Nalezeny 2 výsledky hledání

od nezadany
pon 11. úno 2019 15:41:29
Fórum: Povídky
Téma: Důkaz lásky 2
Odpovědi: 4
Zobrazení: 1746

Re: Důkaz lásky 2

Dal jsem tmsovi přes SZ nějaké tipy na další díl, tak se uvidí, jak si s tím poradí :-) A vy ostatní, šup sem s tím dejte další tipy na povídky, tms je ochotný a nadšený spisovatel, tak ho zásobujte :-)
od nezadany
pon 11. úno 2019 12:29:28
Fórum: Povídky
Téma: Důkaz lásky 2
Odpovědi: 4
Zobrazení: 1746

Re: Důkaz lásky 2

Super povídka, ještě bych to trochu okořenil tím, že by ty postavy nebyly tak povrchně vylíčené, ale lépe bych popsal city mezi nimi. Možná by jich mohlo být méně, ale měly by hlubší vztah s tvojí láskou. Takže by byl větší důkaz lásky, že bys jim dopřál svatební cestu spolu atd.

Líbilo by se mi, kdyby dostal flash disk s milováním jeho lásky s fotbalovým týmem. Něco, co je pro každého dobrovolného paroháče dražší než diamant. Každý by se asi těšil na to, až si ho pustí. Možná se na to těšil víc jak na milování se svojí láskou. Ale na důkaz lásky by musel ten flash disk zničit. Celá vesnice a fotbalový tým by viděl jak mu mrdali jeho Petrušku, on by to měl všechno nahrané, ale na důkaz lásky by musel vzít kladivo a disk rozbít.

Taky by mohl na důkaz lásky flashku vzít, dát do obálky a někomu poslat. Předtím by samozřejmě neviděl co na ní je. Mohl by ji poslat svému kamarádovi, svým rodičům, svému šéfovi v práci, prostě někomu, komu by ji nechtěl ukázat. Protože důkaz lásky.. :-) No a potom by se s tím člověkem potkal. Líbilo by se mi vylíčení té situace, jak jde do práce a zavolá si ho šéf... :-)

Popřemýšlej nad tím, jako inspirací, na důkaz lásky. Na důkaz lásky nemusí přece jenom souložit s horváthem :-) mohl by Petrušce na důkaz lásky podepsat nějakou smlouvu, aniž by si ji přečetl. Fantazii se meze nekladou a já bych se zaměřil na to, že pod tíhou své lásky k Petrušce udělá věci, které by normální člověk nikdy neudělal. Ale on musí. Jeho láska k Petrušce mu to našeptává.

Zpět na “Důkaz lásky 2”