Nástup matriarchátu v naší rodině

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
ertccc
Příspěvky: 252
Registrován: čtv 03. kvě 2018 4:55:18
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno

Nástup matriarchátu v naší rodině

Příspěvek od ertccc »

To co vám budu vyprávět je možná budoucnost, svět se mění a lidé s ním, to že muž byl hlavou rodiny a také rodu bude postupně mizet, až do doby, kdy zmizí, tedy myslím v Evropě,. Co bude ve zbytku světa nikdo neví.

Je mi něco kolem 40 let, jsem zaměstnán jako státní úředník na jednom nejmenovaném zastrčeném úřadu v malém městě. Mám drobnější postavu s rostoucím bříškem, ona ta práce u PC prostě člověka ničí. Navíc jsem docela plachý a nesmělý. Mám, no tedy spíš sem součástí rodiny, kde vládne moje žena. Spolu máme dvě děti. Mladšího syna, tomu je 13 let a dceru, které už bude 16. Syn po mně moc není, má urostlou mužnou postavu a je docela vysoký, navíc má opačné duševní vlastnosti jako já, je sebestředný a sebevědomý. K tomu mně moc neposlouchá. Dcera je jeho pravý opak je po mně. Postavou je menší, trošku jí roste zadeček a s pevnými prsíčky. Na rozdíl od bratra je milá a ochotná, poslouchá mně a hezky se o mně stará.

Posledním členem rodiny je moje manželka Eva. Je jí 39 let a podniká s kosmetických salónech, vlastní několik salónů ve městě a i v jiných městech. V salónech se stýká s bohatými paničkami, které jí úplně změnily. Ze začátku byla hodná a starající se manželka, ale co začala přes několika lety podnikat, tak se hodně změnila. Narostlo jí sebevědomí a začala se o sebe i víc starat, k tomu vydělá mnohem více peněz než já. Dřív měla trošku zadeček a špíčky na břiše, ale začala cvičit a teď je z ní rajcovní milfka. Navíc má pořád pevné 3jky prsa a to i po našich dětech. Jak jí rostlo sebevědomí, tak i během sexu byla více aktivní, asi po tom, co jí vyprávěly ty bohaté paničky, které k ní chodí do salónu.

Právě ty paničky ji celou nakazily, chtěla po mně ať víc vydělávám, ale na úřadě to moc nejde, pak ještě že jsem malej a tlustej a sexu jí moc nedopřeji a to ještě před pár lety chtěla další dítě, to se ale nepovedlo. Zkoušeli jsme to furt, ale bez výsledku. Byly jsme i na vyšetření, a tam zjistili, že moji závodníci v pytlíku už nejsou tak rychlý. To ženu samozřejmě nepotěšilo, byla a je pořád móda maminek co mají poslední dítě kolem 40tky. I přesto mám Evu rád a život bez ní si nedovedu představit.

Jednou večer po nekonečné sérii hádek mi řekla toto: „Víš ty co Michale, už dlouho mně sereš, v práci děláš hovno, vymrdat mně neumíš a jen si stěžuješ … Rozvedu se s tebou, mám na lepšího“. To jsem nečekal, upřímně mě to zarazilo, žena si toho všimla a řekla: „To bys nechtěl, co? Abych se na tebe vysrala, navíc děcka bych měla já, a ty bys neměl nic, ale můžu to s tebou ještě zkusit, ale budeš mě muset na slovo poslouchat, a to ve všem“, ihned jsem souhlasil a Eva se jen ušklíbla.

Nevěděl jsem co to znamená, pač jsem Evu poslouchal už pěkně dlouho, ale i tak jsem byl nervózní. Další den dojdu z práce a vidím, že se nakupovalo, všude nákupní tašky z předražených obchodů. Dojdu do obýváku a tam jsou na konferenčním stolku rozházené kousky spodního prádla, navíc je tam i dcera a společně s manželkou si zkouší nové kalhotky. „Ty už seš doma? Co tak brzo? Nebyla práce, tak jsem došel“ V tom si žena natáhla pěkná bílá tanga a vyšpulila zadeček: „Lucko, vyšpul na tátu taky zadeček, ať vidí co má doma. Mámo já nevím, je to táta, se stydím . Nebuď drzá, a vezmi si ty růžový tanga, ty tvoje bombardáky ti vyhodím, asi seš po tátovi, ten se taky neumí oblíct. No já nevím … Rychle nebo ti jednu lisknu“ Na to se Lucka ohnula pro kalhotky a se sklopenýma očima si sundala normální bílé kalhotky a navlékla růžová tanga. „A ještě vyšpul zadeček, to né, uvidí mi na pipinu, však ať uvidí“. Lucka nakonec stejně jako máma vyšpulila zadeček. Samozřejmě, že mi ztvrdnul. „Rozepni si kalhoty a vyndej si toho tvýho pinďu, ať Lucka vidí, jaký ho máš obra“. No, nešlo než to udělat, člověk když vidí vyšpulené prdýlky svojí ženy a dcery, tak to s ním něco udělá. Můj penis byl nic moc, sotva měl 10 cm délku a byl úzký. „Vidíš Lucko, s takovýmto pinděm táta konal své manželské povinnosti. Musím ti najít přítele, který bude vyvinutý, ne jak tvůj táta“.

V tu chvíli mi bylo jedno co Eva říká, byl jsem strašně nadržený a tak jsem si ho začal trošku pohoňkávat. „To snad nemyslíš vážně, honit si péro před dcerou, ty seš ale prase. Tak to teda ne“ A vyndala z papírové igelitky něco jako plastový obal ve tvaru penisu. „Lucko, vidíš, co je tvůj otec za prasáka? Tak to nemůžeme nechat. Musí dostat trest. Vidíš ten průhlednej obal na čůráka? Tak ho vezmi a nasaď ho tátovi na jeho směšně malý penis.“ Lucka se chudák začala strašně červenat a jen sklopila oči. „Tak bude to, na co čekáš, až mu změkne? Honem, rychle mu ho nasaď nebo ti jednu lisknu“ Lucka ani přesto nic neudělal, pouze vzala do ruky ten obal na penis. „Jak chceš, tak dobrá, ale ještě uvidíš holčičko, teď doma šéfuju já a ty mně budeš poslouchat. Mazej do pokoje, ještě si to s tebou vyřídím“.

Jakmile to Eva dořekla, tak vzala kryt na penis a až s neuvěřitelným umem mi ho nasadila na již povadající penis. Po nasazení ho ještě zamkla klíčkem a ten si dala do podprsenky. „Tak můj drahý, teď už si ho nebudeš honit před naší dcerou, vlastně už se ti ani nepostaví. Jo, a klíček dostaneš, jen když budeš hodný“. „Co Lucka, nebudeš jí dávat nic za trest doufám.“ řekl jsem. „No to nevím, neposlechla mně, ještě uvidím, co si zaslouží, ale trestu se nevyhne“.

Tak to byl první den, co jsem se stal prakticky otrokem svojí ženy. Možná nejen ženy, ale i celé rodiny, ale to se ještě uvidí, teď usínám s krytem na penis vedle svojí nahé ženy, nebo tedy spíš paní celé rodiny.
Toom
Příspěvky: 3
Registrován: sob 31. bře 2018 8:48:26
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Nástup matriarchátu v naší rodině

Příspěvek od Toom »

To je aktuálně z dneska?
ertccc
Příspěvky: 252
Registrován: čtv 03. kvě 2018 4:55:18
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Nástup matriarchátu v naší rodině

Příspěvek od ertccc »

Myslíš jako, že se to dneska stalo a já o tom píšu?
Toom
Příspěvky: 3
Registrován: sob 31. bře 2018 8:48:26
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Nástup matriarchátu v naší rodině

Příspěvek od Toom »

Ano, ptám se....pokud ne, tam mě zajímá pokračování
ertccc
Příspěvky: 252
Registrován: čtv 03. kvě 2018 4:55:18
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Nástup matriarchátu v naší rodině

Příspěvek od ertccc »

Dneska se to nestalo, je to už pár měsíců zpátky, pokračování přidám, možná ještě dnes
Toom
Příspěvky: 3
Registrován: sob 31. bře 2018 8:48:26
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Nástup matriarchátu v naší rodině

Příspěvek od Toom »

Tak to se těším
ertccc
Příspěvky: 252
Registrován: čtv 03. kvě 2018 4:55:18
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Nástup matriarchátu v naší rodině

Příspěvek od ertccc »

Co ostatní, líbí? Jak myslíte, že to skončí? :-D
seedLover
Příspěvky: 1048
Registrován: čtv 11. kvě 2017 15:28:49
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Nástup matriarchátu v naší rodině

Příspěvek od seedLover »

Začátek dost super ale pak se mi teda moc nelíbí ta dcera v tom. Kdyby ti ji kazila tak ok. Jako že by ses musel dívat jak se tahá s klukama a oblíká jak kurva. Ale to vytažený péro před ní, to je docela fuj. Snad to nebude v duchu incest, ale bude to hlavně o tom poslouchání tvojí přísné manželky a matriarchátu :-) Dcera ať se klidně kurví a poroučí ti, ale hlavně ať ti nesahá na péro :-D
seedLover
Příspěvky: 1048
Registrován: čtv 11. kvě 2017 15:28:49
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Nástup matriarchátu v naší rodině

Příspěvek od seedLover »

Jinak státní úředník je diagnóza. Většinou prototyp chcípáka co nemá na nic lepšího než dělat kancelářskou práci a chodit na kafe klábosit s kolegyněma, které z tebe mají beztak jenom prdel a berou tě jako kámošku s pérem. Jaké to je? Sedět za počítačem, srkat kafe a uvědomovat si, jak se s přibližujícím se důchodem vytrácí poslední zbytky tvé mužnosti?
ertccc
Příspěvky: 252
Registrován: čtv 03. kvě 2018 4:55:18
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Nástup matriarchátu v naší rodině

Příspěvek od ertccc »

Chtělí byste vidět, jak vypadá Evča, zkusím pohledat nějakou fotku?
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: horacio a 204 hostů