Nalezeny 2 výsledky hledání

od KarelK1968
sob 30. zář 2017 23:41:43
Fórum: Informace a články
Téma: Články kandaulismus - pro cuckoldy, hotwife a bully
Odpovědi: 199
Zobrazení: 63964

Re: Předsevzetí kandaulisty - cuckolda

Sarinka69 píše:
subkanda píše:Ty seš debil, fakt. Jak souvisí sexuální PREFERENCE se sexuální ORIENTACÍ? Je přece rozdíl, když se člověk rozhodne zhubnout a přestat žrát sladké, nebo když ze zdravotních důvodů nesmí slazená jídla. To první je o vůli a rozhodnutí, to druhé si nikdo dobrovolně nevybral. Jasně, snáze se vzdá sladkého ten, co ho nemusí, než někdo, kdo ho miluje. Ale jsem přesvědčen, že stejně, jako se dá přestat s kouřením, dá se potlačit chuť na tyhle zvrácené hrátky.

Pana "Brma" neřeš, zatím všechny komentáře, které jsem od něj viděla, nebyly o ničem jiném, než o nadávkách a nejspíš o utěšování svého ega..

Já osobně si ale myslím, že takové chutě by se potlačovat neměly. My jsme jej také potlačovali s přítelem oba dva, ale nebylo to ono, často jsme si vzájemně všímali mírné nespokojenosti, i přesto že vztah byl super, šlo poznat, že stačí jen nepotlačit to, co je uvnitř, a bude to super. A tak se taky stalo.. Zatím sice nebyla reálná akce a jsme ve fázi plánování a příprav, ale s novou klíckou máme v plánu definitivně začít. Zatím jen na internetu hledám milence, komunikuji a flirtuji s cizími, posíláme oba dva cizím lidem fotky, a je vidět, že on je šťastný a moc se těší, a já se na to těším taky, vlastně i několikrát tolik jako on, protože já z toho budu mít více výhod..
Zkrátka.. Je to na tobě, tvá volba, ale já, ani můj přítel bychom to nepotlačovali.
A z pohledu ženy mohu říct, i když je každá žena jiná, že já jsem teď opravdu spokojená, a i kdyby nedošlo na reál, moc mi to nevadí, alespoň prozatím, stačí mi připínák, dildo a vibrátory, se kterými mi to může dělat přítel, ale nikdy bych přítele nepodvedla jen proto, abych si zašukala, spíš bych si to doma jako domina prosadila, nebo bych se na to vybodla, protože mám šťastný vztah, a malé péro je jediný přítelův nedostatek a to je rozhodně lepší, než debil s velkým pérem.. :)


Brm nemá cenu komentovat ale ja to potlačil a celkem dobře a výsledek žádný sex. Jednoduše mne nikým nepoužitá žena nic neříká a nutit ji do něčeho co nechce nehodlám a ani nebudu.
od KarelK1968
sob 30. zář 2017 23:30:13
Fórum: Informace a články
Téma: Články kandaulismus - pro cuckoldy, hotwife a bully
Odpovědi: 199
Zobrazení: 63964

Re: Články kandaulismus - pro cuckoldy, hotwife a bully

Eva píše:Milánku, když budu chtít, nikdy nepoznáš, že jsem byla nevěrná. Zahýbala jsem každému, se kterým jsem byla a nikdo na to žádný nepřišel. Tak jsem si řekla, že si najdu kandaulistu, protože jsem si po nějaké době přestala paroháče vážit. A víš na co jsem přišla? Že mi to chybí. Že mi schválená nevěra nic neříká, připadám si jako zvíře v kleci, na které se všichni dívají kdy už to začne.
Takže mám zase partnera, se kterým se milujeme a když je příležitost, nasadím mu parohy, ale jenom tak, aby to nezjistil. Pokud žena není úplně hloupá, nikdy nezjistíš, s kým si to dnes po práci užila.


Souhlas každý potřebuje něco jiného.

Zpět na “Články kandaulismus - pro cuckoldy, hotwife a bully”