Nalezeno 9 výsledků hledání

od jjj3
čtv 22. čer 2017 10:57:10
Fórum: Povídky
Téma: Výročí svatby
Odpovědi: 64
Zobrazení: 27720

Re: Výročí svatby

výhledově ano, ale uvažuji spíše nad pokračováním dohodnuté kurvy
od jjj3
pon 12. čer 2017 12:27:05
Fórum: Povídky
Téma: Výročí svatby
Odpovědi: 64
Zobrazení: 27720

Re: Výročí svatby

V tomto vlaknu jsou vlozeny vsechny tri dosud vydane dily staci trochu listovat mezi stranami :)
od jjj3
úte 06. čer 2017 20:11:03
Fórum: Povídky
Téma: Výročí svatby
Odpovědi: 64
Zobrazení: 27720

Re: Výročí svatby

no další díl se nemůže jmenovat výročí svatby, ale tak možná např. týden po výročí :)

maximálně o tom jak si Hanku půjčí Ondra s přáteli?
od jjj3
sob 03. čer 2017 17:22:28
Fórum: Povídky
Téma: Výročí svatby
Odpovědi: 64
Zobrazení: 27720

Výročí svatby III

Jirka neodpověděl, pouze přikývnul. Stále byl ochromen z toho jak se díval na tři muži jak použili jeho manželku pro svůj chtíč.
Hned jak Mirek odešel, Jirka zakleknul mezi její nohy. Chytil ji za boky na polštářích a zvednul ji do kleku na kolena. Natěšeně zíral na její použité díry. Obě byla zapatlané směsí semene a štáv. Její kunda byla rudá a rozevřená. Stejně tak byl roztažený zadek. Z obou vytékalo další sperma na nohy. Sehnul se dolů a prolíznul naběhnuté zčervenalé pysky. Její píča vydávala silně pičmové aroma. Hanka roztouženě zasténala. „Miláčku, to je příjemné…..lízej mě.“
Jirka zabořil svůj jazyk do rozcapené kundy svojí manželky. Šukal ji jazykem. Byl mimo z touhy jako nikdy předtím a vůbec mu nedošlo že ochutnává směs štáv a semene tří mužů z píči své ženy. Vše po čem toužil bylo vychutnal si jak chutná dobře omrdaná kunda jeho manželky. Zanedlouho se na jeho jazyku udělala.
„Hanko, potřebuji vyzkoušet tvůj zadek….tak dlouho jsem na to čekal.“ Řekl když její orgasmus opadnul.
„Dobře…ale buď jemný“ řekla stydlivě. Vložil poprvé svůj čurák do její ulepené kundy. Pomalu zajíždět tam a zpět. Obalil svého ptáka směsí jejích štáv a semene. Potom srovnal ocas s rozetou zadní dírky a zatlačil. S lehkým tlakem vnikl žalud dovnitř. Hanka zasténala.
„Miláčku, tvůj zadeček je stále těsný….i po dvou čurácích co tady byly….stále se mi nechce věřit že už tady nejsi panna.“ Zasouval svůj ocas dokud nezajel celou délkou dovnitř. „Sakra, tvůj zadek je neuvěřitelný….tak těsný…..ocas tvého manžela je třetí ve tvém análu, byla jsi velmi nezbedná ženuška.“ Byl velmi vzrušený. Začal ji pomalu šukat.
Díky předchozím dvěma, čurák jejího manžel vniknul snadněji. Ale stále to jemně bolelo. „Ano Lásko….ošukej mi anál….omrdej prdel svojí manželce….dneska jsem byla hodně zlobivá manželka, tak jak jsi po mě chtěl.“ Řekla přerývaně mezi jeho přírazy.
„Ano byla jsi velmi zlobivá… nechala jsi se omrdat od tří neznámých cizinců, ani neznáš jejich jména….proměnila jsi se v naprostou děvku.“ Bylo toho na něj už moc tak začal stříkat.
Oba byly zpoceni a dýchali ztěžka. Hanka byla vyčerpaná a ležela na břiše. Jirka lehl na záda vedle ní a popadal dech. Po několika minutách zašel do koupelny se umýt. Jak si omýval penis, znovu mu ztvrdnul jak si v hlavě přehrával scény jak jeho manželku šukají tři muži.
Když vyšel z koupelny, viděl jak Hanka stále leží tváří dolů. Jirka se díval na její červené půlky zadku. Lehl k ní a položil ji ruku na záda. „Jsi v pořádku Zlato?“
Otočila tvář na manžela. Měla provinilý výraz a vypadala vyčerpaně. „Ano jsem v pořádku….myslím že bych se měla umýt….dát si sprchu.“
„Pořád tě potřebuji Miláčku….“ jemně ji otočil na záda. Hanka roztáhnula nohy a on se nad ni přesunul. „Miluji tě Srdíčko.“
„Taky tě miluji….. pomiluj mě Jirko.“ Šeptala když ho její paže obejmuly okolo krku zatímco jeho kláda projížděla její zmáčenou kundu. Miloval ji jemně a šeptal ji sladká, milující slovíčka o tom co pro něj znamená. Když Jirka skončil milování, byla Hanka kompletně vyčerpaná. Cítila se špinavě se semenem vytékajícím ze zadku a píči. Jak z ní Jirka slezl, otočila se na svojí stranu postele. Jirka ji obejmul zezadu a šeptal „můžeš se vysprchovat zítra ráno….teď prostě spi.“
„Ne Zlato, musím se umít….cítím se špinavá.“ Vstala a odešla do koupelny.
Za několik minut vyšla s ještě mokrými vlasy. Jirka byl ještě vzhůru. Usmála se na něho a lehla si vedle zády k němu. Přesto že byla unavená, nemohla usnout a Jirka také ne.
„Takže když jsem šla z baru na záchod, tak to ti Mirek řekla o svých dvou kamarádech?“
„Ano“ odpověděl měkce. Z jejího tonu hlasu ihned věděl že je naštvaná.
„To by bylo špatné rozhodnutí Jirko….ani jsi mi nedal šanci, já jsem souhlasila se sexem s Mirkem a jen proto že jsi to chtěl po mě ty…..neměl jsi právo nechat ty další dva, aby se mnou mrdali.“ Teď když opadlo vzrušení, zaplavily Hanku výčitky svědomí.
„Já vím Lásko…..já se na tebe prostě hrozně moc chtěl dívat. Mirek to navrhnul a já to odkývnul…byl jsem prostě.“ Zkoušel vysvětlit až nevěděl jak to říci.
„Nemůžu uvěřit že jsem měla sex se třemi muži naráz….to je tak zvrhlé….tak perverzní…nikdy v mých nejdivočejších představách jsem si nepředstavovala takový sex a ještě k tomu se mnou měli anální sex…..zacházeli se mnou jak s děvkou, kurvou….a tak hrubě…“ Rozpomínala se a jak to vyslovovala cítila jak se jí zachvěla pička. Její dech se taky změnil. Cítila, jak manželův penis taky znovu tuhne.
Hanka se ohlédla zpátky na svého manžela, který se na ni chtivě díval. Pokrčila nohy a horní koleno zvednula. „Splnila se tvoje fantazie vidět mě s nějakým mužem?“ zeptala se, když nastavoval kundičku.
„Dívat se na tebe s jiným mužem bylo šíleně vzrušující..“ řekl a vniknul ocasem do její mokré pičky a zároveň políbil její rty. Líbali a Jirka se zvolna zasouval do ní a ven. „Vypadala jsi tak rajcovně Miláčku jak do tebe mrdali, tak zvrhlá…bylo ta tak erotické dívat se jak jsi děvka pro cizí chlapi.“
„Bože, ten tvůj mozek je tak zvrácený…tobě se líbí dívat se jak je tvoje manželka za kurvu pro čuráky, to je tak špatné.“ Řekla krutě jak ji manžel šukal zezadu.
„Ano, líbilo se mi dívat se, jak jsi úplná děvka….a jak ten ocas zajel do tvého panenského zadečku.“ Cedil skrze sevřené zuby. Jirka byl velmi vzrušený. Kleknul si a začal přirážel zezadu tvrději. Hanka zavřela své oči, kousala se do dolního rtu jak ji její manžel intenzivně šukal. „Ano, pěkně mi podrž, ty kurvo co miluje cizí čuráky.“ Vypadlo skrze jeho přerývavý dech jak zuřivě do ní přirážel. Nečekaně brzy se mu ji povedlo znovu udělat. Nevydržel ale dlouho po ní a ejakuloval.
Vytáhnul z ní měknoucí ocas a položil se zpět za ní, obejmul ji. Držel ji zamilovaně. „Omlouvám se Zlatíčko….nevím co do mě vjelo, že jsem ti řekl sprostý ponižující slova.“ řekl těžce dýchajíce.
„V pohodě, byl jsi jen vzrušený…..mě se líbí tě vzrušovat Miláčku a dneska už jsem slyšela horší od tří úplných cizinců.“ Řekla měkce.
„Vadilo ti to vůbec?“
„Vadilo….bylo to ponižující jak se nade mnou povyšovali….ale cítila jsem se tak špinavě….více jako děvka a to vzrušovalo.“ Zněla velmi uvěřitelně „Co se to se mnou děje?“
„Nic s tebou není špatně…někdy prostě lady hodí vše za hlavu….a je v posteli děvkou….to je co se stalo.“ Uklidňoval ji, těsně ji objímal. Oba krátce potom usnuli.
Když se ráno Jirka probudil, Hanka nebyla v posteli. Jak se ospale posadil, slyšel její hlas z předsíně. Pomalu vylezl z postele a zašel tam. Hanka byla už vysprchovaná a měla na sobě krásné elegantní šaty s lemem po kolena. Telefonovala.
„Mami …počkej chvíli…Jirka vstal.“ Řekla do telefonu, když viděla manžela. „Ahoj Zlato.. dobré ráno…chceš objednat něco na pokoj?...už jsem objednala snídani….byla jsem moc hladová když jsem vstala.“ Řekla manželovi. Usilovně se snažila znít nonšalantně, ale bylo zřejmé jak moc se snaží.
„Ne… nejsem hladový…sním něco cestou domů. Mluvíš s matkou? Jak se mají děti?“ řekl rozespale. Bylo mezi ními znát napětí, jako kdyby si jeden vedle druhého nebyli jisti sebou.
„Děti jsou v pohodě…chybíme jim. Dej si sprchu a půjdeme.“
„OK….vypadáš že jsi už chvíli vzhůru.“
„Jasně, chtěla jsem usnou, ale nešlo to.“ Vypadala velmi nervozně.
„Dám si sprchu a půjdeme.“ Jirku odešel sebejistě. Všechno, co se stalo minulé noci, mu teď připadalo neskutečné. Jak stál ve sprše, nemohl uvěřit tomu, že nechal tři naprosté cizince mít sex se svojí manželkou. U dvou z nich ani nevěděl, jak se jmenují. Cítil se provinile, jak bez myšlení vylizoval semeno tří mužů z její kundičky. Nepředstavitelně odporný skutek. Ale jeho ocas se naléval, jak si vzpomněl na tu zvrhlost.
Když vylézal ze sprchy Hanka už balila jejich věci. Byla ohnutá nad malým kufrem, co byl na posteli. Díval se na rozválenou postel a všimnul si zaschnutých fleků na povlečení. Jeho pulz se zrychlil. Podívala se naň, usmála se potěšeně a otočila tváří pryč.
Usmál se na ni, když se natáhnul pro své oblečení. Vyhýbali se pohledu na sebe, když se oblékal a Hanka balila. Díval se na svou manželku a přemýšlel na tím jak upraveně a cnostně vypadá. Kdokoli kdo se bude dívat na jeho elegantní manželku by nikdy nepomyslel na to že mrdala jak poslední šlapka se třemi naprostými cizinci. Poté co dobalila, odnesla zavazadla do předsíňky. Posadila se na gauč a čekala na Jirku.
Když Jirka vyšel z ložnice, vstala. „Připraven?“ zeptala se, vyhýbajíc se jeho očím jak stála.
„Ano..jsem“ odpověděl. Jirka neměl rád to napětí mezi nimi. „Zlato…cítíš se v pohodě?“ ptal se o obavou. Vzpomněl si jaké dostala výprasky. Prsa pomlácené a pokousané. Drsně omrdaná do zadku.
„Jsem v pohodě Jirko….jen se cítím odřená, speciálně zadek…ale jsem okay.“ Odpověděla zahambeným tonem.
„Muselo to hodně bolet, být šukaná takovou tlustou kládou? Bylo neuvěřitelné že se to tebe vešel celý.“ Jirkův hlas byl naplněn obdivem.
„Ano, bylo to velmi bolestivé.“ Přiznala a tváře jí znachověly.
„Ale svým způsobem se ti to líbilo…nebo ne?“
„Nevím Jirko…bylo to bolestivé, ale takovou erotickou bolestí…podobně když mi naplácali, to bolelo a zároveň vzrušovalo.“ Řekla stydlivě. „Bože…musíš si myslet že jsem zvrácená.“
„Ne to si nemyslím, jsi prostě úžasná….a já jsem rád že to pro tebe nebyl jen bolestivý zážitek….trochu jsme to vzrzali Zlato, dokonce je nechali bez kondomů.“ Připomněl jí.
„Vím Jirko, zavolám gynekologovi a objednám se, ale myslím že to bude v pohodě…jsem blízko, ale ještě neovuluji.“ Řekla ostýchavě.
Jirka nečekaně měl pocit zklamání, když slyšel svojí manželku, že neovuluje a to rozhodilo jeho myšlenky. „Chceš si promluvit o včerejší noci?“
„Nevím…nemyslím že o tom chci mluvit právě teď.“ Řekla nervozně.
Měli bychom Hanko…nechci abychom kolem sebe kroužili jako teď.“ Odmlčel se. „Víš…včera se to trochu vymknulo z ruky..myslím, že jsem ve skutečnosti nedomýšlel na co jsem myslel, představoval si, že by se mohlo ve skutečnosti stát a stalo…dokonce ještě extrémněji.“ Opravdu se snažil zformulovat to co se mu táhlo hlavou.
„Můj bože….ty jsi naštvaný….vážíš si mě teď míň Jirko?.....ještě mě miluješ?“ panikařila a do očí ji vyhrkly slzy.
„Ne…ne…Lásko…miluji tě a nikdy si tě nebudu vážit méně….jsi moje všechno.“ Uklidňoval ji a láskyplně stíral její slzy.
„Je to špatné Jirko…tolik špatné. Jsme vdané ženská, neměla bych mít sex s jinými muži…a navíc se třemi naráz.“ Řekla nevěřícně. „Pořád nemohu věřit že jsem měla sex s cizinci….a dokonce anální sex, to je hrozné.“
„Neudělala jsi nic špatně Hanko…je to moje chyba.“
„Zatraceně že je to tvoje chyba“ řekla se zlostí ve hlase. „Jak jsi mohl pozvat ty dva další bez toho abys se mě zeptal? S tím jsem nesouhlasila.“
„Omlouvám se….tak moc jsem tě chtěl vidět s jiným mužem…..moje perverzní touha nade mnou převzala vládu. Měl jsem se tě zeptat.“ Řekl omluvně.
„Ano měl jsi se zeptat… naprostí cizinci, ani neznám jejich jména.“ Doplnila. „A navíc…..mě ponižovali, týrali mě a já i přesto všechno jsem se s nimi udělala….co je se mnou špatně?“ cítila se velmi zarmoucená.
„Hanko, nic s tebou není špatně….jsi velmi citlivá, sexuální žena…užíváš si sex. Já jsem rád, že jsi si to užila včera v noci.“
„Ale neměla jsem….oni se na mě dobývali…donutili mě k análnímu sexu.“ Její píča se rozechvěla jak si vybavila jak ji násilně mrdali do zadku. Instinktivně se sevřela. „Nelituješ toho co se stalo včera v noci? Nejsi naštvaný na svou manželku, matka tvých děti byla použitá jako šlapka třemi starými chlapi?“ její dech se zrychlil vzrušením.
„Hodně jsem žárlil….ale ještě více mě vzrušoval způsob jakým tě mrdali….a ty ses dělala znova a znova s nimi….bylo úžasné vidět jak stříkáš s tím tlustým čurákem zabořeným do tvého zadku.“ Odpověděl natěšeně. Políbil ji tvrdě. Byl to polibek na otevřená ústa, mokrý, vášnivý.
Přerušujíc polibek, Hanka se ptala „Proč Zlato? Proč jsme z toho tolik vzrušení?...tohle se nemělo stát…neměli bychom to dělat…jsme respektovaní, vzdělaní profesionálové…. Dovedeš si představit kdyby to někdo zjistil? Její hlas byl směsí zděšení a vzrušení.
„Je to špatné….ale tak rajcovní…líbilo se to to že Zlato?.... být hračkou na šukání pro tři cizince, starý chlapi…..líbilo se ti být pro ně děvka.“ Byl zase mimo ze vzrušení. Hanka cítila jeho tvrdý ocas opírající se jí o břicho. Její píča byla rozechvělá a úplně mokrá.
„Neříkej to Jirko“ šeptla a děla mu paži okolo krku, přitáhla si jako tvář. Políbila svého manžela toužebně. „Pomiluj mě Lásko“ byla vzrušená. Znovu jeden druhého líbali. Jak se líbali, ozvalo se klepání na dveře.
„Objednala jsi pokojovou službu?“ ptal se Jirka, když ji přestal líbat.
„Ne neobjednala….nechtěl jsi nic jíst?“ odpověděla Hanka když se Jirka šel podívat kdo klepe.
Otevřel dveře, tam starý chlap co se naň usmíval. Chvilku Jirkovi trvalo než ho poznal a jeho oči se rozšířily. „Hej chlape….sorry za vpadnutí…nebyl jsem si jistý jestli tu ještě budete řekl Onřej.
„Co tu děláš?“ ptal se Jirka nejistě.
„Ani jsme se včera pořádně nepředstavili….a stalo se toho tolik, chtěl jsem se jen zastavit a pozdravit…chtěl jsem vám poděkovat za krásný zážitek, víš co myslím.“ Usmál se na něj odzbrojujícím úsměvem.
„Jsme na odchodu…trochu spěcháme.“ Řekl Jirka nepříjemně.
„Rozumím…nebude to moc vašeho času, jen vám chci poděkovat, představit se tobě a tvé kouzelné manželce.“ Trval na svém Ondra. „Mohu vejít?“
„Dobře tedy.“ Ustoupil Jirka na stranu a pustil ho dovnitř. „Kde ji Mirek a ten druhý chlap?“
„Ten další je Robert, ale už odjeli brzy ráno, já jsme místní, nevím jestli to Mirek zmínil.“ Vysvětloval Ondra jak vcházel.
Hanku zarazilo když viděla Ondřeje. „Co se děje?“ tohle bych chlap co si vzal její anální panenství.
„Nechtěl jsem že překvapit…jen se zastavit abych pozdravil a představil se…včera jsme se pořádně k tomu nedostali.“ Usmíval se na ni. „Měli jsme spolu důvěrnosti a ani neznáš moje jméno.“
Hanka se začala červenat. „Není proč se stydět…. Mimochodem jmenuji se Ondřej a musím říci že jsi byla prostě úžasná… díky za nádherný zážitek včera večer…. Jirko jsi velmi štastný muž, že máš za manželku takovou nádhernou lady. Usmíval se.
Když viděl jakých chtivým pohledem se Ondřej dívá na Hanku, Jirka ucítil svíravý pocit v břiše. „Ano …. Máš pravdu je.“ Odpověděl. „Sedni si….promluvíme si na chvilku.“ Oba Ondra i Hanka byly zaskočeni tím co řekl. Podívala se na manžela tvrdým pohledem, který ale on ignoroval.
„Jasně chlape….rád se s vámi trochu seznámím.“ Byl Ondra potěšen obratem událostí. Sedl na opěradlo. „Tak Hanko, co děláš?“
„Já pracuji v marketingu: odpověděla vyhýbavě, jak přisedla na gauč a Jirka přisednul k ní.
„Takže pracuješ se statistikou a pravděpodobnostma…..kráska s mozkem?“
„A co děláš ty Ondro?“ ptal se Jirka
„Mám malou firmu na likvidaci odpadů.“ Řekl jim starší muž. Pokračovali v rozhovoru o trochu déle a potom se Ondřej zeptal „Ptám se sám sebe….už jste někdy podnikli předtím to co včerejší noci?“
Manželé se podívali znepokojeně na sebe a potom Jirka odpověděl „ NE….bylo to prvně.“
„Och…poprvé?“ Ondra zněl opravdu překvapeně. „Vy jste to teda plánovali?.....včera bylo vaše desáté výročí svatby, plánovali jste něco speciálního, něco hříšného?“ zvedl obočí udiveně.
„Ne opravdu….tak nějak to vyplynulo z běhu událostí.“ Odpověděl Jirka prostě.
„Musím říci že to je zvláštní….museli jste o tom alespoň spolu mluvit ne?“ ptal se překvapeně.
„Jasně mluvili jsme o to,….ale nikdy nemysleli že bychom to někdy udělali.“ Řekl Jirka divně a pohlédl na Hanku, která se červenala.
„Co si o tom myslíte teď?....byla skutečnost ještě více žhavější než jste si představovali?....divat se na tvojí krásnou blonďatou manželku s jiným mužem….staršími muži.“ Usmíval se Ondra.
„Realita byla pěkně intenzivní, víc než jsem očekával…..velmi vzrušující.“ Odpověděl Jirka.
„Takže to předčilo tvoje očekávání….dobře že jsi si užíval svoji zkušenost jak se dělíš o svou krásno manželku a taky dobré pro nás chlapi, které baví mrdat manželky jiných mužů.“ Zasmál se. „Musím říci že tvoje manželka je ta nejnádhernější žena jakou jsem kdy měl…..fantastická, správná ženská….kdokoli by se na ní teď podíval viděl by jen elegantní nádhernou lady….vzdělanou a inteligentní ženu.“ Díval se na Hanku s neskrývaným chtíčem. „Nikoho by ani nenapadlo ani pomyslet že je ten typ ženské co nechá tři cizí chlapi aby ji omrdali jako děvku….měla v sobě tři čuráky naráz ve všech jejich vdaných dírách…..nechala úplného cizince aby si vzal její anální panenství na její desáté výročí svatby zatímco její manžel přihlíží.“ Pronesl Ondra krutě. Hanka cítila, jak jí stoupá horkost do tváře a že se červená.
Ondra pokračoval v chtivém koukání na Hanku. Jeho čurák byl tvrdý jako kámen a vzpínal se v kalhotách. „Tak….Hanko co ty?.....co cítíš o včerejší noci?.....bavila jsi se?“
„Opravdu se o tom nechci bavit…..Jirko, musíme jet domů, děti čekají.“ Odpověděla příkře a otočila svůj zrak na svého manžela. Jeho tvář měla pohled, který znala velmi dobře. Byl velmi vzrušený. Její srdeční tep se zrychlil.
„To je ok….ještě máme čas, řekni Ondrovi jaké to pro tebe bylo.“ Poznamenal chraplavě.
„Ne Zlati…musíme jet, jinak přijedeme pozdě.“ Její hlas se třásl a vstala. Cítila, jak dole její píča zvlhnula.
„Nestyď se Hanko….není za co se stydět.“ Ondra taky vstal s stoupnul si před ni. „Tvůj manžel chce, aby všechny tvoje vdané díry byly dostupné pro další muže….a já vím že jsi si užívala být jen dírou na píchání pro naprosté cizince, starší chlapi.“ Řekl ponižujíce a dal své paže okolo krásné blonďaté manželky.
„Ne Ondro….moje děti na mě čekají, musíme jet.“ Šeptala a snažila se vykroutit z jeho rukou.
„Děti budou mít svoji děvku matku hned jak s ní skončím a vystříkám se to ní.“ Zasyčel na ni.
„Jirko chceš se dívat, jak tvoje blonďatá manželka zase omrdá tlusté péro?“ Jirka jen přikývnul na souhlas, zatímco si třel přes kalhoty tvůj tvrdý ocas. „Omrdám tuhle čubku pořádně.“ Poznamenal, když se obrátil na Hanku. „Chceš můj čurák děvenko?“
„Bože…ne Ondro,….tohle není správné:“ protestovala slabě když si ji Ondra přitáhl blíže. Jeho ruce chytili její zadek přes šaty. Cítila jeho tvrdého čuráka na svém břiše až to její píču rozechvělo.
„Možná to není správné, ale tvůj manžel chce aby byla kurva…a já vím že to chceš taky.“ Ondra spojil své rty s jejími. Vnutil se mezi její rty a jeho jazyk vnikl do jejích úst. Vzdala to a začala ho líbat zpátky, sála jeho jazyk.
Jirka vstal a sundal si kalhoty a spodní prádlo. Osvobodil svůj bolestivě tvrdý klace a začal si ho honit. Zíral na scénu před sebou kde jeho manželka byla chtivě líbána starým mužem. Poprvé si pořádné Ondru prohlédnul. Byl o půl hlavy vyšší než Hanka, měl oholenou hlavu. Byl svalnatý s menším bříškem.
Poté co líbal Hanku po dvě či tři minuty, přestal. Odtrhnul se od Hanky, rychle si sundal své oblečení. Hodně chlupů na jeho těle už bylo šedivých. Jeho tlustý ocas odstával od jeho těla. Jeho koule vypadaly veliké a plné. Předkožka se lehce napínala.
Hanka se upřeně dívala na velkého čuráka a její píča se stala ještě více mokrou. Cítila se nepříjemně že něco tak velkého pojmula do svého zadku. „Líbí se ti do vidíš děvenko?“ ptal se Ondra a honil si ho. „To je ten co byl první ve tvém zadku….chceš ho znova do své prdele?“
Poplašeně se na Ondru podívala. „Ne…jsem moc odřená…..tam ho znova nechci.“
„Tak příště děvenko….budou mi dneska stačit tvoje dvě zbylé vdané díry.“ Řekl krutě. Hanka se cítila zahanbeně, že pro tohoto muže je jen dírou na mrdání do které zastrčí čuráka a z nějakého nevysvětlitelného důvodu ji to vzrušovalo. Její píča se chvěla pomyšlením že je sexuálně otevřená tomuto cizinci aby na ní ukojil svoje pudy, zatímco se její manžel bude dívat. Nejvíce byla znechucena ze svého vlastního vzrušení.
Ondra chytil její levou ruku a položil ji na svůj ocas. Instinktivně se okolo něj prsty sevřela. Jirkův pohled sledoval její snubní prsten. Ondra zahlédl jeho pohled na ruku manželky. „Zvykej si na to…teď když se tvoje manželka proměnila v děvku, budeš vidět její ruku sevřenou okolo hodně různých čuráků….bude svýma vdanýma rukama a dírama obsluhovat mnoho ocasů.“ Držel její tvář ve svých rukou a jemně ji přitáhnul blíže. Vrazil znovu své rty na její. Hladově se líbali. Jejich jazyky se proplétali. Pro Jirku to byl velmi erotický pohled.
Ondra položil ruce na její ramena a zatlačil ji dolů do kolen. „Udělán z tebe svojí čubku…jdi dolů a lízej mě na koupích.“ Křiknul na ni.
Pižmově sladký pach ji plnil nosní dírky, cítila znechucení, ale zároveň do zvyšovalo její vzrušení. Lízala jeho chlupatý pytel. „Jirko tvoje manželka vypadá dobře s mojema koulema v puse.
„Ano, vypadá velmi rajcovně.“ Odpověděl Jirka a pokračoval si honit svůj ocas.
Ondra chytil hrst jejích vlasů a pozvednul její hlavu. Hanka se submisivně dívala na staršího muže. Štouchnul ji do rtů svojí kládou a ona otevřela pusu aby dovnitř pustila jeho žalud. Pomalu ji začal mrdat do pusy a ven. Stále držela svůj pohled vzhůru do jeho očí jak ji jeho ocas projížděl ústy.
Začala sát jeho ocas. Olizovala jeho žilnaté péro. Stáhnula předkožku a přejela po jeho žaludu. Slízávala první kapky jeho vzrušení. Ondra si užíval její péči. Zvolna zkoušela vzít více a více jeho klády do svých úst. Starší muž hlasitě vzdychal. „Zatraceně…nejlepší kouření jaké jsem zažil.“ Dal své ruce za její hlavu a držel ji na místě. Polovinu svého čuráka měl zabořeného v jejím krku.
Hanka sténala a snažila se stáhnou zpět, ale Ondra ji držel silně na místě. Začala mí problémy s dýcháním a zápasila o více místa. Po pěti nebo deseti vteřinách ji Ondra nechal. Cuknula zpět a vyndala ho z pusy a začala kašlat.
Submisivně se podívala na Ondřeje. Těžce dýchala a snažila se popadnou dech. „Jsi pěkně rajcovní čubka….zkurvená šlapka co ji omrdám do krku.“ Zachrčel na ni. Dal své ruce opět za její hladu a přirazil do její pusy. Aby měla lepší oporu, dala své ruce za něj a chytila ho za zadek. Ondra začal pomalu a jemně mrdat její pusu. Ale brzy zvýšil tempo. Hrbě vrážel čuráka do jejího krku.
Ondra brutálně mrdal její pusu. Dávila se a dusila na jeho tlusté kládě. Když se dávila, povolil jí než chytila dech a potom ho do ní znova vrážel.
„Líbí se ti dívat se, jak je tvoje nádherná manželka mrdaná jako laciná šlapka.“ Ušklíbal se Ondřej. Pokračoval dokud nezabořil celou svojí kládu dolů do jejího krku. Silně ji držel u svého podřišku. Její nos byl zabořený do jeho chlupů a jeho pytel visel pod její bradou. Bojovala o dech a plácala Ondru dlaněmi. Za několik vteřin ji nechal odtáhnout se. Dívala se submisivně na Ondru s očima zaplavenýma slzama.
Ondřej ji hrubě chytil za vlasy a vytáhnul ji na nohy. „Ohni se přes opěradlo židle…..musím omrdat tu sladkou vdanou kundu.“ Plesknul ji přes zadek když se otáčela a přehýbala přes židli. Ondra chytil lem šatů a přehrnul ho nad její boky. Měla malé kalhotky. Hanka nahlas vykřikla jak ji starý muž tvrdě udeřil na zadek. Nechal na něm červeně otisknuté prsty na její porcelánově bledé kůži.
„Bezva Zadek čubko.“ Řekl Ondra chtivě když ji stahoval kalhotky. Hanka zvednula po jednu po druhé nohy, aby je mohl sundat. Její píča se chvěla očekáváním. Plesknul na vnitřní strany stehna a ona ihned rozkročila nohy více od sebe. Jirka se přesunul za opěradlo. Hanka se podívala vzhůru na svého manžela a kousla se do dolního rtu. Ztěžka dýchala.
Ondra dřáždil její zmáčenou píču a vrazi do ní dva prsty. „Sakra…ta kunda ale hezky teče….chce mě do sebe….že jo děvko?....chceš být moje čubka?“ mohl cítit její vzrušení a to ho dráždilo ještě více.
„Řekni mu Lásko, že chceš jeho čuráka….že chceš být omrdaná.“ Chraplavě žádal Jirka a vzal její tvář do dlaní.
„Ano….mrdej mě.“ Řekla stydlivě jak se dívala do manželových očí.
„Zasraná kurva…..prosí cizího chlapa aby ji omrdal před svým manželem.“ Utrhnul se na ní a vrazi svojí kládu do její mokré, ochotné píči. Tady nebyla žádná jemnost a ohledy. Prostě si chlap bral ženkou aby ukojil svůj suxuální chtíč. Bylo to jen o něm.
Hanka vzdychla hlasitě jak ji tlustý čurák zaplnil a jeho břicho narazilo o její zadek. „aaach…Jirko Zlato.“ Sténala nahlas. Jirka se sklonil dolů a začal se líbat se svou manželkou zatímco ji jiný chlap mrdal. Cítil ho z jejích rtů a jazyka. Jeho vlastní ocas ukapával vzrušením. Intenzita jejich polibku vzrostla.
Náhle Hanky hlavy vyletěla vzhůru, přerušujíc polibek. Ondra ji táhnul za vlasy. „Jsi moje čubka?“ dožadoval se a plesknul ji několikrát tvrdě přes zadek až sténala.
„Ano….nandej mi to….udělej ze mě svoji čubku.“ Řekla vzrušeně a on zase začal tvrdě mrdat její mokrou kundu. Vzala do pusy kládu svého manžela jak ji Ondra šukal zezadu.
Hanka sténala a vzdychala hlasitě jak byla plná z obou stran zároveň. Byla napíchnutá jak nejsprostší děvka.
Hotelový pokoj se plnil mokrými zvuky a nárazy masa o maso jak byla její píči mrdaná tvrdým čurákem. Pevně se chytila o opěradlo židle, když na ni přišel silný orgasmus. Nechala vyklouznout z pusy manželům ocas a sténala hlasitě. Její píča se stáhnula výstřikem.
Ondra se vytáhnul aby se ještě neudělal. „To bylo něco…..vemem tvojí děvku manželku na postel, ty lehneš pod ní jako v 69, já ji budu mrdat a ona tě bude kouřit….myslím že se ti bude líbit pohled zblízka na to jak je píča tvojí manželky roztažená tlustým čurákem, můžeš ji u toho dokonce lízat zatímco bude mrdaná. Z toho bude šílet.“ Navrhnul starší muž s úšklebkem.
Jirku jeho návrh zaskočil. Představa že by byl tak blízko genitálií jiného muže ho zarazila. Nebyl homofob, ale muži ho nepřitahovali. Ale znovu to že centrem zájmu bude jeho žena převážilo nad blízkostí jiného muže.
„Okay, jdem na to.“ chvěl se Jirkův hlas souhlasem.
Ondra se na něj usmál potěšeně. Otočil se a plesknul Hanku přes zadek. „Čubko slez ze židle….budu tě mrdat na posteli, zatímco budeš kouřit čuráka svého manžela.“ Štěknul na ní.
Hanka pomalu vstala a otočila se na svého manžela. Jak vstala její šaty spadly dolů a zakryly její nahotu. Stále vypadala upraveně, kromě vlasů a rozmazané rtěnky.
„Taková kráska, dobře vypadající manželka, ale uvnitř špinavá kurva.“ Vrazil ji Ondra krutě. Hanka cítila jak ji při těch slovech do tváře stoupá horkost.
„Pojď Zlato“ Jirka ji vedl k posteli a honil si bolestivě nalitý ocas. Hank zaklekla na čtyři nad svého manžela v pozici 69. Ondra vyhrnul její šaty okolo jejích boků. Zatlačil ji dolů a ona snížila píču na čekající ústa manžela. Jirka ji chytil za boky a jeho lízání Hanku rozsesténalo.
„Kuř mu čuráka“ Ondra přikazoval a ona ihned vzala Jirkův ocas do své pusy. Kleknul si za ni, srovnal se s jejími pysky a zasunul na kousek. Jak zajížděl, jeho chlupatý pytel zavadil o Jirkovo čelo.
I když Jirka věděl že to přijde, když se to stalo byl to šok. Nikdy nebyl tak blízko pohlaví jiného muže. Trochu změnil pozici a začal lízat poštěváček své manželky.
Ondra projel jejími pysky nahoru a dolů. Potom se pomalu zasunul do její zmáčené píči. Jirka fascinovaně přihlížel jak tlustý žalud vniknul do píči jeho manželky, lesknoucí se předkožka se přehrnula a ocas zajel to její píči. Byl to velmi erotický pohled jak se červené pysky rozevřely a přivinuly na žilnatý ocas. Pomalu Ondra zasunul až na konec až jen jeho pytel vysel u jejích pysků.
Hanka zasténala jak byla opět zaplněna tlustou kládou a sála ocas svého manžela. Zlehka kroužila boky jak ji manžel lízal poštěváček. Starší muž začal rychleji mrdat. Jeho pytel narážel do Jirky jak nabíral tempo. Hanka reflexně přirážela nazpátek.
Díky těm všem pohybům občas Ondrům ocas přejel přes Jirkovi rty a jazyk. Jirka se prostě nemohl vyhnout a lízal spodek čuráka spolu s tím jak se snažil lízat poštěváček manželky. Ve víru vášně nic neřešil. Všechno, co chtěl bylo lízat poštěváček své manželky spolu s její píčou. Potěšit svou manželku.
Hanka sténala hlasitě jak do ní Ondra přirážel do její vdané píči znovu a znovu. Náhle jeho ocas vypadnul z její píči a Hanka zasténala zklamaně. Ulepený ocas skončil na tváři Jirky a žaludem na jeho rtech. Jirka byl zaražený a pohlédl na staršího muže co se nad ním usmíval.
„Dej mého čuráka zpátky do kundy své manželky……ta děvka ho moc chce.“ Řekl autoritativně.
Jako v omámení, Jirka chytil ocas do ruky a vložil žalud dovnitř kundy své manželky. Bylo tak surreálné držel ve svých rukou erekci jiného muže. Zrudlé pysky jeho manželky se otevřely, aby znovu vpustily tlustý žalud dovnitř.
„Dobře… jsi hodný manžel….co nabízí svůj manželku jiným chlapům aby si ji použili na mrdání.“ Užíval si Ondra dominanci a chytil ji za boky. Plynule se jedním tahem znovu zarazil do Hanky, až ostře vzdychla. Nechala ocas svého manžela vypadnout z úst, prohnula se a přirazila dozadu na čuráka.
Spokojeně sténala, když starší muž začal znovu pravidelně přirážet. Pokaždé více naléhavě. Bolelo to trochu, ale cítila se dobře. V ruce držela chvějící se ocas manžela a zvrátila hlavu dozadu.
Jirka byl naprosto unešený pohledem na tvrdou kládu co skoro celý vyjela a potom se opět zabořila do píči jeho manželky znovu a znovu.
Ondra chmátnul po jejích vlasech, ostře přitáhnul její hlavu a tvrdě přirážel. Silný záchvěv ji proběhl tělem. Křičela v orgasmu. Starší muž ji mrdal rychlým tempem bez ohledu na její záchvěvy. Potom zachroptěl a zarazil se co nejhlouběji. Jirka viděl, jak koule v pytli pulzují jak semeno stříkalo dovnitř píči jeho manželky.
Jak její orgasmus trochu opadnul, Hanka vzal manželovu tvrdou kládu opět do pusy. Její hlava jezdila nahoru a dolů. Jirka byl velmi vzrušený a nevydržel dlouho. S povzdechem začal ejakulovat do úst své manželky.
Hanky rty se pevně sevřely okolo ocasu a polykala jeho teplé sladké semeno. Byla překvapena že ocas jejího manžela zůstal tvrdý i po výstřiku. Byl příliš vzrušený.
Pomalu starší muž vytáhnul svém měknoucí čurák s Hanky píči. Jak to udělal, směs semene a jejích štáv začala vytékat z její píči. Bez váhání ji Jirka chytil za boky a stáhnul ji těsně dolů. Přisál své rty na její upatlanou, použitou, semeno vypouštějící kundu. Strčil svůj jazyk hluboko.
„Ano,….Zlato….lízej mě, očisti mi píču.“ Mumlala slastně. Netrvalo dlouho a jeho úsilí ji zkroutilo v dalším orgasmu. Jirka pokračoval v lízání, až ji to z té intenzity bolelo předrážděním.
„Stop Lásko…..potřebuji přestávku.“ Prosila. Nakonec ji Jirka pustil ze své tváře. Lehla si vedle něj a z hluboka dýchala. Její tělo se chvělo.
Ondra byl udivený z pohledu na Jirkovu akci. Pomalu slezl z postele. „Nejlepší sex jaký jsem kdy měl….by dva jste báječní….jsem úplně hotovej chlape.“ Poznamenal jak vstával. „No kdyby něco…tady je moje vizitka s kontaktem, kdyby jste se někdy chtěli sejít ozvěte se….tvoje manželka je rajcovní čubka, rád ji znovu omrdám spolu s několika mými přáteli.“ Prohodil nonšalantně a potom odešel.
od jjj3
stř 31. kvě 2017 21:29:20
Fórum: Povídky
Téma: Výročí svatby
Odpovědi: 64
Zobrazení: 27720

Výročí svatby II

Ve výtahu Jirka zmáčknul jejich patro. Otočena k Jitkovi, Mirek obejmul Hanku zezadu, položil svoje ruce na její prsa, zmáčnul je. „Tak Jirko….tvoje fantazie se stane skutečností, budeš se dívat na svoji manželku jak má sex s jiným mužem….“ Otočil její tvář na stranu a políbil si dráždivě, olíznul její rty, sál její rty….
„Potřebuji vidět tvůj senzační zadek děvenko.“ Otočil ji dokola a přitiskl na stěnu výtahu. Zapřela se lokty proti hladké stěně, hlava klesla mezi paže. Instinktivně prohnula záda a vystrčila svůj zadek.
Mirek shrnul její šaty nad jejími boky. Její nohy se chvěla a zavřela své oči. Měla na sobě růžová tanga. „Bože, podívej se na ty dlouhé nohy…a tu lahodnou kulatou prdelku, tvoje manželka má rajcovní zadek.“ Řekl Mirek roztouženě. Volně hnětl její zadek, roztahoval její půlky od sebe.
Hanka cítila, jak jí do tváře stoupá horko, jak si starší muž veřejně hraje s jejím zadkem. Náhle se výtah zachvěl jak se blížili k jejich patru. Vyplašeně se narovnala, odtáhla se od Mirka a stáhla si šaty dolů.
Mirek se pobaveně zasmál. „Jsi stydlivá….upjatá a slušná….dneska tě proměníme na neslušnou manželku.“ Natáhnul se a chytil ji paží okolo pasu. Znovu jeho ruka skončila na jejím zadku.
Prošli spolu chodbou s Hankou mezi dvěma muži. Oba Jirka a Hanka cítili značné napětí a srdce jim divoce bušila. Manželé se na sebe nervozně podívali, když se zastavili před svými dveřmi.
Jirka otevřel dveře a přidržel je pro svou manželku a Mirka. Starší muž vedl nervozní manželku do ložnice. Rozepnul sponu v jejích vlasech a její měkké, hedvábné, zlaté zvlněné vlasy se rozprostřely okolo jejích ramen. Dal prst pod její bradu a zvednul její tvář. Její nedůvěřivé oči se potkaly s jeho chtivým pohledem. „Jsi nádherná.“ Řekl Mirek a zamknul své rty s jejími. Byl to dlouhý polibek až tála v jeho objetí. Bylo zřejmé, je si už&ia cute;vá intimní polibek se starším mužem.
Odtrhnul se z polibku, Mirek pohlédnul na Jirku. „Tvoje manželka je velmi krásná, tak sexy, elegantní žena….typ ženy co si zaslouží být s ní zacházeno jako s lady…“ odmlčel se a pohlédl na Hanku, „Ale je také velmi neslušná manželka….a z mé zkušenosti neslušné manželky jako tvoje nechtějí být obletovány jako lady v ložnici.“ Ušklíbl se na ni.
Hanka těžce dýchala a udělala se jí husí kůže z Mirkových slov. Manželé se na sebe nejistě podívali.
Odstoupil od Hanky, Mirek se začal svlékat z oblečení. „Teď ti, děvenko ukážu, co pro tebe mám….pro co jsi si sem přišla.“ Řekl jí chlípně.
Nohy se jí podlomily, když se jeho tvrdé, prohnuté péro dostalo na světlo a posadila se na postel. Bez přemýšlení, začala jej srovnávat s manželem. Byl to první ocas, který viděla od doby kdy se dali s Jirkou dohromady. Byl kratší na délku, ale tlustější než manželův. Cítila šimrání v podbřišku, jak se dívala na penis staršího muže.< /span>
Když viděl, jak zírá na jeho nástroj, Mirek se usmál. Stoupnul si před ní, jeho rozkrok přímo před její tváří. „Tak Jirko…chceš abych se něžně pomilovat s tvojí manželkou? Tak jak to děláš ty….nebo….chceš abych si ji vzal jak se mi zlíbí mě…nebudu hrubý nebo něco….pokud nebudeš chtít abych byl.“ Starší muž mluvil pevným hlasem a díval se Jirkovi do očí.
Jirka cítil, jak se mu svírá břicho. Překvapil ale sám sebe, když vyhrknul hlasem který sám nepoznal „Myslím že se jí to bude líbit trochu drsněji, vem si ji jak budeš chtít.“
„Jirko, Zlato ne!...ne!“ řekla slabě. Zachvění přeběhlo po zádech a její tělo se lehce chvělo.
„To jsem si myslel…souhlasím, bude se jí to líbit, myslím… že se to bude líbit nám všem.“ Mirek se natáhnul za její hlavu a chytil hrubě její vlasy zezadu. Přitáhnul její tvář ke svým genitáliím. Její rty se zabořili to jeho chlupatého pytle a chvějící se čurák se jí přitisknul na tvář. Sladký pižmový pach byl omamující. Ale vzrušoval ji.
„Miláčku, postarej se o něj….kuř mu čuráka.“ Povzbudil Jirka chraplavě. Vyplázla jazyk a přejela jím po chlupatém pytli. Potom její jazyk zamířil po tvrdém žilnatém pulsujícím penise k žaludu. Když se dostala k vrcholu, Mirek násilně zatlačil na její hlavu. Otevřela pusu doširoka a vzala velký žalud s napnutou předkožkou do úst. Silně držel v pěstích její blonďaté vlasy, použil je za držadla kterými zvedal její hlavu na ocasu nahoru a dolů. Hanka si nevěř& iacute;cně naplno uvědomovala, že má v puse penis cizího muže.
Jak její hlava pokračovala v pohybech nahoru a dolů, Mirek zkoušel tlačit více a více ze svého čuráku hlouběji to její pusy. Slintala okolo jeho něj. Hanka se dávila, jak ji krmil více a více svým masem. Odtáhnula se z jeho čuráka, aby se nadýchnula. Dýchala těžce a sliny ji tekly po bradě. Několik pramínků slin spojovalo její dolní ret s žaludem.
Mirek ji ihned stáhnul zpátky ke svému pytli. Lízala jeho chlupatý pytel, přejížděla po něm jazykem. Vzala jednu kouli po druhé do úst, její sání vyvolalo jeho zasténání.
„Sakra Jirko…..tvoje manželka se vyzná v tom co dělat s chlapovým čurákem a koulema.“ Mirek se podíval na Jirku, který se přesunul blíže. S rozevřenými očima sledoval, jak jeho manželka cucá koule jiného muže.
Potom ji Mirek zatlačil na záda na postel a rychle vylezl na ni. Než se Hanka zorientovala co se děje, klečel nad její hlavou a osedlal si její tvář. Držel čurák nasměrovaný dolů, naznačoval ji otevřít pusu. Submisivně se podívala nahoru na staršího muže a otevřela ústa.
„Teď ošukám tu tvoji pěknou tvářičku….taková mladá MILFka“ řekl Mirek a vrazil ji čurákaa hluboko do pusy. Snažil se do ní nacpat více svého ocasu, Hanka začala uvolňovat sevřené hrdlo, aby potlačila dávicí reflex. Teprve teď se dostala za šok z toho co se děje.
Snažila se polknout celý jeho ocas. Tak jak to dělala pro svého manžela, když ho kouřila v minulém roce. Hanka se naučila hluboké hrdlo, aby potěšila manžela. Ale teď to dělala, aby potěšila úplného cizince. Brzy zasouval celý ocas do jejího hrdla a jeho koule narážely do její brady. „Tak je to správně děvenko…pěkně celého…..tvoje manželka je dobrá polykačka.“ Ohlédl se na Jirku a řekl. „Tohle je to co jsi chtěl…nebo ne?....vidět takto svoji manželku.“
Jirka nebyl schopen slova, když se díval jak tento starý, nahý muž osedlal krásnou tvář jeho manželky. Nakrmil ji svým čurákem. Jeho vlastní penis byl tvrdý jako kámen, když sledoval tu zhýralost. Nebylo pochyb o tom, že pro něj je extrémně vzrušivé sledovat ji takto. Nechat se šukat do krku mužem, kterého sotva znala. Ale nebyl si jistý, jak má odpovědět.
„Víš,…nejsi první manžel kterému se líbí vidět jak se jeho manželka proměňuje v děvku.“ Řekl s úsměškem.
Jirka šokovaně poslouchal. Nikdy o své ženě nepřemýšlel jako o děvce. Byla to vždycky jen představa o které nevěřil, že by se mohla stát skutečností. A když to začalo být dnes reálné, přemýšlel o tom jako o jednorázové záležitosti. Byl naplněn strachem, obavami a nejistotou. Ale jeho pták zůstal tvrdý jako skála a chvěl se. Obával se, ale byl extrémně vzrušený.
„Tak….spolkni mého čuráka….dělej čubko…..ty zkurvená děvko.“ Křiknul na ní, když používal její ústa jako díru na mrdání.
Znovu byl Jirka zaražený z toho, jak starší muž volá na jeho manželku, sprostými, vulgárními výrazy. Myslel, že Hanka bude naštvaná, protože opravdu nesnášela tento typ mluvy. Ale ve víru vášně v tento moment se o to nestarala a nechala staršího muže pokračovat v šukání jejího hrdla. Ve skutečnosti ji vzrušovalo, že je oslovována tak ponižujícím způsobem.
Mirek vytáhnul ocas z pusy a položil ji na rty své koule jako kdyby byla levná kurva. Hanka začala lízat a sát jeho chlupaté koule, zatímco ji na tváři ležel jeho mokrý pták. Rozmazával její sliny po její tváři.
Jak sále jeho koule, natáhnul se dozadu a vyhrnul její šaty nad její růžové kalhotky. Dráždil její píču přes kalhotky až začala sténat. Chvíli ji dráždil ještě přes kalhotky a potom ji Mirek náhle plesknul přes naběhlé pysky.
Hanka vyjekla a její boky se vzepjali. „Hezký….malá děvka je pěkně citlivá.“ Podíval se dozadu a viděl, jak si Jirka tře ocas přes kalhoty. „Udělej si pohodlí….sundej si šaty a jdi ke své manželce Jirko….tohle je něco co vy dva prožíváte společně, vy dva se spolu milujete, tak ji buď nablízku abys ji ukázal jak ji miluješ , podpořil ji, ona to dělá pro tebe, ale taky to potřebuje stejně jako ty…ten zážitek bude pro vás oba lepší, když budeš u ní, zatímco bude mrdal jiného muže.“
Jirka chtěl být u své manželky, ale nebyl si tím jistý. Poslechl staršího muže, Jirka svléknul oblečení a osvobodil svého bolestivě tvrdého ptáka. Pohlédnuv na jeho osmnácticentimetrovou kládu, Mirek byl překvapen jeho velikostí. Čekal že muž, který se chce rozdělit o svou manželku, bude mít malý penis. Mirek poznamenal „Žádný div, že se vyzná v tom jak zacházet s velkým čurákem….a teď chci vidět kundu tvojí manželky.“
Jak Mirek slezl z postele, Jirka přilehnul ke svojí ženě na břicho. Díval se ohromeně na zčervenalou krásnou tvář své manželky. Sliznatá směs slin a Mirkova zvlhčovadla pokrývala obličej. Měla v očích provinilý pohled. „Jsi v pořádku Lásko?“ zeptal se Jirka s obavami a odstranil chlupy co byly přilepeny na jejím rtu.
Přikývla hlavou a zeptala se třesoucím se hlasem „Pořád mě miluješ Jirko?“
„Vždycky tě budu milovat….jsi moje jediná láska.“ Naklonil se k ní a spojil své rty s jejími. Líbal ji zamilovaně a jeho ocas sebou cukal, když pomyslel na to, jak před několika okamžiky byly její rty sevřené okolo čuráku jiného muže a jeho pytle. Mohl to cítit z jejích rtů. Polibek byl dlouhý a chtivý.
Zatímco se milující pár líbal, Mirek zaháknul prsty za okraj růžových kalhotek a zatáhnul za ně. Instinktivně Hanka přizvednula boky a starší muž stáhnul tanga z jejích dlouhých nohou.
Koutkem oka Jirka zaznamenal, jak jeho manželka zvedla boky tak, aby je Mirek mohl sundat. „Zlato to je tak rajcovní…..jak pro něj nastavuješ kundičku.“ Řekl chraplavě, když přerušil polibek.
„Protože to je to, co po mě chceš ty.“ Odpověděla měkce.
„A to je to co dělají manželky co se kurví….nastavují píču pro ostatní muže.“ Dodal Mirek. „Tohle je moc pěkná blonďatá kunda……kurňa chlape ta je mokrá…její štávy úplně tečou ven.“ Díval se hladově na vyhovenou píču s tenkým proužkem blonďatých chloupků nad poštěváčkem. „Čubka je nadržená.“ Doplnil krutě.
Hanka natáhla paže okolo manželova krku a přitáhla si jeho tvář dolů, přimkla své rty na jeho. Mirek v tu samou chvíli roztáhnul její nohy a sklonil se a prolíznul její štěrbinu a poštěváka. Jemně zasténala do manželových úst a její boky mu vyšly vstříc.
Starší muž začal lízat její píču. Lízal její poštěváček, sál ho, strkal svůj jazyk do její píči. Dráždil její píču, přiváděl ji pod vrchol a stahoval se zpět. Hanky boky rotovaly, cukaly sebou, jak ji lízal. Jemně sténala, oči napůl přivřené.
„Bože…jsem tak blízko….prosím“ naříkala zklamaně když se Mirek zase stáhl poté co ji přivedl na kraj orgasmu. Zoufale se chtěla udělat.
„Všeho do času….buď poslušná malá děvka a uděláš se tolikrát, že mě budeš prosit, abych tě nechal na pokoji.“ Řekl Mirek a s úšklebem vstal. Náhle ji znovu plesknul silně přes kundu a Hanka prudce ucukla a zasténala hlasitě. Už se skoro málem udělala. „Čubko vstaň…musíš být nahá, sundej si ty šaty.“ Řekl jí zhurta.
Starší muž ji pomohl vstát. „Hej Jirko…můžeš rozepnout ten zip.“ Ten vstal také a sjel zipem na zádech dolů. Mirek sundal šaty z jejích ramen a zatáhnul dolů odhalil tak její krajkovanou růžovou podprsenku. Šaty se zarazily o její boky a Mirek znovu zatáhnul a osvobodil je. Šaty spadly dolů podél jejích dlouhých nohou a zůstaly na podlaze. Podprsenka měla zapínání zepředu a starší muž ji zkušeně rozepnul. Jirka zatáhnul za ramínka podprsenky, ta sklouzla po pažích dolů a potom se sklonil dolů pro šaty.
Hanka teď stála úplně nahá před mužem jež sotva znala. Stydlivě se dívala na Mirka který ustoupil dozadu aby si mohl pořádně prohlédnout její nahé tělo. Obdivoval její krásnou tvář, malá prsa, ploché břicho, dlouhé štíhlé nohy. „Pěkné…rajcovní tělo…Jirko tvá manželka je velmi sexy mladá MILFka…..jsem rád že jsi se rozhodl o ni podělit.“ Mirek mu znovu připomněl že tohle je matka jeho dětí, která stojí nahá před cizincem. C&i acute;til znovu sevření v břiše.
Mirek postoupil dopředu a vzal mladou matku do svých rukou. Hrábnul do pěsti její blonďaté vlasy a stáhnul ji hlavu vzad, tváří nahoru. „Zkurvená děvko….líbilo se ti když ti tu tvoji tvářičku mrdal cizinec? Naprostý cizinec? Muž, co je tak starý, aby mohl být tvým otcem?“ zasyčel na ni. Ona na něj jen submisivně hleděla a těžce dýchala. Mirek sklonil svou tvář, aby ji políbil. Byl to polibek na otevřenou pusu, mokrý, žádostivý polibek. Jirka honil svého čuráka, když se d&ia cute;val, jak jeho manželka vsává jazyk jiného muže, vyměňujíce sliny. Velmi mokrý a žhavý polibek.
Skončil polibek, Mirek sklonil hlavu. Líbal ji dolů po krku, hrudi, na její malá pevná prsa, velikosti dvě. „Miluji tyhle malé kozy….bradavky jak tvrdé čudle.“ Vzal její tvrdé růžové malé bradavky a sál je tak až Hanka vzdychla. Její bradavky byly velmi citlivé.
Potom něžně kousnul do bradavky a slyšel jak prudce vdechla. „ach“ zasténala. Bolelo to, ale její pička se chvěla. Mirek kousnul více silněji a ona sténala hlasitěji.
„Mirku…Ne.“ Slabě protestovala.
„Čubko, budu si s tebou dělat co já chci….vím, že kurvy jako ty to mají rády drsně.“ Vyštěknul Mirek a plesknul ji přes jednu i druhou kozu.
„aaach….oooo…..aach.“ kňučela. Údery pěkně štípaly a její pevná krémově bílá prsa zčervenala. Jirka se cítil znepokojeně, ale při pohledu do její tváře a způsobu jak dýchá, mu bylo jasné že jeho manželka je velmi vzrušená. Měla výraz na tváři jako těsně před orgasmem.
Mirek se znovu sehnul, aby líbal její prsa, sál je a kousal do bradavek. Kousal do jejích prsou, nechával na nich cucfleky. Hanka těžce dýchala. Přivedl ji pod vrchol jenom hrou s prsama. „Ohni se přes postel….ukaž mi pořádně tvojí prdel.“
Když se otočila, Jirka byl naplněný strachem, jak viděl její červená prsa a kousance na nich. Přišlo mu neuvěřitelné, že jeho manželka nechala toho muže, aby s ní zacházel tak hrubě. Nechala si nadávat, ponižovat se. Zároveň ho ale ohromně vzrušilo vidět, jak s ní ten muž zachází a prostě ji používá pro sebe jeho manželku.
Poslala manželovi provinilý pohled a ohnula se. „Hanko propni záda…vystrč na mě zadek a roztáhni trochu více nohy.“ Poslušně udělala o co ji Mirek žádal.
Mirek obdivoval její štíhlý pas, široké boky a kulatý masitý zadek. Její naběhlé zduřelé pysky vykukovaly mezi stehny, pod půlkami jejího zadku. Přistoupil zezadu k ohnutému tělu a oči přeběhly po jejích dlouhých, hebkých, krémových nohách.
Mirek přejel svýma rukama po jejích kulatých půlkách. Zmáčknul je, hnětl je. Prstem zajel mezi pysky kundy až zasténala. Byl ohromen její vlhkostí. Dráždil její píču a náhle ji tvrdě plesknul na vyšpulený zadek. Hanka hlasitě vyjekla.
„To je fajnová prdelka….Jirko jsi štastný muž.“ Usmál se Mirek a přidal více tvrdých plesknutí na její zadek. Vrtěla se a kňučela. Ale ani jednou se Hanka nepokusila ho zastavit. Tohle byla nová věc co o sobě mladá matka zjistila. „Už jsi někdy dal své manželce výprask?“
„Ne“ pronesl Jirka nevěřícně. Byl ohromen z toho jak jeho manželka snáší tohle týrání bez jediného protestu.
„Má to ráda….tahle čubka miluje dostávat výprask.“ Šklebil se Mirek a vysázel další sadu tvrdých úderů na prdel. Její hladký krémový zadek se barvil karmínově a objevovaly se na něj otlaky prstů. Najednou hrubě vrazil dva prsty do její mokré kundy.
Hanka zalapala po dechu a hlasitě zasténala a vystrčila zadek proti jeho ruce. Skoro se v ten moment udělala. Oplzle rotovala boky když jemně sténala, tvář zabořenou do rukou. Mirek pohlédl na Jirku a naznačoval mu gesty telefon.
Jirkovi oči se otevřely doširoka šokem. Úplně zapomněl na dva další muže, kteří čekali na to aby mohli přijít a ošukat jeho manželku. Byl plný pocitu znepokojení, když zvednul Mirkův telefon. Jeho prsty se lehce třásly když psal číslo jejich pokoje.
Vyndal prsty z píči, Mirek si kleknul za ní a začal lízat její kundu zezadu. Hanka se cítila omámeně když zkušeně lízal její kundu stylem, který dosud neznala. Její tělo se vibrovalo a její nohy se začaly třást. Její dech se zkrátil a těžce vydechovala. Byla těsně pod vrcholem. Ale potom Mirek přestal, znovu ji nechal těsně na okraji orgasmu. Sténala zklamáním.
Byla tak pohroužena do Mirkovi péče, že vůbec neslyšela lehké zaklepání na dveře. Jirkovi bušilo srdce divoce, když otevřel dveře a pustil dovnitř dva starší muže. Oba se na něj zubili, jak vstoupili dovnitř. Nepadlo ani slovo.
Oba rychle vešli do ložnice a rychle si svléknuli oblečení. Jejich přirození už byla polotuhá. Mirek se na ně ohlédnul a ukázal jim vztyčený palec. Pak se znovu vrátil k lízání a dráždění poštěváčku svým jazykem. Blonďatá manželka hlasitě vzdychala. Zoufale toužila po vrcholu.
Mirek ji plácnul na zadek a štěknul na ni. „Vylez na postel…na všechny čtyři.“ Vylezla na postel s koleny u kraje postele.
„Jirko buď u své manželky…řekni jí jak ji miluješ, drž ji za ruku zatímco si jiný muž kraje s její kundou…potřebuje vědět, že tohle je to co chceš.“ Řekl Mirek a sundal Hance boty. Chtěl jen aby se něčím zabavila tak aby si nevšimla dalších dvou mužů v ložnici, dokud nebude příliš pozdě. Jirka vlezl na postel před svou manželku.
Políbil ji zatímco Mirek třel píču jeho manželky. „Myslím že se zblázním Zlato….dráždí mě neskutečně.“ Kňučela Hanka.
Mirek se usmíval, když slyšel co říká. Chytil svého čuráka a třel jím mezi pysky její kundy. „Chceš toho čuráka do sebe…přiznej se?“
Stydlivě vzhlédla k manželovi. Její srdce bušilo nepravidelně. Nejistá jak odpovědět. „Řekni mu co chceš…řekni mu všechno.“ Povzbuzoval ji Jirka. „Miluji tě Lásko…chci abys byla moje neslušná rajcovní manželka.“
„Ano…chci to.“ Odpověděla chraplavě.
„Co po mě chceš abych udělal?“ zeptal se Mirek přísně.
„Chci abys mě pomiloval….udělal mi dobře.“ Šeptala toužebně, zatímco chtíč pohyboval jejími boky.
„Nejsem tady proto abych tě pomiloval….jsem tady abych tě omrdal.“ Syčel na ni když zasunul žalud mezi pysky kundy a vytáhnul ho ven.
„Bože… pomiluj mě prosím“ prosila
„Chceš být mojí vdanou děvkou?“
Nemohla se přinutit aby řekla ta sprostá slova. „Chci abys byl můj milenec.“
„Ošukám tvoji vdanou píču tak jak ji nemrdal nikdo předtím…vybral jsem si tě na baru protože jsem věděl že jsi rajcovní kunda….jediný účel proč jsem si tě vybral je abych tě použil jako nádobu na ptáka, díru do které strčím svého čuráka.“ Řekl starší muž krutě, zastrčil do její mokré píči několik prstů. Třel naběhlého poštěváčka svým palcem. Hanka zalapala po dechu a zvrátila hlavu nazad, oči napůl za vřené. Ale také se cítila kompletně ponížená když slyšela ta sprostá degradující slova.
„Jsi vdaná děvka nadržená na čuráka….potřebuješ tvrdý ocas do své kundy, co?“
„Bože….ano.“ pronesla slabě, těžce dýchajíc. Zoufale toužila být ošukána. Být použita mužem. Nikdy se takto předtím necítila.
„Prostě potřebuješ čuráka…..jakýkoli chlap s tvrdým čurákem se hodí….pokud by sem přišlo několik mých přátel, nechala by jsi je aby se na tobě vystřídali….nechala je aby píchali tu tvojí vdanou kundu jeden po druhém.“
Slyšíce jeho zpustlá slova, Hanka se zarazila. Ale její kunda se chvěla představou jak si ji bere několik mužů. „Ne…já chci tebe Mirku….jen tebe.“ Protestovala slabě.
„Nezapírej to….uvolni tu děvku uvnitř sebe….když tudy projde jakýkoli chlap s tvrdým čurákem, pustíš ho omrdat tvojí vdanou píču.“
Podívala se rozostřeně na svého manžela. Cítila se nejistě a nervozně. Divila se co vlastně od ní její manžel chce. Jestli opravdu chce, aby nechala každého muže aby ji ošukal. Aby si s ní dělal co se mu zlíbí. Záchvěv vzrušení proběhl jí proběhl tělem jak pomyslela být každému dostupnou děvkou.
Mirek náhle plesknul několikrát silně její zadek až vyjekla. Pokračoval dráždit žaludem její pysky a znovu lehce zatlačil čurák do její píči. Hanka sténala a chlípně vyšla boky vstříc. Snažila se vyrazit zadkem dozadu a vrazit do sebe více z jeho čuráka. Ale Mirek ji chytil za boky a držel ji na místě.
„Už mě nedráždi Mirku….prosím pomiluj mě.“ Byly velmi vzrušená.
„Tak mi řekni….chceš mít mojí vdanou děvkou?“ zeptal se znovu.
„ANO“ zašeptala zahambeným hlasem a sklopila oči, nemohla vydržet pohled na svého manžela.
„Jsi moje rajcovní vdaná děvka…..a necháš se ošukat každým chlapem s tvrdým čurákem.“ Zavrčel na ní. Vytáhnul svého ptáka a ustoupil na stranu. Jeho místo rychle zaujal Robert.
Robert srovnal svůj ocas s jejími mokrými naběhlými pysky. Ale Hanka cítila že něco není v pořádku. Ohlédla se a byla šokovaná, že za ní stojí jiný muž.
„Ne..ne…ne…to není dobře…nedělej to.“ Nikdy v nejdivočejších snech si nepředstavoval sex s neznámým, ale opravdu potřebovala cítit uvnitř kundy tvrdého čuráka. Její mysl byla tak zmatená.
„Je to v pořádku Zlato…jen si užij, potřebuješ prostě ocas“ Šeptal Jirka chraplavě. Podívala se na manžela a jeho tvář byla maska chtíče. Začal ji líbat.
Než mohla cokoli říci, Robert tvrdě přirazil a zasunul se. Jeho boky narazily na její zadal a jeho čurák zaplnil její roztouženou kundu. Hlasitě zasténala do úst svého manžela a instinktivně zatlačila zadkem zpátky. Zoufale potřebovala aby ji projel štěrbinu tvrdý ocas.
Robert ji začal mrdat dlouhými, pravidelnými přírazy zatímco Jirka hladově líbat svou manželku. Netrvalo dlouho a Hanka se udělala. Pevně se držela manžela, zatímco se její tělo zmítalo záchvěvy. Její chodidla se zkroutily a začala stříkat.
„Zatraceně chlape, ty jsi tu nadrženou čubku pěkně připravil.“ Smál se Robert na Mirka. „Zbožnuji kundy co stříkají.“ Pokračoval v šukání skrze celý její orgasmus.
„Jasně čím mokřejší čubka….tím líp mrdá.“ Dodal Ondřej.
„Ondro…vlez na postel….nakrm ji čurákem, je opravdu schopná kuřačka. Jirka svoji manželku dobře vytrénoval.“ Řekl Mirek s úšklebem.
„V pohodě?... jdu na to.“ Ondra vylezl na postel. Aby mu udělal prostor, Jirka uhnul na stranu, ale zůstal blízko své manželky. Ondra zakleknul před blonďatou manželkou. Chytil hrsti vlasů a zvednul jí hlavu.
Hanka vzhlédla nahoru a podívala se mu to očí. Šokovaná vidět dalšího neznámého muže. „Sakra ženská…by jsi ale krásná děvka.“ Sehnul se dolů a políbil ji. Otevřela ústa a opětovala polibek staršího muže. Naprostého cizince. Jirka si honil ptáka když se díval jak se jeho manželka líbá s cizím chlapem, zatímco ji druhý neznámý mrdá zezadu. Brzy budou obě sady jejích rtů obepnuty okolo tvrdých čuráků.
Přerušiv polibek, Ondra se narovnal a vložil svůj žalud mezi její růžové rty. Jeho kláda byla masitá, tlustá a žilnatá. Největší penis jaký kdy viděla, nejméně o tři centimetry větší než manžela a o dost silnější. Úplně ji to vzalo, ale ústa ji plnily sliny z představy že bude kouřit takového macka. Přejela jazykem po žaludu. Když ho brala do úst předkožka se stáhnula dozadu.
Drže ji za vlasy Ondra začal mrdat její pusu. Dva cizí starší muži napíchnuli z obou stran krásnou blonďatou mladou manželku zatímco její manžel přihlížel a honil si péro. „Zatraceně tohle je ale čubka hladová na čuráka….nadržená kurva.“ Cedil Ondra přes zuby když ztěžka dýchal jak jí zasouval stále hlouběji čuráka do pusy.
„Je to jasné Jirko….tvoje manželka je rozená děvka….podívej se jak to sebe bere dva čuráky naráz jako nadržená děvka.“ Komentoval Mirek. Taky si honil svůj ocas když se díval na scénu před sebou. Hanka vzdychala a sténala hlasitě jak ji šukali z obou stran. Byla schopná dostat do své pusu jen polovinu Ondrova čuráka.
„Líbí se ti dívat se na svou krásnou manželku se staršími chlapi co? Dívat se jak je hračkou na šukání pro úplné cizince?“ ptal se Mirek když se jeho oči potkaly s Jirkovými.
Odpověď nebyla zapotřebí. Jeho tvrdý jak kámen, škubající s sebou ocas dokazoval jasně jak moc je vzrušený z dívání se na manželku s těmito muži.
„Roberte, pojď se prohodit, chci si teď vyzkoušet její píču.“ Řekl Ondra a vytáhnul ji čuráka z její pusy.
„Otoč se děvčátko.“ Řekl Robert a taky vysunul ocas z její mokré kundy.
Hanka se pomalu otočila na čtyřech tváří na Roberta. Náhle ji přetočil na záda až vyjekla překvapením. Popotáhl ji ke kraji až ji hlava visela přes okraj postele. Osedlal si její otočenou tvář a pokrčil nohy. Jeho čurák spočinul na rtech a jeho visící chlupatý pytel se dotýkal jejího nosu. Hanka otevřela pusu, vzala dovnitř jeho ocas lesknoucí se šťávami. Ochutnala na něm sama sebe. Ondra současně roztáhnul její nohy a zasunul svého macka do její mokré kundy až vykřikla, jak to zabolelo. Jeho kláda se dotýkala míst uvnitř kde dosud nikdo nebyl.
Když ji Ondra začal mrdat dlouhými pravidelnými zásuny, Robert zasunul svého čuráka rovnou do jejího krku. Začal ji tam ji šukat pusu jak díru na mrdání. Zpočátku jemně ale postupně stále hruběji. Jak její hlava visela přes okraj bylo pro Roberta snadné vrážet svého čuráka přímo do jejího krku.
Hanka se poddala intenzivním pocitům, kterými ji zaplavovalo její tělo z toho jak do ní byly zasouvány dva ocasy současně. Nikdy předtím necítila nic podobného. A když ten macek dole co plnil její píču bolel cítila se dobře. Její krk se viditelně vydouval pokaždé když Robert hluboko přirazil. Hanka vydávala mlaskavá zvuky, dávila se a sténala jak ji brutálně mrdal. Ale bylo zřejmé že to zvládá.
„Kurvo hladová na čuráka…celého mě polkni čubko.“ Mručel Robert když znovu opakovaně přirážel hluboko do krku. „Spolkni všechno…..líbí se ti mrdat s neznámýma chlapama, nabízená svým manželem.“ Několikrát tvrdě plesknul její kozy až hlasitě sténala.
Jirka užasle sledoval jako jeho milovaná manželka snáší tvrdé mrdání dvou chlapů bez sebemenšího protestu. Oba ji používali jako levnou kurvu s uspokojení svého chtíče a ona je nechávala. Kňučela a sténala jako kurva jak ji mrdali.
„Zatraceně chlape….tvoje manželka je rajcovní děvka….jen několik ženských dokáže takhle zpracovat čuráka tak jako tvoje manželka….Mirek má pravdu, tahle čubka se narodila pro to aby byla děvka.“ Řekl Ondra přerývaným dechem. Potom se s táhlým zasténáním začal stříkat. Nastříkal svoje semeno dovnitř blondýnky. Hanky tělo se zkroutila, chytila se na povlečení a taky se udělala.
Jirkův ocas sebou zaškubal a stříkaly z něj kapičky, když mu došlo že se starší muž udělal do nechráněné kundy jeho manželky. V žáru vzrušení, úplně zapomněli na kondomy.
Jak Ondra slezl z postele jeho místo zaujal Mirek. Dal si její nohy na ramena a v rychlém tempu tvrdě přirážel. Mačkal přitom její prsa a svíral bradavky až sténala bolestí. Několikrát vykřikla když ji proplesknul opakovaně kozy. Ale v žádném okamžiku se ho ani náznakem nepokusila zastavit. Sklonil se dolů a kousal ji do prsou. Zanechával otisky zubů na jejích červenajících se kozách.
„Sakra chlape tvoje manželka je jak háravá fena…..čubka nadržená na čuráka.“ Řekl k Jirkovi těžce dýchaje. „Pořádně chtivá děvka…co vyprázdní moje koule.“ Sténal Mirek když přidal svojí dávku do její píči.
Mirek se stáhnul, zůstala ležet s roztaženýma nohama. Ztěžka dýchala, tváře rudé s prázdným pohledem. Sperma začalo vytékal z její rozevřené, dobře vyšukané kundy.
Robert byl na řadě, obrátil ji. „Na všechny čtyři děvko….prdel nahoru, hlavu dolů!“ zavrčel na ni. Submisivně zaujala pozici. Několikrát ji plesknul přes zadek. Srovnal čuráka s její píčou. „Pěkné výročí svatby čubko.“ Procedil Robert skrze zuby, když ho do ní tvrdě vrazil. Jeho podbřišek pleskal o její zadek.
Robert ji tvrdě šukal a za několik minut se na jeho čuráku udělala, tělo se rozechvělo. Nebyla schopna vydržet na kolenou a zkolabovala na břicho, jak ji Robert mrdal skrze její orgasmus. Ležel na jejích zádech a pokračoval v přirážení. Nevydržel dlouho po ní a se výkřikem vystříkal další dávku do její píči.
Pomalu vytáhnul svůj zmenšující se ocas z její pořádně projeté píči. Jirka lehnul ke své manželce. Cítil velkou vlhkou skvrnu na povlečení kde ležel, ale nestaral se o ni. Její oči byly zavřené a dech trhavý. „Byli dost drsní….jsi v pořádku Miláčku?“ zeptal se šeptem.
Pootevřela zvolna oči, podívala se na manžela a jen přikývnula. Bylo zřejmé že je v OK s drsností a bolestí. „Už odchází?“ zeptala se, tichým hlasem. Jirka se podíval na muže a viděl jak se znovu hladově dívají na jeho manželku. Všichni tři ještě dýchali zrychleně, ale Mirek a Ondra už měli opět poloviční erekce.
„Nemyslím si….chtějí tě další kolo.“ Řekl jí. „Chceš být nimi ošukaná znova Zlato?“ jeho hlas zněl natěšeně.
„Ty by jsi to chtěl?“ ptala se a nervozně kousala dolní ret.
„Ano….chtěl bych aby ošukali moji manželku znovu…..divat se jak tě mrdají naprostí cizinci.“ Šeptal chraplavě a začal líbat svojí manželku.
„Pomiluj mě Jirko.“ Kňučela. Hanka chtěla aby ji manžel držel. Chtěla aby si ji znovu přivlastnil pro sebe.
„Pomiluji Lásko….až s tebou budou hotoví.“ Chtěl se dívat. Líbat ji vzrušeně, položil ruku okolo ní. „Bože Zlato ty jsi tak sexy….tak nádherná.“ Šeptal. Hanka mu dala potěšený úsměv a zabořila tvář do povlečení.
„Hej chlape….už je připravená začít znova?“ ptal se Ondra Jirky zatímco si honil tvrdnoucí ocas.
„Jo už je…“ odpověděl Jirka.
„Máš pěkně nadrženou manželku….potřebuje všechny čuráky co může sehnat.“ Poznamenal Ondra když lezl na postel. Poplácal ji po zadku a řekl „Zvedni tu fajnovou prdelku děvenko.“ Chytil ji za boky a vytáhnul ji vzhůru na kolena a lokty. Hanka nechala tvář zabořenou do povlečení. „Hodná holka….drž zadek nahoře a hlavu dole…roztáhni víc nohy.“ Posunula kolena více od sebe. Projel ji mezi naběhlými pysky a zabořil dva prsty do její mokré, semeno prýštící píči. Vrážel je dovnitř a ven. Cítila jako by ji prsty prozkoumával kundu. Hanka začala sténat pod jeho prsty bořícími se do její rozcapané píči.
Ondra se díval na její zadek jak si hrál s její kundou. „Jsou dovolené všechny díry?“ zeptal se Jirky.
Jirka pochopil hned na co se ptá. „No…no do análu to ještě nikdy nedělala.“ Hlas se mu znatelně stáhnul. V minulosti se o tom několikrát bavili a Hanka nikdy nesvolila. „Vem si ji jak chceš.“ Vypadlo z něj. Starší muž vyndal prsty i její kundy a pomalu zasunul jeden umazaný prst do její těsné zadní díry.
„Bože ne…..stop….to se mi nelíbí….nedělejte mi to.“ Řekla Hanka s panikou ve hlase. Snažila se vykroutil pryč.
„Zůstaň na místě…bude se ti to líbit.“ Řekl mi Ondra upřímně a přidal druhý prst do jejího zadku. Zarazil je do nejhlouběji.
Hanka sténala. „To bolí…stop…nelíbí se mi to….bolí to, opravdu tohle nechci, dokonce ani můj manžel mi tohle nikdy neudělal.“ Bála se že to bude bolestivé. A navíc ji představa análního sexu připadala zvrácená.
„Přestaň se bránit….dneska budeš omrdaná do prdele, přijdeš o svoje anální panenství. Tvůj manžel to chce….ano bude to zpočátku trochu bolet, ale je jasné že tobě se ta bolest bude líbit.“ Šklebil se Ondra. „A potom až se zadek roztáhne, tak se ti to bude zamlouvat.“ Řekl Ondra a pokračoval v pohybech prsty dovnitř a ven v těsném sevření.
„Miláčku, je to oukej….nech ho…budeš v pohodě….jde jen o chvilku než si zvykneš.“ Snažil se ji Jirka uklidnit.
„Bude to bolet lásko….děsí mě to:.“ Skuhrala a snažila se vyhnout vnikajícím prstům. „Nechci to“ snažila se vykroutit a vstát.
Ale Ondra ji druhou zatlačil zpět dolů a násilně ji držel na místě. „Zůstaň dole děvko….dneska budeš mít omrdanou prdel ať se ti to líbí nebo ne.“ Křiknul na ní. „Když se budeš kroutit, ošukám ti prdel bez gelu a to teprve bude pořádně bolet.“
„Jsi moc velký… roztrhneš mě.“ Kňourala.
„Přesně, jsem pořádně velký a pokud nepoužiju zvlhčení….bude to o hodně bolestivější. Štěknul na ní. Když to slyšela přestala se kroutit. Smířila se s faktem že se análnímu sexu nevyhne.
Jirka viděl Roberta jak podává Ondrovi tubu s gelem. „Miláčku, použije lubrikant… to pomůže, já se opravdu chci dívat na to jak ti ošuká zadek.“
„Jirko, má ho moc velkýho, bude to bolet.“ Skuhrala. Přestala se vyhýbat prstů a nechala ho aby prstil její zadní díru. „Já tohle nechci…“
„Zasunu toho mojeho čuráka do tvého bílého zadku….a tobě se to bude líbit.“ Sliboval Ondra. Vyndal prsty a dal na ně velkou dávku gelu. Kápnul i přímo na její sevřený konečník a vpracovával gel dovnitř. Znova jeho prsty zajížděly hluboko do střev. Další dávku lubrikantu si dal na dlaň a rozetřel po svojí kládě.
„Opravdu chceš abych teď přestal?....nemyslíš to vážně a víš to.“ Mručel Ondřej.
Srovnal svůj klacek s její růžovou růžičkou. Tlustý, žilnatý čurák vypadal obscéně velký ve srovnání s jejím tmavě růžovým otvorem. Roztáhnul jí půlky od sebe, přiložil žalud na zadní díru. Zvýšil tlak, ale její panenská prdel se jeho žaludu bránila. Zvyšoval sílu až náhle se její naběhlá díra roztáhla. Vpustila jeho tlustý žalud dovnitř. Rozevřená o hodně více než prsty předtím hodně bolela. Vykřikla, kousala do povlečení, aby utlumila výkřiky.
Její manžel cítil nával vzrušení jak ten tlustý žalud penetroval její zadek a ona křičela.
Ondra nezastavil. Pokračoval v zasouvání jak se její svěrače roztahovaly aby ho vpustili dovnitř. Dýchal ztěžka a zatínal zuby, a pomalu kousek po kousku se zasouval do její těsné zadní díry. „Zatracená kurvo, vem si ho celýho.“ Tvrdě pleskal po zadku až několikrát vykřikla. Trvalo mu několik minut, než se do ní zabořil celou délku. Zůstal potom asi minutu vklidu a Mirek se k němu přidal na posteli.
„Jak se cítíš děvko?...už tam nejsi panna.“ Ptal se Mirek když klečel vedle a hrábnul ji na kozu. „Ty špinavá čubko….tobě se to líbí co?“ zmáčknul ji bradavku až zasténala.
Ondra se zvolna začal pohybovat dozadu a dopředu z čehož fňukala. Tvář měla zaťatou a oči v slzách jak ji plnila bolest. „Bolí to…prosím jemně.“ Šeptala trhavým dechem. Ondřej se několik minut pohyboval zvolna tam a zpět. Potom začal nabírat tempo. Držel ji za boky a začal se pohybovat rychleji a rychleji.
Hanka měla pocit, že je roztržená. Bolest v násilného vniknutí ji poslala na kraj mdlob. Jasně si zapamatovala pocit z počátečního podřízení se a bolest z vniknutí. Hanka myslela že je imunní v pocitům svého těla. Ale to se spletla. Bolelo ji to dále, ale byla to teď eroticky potěšující bolest. Její tělo se chvělo vzrušením jak cítila jak ten velký čurák zajíždí hlouběji a hlouběji dovnitř a ven jejího zadku. Ač to velmi bolelo začala instinktivně tlačit naproti. Bylo to nesnesitelné, ale nemohla si pomoci aby nepřirážela sama na jeho kládu.
„aaaach….to bolí….stop.“ šeptala.
„Opravdu chceš abych přestal?... ve skutečnosti nechceš a dobře to víš.“ Chroptěl Ondra. „Teď jsi moje vdaná anální děvka…..moje vdaná čubka.“ Syčel když ji mrdal do zadku. „Tak je to správně…pěkně přirážej naproti prdelí.“
Vypadalo to jako kdyby Ondřejov chtíč rozpaloval pocit z toho že blonďatá kráska je v očividném nepohodlí a bolesti. Začal ji mrdat do zadku opravdu tvrdě. „Sakra, ta její prdel je tak těsná.“ Cedil skrze zuby a pot se mu dělal na obočí. Lísknul ji několikrát po zadku až to štípalo. Hlasitě vykřikla.
Robert a Mirek si honili své čuráky když se dívali jak Ondra agresivně vráží svojí velkou kládu hluboko do těsného zadku nádherné blonďaté manželky. Jak po každém přírazu jeho chlupatý pytel pleskne přes naběhlé pysky její kundy. Hrdelní zvuky vycházeli z jejího hrdla. Jirka v úžasu sledoval jak starší chlap násilní brutálně zadní díru jeho manželky tvrdými přírazy. Její zadní díra se roztáhla do šířky okolo jeho klády. Jeho prsty zaťaté do jejích půlek, držíce je od sebe. Jeho skvělá manželka podřízena brutálnímu šukání análu kňučela jako zvíře když její prdel byla mrdaná.
Náhle Hanka zasténala hlasitě. Její tělo cel ztuhlo a zoufale se chytila povlečení na posteli. Chodidla se zkroutily a začala stříkat, promočila povlečení. Intenzivní orgasmus zmítal jejím tělem. Ondřej nechal svůj čurák zaražený do jejího zadku.
Jirka shledal neuvěřitelným, že jeho manželka došla na vrchol při análním sexu. Přes všechnu bolest stimulována dostatečně na orgasmus.
„Zatraceně, podívej se na ní……čubka se pořádně udělala“ komentoval Robert užasle.
„Vidíš že má ještě druhé dvě díry volné…..pojďte čubku pořádně utěsnit.“ Navrhnul úlisně Ondřej.
„Jasně, jdeme na to“ Robert s úsměvem. Vlezl na postel když Ondra vytáhnul ocas z jejího roztaženého konečníku. Robert lehnul na záda a přitáhnul si Hanku nad sebe. Pěkně kolem boků na koníčka. Byla omámená. Stále se ještě nedostala z intenzivního orgasmu. Těžce dýchala, oři přivřené.
Jirka cítil jak se mu svírají vnitřnosti, když sledoval jak si podávají jeho nádhernou manželku. Tyhle tři chlapi ani nezajímalo, jestli s tím bude jeho manželka souhlasit. Bylo to jako kdyby jim krásná blonďatá manželka byla nabídnuta k použití jak se jim zamane. A ani se ji chystali použít tak jak chtěli. Jako kus masa do kterého zapíchnou své čuráky. Nádobu na sperma. Byl naplněn protichůdnými pocity strachu a vzrušení.
Robert navedl svého čuráka do její zmáčené kundy až vydechla jak prudce zajel. Její oči se otevřely a před sebou si všimla Mirka jak stojí čelem k ní a Ondřeje cítila za sebou. Rychle jí došlo co s ní tři starší chlapi zamýšlejí udělat. Zachvění ji projelo po zádech.
Hanka se nervozně podívala na svého manžela kousajíce se do dolního rtu. Jirka byl na kolenou a pozoroval ji. Jeho tvář byla sevřena chtíčem. Natáhla k němu ruku šeptala. „Pojď ke mně Lásko….blíže ke mně.“ Jirka chytil její ruku a přisunul se k ní.
Položil ruku na její krk, Ondra zatlačil dolů. Potom roztáhnul půlky jejího zadku od sebe, pomalu vložil žalud zpět do análu. Hanka sténala a sténala jak se jeho tlustý čurák znovu tlačil do jejího zadku. „Bože…to bolí.“ Kňučela.
Robert ji dal paže okolo krku a stáhnul k sobě její tvář. „Ale bolí to příjemně ne?.....zvykneš si být zaplněný dvěma čurákama.“ Řekl jí vilně. „Čubka jako ty má ráda když je hračkou na mrdání pro jiné muže….nechat tři cizince používat tvoje vdané díry.“ Políbil j hrubě a v ten samé okamžik Ondra tvrdě přirazil. Zabořil svůj tlustý ocas po koule do jejího zadku. Křičela Robertovi do úst.
„aaaach…..zatraceně….to bolí moc.“ Kňourala jak bylo její tělo znovu brutálně násilněno.
„To nestačí děvko….musíš se postarat jestě o jednoho čuráka.“ Mirek nabral hrsti jejích blonďatých vlasů a hrubě zvedl její hlavu nahoru. Submisivně se dívala na Mirka, když jeho ocas štouchnul do jejích rtů. Otevřela pusu pro jeho čuráka. „Vem si mého čuráka čubko….vem si ho celého, pěkně tě utěsníme.“ Vypadlo z něj.
Ondra se podíval na Jirku, který si honil ocas když v úžasu sledoval jak jeho manželku zacpaly tři klády současně. „Tvoje manželka je rajcovní děvka….mladá kurva….a takhle potřebuje aby se s ní zacházelo.“ Jirka jen zíral jak je jeho manželka mrdaná jako kurva. Byl to naprosto ponižující pohled. Nádherná blonďatá vdaná žena co má dva čuráky zabořené do kundy a zadku a k tomu ještě jednoho polyká v puse.
Brzy tři starší chlapi našli společný rytmus jak mrdat Hanku. Bylo zřejmé, že to není poprvé, co tohle dělají spolu. Její tváře se nadouvaly, zaplněny čurákem, sála tvrdě na ptáku v puse. Její štávy tekly z její kundy, která byla plná velkým ptákem který přirážel mezi její nohy a zároveň obsluhovala dalšího zabořeného mezi půlkami zadku a projíždějícího její anál.
Něco na tom být zaplněná do každé díry, ocasy třející se o sebe přes tenké maso mezi píčou a zadkem, uvolnily základní pudy v jejím těle. O kterých si myslela že je nemá. Hanka několikrát omdlela i intenzity pocitů. Každý další orgasmus ji zanechal zpocenou a třesoucí se jak zápasila s třemi čuráky plnící její tělo.
S hlasitým výkřikem se Ondra vystříkal do jejího zadku. Vrazil ho do nejhlouběji do jejích střev. Robert pokračoval v přirážení zespodu a nedlouho poté se taky udělal. Přidal další dávku semene do blonďaté manželky. Jak viděl Ondru vrcholit, Mirek vytáhnul čuráka z její pusy. Chtěl ji taky omrdat prdel.
Oba chlapi vytáhnuli své měknoucí čuráky jeden po druhé. Když Robert vylez zpod ní, Hanka prostě zůstala ležet na břiše. Její dech byl trhavý a nestálý.
Mirek podložil pod její boky několik polštářů a podepřel tak její zadek. Roztáhnul jí nohy od sebe, zíral na její pořádně omrdanou píču a zadek. Sperma vytékalo z obou jejích děr. Kousla se do dolního rtu. Její dech značil očekávání jak Mirek roztáhnul od sebe půlky jejího zadku. Pomalu vložil žalud na konečník až zasténala. Potom jedním hrubý pohybem ji projel celou svou délkou.
Zasténala skrze bolest. Její zadek si stále ještě zvykal být roztažený čurákem.
„Zasraná kurvo…..tady máš mého čuráka…..taková nádherná žena ale uvnitř zkažená děvka…..pošlu tě domů pořádně omrdanou.“ Vrčel jak si lehal na její záda.
Jirka lehnul dolů a líbal svojí manželku jak vzdychala a sténala. Jiný chlap šukal jeho manželce zadek. „Jsi tak rajcovní Zlato….vem si jeho čuráka….nech ho pořádně ošukat tvojí prdel.“ Mirek jen přirážel do zadku bez stylu. Vše, co chtěl, bylo se udělat. Prostě jen vystříkat její zadek.
„Zasraná děvka….zasraná kurva:“ křičel Mirek když ejakuloval. Oby byli zpocení a těžce dýchali. Hanka prostě jen přijímala jeho přírazy. Cítila se špinavá a zhnusená, že nechala tyhle tři cizince, aby si s ní dělali co chtěli.
Mirek pomalu vstal, usmíval se na Jirku. Podíval se na Roberta a Ondřeje. Oba už se opláchnuli a oblíkli se. Připraveni odejít. Pokývnul jim a oni odešli.
„Sakra Jirko….tvoje manželka je tada něco…čubce se líbí obsluhovat čuráky.“ Poznamenal Mirek znalecky jak vstal. Pomalu se obléknul. „Nechám tady kontakt na sebe…příště až budete se chtít potkat, tak můžeme něco domluvit….ještě jednou pěkné výročí svatby.“ Položil vizitku a odešel.
od jjj3
stř 31. kvě 2017 20:55:51
Fórum: Povídky
Téma: Výročí svatby
Odpovědi: 64
Zobrazení: 27720

Re: Výročí svatby

mě za zpětné vazbě od čtenářů záleží.
rád bych hlavně konstruktivní (kladné i záporné), nebo podnětné pro další nasměrování psaní.
na hlášce - je to dlouhé od někoho kdo si ani nedal práci to přečíst nic konstruktivního nevidím - sorry.
od jjj3
stř 31. kvě 2017 16:21:12
Fórum: Povídky
Téma: Výročí svatby
Odpovědi: 64
Zobrazení: 27720

Re: Výročí svatby

Pavel7474 píše:
Tak jo. Já:

Mají výročí svatby.
Šli do baru.
Budou mrdat (v dalším díle)
Ve třech, možná čtyřech.
The End

:-)


Chlapi proč s tímhle přístupem vůbec chodíte do sekce povídky?

Tomu fakt nerozumím
od jjj3
stř 31. kvě 2017 11:16:34
Fórum: Povídky
Téma: Výročí svatby
Odpovědi: 64
Zobrazení: 27720

Re: Výročí svatby

subkanda píše:Ty vole to je dlouhé... nechce mi to někdo přečíst? :lol:

Nemohu za to ze si mnoho lidi zvyklo cist texty maximalne v delce smsky :)
od jjj3
úte 30. kvě 2017 21:48:59
Fórum: Povídky
Téma: Výročí svatby
Odpovědi: 64
Zobrazení: 27720

Výročí svatby

Jirka čekal na svou manželku, Hanku, až se připraví. Upravovala se, protože se chystali jít spolu na večeři, aby oslavili desáté výročí své svatby. Jemu je třicet pět let a ona má třicet dva. Na noc si zamluvili hezký hotel a pozdě odpoledne už na něj dorazili. Večer jejich dvě malé děti zůstaly u Hančiných rodičů.
„Jak vypadám?“ zeptala se Hanka, když vyšla z koupelny.
„Zlato jsi prostě nádherná“ řekla Jirka a přejel svýma očima svrchu dolu po jejím těle a díval se to jejího pěkného obličeje. Měla na sobě světle modré letní šaty, s ramínky ramínek, které krásně zvýrazňovaly její pěkné dvojky a žlábek mezi nima. Náhrdelník s přívěskem ve tvaru srdce, co dostala k výročí přitahoval pozornost k výstřihu.
Šaty končily deset centimetrů nad koleny a měla k jim boty s podpatkem. Její blonďaté vlasy držela za hlavou stylizovaná spona. Vypadala velmi sexy a elegantně.
„Přestaň na mě zírat!.....Cítím se trapně.“ řekla s úsměvem. Hanka byla vysoká 168 centimetrů se štíhlým tělem. Její dlouhé nohy vedly k pěkně zakulacenému zadečku. Pravidelně chodila běhat a tak se udržovala v dobré kondici.
„Nemůžu si pomoci abych se na tebe nedíval…vypadáš prostě úžasně, ostatní muži mi závidí, když tě vidí po mém boku.“ Odpověděl s pousmáním.
„Díky Miláčku, taky vypadáš velmi dobře.“ Poslala mu zářivý úsměv a na tváři se jí udělaly dolíčky.
Jirka udělal rezervaci v malé restauraci nedaleko od hotelu, kde nocovali. Rozhodl se, že vyrazí do restaurace o něco dříve, aby počkali chvíli u baru a dali si před jídlem pár drinků. Restaurace měla pěkný bar, oddělený od jídel. Dost lidí jsem zašlo prostě jen posedět v baru.
I když v baru bylo plno, našli volné místo u pultu. Hanka sedla na stoličku a Jirka stál vedle ní. Objednal koktejl pro ni a skotskou pro sebe. Rychle do sebe obrátil skleničku a řekl Hance „Musím si odskočit na záchod.“
„Určitě?“ hravě se na něj usmála a zvedla obočí. „Tak to ať si co nejdříve zpátky…. Víš, že jak mužský vidí samotnou ženu na baru, tak si myslí že je dostupná.“ Řekla měkce s přivřenýma očima.
S provinilým úsměvem odvětil „Užij si pití Miláčku…. a když ti někdo nabídne, že ti koupí drink, tak ho nech.“

…………..

Stručná historie k páru

Jirka a Hanka se potkali na koleji na párty a zamilovali se. Když byli rok manželé, byli spolu na vánoční párty u něj v práci. Nechal Hanku samotnou na chvíli a když se vrátil, viděl, jak se nějaký muž snaží zatáhnout ji do hovoru. Namísto aby k ní přišel a přivlastnil si místo po jejím boku, nepochopitelně se držel zpátky. Jeho srdeční tep vzrostl, když pozoroval pokusy muže sbalit manželku. Žárlivost se v něm míchala se strachem, ale zároveň ho to velmi vzrušovalo. Nakonec se muž pokusil sáhnout jí na zadek. To byla chyba, odstrčila jeho ruku a něco mu zlostně řekla, než od něj odešla pryč. Jirkovi se ulevilo, ale cítil se i zklamaně. Ten den v sobě objevil že je uvnitř voyer co se týká vlastní ženy.
Po tomto dni zkoušel vytvářet situace kde by mohl pozorovat svou manželku tím že ji nechával samotnou na baru, nebo na párty. Ale ona byla chytrá a vnímavá žena a brzy zjistila že se něco děje s jejím manželem. Konfrontovala ho a přes jeho neochotu to z něj dostala. Bál se jak bude Hanka reagovat, co si u něm bude myslet.
Byla šokovaná, když ji řekl o svých voyerských touhách. Jirka byl v mnohém alfa samec a tak slyšet od něj, že chce vidět jak je jeho žena centrem pozornosti jiných mužů, bylo překvapivé. Celý rozhovor začal být nepříjemný, jak Hanka nevěděla co si to tom má myslet. Oba se na to snažili zapomenout.
Za několik měsíců byla Hanka těhotná a najednou se vše v jejich životě začalo točit okolo syna a vše ostatní bylo zapomenuto. Po porodu prvního dítěte byl najednou život plný starostí okolo něj. Oba byli starostlivými rodiči a stejně usilovali o pokrok ve svých pracovních kariérách. Když dítěti byli dva roky, Hanka znovu otěhotněla a měli druhého syna. Až to tak brzy neplánovali, byli štastní, když zjistili že je těhotná podruhé.
Jak šly roky, tak jejich čas byl vyplněn dětmi a prací. Přátelili se většinou s páry, co také měly děti a trávili čas s rodinami. Jejich sexuální život se stal zaběhlou rutinou a jen zřídka měli čas sami pro sebe.
Zjistili, že život ve vyjetých kolejích není to nejlepší pro jejich vztah, Hanka se rozhodla udělat nějaké změny před několika lety. Nyní když oba jejich synové trochu povyrostli, se cítila bezpečně, když je nechala hlídat chůvou nebo jejími či Jirkovými rodiči.
Začali spolu vyrážet na večerní rande a příležitostně se pokoušela vyjít ze své konformní zóny aby Jirku vzrušila. Začala více flirtovat s jinými muži, tak jak si to Jirka přál. Zjistila, že je jí příjemný pocit být dobývána a žádána jinými muži. Ale taky jí to vyvolávalo obavy. Spolu se o tom moc nebavili, bylo jim oběma za to trapně. Celou dobu, to probíhalo jako tiché porozumění si a Jirka doufal, že to bude dělat častěji.
Zhruba před rokem to přidal k jejich postelovým aktivitám, když Hance říkal, jak po ní touží jiní chlapi. Šeptal ji do ucha jaké neřesti by s ní jiní dělali zatímco se spolu milovali. Tyto hovory vzrušovali oba dva.
Hanka začala být v posteli více odvážnější. Na Jirkův návrh začali hrát hry s různými rolemi. Zkoušeli nové pozice. Jirka se stal více agresivním v sexu, mluvil trochu sprostě a to ji začalo vzrušovat. Nápad o tom podřídit se mu a potěšit ho Hanku velmi vzrušoval.
Aby ještě více vzrušila manžela, naučila se potlačit dávicí reflex a brát jeho penis hluboko do krku. Jirka byl v extázi, když to poprvé udělala. Učení se hlubokého hrdla byla snažší o to, že i předtím měla Hanka příjemný pocit z toho, když v ústech cítila tvrdý penis. Jirka byl velmi štastný ze změn od Hanky.
Nyní zpět do přítomnosti.

……………..

„Dobře, nechám… ale přijď zpět a zachraň mě.“ Zašeptala Hanka nervozně. I když si užívala pozornosti a balení, stejně se cítila nejistě.
„Přijdu…. zatím si užívej.“ Řekl Jirka a odešel, zanechal svou manželku na vysoké barové stoličce.
Cítila malou nervozitu a tak rychle dopila svůj koktejl. Když přemýšlela, jestli si má objednal další tak se na ní ozval velitelský hlas co řekl barmanovi, „Ta krásná paní si dá ještě jednou to samé.“ Muž ukázal na její skleničku a podal barmanovi peníze.
„Doufám že nevadí, že jsem koupil pití…. viděl jsem že si nejseš jistá, tak jsem se rozhodl ti pomoci.“ Hanka se otočila za sebe a viděla dobře vypadajícího muže, který se na ní usmíval. Posunul se, aby stál vedle ní, tam kde byl před pěti minutami její manžel.
„Trochu jsem se zamyslela…díky za drink“ řekla s úsměvem a otočila se na stoličce, aby se lépe podívala. Byl starší, s širokými rameny a robustně hezký. Jeho pohled prozrazoval čistou touhu.
„Já jsem Mirek….a ty?“
„Hanka“
„Co tady dělá taková nádherná žena sama?“
„Jen čekám se svého manžela, jsme tu na večeři…vyšel ven s telefonem, nějaký hořák z práce.“ Zalhala mu a jeji puls se zrychlil.
„To je dobré pro mě….než se vrátí zpátky budu dělat společnost nejvíce krásné ženě jakou jsem kdy viděl a budu odhánět nadržence na lovu, kteří by rádi měly krasavice jako jsi ty za kořist.“ Usmál se na ní a přisunul se blíže. Dotknuli se.
„Co děláš?“ upila Hanka ze skleničky.
„Jsem právník…. měli jsme ve městě jednání.“
„Jsi tu sám, nebo s kolegy?“
„Čekám na kolegu.“ Chvilku posečkal a pak se zeptal „Tak večeře s manželem, při jaké příležitosti?“
„Dneska máme desáté výročí od svatby.“
Naklonil se dopředu a položil ruku na její koleno. „Taková škoda, že v tak speciální den, tvůj manžel se musí zabývat prací…a nechá takovou krásku o samotě. Škoda že tvůj manžel tráví více čas s telefonem než s tebou.“ Jeho prsty pomalu kroužili nad kolenem po stehně. Pocítila záchvěv vzrušení. Rozhlédla se okolo, tušila že manžel ji musí odněkud pozorovat.
„To se stává, není to jeho vina, bude brzy zpátky“ řekla na obranu manžela.
„To je pravda…jen jsem říkal, že pro mě by bylo těžké tě tu takto nechat.“ Řekl s okouzlujícím úsměvem a pokusil se pohnout s rukou výše. „Zatraceně, tvoje nohy jsou tak příjemné na dotek.“
Položila svou ruku na jeho a odstrčila ji pryč. „Stop!...pamatuj že jsem vdaná….dnes je moje desáté výročí svatby.“ Ukázala mu levou ruku, na které byly zásnubní a snubní prsten.
„Pěkné prsteny!“ vzal její levou ruku do své a předstíral že si prohlíží prsteny. „Takové pěkné ruce, tak hebké…“ Pevně stáhnul její ruku mezi ně, přitisknul její ruku na svůj rozkrok. Byl tvrdý. „Štastný muž tvůj manžel….když může cítit jak se kolem něho sevře taková pěkná ruka.“ Pronesl Mirek s úsměvem. Citit erekci jiného muže vyvolalo chvění v její pičce.
„Jsi pěkně drzý.“ Uhnula jeho pronikavým očím. Hanka zkřížila nohy a šaty ji popojely výše.
Když se snažila šaty stáhnout dolů, Mirek chytil její ruku. „Nech to…nohy jako tyhle by se neměli schovávat.“ Z nějakého důvodu, kterému sama nerozuměla, se podvolila. Mirek položil zpět ruku na její nohu nad koleno.
„Dej nohy od sebe.“
„Zbláznil jsi se?...někdo to může vidět…můj manžel se může vrátit.“ Nemohla věřit tomu, že namísto aby řekla NE, tak se vymlouvá.
„Neboj se…dívej se jestli tvůj manžel nejde….tady je teď plno, budeš ho vidět dost dopředu než sem dorazí…rozevři nohy.“ Přikázal. Její nohy se chvěly, když je dala mírně od sebe. Tak jak seděla a s těmi lidmi okolo, bylo těžké vidět, že ji Mirek osahává. Ale jak se podívala okolo, Hanka si všimla že se někteří muží dívají směrem k ní. Divila se jestli si o ní nemyslí, že je „easy“ a ta perverznost ji vzrušila.
Pomalu hladíc, se Mirkova ruka posouvala výše. Když se pokusil zajet pod lem šatů, chytla ho za zápěstí. „To stačí… zastav.“ Její hlas byl směsí vzrušení a nervozity.
„Roztáhni nohy trochu víc Hanko.“ Řekl starší muž autoritativně. Byl to typ muže, který je zvyklý se prosadit.
Zkusila ho zastavit, ale byl na ni příliš silný. Násilně zajel rukou pod lem šatů. Teď ji hladil po hladkých vnitřních stranách stehen. „Nedělej to….tohle nesmím dělat jsem vdaná žena…stop, přivedeš mě do problémů.“ Její srdce bušilo tisíci úderů na minutu a její pička se chvěla. Připadala si nereálně, jak tam seděla v plném baru s rukou cizince pod šaty.
„Jen roztáhni nohy, užij si ten pocit….a dívej se jestli nejde tvůj manžel.“ Řekl ji Mirek naléhavě.
Připomenutí jejího manžela ji zalilo pocitem viny. Ihned se rozhlédla okolo a zarazilo jí že její muž je mnohem blíže než tušila. Jejich oči se potkala a viděla, jak jsou naplněny chtíčem. Její manžel viděl, kde je Mirkova ruka. Náhle rozevřela nohy, zatímco její oči se zamknuly do manželových.
Jirka byl velmi vzrušený, když pozoroval jak je jeho manželka osahávána cizincem v plném baru. Starší muž, co vypadal že je starý tak že by mohl být Hančiným otcem. Ale také byl naplněný strachem a žárlivostí. Jeho manželka se na něj dívala a jemně se kousalo do dolního rtu, když Mirek hladil její citlivou kůži. Oči se jí rozevřely do široka a ostře se nadechla jak Mirkovi prsty přejely přes její kalhotkami zakrytý klín. Nikdo se jí takto intimně nedotknul od té doby, co byla s Jirkou. Jirka také věděl, že teď je ruka cizince na kalhotkách jeho manželky.
Mirek přejel po lince mezi jejími pysky přes materiál kalhotek. Potom zatlačil na látku do její mokré štěrbiny a hulvátsky pronesl, „Pojď odsud pryč…musím ošukat tuhle vdanou píču.“
Ta hláška vyburcovala Hančiny smysly. Věci zašly příliš daleko. „Konec prosím…můj manžel se vrací.“ Řekla s naléhavostí a chytila ho za ruku. Když slyšel o manželovi Mirek rychle vytáhnul svou ruku z pod šatů.
Hanka seskočila ze stoličky, ale když chtěla odejít, Mirek jí blokoval cestu. „Dej mi své telefonní číslo…můžeme se sejít příště když budu ve městě.“
„Nemyslím si, že to je dobrý nápad Mirku.“ Odpověděla.
„Co kdybychom si prostě vyměnili čísla, zůstali v kontaktu a rozhodli se příště až budu ve městě jestli je to dobrý nápad potkat ne, nebo není“ řekl s šarmantním úsměvem. „Jsi kouzelná žena…a já bych tě rád znovu potkal.“
„Nemyslím, že je to dobrý nápad.“ Řekla nervozně a otočila se k odchodu. Trochu strnula, když Mirek položil ruku na její zadek a jemně stisknul. Ohlédla se a on se jen roštácky zašklebil. Odešla pryč bez toho, aby nějak reagovala. Po zádech jí přejelo zachvění.
Jirkou zmítaly protichůdné emoce, když se jeho žena k němu blížila. Cítil úlevu, ale zároveň se cítil trochu zklamaný.
„Pojď Jiří… je čas na večeři.“ Řekla nervozně. Sobecky vzal její ruku do své a vedl ji ke stolu.
„Jsi v pořádku Miláčku?.... jsi naštvaný?“ ptala se znepokojeně.
„Proč?..jsem v pohodě…jen stále myslím na tebe a toho chlapa…byla to jedna z nejžhavějších věcí, které jsem kdy viděl.“ Stále v jeho mysli zápasily protichůdné emoce. Bylo to poprvé co viděl jiného muže dotýkat se své manželky tak intimně. Vidět naživo, co ti tak často představoval byl šok. Ale jeho vzrušení bylo silnější, než strach který cítil. „Kdo byl ten muž?...vypadal že je tebou pěkně okouzlený.“
„Nějaký právník co je ve městě na jednání…..udělala jsem to pro tebe Zlato, abych tě vzrušila, potrápila…líbilo se ti to?“
„Zatraceně to byla nejvíce erotická scéna, jakou jsem kdy viděl…zpočátku bylo šokující vidět jak se tě dotýká jiný muž, ale bylo to zároveň velmi vzrušující…líbilo se mi to moc.“ Řekl upřímně.
„Hezké výročí Miláčku.“ seděli u stolu tak se k němu naklonila a políbila ho. „Myslím ale….že to zašlo moc daleko.“
„Řekni mi jak daleko to zašlo….kde všude se dotýkal mé manželky?“ ptal se Jirka chraplavě a položil ruku na její koleno.
Jemně kousla do dolního rtu „Zlato, dotýkal se tvé manželky na noze, dal ruku pod její šaty a hladil stehna.“ Pokaždé když byla vzrušená, mluvila o sobě v třetí osobě.
„To jsi byla velmi hříšná manželka…. rozevřela moje manželka nohy pro toho cizince?“ posunul svou ruku výše po stehně pod šaty. Hanka dala nohy od sebe pro svého muže.
Její dech se změnil. „Ano… udělala to…věděla že je to co si přeješ.“
„Bože..Hanko ty jsi opravdu zlobivá manželka.“ Jeho ruka polaskala její kůži a zajela do klína. Prsty zatlačily na látku zakrývající pičku. „Dotýkal se kundičky mé manželky?“
„Dotýkal…stejně jako teď ty, přesně tam byla jeho prsty.“ Dala mu ruku za hlavu a přitáhla si ho na dlouhý polibek. „Nemůžu tomu uvěřit, že jsem takhle blbnula s jiným mužem…starším mužem.“ Řekla nevěřícně.
„Bylo to více vzrušující, protože byl starší?...cítila jsi se více zvráceně? Ptal se Jirka chraplavě.
Jen přikývla stydlivě v souhlasu „Jirko, pojdme pryč… chci se s tebou pomilovat.“
„Ne..najezme se, potom můžeme jít zpátky na bar na chvilku, než zamíříme na pokoj.“ Jirka chtěl znovu pozorovat svou ženu. Pozorovat, jak za ní pálí další muži.
Hanka cítila že její manžel chce jít zpět na bar a flirtovat. „Jirko“ zasténala zděšeně. „Nechci jít zpátky….Mirek tam stále může být, nechci si ani představit na co myslí.“
„Tak tak se jmenuje tvůj ctitel…pokud tam bude, bude to v pohodě.“ Jirka by nebyl proti vidět ji s Mirkem znovu.
„Znervoznuje mě…. Je to dominantní chlap.“ Řekla znepokojeně. „Neměli bychom chodit zpátky.“
„Ale Miláčku… byla to zábava, prosím udělej to pro mě.“ Naléhal.
„Jirko, dneska máme naše desáté výročí a ty chceš abych tu flirtoval s jiným mužem …..nemohu tomu uvěřit… ale dobře… udělám to.“ Souhlasila neochotně prosbě manžela.
Díky nervozitě Hanka jedla velmi málo, ale snědla celý dezert. Po večeři zamířila zpátky na bar, ten byl plnější než předtím. Našli místo na stání a objednali pití. Jirka se rozhlédnul okolo a viděl několik mužů co okukovali jeho ženu. Hanka nervozně konverzovala s Jirkou, tušící, že za nějaký čas ji nechá samotnou na baru. Za deset minut se uvolnila barová stolička nedaleko konce baru tak k ní zamířili.
Jak se Hanka posadila, Jirka řekl, „Dobře, za chvilku budu zpátky.“
Chytila ho za ruku a prosila ho „Nechoď, prosím zůstaň se mnou.“ Díval se na její sladkou, nevinně nádhernou tvář. Vypadala velmi nervozně.
Její výraz změkčil jeho srdce. Zastavil se, políbil ji. „Dobře, zůstanu s tebou.“ Položil sovu ruku na její koleno, políbil ji znovu. Jak ji líbal, koutkem oka Jirka zahlédnul, jak se k jeho ženě přiblížil muž. Byl to Mirek.
Oba na něj překvapeně pohlédli. „Ahoj…jsi zpátky!“ řekl Mirek potěšeným tónem. „Ahoj.. jmenuji se Mirek“ podal ruku Jirkovi.
„Já jsem Jirka.“ Jejich oči se potkaly na moment. Mirek cítil, že zde něco probíhá a otočil se, aby pohlédl obdivně na jeho ženu.
„Dělal jsem tvé manželce společnost, když jsi jí tu nechal samotnou předtím“ řekl s úsměvem a mrknul na něho.
„Díky to bylo kavalírské“ odpověděl Jirka s úsměvem.
„Ty jsi tu ještě?“ Hanka vypadala nejistě v přítomnosti Mirka. „Kolegové se nepřišli?“
„Ne zdržel se, potkal ho nějaký známý….mimochodem jsem ti ještě nepogratuloval k výročí, ale teď jste tu oba a tak můžu popřát vám oběma….blahopřeji k vašemu desátému výročí svatby!“ řekl Mirek.
„Ty jsi ženatý Mirku?“ zeptal se Jirka.
„Jo…skoro třicet tři let…mám kluka a holku, už dospělé.“ Odpověděl „Co vy dva?... plánujete mít děti brzo?“
Jirka se usmál tuše co bude následovat. „Máme dva kluky… jeden má osm a mladšímu je pět.“
„Dvě děti… to nevypadá v pořádku…Hance je dvacet…dvacet dva?“
„Jak staré jsou tvoje děti?“
„Starší je syn, tomu je třicet dva a dceři je dvacet osm, oba už mají rodiny… a nemám problém vám prozradit, že mě je padesát sedm.“ Pronesl s šarmantním úsměvem.
„Vypadáš dobře na svůj věk.“ Obdivně Jirka. „Hanka je skoro stejně stará jako tvůj syn.“ Dodal laškovně. „Miláčku!“ pronesla podrážděně. „Nemáš říkal jiným lidem kolik mi je.“
„Nikdy bych neřekl, že máš dvě děti.“ Vstoupil Mirek a podíval se dolů na Jirkovu ruku, která lehce laskala Hanky nohu u okraje šatů. Podíval se Jirkovi znovu do očí. Zafixováné pohledy, dívali se jeden na druhého a Jirkova hlava se pohnula v neznatelném přikývnutí. Nyní Mirek neměl pochyby, že mu nabízí vlastní manželku.
„Vsadím se, že jsi pyšný na to když si další muži prohlíží tvojí rajcovní manželku.“ Řekl Mirek vyrovnaným hlasem. „Takový pěkný obličej, štíhlé tělo….a k tomu je pěkně hříšná.“ Položil svoji ruku na její druhé koleno. „Řekla ti jak mě nechala hladit její nohy předtím?....jak je pro mě hezky roztáhla?“ přisunul se blíže k ní.
„Mirku, prosím ne.“ Zašeptala stydlivým tónem jak se jeho ruka posunula výše. Pro ní bylo vzrušující a zděšující, že na ní mají ruce dva muži v plném baru.
„Ano…řekla.“ Na Jirkovi bylo vidět jak se cítí nepříjemně jak to přiznával. Cítil, jak se mu v břiše stahují strach a obavy.
„Hádám, že je to pro tebe v pohodě.“ Řekl Mirek hladce a pokusil se vyjet rukou výše. Hanka je sevřela nervózně k sobě a chytila ho za zápěstí.
Podívala se na manžela a zlehka zavrtěla hlavou jako by chtěla říci ne. Její dech se změnil a vypadala velmi nejistě. „Otevři nohy Hanko, stejně jako posledně.“ Syknul na ni Mirek.
„Udělej to Miláčku.“ zašeptal zastřeně Jirka.
Mirek silou přitáhnul její stehno k sobě. Kousla se do dolního rtu, dívala se do očí manželovi, když ji další muž dával nohy od sebe v plném baru. Jirka se rozhlédnul, jestli je nikdo nepozoruje. Nikdo jim nevěnoval pozornost.
Mirek posunul svojí ruku výše na vnitřní stranu stehna pod šaty. „Sakra….její stehna jsou tak příjemná na dotek, tak hebká a hladká….už jste dělali něco podobného dříve?“ ptal se Mirek když srovnal oči s Jirkou.
„Ne….tohle je poprvé.“
„Jaké to je pozorovat jiného muže, jak strká ruku pod šaty tvé manželky? Intimně se jí dotýká? Její nohy rozevřené neznámému cizinci?“ usmál se Mirek.
„Představoval jsem si to několikrát….a dneska reálně, mám úplně sevřené vnitřnosti, ale je to taky velmi vzrušující.“ Řekl upřímně. Hanka vzdychla, jak se prsty staršího muže znovu přitiskly na její kalhotky.
Hladil její pičku a řekl „Víš, to je typické pro manžely, co se chtějí rozdělit o svou ženu, že mají protichůdné emoce, žárlivost jim zvyšuje vzrušení…byl jsem už s jinými páry, je pro vás dobré, že vaše poprvé je se mnou.“
„Hanko, posuň se trochu dopředu.“ Přikázal starší muž a ona poslechla. Jirka se podíval dolů. Stehna jeho manželky byly rozevřené doširoka. Její šaty byly vyhrnuté na horní část stehen. Část jejích růžových kalhotek byla vidět.
Jirka fascinovaně sledoval, jak starší muž zastrčil svůj prst za okraj kalhotek a dva strčil do její mokré kundy. Hanka jemně sténala a její ruka se chytila Mirkovy paže. Zachytila se o košili, prsty se zaklesly do látky, nervózně s ní tahaly. Jirka viděl jak se Mirkovo předloktí zatíná jak si hrál s pičkou jeho manželky v plném baru. Chlap, co byl pro ně naprostý cizinec.
Hanka se otočila a podívala na manžela tupým výrazem. Její druhá ruka pevně stiskla jeho paži. Rychle dýchala. „Pojďte odsud, než přitáhneme něčí pozornost“ řekl Mirek nonšalantně když vyndal ruku z Hanky klína a olíznul si lesknoucí se prsty. Byla na cestě k vyvrcholení a tiše sténala zklamáním. „Bydlím u Černého orla.“ Informoval je Mirek.
„Dobře….my jsme tam na noc také.“ Slabě reagoval Jirka. Pocity strachu a úzkostí se vrátily. Skoro se mu chtělo říci, že oni nemohou. Ale jeho chtíč dívat se na svou manželku s jiným mužem, byl stejně nepřekonatelný.
„Bezva…tak půjdeme do vašeho pokoje….vyzkoušet vaši postel.“ Mrknul na ně. „Pojďme tedy.“
Hanka se stále tisknula k paži svého manžela a cítila se velmi rozpačitě. Vyhýbala se pohledu na Mirka. „Miláčku, můžu si s tebou promluvit?“ zašeptala.
Přikývnul na ní a potom řekl k Mirkovi „Setkáme se venku…dej nám pár minut.“
„Jasně….počkám na vás venku.“ Opustil je, aby si mohli promluvit.
„Bože…nevěřím tomu co děláme.“ Vypadala velmi ustaraně. Podívala se do manželových očí a zeptala se nervozně „Opravdu chceš abych to udělala?...abych porušila svůj manželský slib?“
„Ano Srdíčko moje….opravdu chci abys to udělala.“
„Jasně že ty to chceš, nevím proč se tě na to ptám….mluvil jsi o tom takovou dlouho dobu…..sakra, jsem prostě vystrašená…Zlato, dneska je naše výročí…..musíme to udělat právě dneska?“
Jirka se k ní sehnul a políbil ji. „Je to v pořádku….speciální zážitek ve speciální den…nic co bychom dělali běžně.“ Usmíval se „Já se cítím taky vynervovaně.“
„Miluješ mě Jirko?....budeš mě milovat Zlato, i po dnešním večeru?“ šeptala
Rozuměl, že si říká o uklidnění „Ano Hanko….vždycky tě budu milovat.“
„Musím na záchod…osvěžit se a zklidnit se trochu.“ Sjela ze stoličky a zastavila se jako by si na něco vzpomněla. „A musí použít kondom. Jsem blízko nebezpečného období.“ Nebrala prášky, protože jí nedělaly dobře. A více si užívala sex bez. Sledovala místo toho cyklus a používali kondom, když ovulovala.
„Dobře…počkám na tebe venku.“ Láskyplně ji obejmul a políbil na čelo.
Když Jirka vyšel ven našel čekajícího Mirka. „Kde je žena?...dostala strach?“ zeptal se Mirek s obavou.
„Jen na záchodě…brzy dorazí.“ Odpověděl a nejistě se pousmál. Nejistý z toho být s mužem který se chystá ošukat jeho manželku. Lásku jeho života.
„V pořádku…dobře…chtěl bych se tě na něco zeptat….mám tu kolegu co cestuje se mnou, je to dobrý přítel.“ Odmlčel se „Bude v pohodě, pokud se k nám přidá?“
„Nevím chlape…Hanka je už teď z toho rozklepaná, nechci ji vyděsit aby neucuknula.“ Celý ohromený z toho, co mu ten chlap navrhuje. Jirka se cítil velmi nejistě, ale jeho pták tuhnul z představy, že jeho manželka by byla se dvěma muži zároveň.
„Bude se jí to líbit Jirko….už jsem se s ním o několik ženských rozdělil, a všem se to líbilo.“ Řekl a vpil se pohledem do Jirky. „Hanka se může zdráhat, ale bude se jí to líbit, viděl jsi jak roztáhnula pro mě nohy v plném baru, zkus si představit co bude dělat za zavřenými dveřmi….plus tobě se bude taky líbit dívat se jak si tvojí manželku podají dva chlapi, co si ji napíchnou z obou stran, dva chlapi co se na ní vystřídají.“ Řekl s úsměvem.
„Sakra, nevím, co na to říci chlape…“ řekl slabě, ale uvnitř ho to velmi vzrušilo.
Cítil, jak slábnou kolena a hrdlo se svírá když řekl „Ale není tvůj kolega teď s nějakým známým?“
Mirek se zašklebil, cítil že Jirka je nalomený „Můžu mu říci ať sebou vezme i toho známého…budou to tři chlapi pro tvojí manželku…pěkně se na ní vystřídáme tři a pořádně ji pro tebe omrdáme.“
„Hanka je teď hodně nervózní a silně pochybuji, že s tím bude souhlasit….pokud se zeptám, může se cuknout a zruší celou akci.“ Řekl znepokojeně.
„Tak jí nic neříkej….pohraju si s ní….až bude rozpálená do běla, bude tvoje manželka prosit o mrdání, nebude schopna říci ne…zatímco já ji rozehraju, ty mu pošleš smsku a tiše otevřeš dveře.“ Řekl spiklenecky.
„Jsi si jistý, že ji dokážeš vzrušit tak moc?“ zeptal se a srdce mu divoce bušilo.
„Neboj chlape, už jsme s pár ženskýma byl…když ti dám signál, prostě jen vezmeš můj telefon a pošleš jim to.“ Mrknul. Potom zavolal svého kolegu Roberta a vysvětlil mu situaci. Taky mu řekl, aby vzal sebou svého známého Ondřeje.
Když Mirek schoval telefon, vyšla Hanka z restaurace. Bylo vidět, že si upravila makeup. Pousmála se a šla k nim. Začervenala se když viděla jak po ní Mirek hladově kouká, jako kdyby ji svlékal očima.
„Nedívej se na mě tak… znervoznuje mě to.“ Řekla Mirkovi.
„Sladká Haničko….jsi tak nádherná mladá žena…že těžké tě neobdivovat.“ Mirek ji vtáhnul so svého náručí. „Nemohu se dočkat až z tebe sundám šaty a budu se moci pořádně podívat na tvoje vláčné tělo.“ Vtisknul své rty na její a políbil ji. Jeho ruce sjely po zádech dolů na zadek a uchopili ho.
Jirka se nervozně rozhlédnul jestli na ně někdo nekouká. Jako kdyby mohli vědět, že cizí muž líbá jeho manželku přímo před ním.
Po polibku Mirek řekl „Jdeme“. Rukou sjel okolo boků Hanky a položil ji na zadek. Nervozně se podívala na manžela a natáhla se pro jeho ruku. Společně šli k hotelu a Hankou mezi dvěma muži. Jak procházeli recepcí, Jirky byl velmi vděčný, že byla skoro prázdná.

Zpět na “Výročí svatby”