(Ne)čekaná trojka. (1) - PP

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Odpovědět
Petrpav30
Příspěvky: 166
Registrován: pon 03. zář 2018 17:54:49
Pár slov o nás: Mladý štíhlý pár.

(Ne)čekaná trojka. (1) - PP

Příspěvek od Petrpav30 »

Toto je první díl příběhu Pavla Petry (nevím kolik jich bude)
Když nám bylo kolem dvaceti let, tak jsme přebývali kvůli škole v Praze. Přes týden klasický Pražský shon od rána do večera a čekání na pátek až se vydáme k domovu a užijeme si víkend. Byla zima a už jsme se těšili na jaro, až se začne oteplovat a budeme moct něco podniknout. Na štěstí utekla rychle a z hnusu se vyklubalo pěkné jaro tak jsme mohli vyrazit na výlet na kolech.
Petra si vzala kratičké šortky, které zakrývali snad jen půl jejího krásně malého a pevného zadečku. Místo trička si vzala jen ušlé tílko, pod kterým nic neměla, bradavky se jí drali přes tenkou látku ven. To mě docela nažhavilo, že jsem ji chtěl hned na místě zase vysvléct a pěkně ji to udělat ale to jsem stihnul jen přejet prstem přes její vyholenou kundičku. Odstrčila mě a jen sykla, že tak vyjedeme až večer. Tak jsme se dali na cestu jel jsem za ní a futr ji civěl na zadek, jeli jsme asi hodinu, než jsme dorazili na osamocené místo s krásným výhledem na město. Bylo to snad jediné, místo kde nebylo ani živáčka.
Petra si stoupla na takovou menší skalku, kde byl nejlepší výhled. Stoupnul jsem si za ní a ze zadu rukama pod kraťásky a políbil ji na krk. Teprve teď jsem si uvědomil, že není bez prádla jen nahoře ale, že má i kundičku schovanou kouskem jedné látky.
„Vidím, že tu stojíme tři ☺“
To ucítila mé tvrdé péro na zadečku, kterým jsem se o něj pomalu třel. Chvíli jsme tak stáli, já ji líbal na krku a dráždil ji mezi nohami. Za chvilku vydala slabý sten a to byl jasný signál na zásun. Trošku jsem se odtáhl a vysvobodil péro z kraťasů, její kraťásky jsem jen odsunul na stranu a zajel mezi nohy.
„Neblbni, někdo nás uvidí!“
„Vždyť nás tu nikdo nezná“
Zase jsem se k ní přitisknul a políbil ji na pusinku, vášnivě mně polibek vrátila, tak jsem to bral jako souhlas. Mírně jsem se odsunul zadkem od jejího a perem našel její dírku, jemně jsem zatlačil, jak byla krásně vlhká jsem do í zajel až po kořen. Krásně zasténala, to mě vybudilo do další akce a pomalu jsem začal přirážet. Byla to paráda, jenže jak jsem byl od rána tak nadržený, že jsem cítil, že asi za chvíli budu. Najednou jsem uslyšel prasknutí větvičky, první jsem myslel, že nějaký pták nebo tak něco, a ono nee, byl tam schovaný mladík za stromem, který nás sledoval a honil si svoje péro. Raději jsem nic neřekl, abych nepřišel o slastný konec. Pomalu jsem cítil v koulích tlak, který mi hlásil, že se mi semeno dere ven. Ještě jsem se Petru políbil a zeptal kam s tím.
„Do mě ne, by se mi blbě jelo a nemám kalhotky“
„Už budu“
Vysmekla se, rychle se otočila, přisála se pusou, asi dva pohyby jí stačili k tomu abych jí začal plnit pusu semenem. Jen jsem si všiml, jak vykulila oči, když uviděla honícího klučinu, který ovšem už nebyl za stromem ale kousek od nás. Najednou se zastavil a postříkal pěknou dávkou zem, rychle nasedl na kolo a odjel.
„Ty jo, sem se ho lekla. Když už jsi stříkals, ucuknout nešlo, bych to měla všude“
„Taky jsem se lekl“ (to jsem raději zalhal, aby náhodou nebyla naštvaná)
Když jsme dojeli domů, byl už večer, rychlá sprcha a postel. V posteli jsem se ji schválně zeptal jestli jí to vadilo nebo nevadilo ten honící klučina.
„docela mě to i vzrušilo“
„Jo? Mohla jsi ho dokouřit“
Jen se zasmála, popřála mi krásné sny a za chvíli usnula.
Pokrčování příště.
Bickdick2265
Příspěvky: 19
Registrován: ned 02. zář 2018 19:18:35
Role ženy: ženu nemám
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: (Ne) čekaná trojka. (1) pp

Příspěvek od Bickdick2265 »

Pěkný ;)
pajda1
Příspěvky: 204
Registrován: pon 05. zář 2016 23:16:20
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: (Ne)čekaná trojka. (1) - PP

Příspěvek od pajda1 »

Super :D . Pokračuj
Uživatelský avatar
kAv
Příspěvky: 730
Registrován: pon 05. říj 2015 20:21:01
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=301
Kontaktovat uživatele:

Re: (Ne)čekaná trojka. (1) - PP

Příspěvek od kAv »

To ani nepozdravil? Kam ten svět spěje... :D
Prima příběh
Uživatelský avatar
Tms0411
Příspěvky: 931
Registrován: stř 01. říj 2014 22:52:27
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Cuckold / Kandaulista a pisatel povídek!:)
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: (Ne)čekaná trojka. (1) - PP

Příspěvek od Tms0411 »

Velmi hezký začátek. Těším se na to, co se z toho vyklube za divočinu!=))) Jen tak dál.
TmsCuck - profil na Amatérech!=)
daf2007
Příspěvky: 229
Registrován: stř 03. zář 2014 7:21:17
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno
Kontaktovat uživatele:

Re: (Ne)čekaná trojka. (1) - PP

Příspěvek od daf2007 »

Hezký příběh :-)
Emperor
Příspěvky: 329
Registrován: ned 28. úno 2016 16:24:12
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: Nejlepší je, když se mnou HOTWIFE omdlí orgasmem před svým CUCKOLDem

Re: (Ne)čekaná trojka. (1) - PP

Příspěvek od Emperor »

Nějak se mi nedaří pochopit toto: ,,Mírně jsem se odsunul zadkem od jejího ...". To jste stáli zády k sobě?
Petrpav30
Příspěvky: 166
Registrován: pon 03. zář 2018 17:54:49
Pár slov o nás: Mladý štíhlý pár.

Re: (Ne)čekaná trojka. (1) - PP

Příspěvek od Petrpav30 »

Tak pokud ty sukas zadkama k sobě tak nevím jak zasunes :) tak je to asi myšleno že stojí předemnou zadama ke mě a odsunul jsem zadkem že jsem šel pánví od ní , myslím že to bylo pochopitelný.
tullamore
Příspěvky: 188
Registrován: stř 02. led 2019 12:20:32
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: (Ne)čekaná trojka. (1) - PP

Příspěvek od tullamore »

Petrpav30 píše: stř 05. zář 2018 13:01:34 Toto je první díl příběhu Pavla Petry (nevím kolik jich bude)
Když nám bylo kolem dvaceti let, tak jsme přebývali kvůli škole v Praze....
Pokrčování příště.
Tak co to pokračování?
samec80
Příspěvky: 47
Registrován: úte 03. led 2017 16:45:13
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: (Ne)čekaná trojka. (1) - PP

Příspěvek od samec80 »

Tiež sa prihováram za pokračovanie… 😉
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: 40tom, Johnny41, jonny, lamp990 a 221 hostů