Rada pro nevěrnici

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
compact
Příspěvky: 120
Registrován: úte 08. bře 2016 16:30:56
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Rada pro nevěrnici

Příspěvek od compact »

Blazenka píše:Tak ráda bych nejprve upřesnila proč jsem nemohla prášek po. Mám Leidenskou mutaci. Takže vysoké riziko trombózy při použití hormonů. Proto je mám zakázané. A ano mohla bych to riskovat, ale přeci jen bych nerada skončila s trombózu v nemocnici nebo ještě hůř.

A jinak se omlouvám, že to zde vyvolalo tak bouřlivé diskuze. Důvod psaní ve stylu povídky byl hlavně pro mou dušičku, abych se mohla vypovídat. Ne vše je skutečně to nebudu popírat.

Takže bych ráda nyní ukončila debaty, které stejně nikam nevejdou. Kdo chce ať věří. Kdo nechce ať nevěří. Nechám to na každém. Ale prosím ne hádejte se a hlavně se zbytečně neurazejte a ne nadavejte si.
A tohle je ale třeba ocenit velikým potleskem a to myslím naprosto vážně !!! Když je tu někdo opravdu "uličník", co tu s námi jen mlátí o zem, tak se většinou už neozve a jen tím potvrdí, že šlo o totální "manipulátorskou práci"...
Za sebe : tohle vysvětlení beru, nicméně protože se nechci opakovat, tak - tím spíš pak platí můj úplně první příspěvek do téhle diskuze !

P.S. Opravdu děvče nemáš být na co pyšné :| (obráceně platí ono slavné : "kdo jste bez viny, nechť hodí kamenem !"...a proto už mlčím... :roll: )
fodel
Příspěvky: 575
Registrován: pát 29. srp 2014 23:04:42
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: mém rád sex a né málo
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1085
Bydliště: Kutnohorsko

Re: Rada pro nevěrnici

Příspěvek od fodel »

Blazenka píše: Důvod psaní ve stylu povídky byl hlavně pro mou dušičku, abych se mohla vypovídat. .
Když už jsi s svěřila tak doufám že dáš vědět jak dopadlo možné těhotenství ,případně a jak to dopadlo.
j-dou
Příspěvky: 256
Registrován: stř 12. črc 2017 21:48:57
Pár slov o nás: Erotické sny a fantasie žen a párů, měním ve skutečnost.
Bydliště: Plzeň

Re: Rada pro nevěrnici

Příspěvek od j-dou »

To, že něco jako je seedLover nedokáže správně vyhodnotit úvodní příspěvek a potom i následné mě nepřekvapuje, nemá to prostě čím vyhodnotit. Jiní mohli mít třeba jen " své dny " a to se dá omluvit ;) Hlavně zachovali zdravý rozum a slušnost. :)

Pro seedLover : " Krypl a rakovina fóra " Kterou rukou jsi to psal, kde jsi měl tu druhou, dělal jsi si přitom blaho, chlapáku ?

Možná mám na triku ledacos, ale za to, že tě rodiče dělali v řece a to nejlepší šlo po proudu ( prostě uplavalo, raději jsem ti to upřesnil), já opravdu nemohu, ty výškrabku.
Uživatelský avatar
master
Administrátor
Příspěvky: 399
Registrován: stř 09. črc 2014 15:13:12

Re: Rada pro nevěrnici

Příspěvek od master »

Teda hoši, tohle ani nebudu mazat, to tady pár dnů nechám, ať si všichni stihnou přečíst, s jakým materiálem tu musím denně pracovat :-)
Administrátor webu kandaulismus.cz
j-dou
Příspěvky: 256
Registrován: stř 12. črc 2017 21:48:57
Pár slov o nás: Erotické sny a fantasie žen a párů, měním ve skutečnost.
Bydliště: Plzeň

Re: Rada pro nevěrnici

Příspěvek od j-dou »

Správně, jen to tu nech, ať je vidět, nad kým držíš ochrannou ruku :lol:
123vfa
Příspěvky: 95
Registrován: pát 06. črc 2018 7:39:34
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Rada pro nevěrnici

Příspěvek od 123vfa »

Blaženko...….

jeden moudrý muž MUDr.Plzák razil heslo :

ZATLOUKAT,ZATLOUKAT,ZATLOUKAT...…………….

a měl pravdu..................věř zkušenému.................

PS
Dítě věří,otec doufá,matka ví.............................
Mispulin
Příspěvky: 1364
Registrován: čtv 20. dub 2017 16:48:45
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Rada pro nevěrnici

Příspěvek od Mispulin »

...a testy DNA prokáží. To co radil Plzák platilo za krále Klacka, ale dneska si chlap, pokud chce, může zjistit jak na tom je.
Uživatelský avatar
eev
Příspěvky: 81
Registrován: ned 30. dub 2017 6:41:50
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno
Bydliště: Na sever od Olomouce

Re: Rada pro nevěrnici

Příspěvek od eev »

Mispulin píše:...a testy DNA prokáží. To co radil Plzák platilo za krále Klacka, ale dneska si chlap, pokud chce, může zjistit jak na tom je.
Proč by to dělal? Jen tak? Pro jistotu?
Když bude matka mlčet a dítě nebude podezřele podobné spíš na "souseda" , tak muž nebude mít důvod dělat testy DNA.
Horší by to bylo, kdyby dítě mělo nějaké zdravotní potíže (jak už tady někdo psal) a muselo se to řešit.
123vfa
Příspěvky: 95
Registrován: pát 06. črc 2018 7:39:34
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Rada pro nevěrnici

Příspěvek od 123vfa »

…..oboje by se tím značně zjednodušilo a mnohé ženské by třeba nebyly takové lehkomyslné kurvy ….

a koho bychom potom mrdali zadarmo.....
Mispulin
Příspěvky: 1364
Registrován: čtv 20. dub 2017 16:48:45
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Rada pro nevěrnici

Příspěvek od Mispulin »

rostak, já bych s těmi povinnými testy DNA hned po porodu souhlasil. Víš proč? Ono když by se přišlo na kukačku hned při porodu, tak by to byl sice průser, třeba rozvod a tak, ale pořád lepší, než když by si paroháč na kukačku zvykl v blahém domnění, že vše je OK, že je jeho a pak by to po letech prasklo (zdravotní problémy toho dítěte, paroháčova prokázaná neplodnost či by někdo, kdo by věděl jak to bylo naznačil a paroháč nalezl třeba flešku s videem nebo nějaké fotky a ze žárlivosti by si ten test DNA dal udělat). Ono by to bylo dosti blbé po té citové stránce vůči tomu dítěti a tak. Tak aby se tomuto předešlo.

Někde jsem četl, že v sousedním Německu, když má paroháč podezření a chce test DNA, musí s tím matka dítěte souhlasit. Pokud nesouhlasí, je to trestné. Nedávno prý jeden maník udělal test DNA bez vědomí matky, zjistil, že platí na kukačku a ona jej zažalovala, že s tím nesouhlasila a on dostal podmínku a ještě pokutu. To je spravedlnost co, To je ta zasraná genderová politika. Doufám, že k nám se tohle nedostane, protože to už by bylo lepší fakt nešukat. Kam ten svět pospěje. Všechno je harasement, feministky, lesby a buzíci mají zelenou,
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: 96tom, Ahrefs BOT a 200 hostů