Dohodnutá kurva - Zuzana 1

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Odpovědět
jjj3
Příspěvky: 157
Registrován: sob 07. led 2017 14:25:17
Pár slov o nás: dominant v typologie nejblíže profilu Lord a Magistr

Dohodnutá kurva - Zuzana 1

Příspěvek od jjj3 »

Základem celého nápadu byly opakované hádky mezi mnou a Honzou, kdy se jeho nadrženost nepotkávala s mojí přecitlivělostí v jisté fázi cyklu známé jako premenstruační syndrom. Svého Honzu miluji a vždy jindy mi jeho dotyky dělají dobře a lichotí mi, jak jsem centrem jeho žádostivosti, ale v tyto dny bych ho klidně ráda přenechala jiné. Probrala jsem to i s několika kamarádkami na kafíčkách a zjistila, že většina z nich má v této fázi cyklu také zvýšenou citlivost. Pobízení k tomu, ať se vybije jinde a mě nechá chvíli na pokoji, několikrát při našich hádkách s Honzou padlo v hněvu z mé strany a ač spíše trochu žárlím, tak v tyto dny mé uhýbání jeho dotykům vítězí nad žárlivostí. Takž když se na párty u Jitky a Franty objevil koncept „Dohodnuté kurvy“, přišlo mi to jako zajímavé řešení situace s PMS. Racionálně jsem uvažovala, že dohodnutá kurva bude mít svého vlastního manžela, což minimalizovalo rizika zamilování se a garantovalo čistě sexuální vybití s tím, že se mi domů vrátí spokojený chlap, co mě stále miluje. Musím se přiznat, že mě i tajně vzrušovala představa být v roli dohodnuté kurvy a být po vůli několika mužům pro jejich ukojení, ale navenek jsem nedala nic znát a snažila jsem se to otočit proti chlapům dotazem, na kom se tedy dohodli. Byli zaskočeni. Stáhly jsme se s holkama do kuchyně a probraly to. Překvapivě otevřeně, asi díky vypitému vínu, jsme se o tom otevřeně pobavily. S Klárou jsme se o citlivosti PMS bavily už dříve, tak jsme byly hned dvě, co byly pro. Eva se nechala od nás nakonec ukecat, a stále zdůrazňovala své pochyby o tom, jak chlap od té, která bude vybrána, nakonec stejně nedá Myslím, že Jitka na to kývla hlavně proto, aby netrhala partu a nejspíše doufala v to, co Eva.
Zábrany padaly snadněji, kdy jsme dohodly několik pravidel o tom, jak to musí zůstat jen uvnitř naší skupiny a nesmí se to dostat ven, jako žádný anál, fotky apod. Dohodly jsme se na losování mincemi. Chlapy naše rozhodnutí zaskočilo, bylo zajímavé sledovat výrazy jejich tváří, ale drželi se a žádný nehodil ručník do ringu – asi jsme podcenily tu jejich ješitnost, nechtěli se shodit jeden před druhým. Házeli jsme mincemi a při každém hodu se uvnitř mě všechno sevřelo nervozitou a napětím. Devět opakování mi rozklepalo i ruce – ale padlo to na Jitku. Nejsem to já. Několik nádechů, nic než úleva. Napila jsem se vína a zvědavě koukala na Frantu Čekala jsem, kdy to ukončí. Měl vykulené oči a asi byl v šoku.. Můj Honza vstal, to zaskočilo naopak mě, a stoupnul si za Jitku. Chytil ji za prsa a dech e zastavil mě. Myslím, že jsem začala dýchat až poté, co byla její blůzka dole. Vnímala jsem vyděšené rozhlížení Jitky, neslyšela slovní výměnu mezi ní a Honzou, jak ale začal sundávat podprsenku, přistihla jsem sama sebe při úsměvu a pocit mokra v kalhotkách prozrazoval mé vlastní vzrušení. Rajcovalo mě, jak hrubě si můj Honza s Jitkou hraje. Osahal jí kozy a před námi všemi ji donutil zakleknout na čtyři a přikázal prosit o šukání. Poslechla a já zapomněla opět dýchat. Začal ji tvrdě mrdat, sobecky, žádné ohledy na její potěšení – jako kurvu. Málem jsem se udělala jen z toho pohledu na ně. Držel ji pevně za boky, její prsa poskakovala pod ní v rytmu tvrdých přírazů, Honza měl ve tváři tvrdý výraz dominantního alfa samce, a já se pyšně ohlédla po Evě s Klárou. Fascinovaně na něj zíraly a mě zahřálo, že mi závidí mého chlapa. Vystříkal se do kurvy a já vzrušená jsem ani nezažárlila. Byla jsem na něj pyšná. Pak na Jitku nastoupil Robert a napětí v místnosti nepolevovalo. Eda se začal svlíkat naše kurva měla jednu tvrdou rychlovku zezadu za druhou. Líbala jsem svého Honzíka, prohmátnul moje prsa a oba jsme se dívali. Malinko jsem se začala dýchat hlouběji a došlo mi, pokud se naše parta nemá rozpadnout, tak rozhodující bude Franta. Zašla jsem k němu a řekla mu, e naše kurva patří nám všem a teď je řada na něm. Začal se svlékat. Spadla ze mě tíseň. Franta předvedl stejně tvrdou šukačku jako ti před ním. Myslím, že bylo dobře neudělat z toho něžné milování. Vstal, jak skončil. Fascinovaně jsem se dívala, jak Jitka zůstala na čtyřech a z kundy jí po stehnech tekla mrdka. Byl to rajcovní pohled. Představovala jsem si, jaké by to bylo být na jejím místě. Pak si vzpomněla na své povinnosti a pěkně po čtyřech přilezla poprosit mého Honzu o vykouření. Dívala jsem se pěkně zblízka, jak se snaží. Vzrušovalo mě líbat se s vlastním manželem, zatímco ho kouří jiná žena. Překvapovala jsem sebe samotnou. Jeho dávka šla pěkně do tlamičky a pak do bříška. Kurvička byla poslušná a postupně obsloužila ostatní ocasy. Stydlivější Eva překvapila, když do rukou chytila Jitky hlavu, zarazila Edův ocas hlouběji Jitce do krku, až se chvilku dávila. Franta si orál od naší společné kurvičky vyloženě užil. My ostatní jsme Frantovi poděkovali za hezký večer, domluvili čas zítřejší návštěvy a rozešli se každý domů.
Cestou domů vzrušení z předchozího opadlo jen nepatrně a hned za dveřmi jsem se na Honzu vrhla. Bylo to naše dosud nejdivočejší milování. Jeho výdrž díky předchozí akci byla suprová a já se stihla udělat třikrát. První vrchol byl snad do minuty – tak nadržená jsem byla. Potom jsme spolu leželi stulení k sobě a probrali zpětně události večera. Shodli jsme se na tom, že se nám to všem líbilo a nikdo nežárlil. Probíral jsme, jak asi ostatní a co Franta a především Jitka. Přišly i pochyby. Nechat se unést nápadem jeden večer je něco jiného, než co s tím vším bude dál. Nechtěli jsme přijít o přátele a ani o vzrušení s dohodnutou kurvou. Napadlo mě, že nejlepší cestou, jak to zajistit, je pokračovat. Nejlépe tak, aby u všech zúčastněných vzrušení a spokojenost převládly nad případným černým svědomím či morálním sebezpytováním. Probrala jsem to s mým milovaným a navrhla jsem využít sociálního tlaku skupiny a neplnit hned nastíněný koncept dohodnuté kurvy s tím, že si každý zaskočí vyprázdnit pytlík, když bude mít potřebu dle fáze cyklu manželek, jak se to uvedlo na párty. Namísto toho uspořádat akce prvního týdne či dvou ve stylu gangbang. Přes skupiny snadněji ovlivnit jednotlivce a aktivní spoluúčastí korumpovat morální zábrany. U Jitky bude zapotřebí využít jejího sklonu k submisivitě, aby se nebránila skupinové aktivitě a umlčet její případné protesty záplavou orgasmů. To by mělo pomoci jak Jitce, tak všem ostatním lépe se vnitřně vyrovnat s naší novou společenskou hrou. Jakmile se vše usadí a vnitřní zábrany všech zúčastněných opadnou, nebude nic ohrožovat naše společné přátelství, pak se můžeme vrátit ke konceptu vyprazdňování mužských pytlů od přetlaku v době PMS. V duchu jsem to probrala s Honzou. Souhlasil a glosoval – s Edou a Robertem to bude snadné, Frantovi to takto napřímo naservírovat nemůžeme – co ale ženské? Slíbila jsem, že to s Klárou a Evou proberu. Ráno jsem jim zavolala a domluvily si setkání po práci. Šlo to snadněji, než jsem čekala. Argumentovala jsem, že to skupinově musíme spáchat pro dobro Jitky s Frantou a pro naše společné přátelství. Nakonec souhlasy, že vysvětlí doma chlapům, proč je na rozdíl od první akce důležité, aby Jitka měla co nejvíce orgasmů.
Večer jsme se všichni sešli u dveří, za nimiž proběhla naše včerejší party. Jen jsme si rychle odsouhlasili společné cíle – co nejvíce orgasmů u Jitky a vtáhnout Frantu do spolupracující role, aniž bychom mu vysvětlovali podrobnosti. Zazvonili jsme.
Franta nám otevřel ochotně dveře, ale zaskočil nás požadavkem Jitky – vystřídat se postupně po dvojicích v ložnici. Ohrožení našich plánů jsem nehodlala připustit. Její snahy o argumentaci jsem zlomila hned v zárodku. Nastoupila jsem na ni drsně. Drobnou chybu, osloven Jitko, které spustilo pokus o argumentaci, rychle zarazilo použití vulgárnějšího „kurvo“ a příkazová dikce. Do půl minuty se pustila do hledání nakázaného sexy prádla a do pěti minut byla připravená na striptýzové představení před skupinou.
Nastoupila v červeném průsvitném župánku, poprosila Frantu o hudbu a začala tancovat a postupně se svlékat. Bylo vidět, jak zápasí s vnitřní nervozitou, ale poslušně plnila nakázané. Zrazila se u kalhotek – tak jsem jí pomohla příkazem. Pak už to šlo snadno. Nasměrovala jsem ji na svého Honzu. Rozepnula kalhoty a začala honit tvrdý ocas. Přikázala jsem jí nasednout a nastavit kozy. Začala ho ojíždět a on si hrál s prsama. Pohled na ně mě vzrušoval. Zašla jsem k nim a začala se s mým mužem líbat. Byl to zvláštní pocit kontrastu mezi intimitou polibku a čistým sexem. Do nosu mi stoupala smíchaná vůně Jitčina vzrušení a Honzova mužného pižma. Tekla jsem. Výraz Jitčiny tváře prozrazoval vzrušení. Podlehla jsem pokušení a vzala mezi rty její bradavku. Chutnala mi. Byla tvrdá vzrušením. Honza se zmocnil druhé. Zkusila jsem, kolik mohu skousnout. Jitka sténala hlasitěji. Honza jí přikázal, ať mě políbí. To ji zarazilo v šukání. Situaci vyřešila Klára, připomněla jí úvodní požadavek na dohodnutou kurvu – být k dispozici i ženě, pokud se věnuje jejímu manželovi.
První polibek byl plný zábran. Do dalšího pokusu už poslechla příkaz a její jazyk vnikl mezi mé rty. Líbala jsem se se ženou. Líbala jsem se se ženou, která se pohybovala nahoru a dolu po ocasu mého manžel. Změť pocitů mi zavířila hlavou a ulétla. Zanechala po sobě jen vzrušení. To se podepsalo i na mém miláčkovi, co se evidentně blížil k vrcholu. Nařídila jsem kurvě, ať ho začne kouřit. Zanedlouho měla pusu plnou a polykala.
Bylo na čase zapojit Frantu. Poslala jsem kurvu na něj. Začala ho kouřit. Po chvíli Klára ukončila předehru, co rozjížděla na gauči se svým mužem. Došla ke kurvě a nařídila změnu akce. Jitka si Fantu osedlala a začala ho šukat. Dráždivá podívaná. Pak tvrději. Nechtěla jsem prostor pro něžnosti. Klára se Franty ptala, jestli chce kurvu pro sebe, nebo se chce rozdělit. Frantu atmosféra strhla natolik, že netoužil soukromničit. Eda kurvě začal šukat pusu. Klára ji tlakem na hlavu cpala Edův ocas do krku. A pak si pod ní sedla a začala si hrát s jejími bradavkami.
Všimla jsem si, že Jitka hodila vše za hlavu a užívá si gangbang. Režii vzala do svých rukou Klára a zapojila Roberta a Evu. Pohrála jsem si s ocasem svého Honzíka a proměnila polotuháče v tvrdolína a zapojila ho do akce. Své vzrušení jsem potlačila s vyhlídkou na to, že dostanu svůj podíl po návratu domů a podřídila se prioritám společného večera. Chlapi se na naší kurvě střídali a plnili ji z obou stran. Ty, co se vystříkali, jsme se s ostatními holkama snažily co nejrychleji znovu postavit a vrátit do akce. Trochu nás to s Klárou strhlo, tak jsme se spolu líbaly, zatímco Eva začala stavět Frantu. Má cílevědomost mi připomněla mou zodpovědnost za úspěch večera, tak jsem šla Evě pomoci. Přidala jsem svou ruku k její a otřela se prsama o Frantu. Začal rychle tuhnout. Byl sice o malinko kratší než můj Honzík, ale cítila jsem, že je to o trochu tlustší ocas. Jednou rukou mi zkoumal prsa. Když jsem se přistihla, jak zvažuju představu, jaké by to s ním bylo, hodila jsem starosti za hlavu a rozhodla se ho ochutnat. Měl na kládě zbytky šťáv od Jitky. Chutnaly jemně dosladka. Pod jazykem jsem cítila naběhlé žíly. Eva mě vystřídala. Nevydržela jsem to napětí a zajela rukou pod kalhotky na poštěvák. Chvilka a udělala bych se. Vzpamatovala jsem se a začala motivovat Frantu, aby se Jitce postaral o orgasmus. Ta jich mezitím už v péči ostatních měla několik. Zesláblou ji tvrdě mrdali na židli. Chlapi postupně stříkali do ní. Franta na ni tvrdě nastoupil jako poslední. Na to, jak tvrdě to rozjel, měl skvělou výdrž. Bylo to rajcovní představení, že jsem se ani nemazlila s Honzou a jen to sledovala. Finále se mu povedlo – Jitka se vzepjala v mohutném orgasmu, zatímco Franta nadrženě řval. Všichni krom Jitky se postupně oblékli a já s Evou pomohly trochu poklidit.
Párty druhého večera se vydařila. Rozešli jsme se domů.
Honza byl dnes večer unavenější, ale má nadrženost mě přivedla v rychlém sledu ke dvěma vrcholům. Pak jsem ho jen projížděla, jen tak pro ten pocit, jak mě hezky vyplňuje Usnuli jsme oba uprostřed šukání…
hertz2
Příspěvky: 98
Registrován: stř 21. led 2015 22:53:50

Re: Dohodnutá kurva - Zuzana 1

Příspěvek od hertz2 »

Chlape, opět jsi nezklamal. Jako vždy naprostá bomba. Tvoje povídky prostě nemají chybu! Super. :-)
vinklar
Příspěvky: 1513
Registrován: ned 21. srp 2016 12:16:52
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Dohodnutá kurva - Zuzana 1

Příspěvek od vinklar »

Moc se mi to líbilo, určitě pokračuj a napiš další díl. Je to super.
jjj3
Příspěvky: 157
Registrován: sob 07. led 2017 14:25:17
Pár slov o nás: dominant v typologie nejblíže profilu Lord a Magistr

Re: Dohodnutá kurva - Zuzana 1

Příspěvek od jjj3 »

Zuzana 2

První týden se nám opakováním večerních společných párty dařilo držet ve velkém stylu. Jitka s Frantou dostávali svou porci orgasmů. Na všech bylo vidět, jak se postupně jejich zábrany rozmělňují a posouvají. Jediné, co klesalo, byly Honzovy výkony na domácím hřišti na afterparty se mnou. Únava si vybírala svou daň. Naopak moje nadrženost zvolna stoupala. To, co s přáteli provádíme s dohodnutou kurvou, mi začalo plnit hlavu vzrušivými fantaziemi. Přehrávala jsem si, co a jak bude, až dojde řada na mě… dráždivě a krutě; líbání s kamarádkami odemklo Pandořinu skříňku lesbických představ… a mnoho dalšího.
Díky své dominantnější roli ve skupině jsem malinko začala situaci ovlivňovat. Přesvědčila jsem Kláru a Evu, že bychom měly naší kurvě Jitce pořídit holátko, protože jsem kdysi četla, že to tak dělali děvky už ve středověku, aby nemuseli z chlupů pracně umývat semeno po každém zákazníkovi. Analogie s naší kurvou se jim líbila. Zamluvila jsem termín v kosmetickém salonu a společně jsme tam Jitku doprovodily. Moc se jí nechtělo, ale návyk poslouchat pokyny a příkazy od ostatních ve skupině už v ní zapustil kořeny. Symbolický odpor se objevil, když jako překvapení přišlo mé oznámení na místě, že půjde o depilaci trvalou. Klára s Evou byly zaskočené vývojem události, ale nechaly mě řídit situaci. Na zlomení Jitky stačil příkaz zvýšeným hlasem, bylo zřejmé, jak si za těch několik dnů navykla plnit příkazy. Do svlékání mimo naši skupinu se jí moc nechtělo. Abych jí ulehčila přemýšlení nad tím, co ji čeká, zaměstnala jsem jí hlavu nařízením, že nestačí sundat kalhotky, ale aby se svlékla do naha pěkně celá. Vnímala jsem její vnitřní zápas. S tváří hořící červení, nakonec poslechla. Kosmetička hodila udivený pohled, ale profesionálně to přešla mlčením. Při vlastní proceduře jsme stály u její hlavy a přihlížely práci kosmetičky. Došlo mi, jak pocit moci z toho, jak vládnu situaci, vzrušujícím způsobem rozechvívá mé tělo. I já jsem zvlhla. Moc ovládat druhé se přetvářela ve vzrušení. Svoji převahu jsem si užila, když jsem na závěr kontrolovala odvedenou práci. Prsty jsem přejela po hebce vyholeném lehce červeném pohlaví Jitky. Projela mezi závojíčky. Zaregistrovala jejich vlhkost. Spokojeně jsem Jitku pleskla přes poštěváček a pobídla Evu s Klárou, ať si také sáhnou. Jitka se nejspíše chtěla na místě propadnout, ale poslušně držela. Při odchodu jsme domluvily nutné termíny opakovaných návštěv pro trvalý efekt. Výsledek jsme večer prezentovali našim chlapům, což se zvrhlo skoro v gynekologickou prohlídku Jitky. Byli spokojeni. Tentokrát u naší kurvičky stydlivost prohrála se vzrušením o dost rychleji – asi díky známému prostředí naší party. Na jedné straně mě to potěšilo, ale proč bych to naší kurvičce ulehčovala, když ji mohu postavit před nové výzvy.
Domluvili jsme změnu, přesun z domácího Jitčina prostředí uvolnil ruce Fantovi od úklidu po párty. Co bychom neudělali pro kamaráda, že? Akce u Kláry s Edou ale nevypadala, že by Jitka překonávala nějakou hranici. I obligátní stud na začátku striptýzu ustoupil navyklé rutině. Těšilo mě, jak funguje práce s podvědomím, chybělo mi ale to vzrušení z překonávání bariér. No možná mi trochu chyběly domácí afterparty. Nebo podvědomí pracovalo i u mě a s blížící se hodinou večerní párty jsem začínala být silně vzrušená.
Pro návštěvu u Evy a Roberta jsem dohodla malý komplot s několika zasvěcenými. Robert zaměstnal Frantu, Eva a Klára odešly s nimi. Já zůstala s Edou, Honzou a Jitkou. Na začátku striptýzu sice Jitka udělala udivené oči, nejspíše proto, že sestava nebyla úplná, ale stačil náznak pokynu a už se svlékala. Honza s Edou se pak pustili do jejího dráždění. Jitka čekala na příkaz, ale když nepřišel, začala sama prosit o mrdání. Na to jsem čekala. Přistoupila jsem a projela prstem její mokrou díru. Pak jsem ho přesunula k sevřené díře a jezdila s ním po okraji. Šeptala jsem jí do ucha, že dnes večer ocas dostane jedině do zadku. Pod prstem jsem cítila, jak se svírá. Přejela jsem jí po poštěváčku a projela zmáčenou dírou do hloubky. Nasadila jsem ho na rozetu análu a vtlačila ho dovnitř. Pocit těsného sevření a horka kontrastoval s pocity, které jsem vnímala před několika okamžiky. Chtěla jsem, aby rozhodnutí udělala Jitka sama a korumpovala její odpor sliby orgasmu, který jsme jí společným úsilím odpírali. Podrobila se šeptem, ale mě to stačilo. Chopila jsem se režie. Nechala ji naslinit Edův ocas. Po chvíli jsem ji na jeho přání přikázala osedlat ho na koníčka. Stoupla jsem si k ní a tlakem na ramena jí pomohla protlačit Edovu kládu do zadku. Ten pocit moci skoro spustil můj vlastní orgasmus. Zůstala jsem ale těsně před ním. Události šly za sebou v rychlém sledu. Nejprve se roztřásla vrcholem naše dohodnutá kurva a vzápětí stříkal Eda. Panenství jejího zadku vzalo definitivně za své. Už jsem to nevydržela. Chytla jsem Jitku za vlasy a vrazila si její tvář do klína. Hned první pohyby jazyka na poštěváku mě přivedly na první vrchol. Následoval ho další – silnější. Honza ji začal mrdat do zadku. Vpíjela jsem se pohledem do něj, cítila jeho přírazy přenášené jejím tělem do mé píči, a to mě udělalo potřetí.
Předrážděná a ukojená jsem odpadla. Zbytek akce mi splývá v opojném oparu. Vrátila se Frantova skupinka a všichni postupně vyzkoušeli Jitčiny nové dovednosti. Byla středem velmi intenzivní pozornosti. Vskrytu jsem ji trochu obdivovala, jak to zvládá a kladla si otázku jak bych to zvládala na jejím místě.
Tu noc po návratu domů jsem poprvé od Honzy nic nevyžadovala a usnuli jsme spolu stuleni v objetí.
Ten víkend, kdy se prolomili dohodnuté hranice, ale jejich změna byla mlčenlivě odsouhlasena skupinou. Změnilo to dynamiku skupiny. Jitka se stala opravdovou šukací hračkou pro nás všechny. Společně jsme všichni začali řádit hlavně o víkendech. V týdnu se skupinové akce postupně přestaly konat. Začalo se to podobat původnímu konceptu kdy si chlapi odskočili vyprázdnit koule při menzes a PMS. Franta ochotně vypomáhal. Pokud se Jitka neudělala hned u rychlovky, Franta nastoupil jako další a to jí už k orgasmu stačilo. Zato o víkendech se lehce experimentovalo s touhami každého z nás.
Až jedné soboty mi usmívající se Franta po vpuštění do bytu místo sklenky vína vtiskl do ruky minci……
tulda
Příspěvky: 5
Registrován: pon 22. srp 2016 21:23:25
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Dohodnutá kurva - Zuzana 1

Příspěvek od tulda »

Olala... super povídky. Těším se na další díl ;)
Taky jsem zvědavý jestli se titul dohodnuté kurvy posune dál nebo jí zůstane jen a pouze Jitka.
Uživatelský avatar
bazinga
Příspěvky: 88
Registrován: stř 21. zář 2016 6:24:18
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: Jsem 38lety muz z Jižní Moravy. Aktuálně hledám pár, kde on je submisivní cuckold, ona ideálně také submisivní hotwife. Zkušenosti mám a nápadů a fantazií ještě víc.
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Dohodnutá kurva - Zuzana 1

Příspěvek od bazinga »

Je to super napad prohodit psani z jineho pohledu. Přestože jsem cetl vsechny predchozi dily, tak tento z pohledu Zuzany je zase uplne jiny. Tesim se na dalsi pokračování.
123vfa
Příspěvky: 95
Registrován: pát 06. črc 2018 7:39:34
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Dohodnutá kurva - Zuzana 1

Příspěvek od 123vfa »

Tak,tak…………...paráda....jentak dál...…….a díky
Uživatelský avatar
KarelK1968
Příspěvky: 670
Registrován: čtv 02. úno 2017 18:45:06
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Manželé s Kanda zkušenostmi toužící po prima přátelích s výhodami, kteří jsou i pro normální zábavu ne jen pro sex hrátk0y.
Bydliště: Borovany
Kontaktovat uživatele:

Re: Dohodnutá kurva - Zuzana 1

Příspěvek od KarelK1968 »

Že by se zas házelo mincí o novou dohodnutou kurvu. No taky bych bral takovou skupinku přátel.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Ahrefs BOT, Google [Bot], valsoraj a 206 hostů