Nalezeny 3 výsledky hledání

od Sarinka69
pát 13. led 2017 18:43:01
Fórum: Informace a články
Téma: Články kandaulismus - pro cuckoldy, hotwife a bully
Odpovědi: 199
Zobrazení: 66669

Re: Předsevzetí kandaulisty - cuckolda

tomdik píše:Ale ona se i nadále stará o kuchyni a děti ;) Jen k tomu všemu o sebe začala víc pečovat, změnila kadeřnici, zlepšila si sebevědomí a je teď neuvěřitelně atraktivní a sexy :lol:
Já samozřejmě ztratil 100% jistotu a funguju trochu jinak (kromě toho že 1-2x měsíčně pohlídám děti, které jsou moje).
Ne, nelituji. Jak ale uvedla Sarinka: je to lepší, ale musí fungovat důvěra a musí mít oba jasný svůj žebříček hodnot. Jinak se vyplní ty tvoje černé můry...


subkanda píše:Fakt? Takže nelituješ(te)? Je v tvých očích konečně ta žádaná, ta nestálá, ta, o kterou musíš usilovat, že? Žádná domácí puťka, co se stará jen o kuchyni a děti.. :-)


Děkuji tomdiku za uznání. :)
Subkanda to vidí moc černě, což si myslím, že je škoda. :(
od Sarinka69
pát 13. led 2017 14:12:44
Fórum: Informace a články
Téma: Články kandaulismus - pro cuckoldy, hotwife a bully
Odpovědi: 199
Zobrazení: 66669

Re: Předsevzetí kandaulisty - cuckolda

subkanda píše:Chutě by se potlačovat neměly. Hmm, ale ty to vidíš z pozice ženy, nebo spíš dívky, která s tím nemá zkušenosti. Nebo minimální. Ještě jsi nenarazila na chlapa, který ti zamotá hlavu a co potom s přítelem? Co kdybyste měli děti? Umíš si to představit? Jaké by to bylo? Žít s tím, že se objevil chlap, co ti dá to samé co přítel + navíc třeba stokrát lepší sex? Když se podíváš na přítele, budeš cítit jenom povinnost. Když se zamyslíš nad milencem, budeš se těšit, až týden uplyne a ty budeš s ním.
Počítali jste i s tím? Že se to může a většinou také zvrhne v něco víc, než jen nevinný flirt po netu? Stále si myslíš, že kdybyste to nepotlačili, že byste jako pár sice sexuálně trochu strádali, ale jako rodina s dětmi byste byste neohrozili Vaše soužití a pohodu?

V nácti letech je to snadné, ve věku, kdy jsou děti už velké taky. To už má člověk spoustu věcí v hlavě srovnaných. Ale co páry s dětmi ? Kde by se dalo říct, že šukání není primární účel toho svazku, že je to zábava a neměla by ohrozit rodinu. Je to jako s pitím. Když se v 19ti týden válíš po barech, stane se celkem prd. Když začne flámovat fotr od rodiny, bývá to začátek konce.

Úchylka je to zvláštní, přináší hodně emocí, ženě jakousi volnost, ale myslím si, že jen málo lidí se zamýšlí nad možnými důsledky. A to nezmiňuji ani možnost, že žena narazí na ještě většího úchyla, než je její partner. A potom? Odpustíš si to? Že kvůli zvrácené touze, chuti na experiment se vrátí v lepším případě jenom se šrámy na duši?


Chápu jak to bereš ty. Kdybych já si toto připouštěla (vůbec mě to ani nenapadlo), tak do toho nejdu, abych neohrozila můj šťastný vztah. Do cuckold vztahu by se měly odhodlat jen ženy, které jsou si jisté, že si nenechají hlavu zamotat, a musí vědět, že jejich srdce patří tomu, který jí toto všechno dovolil. Pokud si žena nechá zamotat hlavu, tak nemiluje svého partnera dostatečně. (podle mého názoru)

Já se bez sexu obejdu, přítele bych nikdy nepodvedla, a abych ho brala jen jako povinnost? To už vůbec..
Jsem teď šťastná, a sex bude jen něco víc, jen bonus, nejsem nymfomanka, nepotřebuji to pořád, a jdu do toho s tím, že jsem si sama dala jasnou podmínku, že kdykoli budu schopná ukončit milenecké styky. Navíc máme i jasně daná pravidla, jen sex, nic víc. Pokud budou nějaké nejasnosti, končím, náš vztah bych nikdy neohrozila.

Žádný z milenců mi nedokáže nabídnout to, co můj přítel, a tím jsem si jistá, protože mě klasický sex až tak nebaví, ale když můžu šukat s jiným, je to jen sex, žádné city, a ty city patří tomu, za kterým se těším domů, až jej obejmu, až mi bude lízat naplněnou kundičku.. To bych nikdy nevyměnila.. A vím, že jsem nezkušená, ale vím co chci, a pokud se po reálu něco změní, dám vám ráda vědět, že jsem se spletla a zmýlila, ale tak, jak píšu, tak to i beru. Vlastně nikdo ti nedá to, co ti dá tvůj partner, se kterým jsi několik let. To, co ti on za tu dobu dal ti nikdo nemůže dát za krátko, a pokud ano, nejspíš to není úplně super partner. Ale já si tím jsem zkrátka jistá.

Srovnávat tohle s chlastem, to je trošku mimo mísu..

Vím, jak to myslíš s tím úchylem, ale i proto bych byla radši, kdybychom se ve většině případů účastnili oba, aby mě kdyžtak mohl partner pomoci..
Ty to bereš velmi negativně ze svého pohledu, to je ten strach a žárlivost, kterou muži přitom cítí, a je to pochopitelné, ale pokud bys takhle uvažoval, zatímco by tvá partnerka někde sexovala, ukončete to rovnou, protože jak si vzájemně nevěříte, tak to jde do kytek..
Tohle je zkrátka extrémně o důvěře, lásce. Kdybych is nevěřila, nejdu do toho; kdyby mi nevěřil partner, nejdeme do toho..
A pro mě to není o volnosti, to vůbec.. Pokud žena bere tohle jako volnost, myslím, že to není dobře, a může se jí to trošku vymknout z kontroly. Já to beru jen jako bonus, důkaz lásky a důvěry mého partnera, a tu přece nemůže nahradit sex s cizím mužem. Existuje větší důkaz lásky a důvěry? (Ať už to bereme z pohledu kandaulisty nebo "normální" člověka).. Já si myslím, že by mi nic neprokázalo, jaký je a co ke mně cítí, tolik, jako tohle.

Toť můj názor, mé postavení k tomuto, ale je to určitě individuální, každý to může brát jinak, ale pokud ti dva k sobě patří a vzájemně se milují a věří, určitě by se neobjevily takové pochyby, jaké máš ty.(Tím ale nenarážím na nic a nezpochybňuji tvůj vztah, to ani omylem)
od Sarinka69
stř 21. pro 2016 16:23:00
Fórum: Informace a články
Téma: Články kandaulismus - pro cuckoldy, hotwife a bully
Odpovědi: 199
Zobrazení: 66669

Re: Předsevzetí kandaulisty - cuckolda

subkanda píše:Ty seš debil, fakt. Jak souvisí sexuální PREFERENCE se sexuální ORIENTACÍ? Je přece rozdíl, když se člověk rozhodne zhubnout a přestat žrát sladké, nebo když ze zdravotních důvodů nesmí slazená jídla. To první je o vůli a rozhodnutí, to druhé si nikdo dobrovolně nevybral. Jasně, snáze se vzdá sladkého ten, co ho nemusí, než někdo, kdo ho miluje. Ale jsem přesvědčen, že stejně, jako se dá přestat s kouřením, dá se potlačit chuť na tyhle zvrácené hrátky.

Pana "Brma" neřeš, zatím všechny komentáře, které jsem od něj viděla, nebyly o ničem jiném, než o nadávkách a nejspíš o utěšování svého ega..

Já osobně si ale myslím, že takové chutě by se potlačovat neměly. My jsme jej také potlačovali s přítelem oba dva, ale nebylo to ono, často jsme si vzájemně všímali mírné nespokojenosti, i přesto že vztah byl super, šlo poznat, že stačí jen nepotlačit to, co je uvnitř, a bude to super. A tak se taky stalo.. Zatím sice nebyla reálná akce a jsme ve fázi plánování a příprav, ale s novou klíckou máme v plánu definitivně začít. Zatím jen na internetu hledám milence, komunikuji a flirtuji s cizími, posíláme oba dva cizím lidem fotky, a je vidět, že on je šťastný a moc se těší, a já se na to těším taky, vlastně i několikrát tolik jako on, protože já z toho budu mít více výhod..
Zkrátka.. Je to na tobě, tvá volba, ale já, ani můj přítel bychom to nepotlačovali.
A z pohledu ženy mohu říct, i když je každá žena jiná, že já jsem teď opravdu spokojená, a i kdyby nedošlo na reál, moc mi to nevadí, alespoň prozatím, stačí mi připínák, dildo a vibrátory, se kterými mi to může dělat přítel, ale nikdy bych přítele nepodvedla jen proto, abych si zašukala, spíš bych si to doma jako domina prosadila, nebo bych se na to vybodla, protože mám šťastný vztah, a malé péro je jediný přítelův nedostatek a to je rozhodně lepší, než debil s velkým pérem.. :)

Zpět na “Články kandaulismus - pro cuckoldy, hotwife a bully”