a tieto praktiky ,ktoré opisuješ ,sú už fakt za hranou tejto úchylky , z ktorej sa už aj tak stáva extrém ...občas mám ten dojem ,ked tu zablúdim a začítam sa ...
no a posledná veta : "... a jejich mladých přítelkyň,které jsou zase častěji a více monogamní a mají více zásad a nezbořených zdí než zralé ženy. " , to je na polemiku :)
klidně polemizuj, rád se poučím. Mám rád ženy, vážím si jich a můj život tvoří hromada kamarádek. Já si prostě všímám, že mladší holka obecně má více ideálů a chuti po romantice, hlídá si více nahotu a je stydlivější, spoustě mladých studentek záleží na tom, aby jejich gynekolog byl třeba žena. Neříkám že nejsou u mladých holek odlišnosti. Ano, znám mladé holky, které mají 20 a hledají sex přes Tinder nebo jsou exhibicionistky. U žen po třicítce jsem ale viděl hromadu "degradace", snižování nároků na partnera, nahota a intimita začíná být více jedno. Přes výjimky jsem ten jasný trend viděl všude. Obecně to platí, nikoli absolutně ovšem.
Hedoné
Příspěvky: 16
Registrován: stř 23. lis 2016 10:41:05
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Články kandaulismus - pro cuckoldy, hotwife a bully

Příspěvek od Hedoné »

pepe píše: Asi mas pravdu, uz jsem potkal nekolik mladych slecen, ktere by o generaci starsi kolegyne nemely sanci dohnat, i kdyby to pojaly jako ukol :lol:
Souhlasím, resp. nesouhlasím :D ta o generaci starší kolegyně může mít najeto tolik, že ji ta mladší nedožene. Je to všechno relativní a nelze to vnímat absolutně. Samozřejmě jsou dvacítky, šukající přes Tinder cizince a ctnostné pětatřicetileté mladé matky.... myslel jsem to v obecnosti, že když vezmu to kvantum kamarádek a holek co jsem měl v životě, tak tam tyto tendence jdou vidět - obecně, nikoli absolutně.
sausageoflovers
Příspěvky: 4
Registrován: ned 30. říj 2016 20:27:08
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: INSPIRACE, PRÚVODCE A RADY PRO HOTWIFE

Příspěvek od sausageoflovers »

Cuckoldsexx píše:Slíbila jsem, že to sepíšu a zveřejním. Jen se tady pak diksuze a příspěvky zvrtly jiným směrem a každá HW je tady pro uživatele přinejlepším čubka a podobně. To, že žijeme s manželem tímto životním stylem neznamená, že se vzdám určitého životního standardu a jdu s každým do křovi či podobně nebo mu hned roztáhnu nohy. Tak to u nás rozhodně není. Pro nás je to o vztahu tří lidí, vztahu, který má svá specifika, každý v něm má svou roli a práva a vše se postupně tvoří a vyvíjí. A protože tento web směřuje naprosto odlišným směrem, tak jsem svůj slib přinejmenším pozdržela. Být HW pro mě neznamená dělat to s každým a už vůbec ne ve křoví.
Ahoj, Uplne jsi to vystihla, jak to citim ja. Styl HW neni styl zeny, ktera da kazdemu a kdykoliv. naopak. Je to styl, kdy zena ma rada nekolik muzu az do vystrikani a tim muzum to nevadi. Ja musim mit meho milence rada, abych si s nim sex uzila. taky, tim, ze mne vystrikava, je tady riziko, ze s nim otehotnim, a v tom pripade ho chci mit poruce jako oporu a ne jo pritez. Ja roztahuji nohy casto ale ne kazdemu.

A.
Odpovědět

Zpět na „Informace a články“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 107 hostů