Studentská nevěra 2

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Odpovědět
Melon
Příspěvky: 9
Registrován: pát 08. čer 2018 23:50:19
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: Jsem mladý kandaulista (20 let), mám rád představu sexu mé lásky s někým více sexy..

Studentská nevěra 2

Příspěvek od Melon »

POKRAČOVÁNÍ
Přítelkyně (budeme jí říkat Eliška, mně budeme říkat Tomáš-fiktivně, převádím příběh na er formu) přišla domů, osprchovala se, vyčistila zuby a celý den přemýšlela nad tím, co právě provedla.. cítila se příšerně, vždyť vykouřila a vylízala prdel dědkovi a ještě se jí to vlastně i líbilo. Jeho sahání na její prsa, mnutí a lízání jejích bradavek od dominanta školy, kterého nesnáší. Rozhodla se to příteli neříct a snažit se to přejít, vždyť zachránila Tomášovi krk a může jít dál do čtvrťáku. Ale byl tu stále fakt, že si to natočil. A teď si bude její prsa a kouření a polykání dávky do jejího mladého hrdla prohlížet a honit si nad jejími pohyby každou noc. Ale věřila, že učitel video neuveřejní, určitě na něm byl vidět i jeho obličej a bylo to v jeho kabinetu. Snad by si sám nepodrazil nohy.
Zkusila jít spát, ale stejně se celou noc převalovala a nakonec asi o půlnoci usoudila, že si zkusí udělat dobře, aby usla a zbavila se stresu.. olízla si dva prsty a pomalu si začala dráždit svoji nádhernou mladou kundičku. Ke konci se přistihla, že myslí na to, jak byla v ten den totálně ovládnuta a psychicky znásilněna..ta představa jí vzrušila natolik, že se z orgasmu klepala ještě dobrou chvíli.
O víkendu byli spolu s Tomášem a Eliška se snažila být úplně normální, což se jí vlastně velice dobře podařilo, přítomnost Tomáše jí dodávala klid, tak byla svá a na nic nemyslela. Kromě sexu. V sobotu ani v neděli ho nepustila ke svému tělu, nechtěla, protože se bála, že bude mít nějaký blok. Vymluvila se na bolest hlavy, Tomáš to pochopil a oba dva šli následně spát. Elišce se zdály divoké sny o tom, Jak jí její učitel nutí kouřit mu a ona se musí celá svléknout a poslouchat ho na slovo. Vzbudila se obě dvě noci aspoň třikrát s hrůzou v očích. V neděli si ovšem Eliška při Tomášově spánku vyprstila kundičku aniž by o tom věděl. Eliška v tom byla zamotaná. Hlava to nechápala a ani nechtěla, cítila se hrozně a zároveň jí to neskutečně vzrušovalo
Melon
Příspěvky: 9
Registrován: pát 08. čer 2018 23:50:19
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: Jsem mladý kandaulista (20 let), mám rád představu sexu mé lásky s někým více sexy..

Re: Studentská nevěra 2

Příspěvek od Melon »

Má někdo vůbec zájem o pokračování?
Mispulin
Příspěvky: 1365
Registrován: čtv 20. dub 2017 16:48:45
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Studentská nevěra 2

Příspěvek od Mispulin »

Ano. já tedy ano.Píšeš dobře.
D3v1l
Příspěvky: 13
Registrován: pon 12. pro 2016 13:50:01
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Studentská nevěra 2

Příspěvek od D3v1l »

Krásně napsané, obě tvé povídky, jen pokračuj :)
vinklar
Příspěvky: 1513
Registrován: ned 21. srp 2016 12:16:52
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Studentská nevěra 2

Příspěvek od vinklar »

Píšeš dobře, určitě dál pokračuj
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: sluhapromadam, valos a 90 hostů