PP Co vlastně v životě chtít a mít víc ? Rachna - kachna

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Kukys
Příspěvky: 10
Registrován: ned 05. bře 2017 16:24:23
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: Život je jak raketa, ze které ty špatné části odpadnou. Milujeme sex v jakékoli podobě, která vyhovuje všem.
Bydliště: Východní Morava

PP Co vlastně v životě chtít a mít víc ? Rachna - kachna

Příspěvek od Kukys »

Již delší dobu navštěvuji se zájmem tyto stránky, a až dnes jsem se rozhodl podělit o svůj příběh. Možná mi pomůžete se zařazením mé orientace.
Od dětství jsem hrával skupinový sport, který byl v mém tehdejším městě velmi populární a podporovaný nejen tehdejším režimem, fanoušky, ale i děvčaty ve stejné věkové skupině. Jako sportovci, jsme neměli přístup k alkoholu, drogám, či jiným vymoženostem. O to více jsme se snažili objevovat to "zakázané", sladké, voňavé a v podbřišku rozkoší stále neukojené nutkání. Takže kolem mého 15 roku nebyl problém, proměnit, ne moc voňavou kabinu v první SW club v republice a vzájemně poprvé objevovat, ochutnávat to, o čem jsme zatím jenom četli, a sem tam viděli na obrázku časopisu dovezeného ze zahraničí. Tady se musím trochu pousmát, neboť právě toto tvořilo můj intelekt. Moji rodiče a prarodiče měli totiž obrovskou knihovnu, a já v tak mladém věku musel polovinu přečíst, než jsem se dostal k různým epizodám, odstavců, popisujících sexuální akt.
S tím spojená první masturbace, ejakulace odstartovala mou celoživotní drogu, bez které ani jeden den, i ve svém pokročilém věku nemohu být.
Ještě jeden fakt, zřejmě utvářel mou orientaci, a tím bylo několik obrázků vzájemně propletených, krásných, nahých, štíhlých těl v různých polohách, které měli rodiče nalepeny na záchodě v domnění, že je jako velmi malé dítě nemohu vnímat. Obrázky samozřejmě v průběhu mého dětství zmizeli ze stěny, z mé hlavy už nikoliv. Nějaké intermezzo související s vývojem mohu ještě napsat, ale spíše později, ať se nenudíte ;)
On - pohodář, dobré pracovní i rodinné zázemí, bývalý sportovec
Ona, druhá žena - pečlivá, spolehlivá, pracovitá, štíhlá. Bývalá sportovkyně - s velkými zkušenostmi z mládí, jedna+jedna, jedna+více atd....

Rachna - kachna
takto Robert Záruba oznamoval vyrovnávací gól proti Švédům na MS v ledním hokeji. My tři seděli v přecpaném sportovním baru, obklopeni spoustou fanoušků, každý se sklenicí piva v euforii z vyrovnání. Moje žena, (třeba Helča) a náš dlouhodobý přítel (Petr) se bavili úplně stejně jako ostatní návštěvníci, mě však začal pulzovat v hlavě tak dobře známý tlak z očekávání dalších hodin. Ten tlak, ty vibrace se snad ani nadají popsat, prostupují celým tělem do podbřišku, chtějí ven, ale vy je nechcete za žádnou cenu pustit. Jenom my tři jsme věděli, proč tam jsme a co se bude dít dál. Jenom my tři věděli, že ona patří nám oběma a my zase jí, tento den celým tělem, celou láskou, prostě vším. Skončil hokej a tak jako již několikrát v minulosti, se na mne oba podívali,usmáli, zvedli se a odcházeli. Já si zapálil cigaretu a objednal si ještě kávu. Petr byl inženýr, stavař, pracovně výše postavený manager, s rodinným zázemím. Kvůli práci měl v krajském městě koupený malý byt. Kdysi jsme se s ním a jeho ženou seznámili přes amatéry. Jeho žena to však hned z kraje vzdala a my se poznali hlavně s ním.
Vyšel jsem z baru a pomalým krokem se vydal domů. Míjím auta, autobusy, davy lidí na chodníku a čím dál více mi nepopsanou rozkoší hučí v hlavě "co dělají, co si povídají ? Ještě jedno cigáro a otevírám domovní dveře, míjím výtah a pomalu po schodech, vystupuji do pátého patra staršího domu. Na malé chodbě, kde jsou asi čtyři další byty naštěstí nikdo není. Už se stmívá a já přikládám ucho ke dveřím bytu, za kterými velmi slabě, ale zřetelně slyším nezaměnitelný, zastřený, vzrušený hlas mé ženy. Dech i hlas se mění, občas lehce zavrže postel, po té se ozve lehký smích obou dvou a jeho vzrušený hlas. Je slyšet, že jsou na začátku, žádný stereotyp. Mezi vzrušenými steny ženy, poznám že ho má v ústech a orálně ho uspokojuje. To samé oplácí i on ji. Nemůžu být vzrušenější, slyším, že se líbají, což na začátku vztahu nikdy nedělali. Pomalu vytahuji klíč od bytu a tiše otevírám dveře. Lehce se protahuji do koupelny a přivírám dveře. Vím, že o mně vědí, rozhodně je to však nevyruší, ba naopak. Lezu po tmě do sprchy, pouštím vodu a čistím si dlouze zuby. Pootevřenými dveřmi vidím obrysy těl a slyším vzrušený dech. Mám neskutečnou chuť masturbovat a pokropit stěnu sprchového koutu. Vím ale, že nemohu ostatní připravit o to, na co se společně těšíme. Jemně se otírám ručníkem a nahý vstupuji do pokoje. Petr má nohy na kraji postele. Já usedám na křeslo před postel a pozoruji ženu přímo před sebou, jak si vychutnává Petrův penis. Nechává ho jemně proklouzávat mezi prsty, jazykem krouží kolem žaludu a občas ho celý zasune do pusy. Je velmi zkušená, je jemná a něžná, taky nechce aby se rychle udělal. Petr ji vezme lehce za boky a naznačí aby si na něho sedla, Helča se k němu otáčí a nasedá si na jeho vzrušený a tvrdý penis. Je o malinko větší než můj, myslím, že je spokojená. Ještě chvíli pozoruji jak se nadzvedává a přiráží, je vzrušená a je to také slyšet. Petr mě pak bez obalu a jako vždy říká, dej ji ho do zadečku a tak se také stane. V této pozici zůstaneme pár minut. Několik dalších minut se různě střídáme a případně pozorujeme, a skoro po celou dobu má Helča jednoho z nás v puse. "je mi vedro a mám žízeň" prohlásí má žena. Dáváme si pauzu, pozoruji ve tmě Petra, jak jde pootevřít okno a Helču, jak se jde napít. Pohled pro bohy, ani starý Řím nebyl lepší ! V tom zazvoní telefon, žena ho vezme, aby ji tchyně ubezpečila že malý je v pořádku. Leží nahá mezi námi s důvěrou, že budeme potichu a nic nezkazíme. Pak si každou rukou najde opět naše penisy a lehce po nich přejíždí. Klekám si nad ní, pod hlavu ji zasunu polštář a ulehčuji ji přístup ústy. Petr ji už líže kundičku a podle dechu ji kvalitě připravuje na další kolo. Také ji pod záda dává polštář, aby se trošičku prohnula a v klasické poloze, do ní zasunuje penis a oběma rukama si ji k sobě přiráží. Její dech a oči mluví za vše, neskutečně, bez zábran si nás vychutnává do všech detailů. Petr pravidelně přiráží a začíná zrychlovat, když mu žena bez toho, aby se na něco ptal s rozšířenýma očima říká. " Á tady se někdo chystá udělat, dneska můžeš, můžeš stříkat do mne" to už Petr na nic nečeká a v mohutných dávkách se slovy "bože" plní moji ženu. Pak neváhá ani vteřinu, posune se trochu nahoru, aby mi uvolnil místo a já dokončil rozkoš nás všech. Tento okamžik miluji, ve chvíli, kdy i já plním svou ženu, společně jazykem čistíme penis Petrovi, od šťávy smíchané s jeho spermatem a mou ženou. Nakonec Petr dodělá Helču svým jazykem a i on ochutná naši společnou touhu.
Naše dohoda vždy byla, že povoleno je vše co je ostatním příjemné. Mohli vždy začít beze mne, ale končit museli vždy se mnou.

Tak to je jeden z našich mnoha příběhů. Které bohužel mají svůj konec. Po cca. 7 letech náš vztah skončil. Nám se už bohužel nepodařilo najít podobného společného přítele. Žena by ráda také ženu a proto hledáme již dlouho a také bezúspěšně skvělý BI pár.
Deus
Příspěvky: 35
Registrován: úte 23. srp 2016 20:24:50
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je BULL

Re: PP Co vlastně v životě chtít a mít víc ? Rachna - kachna

Příspěvek od Deus »

Naprosto úžasné. Doufám, že jednoho dne budu mít taky to štěstí a najdeme někoho na minimálně 7 roků.
Kukys
Příspěvky: 10
Registrován: ned 05. bře 2017 16:24:23
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: Život je jak raketa, ze které ty špatné části odpadnou. Milujeme sex v jakékoli podobě, která vyhovuje všem.
Bydliště: Východní Morava

Re: PP Co vlastně v životě chtít a mít víc ? Rachna - kachna

Příspěvek od Kukys »

Deus píše:Naprosto úžasné. Doufám, že jednoho dne budu mít taky to štěstí a najdeme někoho na minimálně 7 roků.
Moc ti to přeji, je to fajn. Ta dlouhodobá důvěra tam musí být. To hledání je však o vytrvalosti.
Kukys
Příspěvky: 10
Registrován: ned 05. bře 2017 16:24:23
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: Život je jak raketa, ze které ty špatné části odpadnou. Milujeme sex v jakékoli podobě, která vyhovuje všem.
Bydliště: Východní Morava

Re: PP Co vlastně v životě chtít a mít víc ? Rachna - kachna

Příspěvek od Kukys »

Tak jak jsem nedávno napsal, že náš vztah po 7 letech skončil, tak se nám po třech letech náš přítel ozval. První slova mé ženy "no konečně". Tak nevím, jak na to reagovat ? Dostaví se opět to slastné hučení v hlavě ? No dokonce máme dohodnutý na příští týden datum setkání !
Nějaká rada? Nějaký scénář ?
123vfa
Příspěvky: 95
Registrován: pát 06. črc 2018 7:39:34
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: PP Co vlastně v životě chtít a mít víc ? Rachna - kachna

Příspěvek od 123vfa »

Tak jak neexistuje bývalý černoch,tak neexistuje bývalý kanda….
j-dou
Příspěvky: 256
Registrován: stř 12. črc 2017 21:48:57
Pár slov o nás: Erotické sny a fantasie žen a párů, měním ve skutečnost.
Bydliště: Plzeň

Re: PP Co vlastně v životě chtít a mít víc ? Rachna - kachna

Příspěvek od j-dou »

Hezký příběh, po dlouhé době někdo, kdo se při šoustání manželky jiným mužem aktivně účastní a nečeká poslušně doma, s ježkem v kleci.
Pujcovanimanzelky
Příspěvky: 573
Registrován: stř 06. led 2016 13:39:59
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsme pár, kde On je kanda a Ona manželka, která to pro něj "dělá"

Re: PP Co vlastně v životě chtít a mít víc ? Rachna - kachna

Příspěvek od Pujcovanimanzelky »

rostak píše:
123vfa píše:Tak jak neexistuje bývalý černoch,tak neexistuje bývalý kanda….
Tyhle moudra fakt miluju. Cernoch se neodbarvi. I kdyby ten praci prasek skutecne fungoval. Ale kandaulismus je nastaveni mysli. To je jako bys rekl, ze neexistuje byvaly krestan, nebo byvaly sportovec. Kandaulismus neni tak striktni vec jako sexualni orientace. Je to preference. A ty se casem meni.

Sakra rostaku..kdyz si obcas ctu tvoje příspěvky..ty nebudes blbej kluk :)
Kukys
Příspěvky: 10
Registrován: ned 05. bře 2017 16:24:23
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: Život je jak raketa, ze které ty špatné části odpadnou. Milujeme sex v jakékoli podobě, která vyhovuje všem.
Bydliště: Východní Morava

Re: PP Co vlastně v životě chtít a mít víc ? Rachna - kachna

Příspěvek od Kukys »

No asi nejsme ještě tak staří, abychom měnili v této oblasti preference :) Jo i já se začínám těšit. Hlavně na to, jak si ho vychutnává a její oči.
Co se týče kandaulismu, tak se řadím mezi multikanda. prostě chci ode všeho trochu, proto to přeci podnikáme. Chci, aby si to s ním užila sama, musím to však slyšet ( např. z druhého pokoje), nebo vidět z venku, z pod nedotažené rolety. Ne proto, že to chci mít pod kontrolou (dohoda je, že můžeme vše, kam jsou ochotni zajít ostatní), ale pro to, že mne to prostě vzrušuje. No a taky to máme rádi společně ve třech. Každopádně, pokud by se někde sešli sami, tak bych to určitě nedal, že bych třeba hlídal mladého, nebo šůroval byt? Jednak nemám sklony k sebeponižování nebo submis. a myslím, že jsem na to až moc hrdý chlap. Asi bych mu zlámal ruku.
vojta47
Příspěvky: 11
Registrován: ned 14. pro 2014 22:16:21
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Latentně nádherně submisivní

Re: PP Co vlastně v životě chtít a mít víc ? Rachna - kachna

Příspěvek od vojta47 »

Máme velmi moc podobného, jsme pár se stejným zaměřením. Dalo by se zkusit si napsat, jestli bychom nenašli společnou myšlenku. A jsme pár, možno tedy využít několik kombinací, mimo Bi aktivit mezi muži. Víc neveřejně.
Kukys
Příspěvky: 10
Registrován: ned 05. bře 2017 16:24:23
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: Život je jak raketa, ze které ty špatné části odpadnou. Milujeme sex v jakékoli podobě, která vyhovuje všem.
Bydliště: Východní Morava

Re: PP Co vlastně v životě chtít a mít víc ? Rachna - kachna

Příspěvek od Kukys »

Tak se to opravdu podařilo opět zrealizovat ! Moc fajn a třeba o tom znovu napíši :) Tedy pokud bude zájem.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Google [Bot], valsoraj a 203 hostů