Opatrovateľka

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Odpovědět
Gomez
Příspěvky: 41
Registrován: ned 15. dub 2018 11:03:28
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Opatrovateľka

Příspěvek od Gomez »

Volám sa Silvia a pracujem v Rakúsku ako opatrovateľka. Práca je to dobrá, dostala som sa do dobrej rodiny, starám sa o babku a celkom som tu zapadla. Zarobím viac ako doma a tie dva týždne sa dajú v pohode vydržať aj bez sexu. A ak nie, vždy je poruke môj kamarát na baterky, prípadne sprchová hlavica. Moderné technológie umožňujú aj zvukový a obrazový kontakt cez Internet, čo občas s manželom využívame na takzvaný kybersex. Pozeráme sa na seba, slovne sa dráždime a pritom masturbujeme. Mám už cez 50 rokov, takže potreba sexu už nie je taká intenzívna ako zamlada a celkom nám to vyhovuje. Mám celkom sexi postavu, trojky prsia a hoci už mám nejaké to kilo navyše, vždy sa nájde nejaký muž, ktorý sa na mňa pozerá typickým mužským pohľadom, očami ma vyzlieka a predstavuje si čo keby.... Lichotí mi to, ale nevyhľadávam takéto dobrodružstvá. S manželom si vystačíme a v prípade odlúčenia sa urobím sama, dokonca sa mi zdá že kvalitnejšie ako keď sme na to dvaja. Toľko na úvod, teraz cítim potrebu zveriť sa aspoň tomuto papieru čo všetko sa stalo v poslednej dobe a čo mi prevrátilo život totálne naruby. Poobede mávam dve hodiny voľna. Väčšinou sa prechádzam po meste, nakupujem a tak ďalej. Pri svojich prechádzkach som v neďalekej uličke zbadala skoro nový neuzamknutý bicykel len tak opretý o plot. Stál tam opustený už niekoľko dní, tak som si myslela, že sa ho chce niekto zbaviť. Celkom sa mi páčil, tak som sa rozhodla, že si ho zoberiem. Chytila som ho za riadidlá a odviezla kúsok po chodníku k ceste. Chystala som sa nasadnúť a odísť, keď som začula za sebou krik. Nejaký muž utekal smerom ku mne a z jeho reči a posunkov som pochopila, že ma obviňuje z krádeže bicykla. Krvi by sa vo mne nedorezal, zastala som a snažila som sa mu svojou nedokonalou nemčnou vysvetliť situáciu. On však na nič nedbal, vytiahol mobil a začal doň niečo hovoriť. Snažila som sa ho upokojiť, ale to už vedľa zastavila policajná dodávka. Naložili nás aj bicykel a odviezli rovno na policajnú stanicu. Policajti nás nechali na chodbe a zapadli do kancelárie.Sadla som si na čalúnenú lavicu pri stene, zatiaľ čo majiteľ bicykla sa posadil na stoličku naproti. Poočku som si ho obzerala. Obyčajný, povedala by som tuctový muž, vek okolo 40 rokov, začínajúca plešina. Stredná postava , mierne bruško. Zamyslela som sa. Ak tento muž stiahne obvinenie z krádeže, tak sa vlastne nič nestalo a ja by som mala po probléme. „Entschuldigung bitte“ prihovorila som sa mu a lámanou nemčinou som mu vysvetľovala svoje pohnútky a že sa vlastne jedná o omyl. Najprv ma ignoroval, ale potom som ho zrejme niečím zaujala . Či to bol môj utrápený výraz, prosebný hlas, alebo možno aj rozopnutý vrchný gombík na mojich zelených letných šatách, niečo proste spôsobilo že sa rozhovoril aj on. Dozvedela som sa , že sa volá Uwe, je rok rozvedený a žije v dvojizbovom byte neďaleko mojej babky. Počas jeho monológu si dôkladne obzeral moju súmernú postavu obtiahnutú len tenkou látkou letných šiat.Očami ma vyzliekal a ja som zacítila šancu dostať sa z tejto prekérnej situácie. Použijem proste svoje ženské zbrane a hotovo. Nechcela som to nechať zájsť príliš ďaleko, rátala som s trochou muchlovačky s elegantným vycúvaním.Pozrela som sa mu priamo do očí a poprosila som ho, či by sa to nedalo nejako urovnať. Pátravo sa na mňa zadíval a povedal, že to záleží iba odo mňa. Bolo mi jasné čo tým myslí a rozhodla som sa pokračovať v hre na bezradnú samičku závislú od svojho pána. Usmiala som sa naňho a rozopla som si ďalší gombík na svojich letných šatách Troška som sa zohla, aby mal lepší výhľad na moje kozy a mierne som roztiahla nohy.Jeho pohľad sa zastavil na mojich fialových nohavičkách vykúkajúcich spod mojich šiat a malo to na neho účinok ako červené súkno na býka. Vstal, prešiel dva kroky čo nás delili a prisadol si ku mne na lavicu. Naznačil mi , aby som vstala. Nechápala som prečo, ale postavila som sa. Vopchal mi ruku pod šaty a ja som zacítila , ako sa sunie po mojej nohe pod šatami až k rozkroku. Keď sa dostal až po okraj mojich nohavičiek, naznačil mi, aby som si znova sadla. Poslúchla som a posadila som sa na jeho ruku operujúcu pod mojimi šatami. A tá veru nezaháľala. Ukazovákom mi odhrnul nabok látku nohavičiek a prostredníkom sa začal predierať do mojej pičky. Išlo to sťažka, bola som suchá, nevzrušená a išlo mi iba o ovládnutie muža cez jeho sexuálny pud. Mala som pocit že sa to všetko odohráva mimo mňa. Druhou rukou ma vzal za ruku a priložil si ju k svojmu rozkroku.Hneď nato mi vložil svoju šmátralku do môjho výstrihu , odhrnul košík podprsenky z môjho pravého prsníka a uchopil medzi palec a ukazovák bradavku, ktorá začala okamžite tvrdnúť a toporiť sa . Aj svaly v mojej vagíne sa prestali kŕčovite zvierať a niekde na jej dne sa objavil prvý náznak vlahy. Vedela som, na čo čaká a rozhodla som sa prekročiť pôvodne vytýčenú hranicu kam až zájdem. Stiahla som mu zips na nohaviciach a zbadala som biele slipy pod ktorými sa črtala mierna hrča.Prešla som po nej zľahka ukazovákom a ona sa začala zväčšovať. Uwe začal rýchlejšie dýchať a chcel aby som si ho zobrala do ruky. Bola to nebezpečná situácia, každú chvíľu sa mohli otvoriť dvere a vyjsť policajti. No rozhodla som sa risknúť to . Stiahla som mu slipy a zakvačila mu ich pod vajcia. Jeho úd na mňa vyskočil v plnej kráse a teraz už aj veľkosti. Obyčajný priemer, zvláštne bolo na ňom iba to, že bol mierne zahnutý doľava. Jemne som mu stiahla predkožku a vzápätí som som ju natiahla naspäť. Takto som mu ho rytmicky honila a cítila som, že aj jeho prostredník v mojej vagíne sa činí. Mierne zatláčal na ústie mojej močovej rúry a občas mi brnkol o klitoris Vtom som začula za dverami kancelárie hlasy, ktoré sa približovali. Pustila som Uweho vtáka, on si bleskovo zapol nohavice a vytiahol spodo mňa svoju ruku. Pustil môj prsník a ja som si rýchlo schovala nabobtnanú bradavku do košíka a zapla gombíky na šatách. Otvorili sa dvere a vyšiel jeden z policajtov, ktorý nás priviezli. Na štítku mal napísané, že sa volá Manfred a podľa hodnosti bol veliteľom. Uwe si prehodil sako cez ruku aby zamaskoval trvajúcu erekciu a podišiel k nemu, aby mu povedal, že netrvá na trestnom oznámení, aby ma prepustili. Nato mu Manfred povedal, že to si mal rozmyslieť skorej, všetko je zaevidované a oni musia vypočuť podozrivú. Uwe pokrčil plecami a pobral sa preč. Keď prechádzal popri mne, pošepkal mi, že ma počká vonku. Manfred ma posunkom pozval do kancelárie. Okrem neho tam bol ešte jeden policajt, vek okolo 45 rokov, vyšportovaná atletická postava. Sedel za stolom a niečo si pozeral v počítači. Podľa štítku sa volal Egon. Manfred ma usadil na stoličku za stolom a podal mi nejaké papiere. Bol to zápis o spáchaní trestného činu krádeže. Na moju námietku, že majiteľ netrvá na potrestaní mi odpovedal, že trestný čin bol dokonaný a oni sú tu na to, aby ho vyšetrili. Šok prišiel, až som dočítala spis do konca. Sankcia 500 € a zákaz práce v Rakúsku. To už som mala slzy na krajíčku a vzápätí som sa naozaj rozplakala.Čo teraz? Sbohom dobrá práca, dobrý plat. Manfred sa postavil, obišiel stôl a podal mi papierové vreckovky a pohár s nejakou tekutinou. Osušila som si slzy, vypila ponúknutý pohár a pozrela na neho. Videla som, že sa mi pozerá do výstrihu a hodnotí pohľadom moje kozičky. „Ja mať rád zrelá ženy“, povedal lámanou slovenčinou „ a myslím že my dohodnúť“. Nemala som veľmi na výber a tak som iba prikývla. Hoci som svoje zásady počestnej ženy porušila už v predsieni s Uwem, cítila som, že toto nebude iba o nejakom pohladkaní. Toto bol dominantný samec a ešte k tomu na vlastnom teritóriu a bolo jasné že tieto výhody aj využije.Bol však celkom fešák a v temnom zákutí mojej mysle vyklíčila myšlienka spoznať niečo nové, zatiaľ nepoznané. Toto všetko samozrejme ako bonus, v prvom rade išlo o stornovanie obvinenia .Nebol však čas na špekulácie, Manfred čakal a ja som si automaticky začala rozopínať šaty. Usmial sa a urobil niečo, čo by som nikdy nečakala. Zohol sa ku mne a prisal sa na moje pery. Vrazil mi svoj mrštný jazyk do pusy, preplietol si ho s mojím a postupne mi povymetal jazykom celú ústnu dutinu. Nedotýkal sa ma nikde inde, iba držal v dlaniach moju hlavu a jeho jazýčková pusa nemala konca. Cítila som, že sa niečo so mnou deje,že sa mi to začína páčiť. Bola som týždeň bez sexu, Uwe ma v predsieni rozrajcoval a ja som cítila, že začínam vlhnúť. Pozrela som na druhého policajta, ale Egon stále niečo riešil v počítači a zdalo sa že ho nič iné nezaujíma. Manfred ma prestal bozkávať a postavil sa predomňa. Rozopol si nohavice a stiahol si ich po kolená . Za nimi nasledovali boxerky a pred očami sa mi objavil jeho polotuhý úd. Bol nadpriemerný, okolo 20 cm, ak dávali hodnosti podľa veľkosti čuráka, tak si zaslúžil byť veliteľom.Na konci trónil fialový žaluď, vzdialený len pár centimetrov od mojich úst, pod ním viseli dohladka vyholené vajcia. Vedela som čo sa odomňa očakáva a jemne som ho objala svojimi perami. Vôbec mi to nevadilo, dokonca som sa tešila, že môžem mužovi, ktorého som videla prvýkrát pred hodinou, fajčiť vtáka. Moja pička bola už pekne vlhká a ja som nechápala, kde sa vo mne berie táto obrovská sexuálna energia.. Potom mi padol pohľad na pohár s ktorého som pred chvíľou pila a ja som pochopila, že mi dali niečo do vody. No nevadilo mi to, tešila som sa ako malé dieťa na ten nabotnaný kus mäsa v mojich ústach. Keby ma teraz chceli prepustiť, bola by som ich asi prosila, aby si ma tu nechali a poriadne vymrdali. Manfred mi ho vytiahol z pusy , vyzliekol si nohavice aj boxerky a podišiel k stolu. Ľahol si naň tak, že mu jeho stožiar trčal dohora a posunkom si ma privolal k sebe. Podišla som k nemu, zohla som sa a pokračovala som tam, kde som prestala. Jeho kokot jazdil v mojich ústach, masíroval mi lícne svaly a občas mi zašiel až do hrdla. Nebola som na také niečo zvyknutá, manžel ho nemá zďaleka takého veľkého a občas ma naplo . Postupne som si zvykla a už mi nič nevadilo, cítila som iba živočíšnu rozkoš. Vopchala som Manfredovi ruku pod košeľu a jemne som škrabkala jeho bradavky. Ľavú, potom pravú, striedala som ich a on spokojne priadol. Vtom som zacítila na nohe nejaký dotyk. Najprv som sa zľakla, ale potom som pochopila, že Egon zistil, že v kancelárii sú aj zaujímavejšie veci ako počítač. Kľačal za mnou a jeho tvrdé ruky postupovali hore po mojich stehnách. Vyhrnul mi šaty až na chrbát a prudko mi stiahol nohavičky. Vyzliekol mi ich a hodil na stoličku. Prinútil ma rozkročiť sa a už som cítila jeho ruky na svojich polkách. Roztiahol mi ich a ja som zacítila jeho jazyk na svojej mokvajúcej pičke. Lízal pokiaľ dosiahol ja som bola na vrchole blaha . Podľ a mravenčenia v podbrušku som cítila, že sa blíži orgazmus tak som zvýšila rýchlosť sania Manfredovho čuráka a zároveň som mu rukou jemne masírovala vajcia. Účinok nedal na seba dlho čakať. Cítila som, že jeho kokot v mojich ústach sa zväčšuje. Chcela som ho vytiahnuť a ručne vystriekať, ale Manfred mi to nedovolil. Držal ma za hlavu a narážal na svojho vtáka. Ešte pár prírazov, rytmické sťahy čuráka a už som cítila, ako mi do úst strieka Manfredovo semeno. Keďže ma stále držal za hlavu, nezostávalo mi nič iné iba ho prehltnúť. Bolo to prvýkrát, čo som prehltla semeno, manželovi som to celý život odmietala. Ostatne , nechutilo zle, trocha ako čerstvý ananás. Nepoznávala som sa a ani som to nemienila riešiť, pretože Egon práve zavadil jazykom o môjho nabotnaného pošteváčka a ja som vybuchla. Doslova vybuchla, takýto orgazmus som ešte nezažila. Manfred vstal zo stola, počkal, až sa sa znormalizujem a znova mi ponúkol svojho vtáka , aby som mu ho očistila. Zamozrejme pusou. Poslúchla som a jemne som mu jazdila jazykom po celej dĹžke jeho čuráka, pokiaľ na ňom nemal ani kvapku semena. Potom sa zdvihol a podišiel k chladničke. Ovoril ju, vybral jogurt a začal jesť. Egon pochopil, že nastal jeho čas a odviedol ma k stolu. Ľahla som si na Manfredovo miesto a roztiahla nohy. Egon sa postavil predomňa a rozopol si nohavice.Vytiahol svojho čuráka a ja som musela prehodnotiť pridelovanie hodností podľa veľkosti kokota. Egon by musel byť aspoň policajným prezidentom. To nebol čurák, to bola veľryba. Zľakla som sa ako sa také niečo môže do mňa vojsť, ale Egon mi veľa času na premýšľanie nedal.Uchopil ho do ruky a začal mi ho tlačiť medzi moje závojčeky. Vošiel asi centimeter a hneď ho vytiahol. Toto zopakoval niekoľko krát a vždy zasunul o niečo hlbšie. Moja pička bola premazaná , mokrá a vzrušená a ja som po chvíľke zistila, že je vo mne pokiaľ to ide. Mal ešte nejaké rezervy, ale ja už nie . Cítila som, ako sa mi žaluďom dotýka čípka maternice. Začal vo mne jazdiť, najprv pomaly, aby si pička zvykla a potom už razantnejšie. To bola jazda . Také niečo so ešte nezažila. A potom, že na veľkosti nezáleží. Rozopol mi zvyšné gombíky na šatách a vytiahol mi kozy z podprsenky.Svojomi labami uchopil moje kozičky a začal ich razantne masírovať. Bradavky sa mi v okamihu naliali a ja som necítila žiadnu bolesť, len akúsi temnú rozkoš. Mrdal ma ešte chvíľku a ja som cítila ďalší blížiaci sa orgazmus. Ešte pár zásunov a moja pička znova vybuchla. Bolo to úžasné a svojimi orgazmickými sťahmi som urobila aj jeho.Chrapľavo vykríkol a už som cítila ako môj čípok bičujú salvy jeho semena. Vystriekal sa a z mľasknutím ho zo mňa vytiahol. Potom mi zdvihol nohy tak že som sa dotýkala brucha kolenami a podišiel k stolu z ktorého zobral šéfov nedojedený jogurt. Podložil ho pod moju pičku, z ktorej vytekalo jeho semeno a pozeral, ako sa mieša z jogurtom. Asi sa mu zdalo, že semena je nejako málo, alebo pomaly vyteká, lebo podišiel k stolu, vybral zo šuflíka malú lyžičku z dlhou rúčkou a strčil mi ju do vagíny. Chvíľu mi tam s ňou pohyboval, pokiaľ všetko jeho semeno nebolo v pohári s jogurtom. “ Čo sa to s Tebou deje?“ blyslo mi hlavou.“ Ležíš na stole na Polizeistation v Rakúsku, držíš si nohy pod kolenami a pozeráš, ako Ti muž, ktorého vidíš prvýkrát v živote vyškrabuje z pičky svoje semeno. Práve si absolvovala dva orgazmusy a ešte stále nemáš dosť.“ Egon podišiel ku mne zboku a takisto si nechal v mojej puse očistiť svoj kokot ulepený od mojej šťavy a jeho semena.Nechápala som, čo sa so mnou deje, ale pohyb kovovej lyžičky v mojej pičke a obrovský žaluď v mojej puse ktorý som práve čistila od zbytkov semena ma znova nažhavil a ja som potrebovala znova mrdať. Vrazila som si teda dva prsty do pičky a začala som si ju honiť. Keď to Manfred zbadal, zasmial sa a stlačil nejaké tlačítko na stole. O pár sekúnd sa otvorili dvere a stáli v nich dvaja mladí policajní kadeti. Predpisovo sa zahlásili a čakali . Manfred ukázal na mňa a posunkom ich vyzval, aby sa pustili do práce. Ležala som tam v rozopnutých šatách,vyhrnutou podprsenkou, s prstami zaboreným vo vagíne a čakala som na ďalší vývoj udalostí. A mladíci boli nadmieru chápaví a pohotoví. Priskočili ku mne a kamarátsky sa o mňa podelili. Jeden sa postavil medzi moje roztiahnuté nohy, druhý k mojej hlave. Ako na povel si rozopli nohavice a vytiahli údy. Mali ich už v plnej pohotovosti, darmo , chlapci mali okolo 20 rokov a stačil im pohľad. Ich rozmery síce nedosahovali kaliber ich predstavených, ale aj tak som videla lepší priemer a už som sa tešila až ich ucítim v sebe. Ralf stojaci medzi mojimi nohami si ho uchopil do ruky a chystal sa zasunúť, no Manfred ho zastavil. „Ty musíš poprosiť aby fiken“, povedal. Pochopila som že sa odomňa žiada, aby som ja sama z vlastnej iniciatívy poprosila policajný mančaft aby boli takí láskaví , zasunuli do mňa svoje stoporené údy a poriadne ma pretiahli. Bola som enormne vydráždená a preto som sa rozhodla vyhovieť im: „ Bitte, ich brauche dein schwanz, bitte, ich brauche ficken“ vychádzali zo mňa slová, o ktorých som ešte pred pár hodinami netušila, že ich niekedy vyslovím, najmä nie v Rakúsku na Polizeistation. Manfred sa spokojne usmial, pristúpil ku mne a kázal mi otvoriť ústa. Urobila som to, on sa nahol tesne na mňa, otvoril ústa a je som videla a hlavne cítila ako sa chuchvalec jeho slín premiestňuje z jeho úst do mojich. Proste mi napľul do pusy, síce nie agresívne, skoro jemne, ale zrejme to bol nejaký rituál, ktorým si dominantný samec značkuje svoje samice. Potom odstúpil a pokynul Ralfovi. Ten na nič nečakal a rovno bez nejakej prípravy do mňa vrazil svoj buchar. Príprava ostatne nebola potrebná, moja pička bola nažhavená a Ralfov kokot do nej zachádzal ako do masla.Medzitým Oskar stojaci pri mojej hlave zasunul svoj úd do mojej pusy.Mala som ju ešte plnú šéfových slín, čo mu ale nevadilo a začal rázne prirážať domojich úst. Chvíľami som ho cítila na podnebí, potom na mandliach, občas až v hrdle. Cítila som sa ako v inom svete. Ležala som na stole na polícii, jeden mladík obšťastňoval moju nenásytnú pičku, , ďalšieho mladého kokota som mala v puse.Aby som nebola pasívna, uchopila som oboch za vajíčka a jemne som im ich masírovala. Pocítila som známe chvenie vo vagíne a nastúpil ďalší orgazmus. Síce už nie taký intenzívny ako predtým, ale stál za to. Videla som, že aj na Ralfa to už prichádza a tešila som sa na ďalšiu dávka semena do mojej pičky. No Manfred ho zastavil a keď videl, že bude striekať, podal mu pohár jogurtu zmiešaný s Egonovým semenom. Ralf uchopil svoj úd do ruky, dvakrát pretiahol predkožku cez žaluď a už jeho dávka letela do kelímku . Oskar v mojich ústach mal už tiež namále, spýtavo pozrel na Manfred a a keď tento prikývol, vzal si taktiež kelímek do ruky, vytiahol vtáka z mojich úst a pridal svoju porciu. Obaja mladíci mali husté smotanové semeno a mali ho relatívne veľa.Po odbavení si zapli nohavice, predpisovo zasalutovali a odišli. Manfred mi pokynuk aby som vstala zo stola a posadila sa na stoličku. Lyžičkou premiešal zvyšky jogurtu zo semenom svojich podriadených a podal mi kelímek. „Bitte, du essen,“ povedal. Zarazila som sa . To nemyslí vážne, ja mám zjesť spermie jeho podriadených? On to ale myslel vážne, pohľadom zavadil o rozpísanú zápisnicu z môjho výsluchu na stole a mne nezostávalo nič iné, iba poslúchnuť. Postavil sa za mňa, prestrčil si ruky pod mojimi pazuchami a uchopil do každej z nich jeden môj prsník. Žmolil mi bradavky, zrejme aby ma motivoval. Motivácia zabrala. Pomaly som nabrala lyžičku tejto zmesi a vložila som si ju váhavo do pusy. Kupodivu to nechutilo zle a o chvíľu bol pohár prázdny.Egon podišiel takisto bližšie aby sa potešil pohľadom ako mi chutia produkty jeho žliaz. Asi bol spokojný, aj jeho veľryba obživla a začala naberať na objeme. Pozrela som na hodinky a zdúpnela som. Bol najvyšší čas vrátiť sa. „ Ich muss weg“, povedala som Manfredovi. Prikývol a ja som sa zohla pre moje nohavičky pohodené na stoličke. „Nein“ povedal Manfred, zobral mi ich z ruky a vyutieral s nimi moju mokrú pičku. Počkal až nasiaknú mojimi šťavami a hodil ich do stolíka. Zasunula som si prsia do podprsenky, zapla som si šaty a podišla k dverám . Tu sa so mnou ešte rozlúčil Egon, Vrazil mi do pičky prst, chvíľu tam s ním jazdil a potom ho s chuťou olízal. Potom ukázal na dvere. Otvorila som ich, preletela po chodbe a vyšla som na ulicu. Vtom som pocítila, ako ma niekto chytil za lakeť. Vedľa mňa stál vysmiaty Uwe . „Komm“, povedal a už ma aj viedol dolu ulicou. Snažila som sa mu vysvetliť, že už nemám čas, ale on na to nedbal a odbočil do malého parčíku. Zrejme to tu dobre poznal, lebo sme zakotvili ma malinkej čistinke v húštine , krytý pred zvedavými pohľadmi. Vedela som o čo mu ide a necítila som už voči nemu žiadne záväzky,ale moja vagína sa dnes rozhodovala miesto mňa.Uwe sa ku mne postojačky pritisol, ľavou rukou ma chytil za ritku a začal mi ju masírovať. Pravou mi siahol spredu medzi nohy, kde sa chystal vniknúť pod moje erotické fialové nohavičky. Zarazil sa, že žiadne nenahmatal a namiesto nich drží v ruke moju napuchnutú, sčerveňalú, premáčanú pičku. Potom pochopil, čo sa asi prihodilo na policajnej stanici a zamračil sa . No ja som už medzitý stihla rozopnúť jeho nohavice a vytiahnuť von jeho zakrivený úd.Času už nebolo nazvyš, tak som mu ho razantne honila a v tejto situácii žiaden muž nerieši nič hlavou. Vlastne rieši, ale tou spodnou na konci čuráka. Cítila som, ako ma tlačí dolu priamo pred svoj stoporený úd. Kľakla som si teda pred neho a zobrala si ho do pusy. Už som prestala počítať, koľký v poradí sa mi dnes kĺže po jazyku, masíruje líca znútra a odiera sa o zuby. Problém bol v tom, že moja pička sa týmto dostala z jeho dosahu a ja som ju nutne potrebovala ešte trocha pomasírovať. Siahla som si teda medzi nohy a začala si dvomi prstami jazdiť medzi mojimi rozchlípnutými pyštekami. Orgazmus bol otázkou chvílky a ja som sa snažila, aby sa zatiaľ urobil aj Uwe. Zobrala som do druhej ruky jeho naliate vajcia a už podľa ich váhy som zistila že tu bol párdňový pôst a vyvrcholenie na seba nenechá dlho čakať. A skutočne, ešte pár zásunov do mojej pusy a cítila som ako sa jeho gule sťahujú a do úst mi letí jeho semeno. Ani mi nenapadlo vytiahnuť ho von, naopak, s pôžitkom som všetko prehltla. Chutilo trocha naslano, úplne inak ako to policajné, zrejme tam chýbala jogurtová príchuť. Postavila som sa, zobrala do ruky jeho vädnúceho kokota ,pritisla som sa k nemu a prešla som si žaluďom po pošteváčku . Odbavila som sa takmer okamžite a hoci nie tak razantne ako predtým, bola som spokojná. Pozapínala som si šaty, na rozlúčku som vlepila Uwemu jazýčkovú pusu, pričom som mu vrátila do úst aj zbytky jeho semena. Bol z toho trocha šokovaný, ale neprotestoval. Zamávala som mu a rozbehla som sa k babke. Prišla som s párminútovým meškaním, ale babka nič nepovedala, iba si ma skúmavo prezerala. Zdala som sa jej iná, rozhorúčená, vláčna a keď som si večer vyzliekala šaty zistila som , že mám na nich škvrnu od semena, ktorú som si nevšimla. Babka zrejme áno. Urobila som narýchlo večeru , najedli sme sa a babku som uložila spať. Ja som sa povyzliekala, aj keď som toho na sebe veľa nemala a vošla som do sprchy. Začínala som byť malátna a ospalá, účinok drogy, či čo mi to dali začal slabnúť a ja som sa už tešila do postele. Zapla som sprchu a začala som zo seba zmývať pachy samcov, ktorý ma dnes obšťastnili a zbytky ich semena. Keď som zamierila prúd vody na moju vymrdanú pičku, zistila som že ona na rozdiel odomňa sa ešte nechystá spať a ešte si niečo pýta. Zosilnila som tlak vody a nechala si bičovať pošteváček. Keď som cítila nastupujúci orgazmus, prestala som, vyšla som zo sprchy a obliekla som si nočnú košieľku, darček od manžela s tým že sa urobím až pod perinou v posteli. Ľahla som si do postele, vyhrnula košieľku a pravou rukou som si siahla medzi nohy. Privítal ma tam zdurelý pošteváček rozdráždený ešte zo sprchy. Jemne som si ho mnula a občas som zašla prstami aj do premočenej vagíny. Druhou rukou som si striedavo žmolila bradavky mojich kozičiek. Orgazmus sa dostavil behom chvíľky a hoci som si to užila, niečo mi pri tom chýbalo. Možno to bol ten pocit podriadenosti voči samcovi, ktorý sa ťa na nič nepýta, ale berie si ťa podľa svojej chute tak ako mu to vyhovuje. Chýbal mi pach upoteného mužského tela, čurák jazdiaci v mojej puse a vagíne a v neposlednom rade aj vôňa a chuť semena. Nechápala som ako som si tákú pochúťku mohla roky odopierať a už som sa tešila ako ochutnám manželove spermie. Vedela som , že bude nadšený, ostávalo iba vymyslieť prečo som zmenila celoživotné zásady. S myšlienkou na neho , doznievajúcim orgazmusom a s rukou medzi svojimi nohami som konečne po vyčerpávajúcom a pritom tak úžasnom dni zaspala.
antimusculus
Příspěvky: 399
Registrován: ned 09. dub 2017 17:27:41
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Manželka zatím dvakrát kouřila jiného. Jednou kamaráda a jedou úplně cizího.
Bydliště: Kyjov a okolí

Re: Opatrovateľka

Příspěvek od antimusculus »

Super. Hlavně ten jogurt :D
jbshow
Příspěvky: 19
Registrován: ned 21. zář 2014 21:49:58

Re: Opatrovateľka

Příspěvek od jbshow »

Super povídka, bude pokračování?
Gomez
Příspěvky: 41
Registrován: ned 15. dub 2018 11:03:28
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Opatrovateľka

Příspěvek od Gomez »

Ak by bol záujem, bude aj pokračovanie. Záleží od komunity, mám ešte pár ďalších príbehov pani Silvie.
vinklar
Příspěvky: 1513
Registrován: ned 21. srp 2016 12:16:52
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Opatrovateľka

Příspěvek od vinklar »

Určitě si další příběhy přečteme
Uživatelský avatar
kanda11
Příspěvky: 78
Registrován: pon 11. dub 2016 15:52:20
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: som Kanda cakatel
Bydliště: Trnava

Re: Opatrovateľka

Příspěvek od kanda11 »

chceme dalsi
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: David2214, ota65, Slave666 a 87 hostů