PP Nejlepší zážitek

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Kundolap
Prispevku v tematu: 1
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: PP Nejlepší zážitek

Příspěvekod Kundolap » čtv 29. lis 2018 19:45:23

To mě mrzí jak to pro tebe dopadlo kámo, ale přesto asi nejvíc vzrušující PP tady. Ještě jsem tady v PP nečetl, že by opravdu někdo někomu přebral holku na enormního dicka.

subboy 123456
Prispevku v tematu: 4

Příspěvekod subboy 123456 » čtv 29. lis 2018 23:04:18

Kundolap píše:To mě mrzí jak to pro tebe dopadlo kámo, ale přesto asi nejvíc vzrušující PP tady. Ještě jsem tady v PP nečetl, že by opravdu někdo někomu přebral holku na enormního dicka.

Nemyslím si, že to bylo jen kvuli tomu dicku, a taky jsme ho já nikdy neviděl a ona občas přeháněla, ale větší asi byl.

tarenor
Prispevku v tematu: 4
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: Jsem submisivní nadrženec
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1307

Příspěvekod tarenor » pát 30. lis 2018 8:36:22

Máš pravdu. Mě se stalo něco podobného a návrat teda určitě nepřipadá v úvahu. Určitě najdeš nějakou, která to bude nasazovat parohy a přitom si to budete oba užívat.

rostak
Prispevku v tematu: 2
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1234

Příspěvekod rostak » pát 30. lis 2018 14:04:35

tarenor píše:Určitě najdeš nějakou, která to bude nasazovat parohy a přitom si to budete oba užívat.

Upřímně? Pochybuji....

tarenor píše:Máš pravdu. Mě se stalo něco podobného a návrat teda určitě nepřipadá v úvahu.

Tohle je celkem zajímavé. Když jsem se rozešel kdysi s bývalkou, už jsem věděl, že jsem kanda. Myslel jsem si, že mě bude vzrušovat, když ji někde potkám s jiným. Asi týden to tak bylo. Přišlo mi zajímavé vědět jestli někoho má, párkrát jsem si představil, jak spolu šukají. No protože jsem se rozešel já s ní, asi po měsíci jak mi sešla z očí tak úplně vyprchaly poslední zbytky citů k ní. Asi po půl roce za mnou začala hodně chodit. Kamarádsky. U toho jsme zabrousili i na téma kdo s kým je, atd. Už mě to vůbec nezajímalo, ani nevzrušovalo.
Ona byla úplně stejná, nic se nezměnilo, jenom jak odešly ty city, zmizel i kandaulismus. Byla jako cizí holka na ulici, kterou když potkám, taky je mi úplně jedno s kým šuká.

Zpět na “Povídky”