Apokalypsa

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Odpovědět
Kundolap
Příspěvky: 41
Registrován: pát 03. bře 2017 22:40:58
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Apokalypsa

Příspěvek od Kundolap »

Mutanti mi vůbec nevadí, ale nemusel jsi měnit hlavního hrdinu na mutnata taky. To mi tam nesedí do toho příběhu. Ale samozřejmě je to tvůj příběh, takže je to na tobě.
ChastityCuckold
Příspěvky: 12
Registrován: pon 16. led 2017 22:48:57

Re: Apokalypsa

Příspěvek od ChastityCuckold »

Teda, škoda, že Martin zemřel. :( Já mít takovou Tamču s Martinem, tak jsem ten nejšťastnější chlap na světě.
Skarbax
Příspěvky: 158
Registrován: ned 21. srp 2016 20:37:11
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Apokalypsa

Příspěvek od Skarbax »

Hlavně bohužel zemřel i Martínek, takže pokračování se zdá nikdy nedočkáme. Škoda, i když poslední díl byl už vážně docela crazy, tak si to závěr zaslouží. Tolik rozepsaných dlouhých ság tu nemá konec. Je to škoda.
Kundolap
Příspěvky: 41
Registrován: pát 03. bře 2017 22:40:58
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Apokalypsa

Příspěvek od Kundolap »

To je taky něco, opět rozepsaná sága, pak to autor posledním dílem pošle do kelu a už se ani neobtěžuje napsat nějaký dovětek. Nebo aspon teda říct, že s tim končí, prostě nic. Log out 16 února když přidá poslední díl a konec.... Když víte, že ty příběhy nedotáhnete do konce, tak je udělejte kratší klidně. Lepší než 1000 rozepsaných příběhů, který prostě vyšumí do ztracena a konec nikdy nebude.
Martinek
Příspěvky: 39
Registrován: stř 19. črc 2017 21:35:18
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Apokalypsa

Příspěvek od Martinek »

Kundolap píše:To je taky něco, opět rozepsaná sága, pak to autor posledním dílem pošle do kelu a už se ani neobtěžuje napsat nějaký dovětek. Nebo aspon teda říct, že s tim končí, prostě nic. Log out 16 února když přidá poslední díl a konec.... Když víte, že ty příběhy nedotáhnete do konce, tak je udělejte kratší klidně. Lepší než 1000 rozepsaných příběhů, který prostě vyšumí do ztracena a konec nikdy nebude.
Ahoj, to je těžké. Člověk chce udělat jinou povídku a dostane za to tady kritiku, člověku se pak nechce psát dál.
hertz2
Příspěvky: 98
Registrován: stř 21. led 2015 22:53:50

Re: Apokalypsa

Příspěvek od hertz2 »

Hele, vubec to neres a nenech se tim odradit od dalsiho psani. Kdyz se podivas na celkovy pocet shlednuti tak uvidis, ze kritiku je zde jen par a vetsinou jsou to porad ti sami. Ostatnim ctenarum se povidka libila a ze ten konec napsals podle sebe, to je tve pravo autora. A musim jeste podotknout, ze ti co nejvic kritizuji, tak vetsinou sami nenapsali vubec nic nebo nejakou hovadinu, ktera se ve vysledku neda cist. Ono to totiz neni tak jednoduche neco vymyslet a pak to napsat tak, aby to melo hlavu a patu a ostatni ctenare to zaujalo.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: voov a 204 hostů