PROFI Interracial - (černoši s běloškami)

Fotky, videa, odkazy - inspirujte se
Pravidla fóra
Označujte příspěvky slovem FOTO / VIDEO / ODKAZ pro snadnou orientaci. Příklad : ODKAZ - stránka s cuckold videi
Odpovědět
Picus
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: PROFI Interracial - (černoši s běloškami)

Příspěvek od Picus » pon 20. kvě 2019 23:04:07

rostak píše:
Pujcovanimanzelky píše:Moje kdysi v Anglii cernocha mela...a kdyz jsem se ji ptal co ji lakalo tak to neznamo a jestli maj velky pera :) seznamili se na diskotéce a ten vecer ji pichal...no a pak to trvalo asi rok..
Takze kdyz to trvalo rok, asi se nemusim ptat, jestli mel velky pero a jestli se ji to libilo, vid? :lol:
Nechce se mi verit, ze by slo jenom o to pero. Spousta bilych kluku ho ma obri. Ja si myslim, ze je laka ta exotika. Ale neznam zadnou holku, co by mela cernocha. Proto me taky zajima nazor Evicky.
Moje mi řekla, že ji na něm vzrušovala ta jeho živočišnost.

Lucka
Role ženy: je HOTWIFE

Příspěvek od Lucka » úte 21. kvě 2019 14:22:25

Ahoj všem manžel taky touží po tom mě vidět s černým nebo černými, ale navíc ho bere že do mě cákají....

thedr4gon
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: nelze jednoduše zařadit

Příspěvek od thedr4gon » úte 21. kvě 2019 14:47:25

Lucka píše:Ahoj všem manžel taky touží po tom mě vidět s černým nebo černými, ale navíc ho bere že do mě cákají....

Taky to tak mám, i moji to láká, ale chtěla by nějakého pěkného nebo dva, kde je vzít?

Pujcovanimanzelky
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Pár slov o nás: Jsme pár, kde On je kanda a Ona manželka, která to pro něj "dělá"
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=349

Příspěvek od Pujcovanimanzelky » čtv 23. kvě 2019 8:11:29

Picus píše:
rostak píše:
Pujcovanimanzelky píše:Moje kdysi v Anglii cernocha mela...a kdyz jsem se ji ptal co ji lakalo tak to neznamo a jestli maj velky pera :) seznamili se na diskotéce a ten vecer ji pichal...no a pak to trvalo asi rok..
Takze kdyz to trvalo rok, asi se nemusim ptat, jestli mel velky pero a jestli se ji to libilo, vid? :lol:
Nechce se mi verit, ze by slo jenom o to pero. Spousta bilych kluku ho ma obri. Ja si myslim, ze je laka ta exotika. Ale neznam zadnou holku, co by mela cernocha. Proto me taky zajima nazor Evicky.
Moje mi řekla, že ji na něm vzrušovala ta jeho živočišnost.
Jj líbilo, nedávno dokonce koukala jestli na něj ještě nemá někde kontakt :) když jsem se jí zeptal, jestli by jako jela do Anglie tak jen v klidu odpověděla, "nevím, možná jo" :)
Asi před měsícem byla s holkama z práce a řešily sex, tak se moje prý chlubil tím černochem, že je to zajímalo, tak jim to popisovala :)

Picus

Příspěvek od Picus » čtv 23. kvě 2019 13:46:22

Ta moje s ním asi nespala. Byl to její kolega v práci. Motal ji hlavu, až jsem začal tušit že se něco děje, ale nechtěl jsem tlačit na pilu. V jeden příjemný večer jsem se jí zeptal co se děje. Šla s pravdou ven. Řekla mi o něm, ale problém byl že k němu něco cítí. Byla do něho zamilovaná. Mě prý taky moc miluje. Nechtěl jsem ji ztratit je to skvělá ženská, to byl taky důvod proč jsem jel za ní do Anglie a už tu žijeme 17 let. Rozumně jsme si o tom promluvili. Měl rodinu a děti, nechtěla ji rozbít. Poprosila mě ať si s ním promluvim. Po našem rozhovoru si přihodil směny a ukončil veškerý kontakt. Bylo jasné že ji chtěl jenom ošukat. Moje žena je v celku uzavřená co se týče sexuálních rozhovorů. Když jsem se jí zkoušel vyptávat na předchozí sexuální partnery, vždycky mě odbyla větou, to nic nebylo, nebo za nic to nestalo atd. Až prý se mnou poznala co je opravdoví sex. Dodneška vlastně nic nevím. Zkoušel jsem se vyptávat na detaily, ale moc jsem se nedozvěděl. Jenom, že si jednou sáhla. Prý byla zvědavá jakyho ho má a že na hrudi měl hodně kudrnatý chloupky se kterými si ráda hrála. Já si myslím, že ji pěkně ošukal pusinku, protože moje žena má ráda orální sex. Často ho preferuje před normálním sexem. Když ji svádím, tak mi kolikrát řekne : Nechceš radši vykouřit. Sex má taky ráda, ale preferuje oral. Sama při sexu nemá orgasmus, udělá se jen když ji vyhlížu. A po této události se výrazně zlepšila v hlubokém zásunu do krku. Ne dlouho po mém rozhovoru s tím černochem mi předvedla takovou kuřbu, že se mi kroutily palse u nohou. Seděla na gauči a já stal před ní, chytla mně za zadek a celého mně polkla. Potom mi tlakem na zadek naznačila ať přirazim do její pusy. Ten večer jsem jí ošukal pusinku jako nikdy předtím. To mě přivedlo k myšlence kde se to naučila a proč si myslí, že černoši jsou živočišni. Už je tomu pár let, tak bych se jí možná mohl znovu zeptat co se tehdy dělo třeba bude sdinější.

cigansky_bycek
Role ženy: ženu nemám
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: rad poskytnem mojho cokoladoveho vtaka roztuzenje muslicke, ktora chce skusit cokoladoveho vtaka

Příspěvek od cigansky_bycek » čtv 23. kvě 2019 14:29:42

Ak by mal niekto zaujem poskytnut Romovi bielu manzelku, rad sa pridam na hotele, auto, les,....

Picus

Příspěvek od Picus » sob 01. čer 2019 10:00:17

Tak se mi přiznala, že mu ho opravdu vykouřila a ne jen jednou. Polykala jeho sperma vcelku pravidelně. Dokonce přiznala spoustu detailů. Byl to vzrušující večer.

Frontal
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Pár slov o nás: Jsou to pouze moje touhy, o kterých moje přítelkyně neví

Příspěvek od Frontal » pon 16. pro 2019 7:19:39

petrikasd
Pár slov o nás: Já jsem sub a rád svou ženu ukazují jiným muzum
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1834
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od petrikasd » pon 16. pro 2019 12:31:21

krasa

96tom
Role muže: je BULL

Příspěvek od 96tom » pon 16. pro 2019 16:29:10

Odpovědět