Swingers Kanda party

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
tarenor
Příspěvky: 876
Registrován: čtv 09. bře 2017 16:37:56
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: Jsem submisivní nadrženec
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1307

Swingers Kanda party

Příspěvek od tarenor »

Nedávno jsme s přítelkyní navštívili kandaulistickou párty v jednom swingers klubu. Už od rána jsem měl jako poslušný otrok zamčený penis a nemohl se dočkat, až vyrazíme.

Párty začíná večer v 8, takže jsme vyjeli, abychom tam byli na půl 9, abychom si nerušeně prošli klub bez lidí. Byla to naše první návštěva takového druhu. Moje Paní projistotu nevzala klíče od mého pasu cudnosti, abych nedělal nějaké blbosti a abych si více všímal jejich nohou.

Okolo 9 se klub začal plnit a za námi si přisedlí první sexuální nápadníci. V celém klubu byly asi 4 páry a patnáct sólo chlapů. Byli jsme domluvení, že má paní může říct kdykoliv stop a to znamená, že půjdeme. Já tu možnost ztratil vstupem do klubu.

Paní si vzala průhledné síťové triko ode me, červenou podprsenku, která hezky svítila, červenou mini sukni a cerne silonky. Asi po půl hodině to přišlo, příkaz kleknout k jejím nohám. Vedle ní už seděli dva borci, co jí valili do hlavy šrouby, já zatím seděl vedle ní. Protože chtěla, aby se jí konečně mohli dotknout, tak jsem musel na zem k jejím nohám. Byli to hrozně ponižující, nikdy jsem před ní veřejné neklecel a tady bylo jasné, že si to s nima navíc za chvíli rozdá.

No padl ještě jeden koktejl a šlo se na pokoj, hezky červený sado maso vybaveny. Připoutala mě ke kříži naproti posteli, abych mohl sledovat, co se bude dít. Líbání nohou a prošení, aby si to rozmyslela bylo k ničemu. Oba borci ji už prohrabavali mezi nohama a láska z toho úplně tekla.

No a rázem jsem byl připoutaný a moje láska s oběma nadrzencema v posteli. Nikdy nebyla tak rychle svlečená. Ve futrech chyběly dveře, takže stále někdo chodil dovnitř a ocumoval. Láska si jich ale nevšímala a ani si nevšimla, že s ní najednou v posteli leželi tři a další 3 čekali vedle postele, až na ně přijde řada.

Nedá se říct, že by to bylo milování, láska byla po prvním borci už docela rozmrdana, ale chtěla víc, proto si lehla na záda, roztáhla nohy a šel na řadu druhý. Takhle se na ni vystřídalo ještě pět chlapů. Pak se zvedla, odvazala mě, řekla ať zaplatím útratu a jeli jsme domů.

Co pokračovalo v sobotu odpoledne, to napíšu příště.
Uživatelský avatar
Cuk
Příspěvky: 304
Registrován: úte 18. črc 2017 9:58:30
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1226

Re: Swingers Kanda party

Příspěvek od Cuk »

Moc pekny uz se tesim na pokracovani :P
Lapua
Příspěvky: 39
Registrován: pát 22. srp 2014 12:25:17

Re: Swingers Kanda party

Příspěvek od Lapua »

Určitě pokračuj!
tarenor
Příspěvky: 876
Registrován: čtv 09. bře 2017 16:37:56
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: Jsem submisivní nadrženec
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1307

Re: Swingers Kanda party

Příspěvek od tarenor »

Po příjezdu domů jsme si chvíli povídali, ale láska skoro ihned usnula, byly už dvě hodiny ráno.

Probudili jsme se okolo 10 hodiny, já měl stále hezky zamčený penis. Šel jsem udělat snídani do postele pro moji paní. Byla celá rozlámaná, ale spokojená. Říkala, že si sex nikdy neužila lépe, než včera. Každopádně řekla, že můj penis se teď do její svatyně asi už nikdy nepodívá. Sex se mnou se jí prý také líbí, ale bohyně nemůže souložit se svým otrokem. Měla ji prý hezky bolavou, od tvrdého sexu.

Pás cudnosti jsme od té doby sundávali jen velice málo a uspokojit se ode mě nechala už jen pusou.

Protože jsem byl ale hodný, zasloužím si prý také pořádně tvrdý sex. Nasadila si proto připínací penis a přikázala mi na všechny čtyři. Než jsem se nadal, měl jsem v zadku penis. Zeptala se mě, jestli jsem jen její a zda se mi to líbí. Odpověděl jsem, že jsem jen její otrok, miluju ji a moc jí děkuji za to, že mě suka zezadu. Potom jsem si asi půl hodiny užíval tvrdé přírazy do mého zadečku a paní mi přitom popisovala, jak si to užívala. Mohl jsem si živě představit, jaké to včera bylo.

Když skončila, tak jsem se vrhl k jejím nohám a líbal je. Paní se mi smála, že jsem nula, ale její nula a vždy ji budu ležet u nohou. Tehdy se ve mě něco změnilo, do té doby jsem chtěl být otrokem, ale od té doby jsem byl opravdu. Asi to bylo tím, že mě má paní do té doby nikdy nezprznila tolik, jako v tu sobotu.

Co říkáte, kdo by to chtěl také takhle?
poslusnymuz74
Příspěvky: 624
Registrován: úte 17. led 2017 21:56:20
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: sub pasiv cuckold a switch zena hledame
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=960

Re: Swingers Kanda party

Příspěvek od poslusnymuz74 »

to by se mi libilo takle
tarenor
Příspěvky: 876
Registrován: čtv 09. bře 2017 16:37:56
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: Jsem submisivní nadrženec
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1307

Re: Swingers Kanda party

Příspěvek od tarenor »

Po obědě jsme se slevou projít do mesta. Připadalo mi, že všichni ví, že moje paní už není jen moje a že můj zadek zažil středověk. Zamčené pero tu atmosféru jen utužovalo.

Večer jsme si sedli na víno a potom jsme vyrazili na diskotéku. Trošku jsme se opili, má paní byla uprostřed parketu, já tam nesměl. Hned vedle ní stal kluk. Šel jsem pro pití, když jsem se vrátil, stali vedle parketu a líbali se. Dělal jsem, že ke své paní nepatrim,abych jí to nezkazil. Cítil jsem se jako úplná nula, zamceny, usukany a podvedený.

Chvíli se tam ohrabavali, pak si od něho paní vzala telefon a šla utekla mu, aby ji nechtěl doprovázet. Po včerejšku ji měla moc bolavou, proto řekla, že si dá pár dní pauzu. Venku jsme se sesli až za rohem, a společně vyrazili k nám domů. Hned ji začal pipat telefon, což se jí moc líbilo a mě to vzrušovalo.

Doma jsem ji konečně mohl políbit její krásné nohy v černýc silonkách. Pri tom mi řekla, že s novým nápadníkem zítra v neděli vyrazí někam ven. Dostal jsem zákaz na ni sahat bez jejího dovolení a líbat jsem ji mohl jen na nohy. Řekla mi, že ji můžu líbat i na veřejnosti, ale jen na nohy.

Lehli jsme si, paní hned usnula, ale já ho měl jak z kamene, takže jsem celou noc nadržené koukal na svoji paní. Věděl jsem, že patřím jen ji, ale ona už moje není. Řekla mi, že muž, který nechá svoji ženu opíchat od pěti chlapů si nezaslouží žádnou ženu vlastnit. Takový muž si zaslouží být potrestán a sloužit.

Když mi to povídala, klečel jsem u jejích nohou. Nemohl jsem ji odporovat.

Ráno se hned podívala na telefon, kde byla zpráva od jejího nového milence. Řekla mi, že jdou vecer na skleničku a pak doufá, že půjdou sukat. Můžu ji na rande doprovodit jako její kamarád.

Ptal jsem se, zda platí zákaz se ji dotýkat jinde než na nohy, na což mi odpovedela, že platí a maximálně po kotníky, výše ne.
petrhall
Příspěvky: 87
Registrován: úte 23. úno 2016 19:36:02
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1087

Re: Swingers Kanda party

Příspěvek od petrhall »

Spravně vycvičeny cuckold
tarenor
Příspěvky: 876
Registrován: čtv 09. bře 2017 16:37:56
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: Jsem submisivní nadrženec
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1307

Re: Swingers Kanda party

Příspěvek od tarenor »

Neděle byla krušná, se změnou svého postavení jsem se vyrovnával pomalu. Občas, když jsem se omylem dotkl me paní, hned mě potrestala bičem. Odpoledne jsem se před ní už plazil doslova po kolenou. Vůbec jsem se neodvážil se jí podívat do očí, maximálně do výše pasu, kde byla její svatyně, která se od toho víkendu stala zapovězeným územím.

Dopoledne jsem se věnoval domácím právem, ale odpoledne jsem měl již hotovo, proto jsem si mohl se svou paní sednout v obýváku. Hned mě ale vyhnala z pohovky, že to není pro otroky. Musel jsem si kleknout k jejím nohám, dostal jsem rozkaz líbat nohy. Nikdy jsem ji nelíbal nohy déle než pár minut, proto 50 minut jejího seriálu byla věčnost, ale zase jsem byl rád, že ji můžu být nablízku.

Měla na sobě hezké upnute tričko černé Guess ode mě, ve kterém její silikony vel. D vypadaly odbovske. Upnuté legíny vybízely k mazlení, ale to jsem nesměl, jen nohy, vlastně jen chodidla. Říkala mi celou dobu, že můžu být rád, že ji muži nohy líbat.

Paní je krásná, hubená obarvená blond. Každý se za ní otočí. Její nohy jsou pro mě hrozně afrodiziakum, nedokážu od nich nikdy odtrhnout zrak. Když jsem teď dlouhodobě zamčený, je to ještě horší, stačí, když mi dá svoji nohu před obličej a já udělám cokoliv.

Její ponožky, které kvůli mě nosila už třetí den krásné voněly. Po seriálu mi svázala ruce za záda, položila si nohy na místě je záda a usnula.

Okolo třetí hodiny se probudila a začala se líčit. Nečekal jsem, že dva dny po první nevěře bude takhle vyvádět, připadal jsem si hrozně méněcenny, když jsem viděl, že se tentokrát chystá kvůli někomu jinému, než kvůli mě.

Celou dobu jsem ji líbal nohy a opatrně prosil, ať si to rozmysli a nikam s ním nechodí. Na to mi řekla, že doufá, že jí to s ním vyjde a že se budou scházet častěji. Dostal jsem strach, že mě opustí, tak jsem se na to zeptal, na to mi odpověděla, že by byla hloupá, zahodit to, co jsme spolu dva roky budovali, navíc se jí líbí, že kvůli ní udělám cokoliv. Po tom rozhovoru mi její nohy chutnaly jako nikdy.

Moje krásná bohyně už byla připravená. Měla to černé upnuté tričko, náušnice z bílého zlata ode mě, krásné nalíčena. Krátká černá minisukně a černé silonky doplňovaly černé kozačky. I když bylo venku na tričko, vzala si je, protože věděla moc dobře, jak budu reagovat, až si je sundá a rozkaze líbej.

Dostal jsem hrozny strach, když jsme stáli u dveří, ja stále klečel. Ale když mě už nebude chtít a opustí mě? Co když začnu zarlit, budu hnusnej a odezenu ji? Snažil jsem se myslet jen na její nohy.

Pak to přišlo, odemykání dveří, já se zvedl a šli jsme. Vyšli jsme pěšky směrem do jedné kavárny, kde si nakonec dohodli rande. Museli se asi dohodnout, že půjdu také, musela mu asi říct, že spolu chodíme, když jsem měl jít s ní.

Sedli jsme si do útulné kavárny, naštěstí jsme měli salonek sami pro sebe. Hned venku se vášnivě políbili, potom se na mě otočila a potichu řekla, tak tohle už nikdy se mnou nezazijes. Uvnitř salonku byly jen dvě židle, což mě překvapilo, zůstal jsem proto stát a virál, jak po sobě lezli.

Paní mi rozkázala líbat nohy, divil jsem se, že milenek vůbec neprotestoval ani se nedivil. Mus la mu to prostě asi říct, nebo museli být dopředu domluvení.

Když přišla obsluha, dost se divila, že klečím na zemi, ale paní jí řekla, že je to v pořádku, že si nás nemá všímat. Objednali si moet, já dostal vodu. Asi půl hodiny se líbali, pak řekla, že jdeme, že mám zaplatit. Poslušně jsem zaplatil na baru, kde se servírka pěkně chychotala, viděla, jak jsem paní líbal nohy.

Vyrazili jsme směrem k našemu domu, paní na ruku s ním a já za nima.
tarenor
Příspěvky: 876
Registrován: čtv 09. bře 2017 16:37:56
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: Jsem submisivní nadrženec
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1307

Re: Swingers Kanda party

Příspěvek od tarenor »

Pás cudnosti mě dost tlačil, nejhorší bylo, že se mi to celé líbilo a penis mi stal. Hrozně jsem se stydel sám před sebou.

Její prsa mě stály 150 000 a teď jsem se jich nesměl ani dotknout. Doma hned za dveřmi jsem paní zul boty. Poté mě seřezala bičem a přikázala se svléknout do naha. Začal jsem ji prosit, ať toho necha, ale seřezala mě znovu. Milenec šel zatím do koupelny.

Za chvíli jsem ji líbal nohy nahý. Ale to nestačilo, připoutala mě ke stěně naproti posteli v ložnici je kříži, nahého a na bradavky pripnula svorky, skřipce. Cítil jsem se hrozně, když jsem se uklidnil, slyšel jsem, jak se líbají a dělají vše možné. Dostal jsem přes hlavu černý pytel a do pusy její propocene ponožky z rána.

Takhle jsem tam byl celou věčnost, když mi konečně sundala pytel z hlavy a zeptala se, jestli chci také sex. Neměl jsem říkat ano. Následoval opět připínací penis. Když to celé skončilo, bylo asi 9. Milenec si lehl s bohyní do postele, já si směl ustlat vedle postele na zemi, ale raději mi paní pripnula obojek.

Před spaním mě dovolila ji ještě chvíli líbat nohy, zatímco seobjimala s jejím novým milencem. Po chvíli se mě zeptala, jestli mi tohle nevadí, řekl jsem že nevím, na což mi řekla, že si to mám rozmyslet, že po tomhle milování teď patří jemu. Řekl jsem jí, že já zas cítím, že patřím ji, že jsem její majetek a nechci na tom nic měnit. Řekla mi, že se budeme muset rozejít, nemůže chodit se svým otrokem. S tím jsem musel souhlasit.

Nic krásnějšího jsem nezažil. A má paní prý také ne. Usnul jsem vyčerpáním rychle. Leželi jsme tam já na zemi u bot, silonek a spodního prádla mě paní, která ležela v posteli se svým novým přítelem. Krása.
tarenor
Příspěvky: 876
Registrován: čtv 09. bře 2017 16:37:56
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: Jsem submisivní nadrženec
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1307

Re: Swingers Kanda party

Příspěvek od tarenor »

Byl jsem tak unavený, že jsem si ani nevšiml, že milenec ráno odešel. Paní jo vyprovodila a šla si zase lehnout. Probudil jsem se připoutaný obojkem k posteli uprostřed jejího spodního prádla že včera. Má bohyně ležela na posteli v celé své kráse. Když zjistila, že nespím, sedla si ke kraji postele, abych dosáhl na její nohy.

Pozdravil jsem ji a políbil ji nohy, jak se patří. Podívala se na mě, bylo vidět, že je šťastná. Zeptala se mě, jak mi je, a co říkám na včerejšek. Řekl jsem, že jsem rád, že se mi to líbilo a jsem s ní šťastný. Na to mi řekla,bze ona také nikdy nebyla šťastnější.

Líbal jsem ji nohy a ona se na mě dívala. Řekl jsem jí, že ji miluju. Ona mlčela, po chvíli řekla, že mě má moc ráda, ale v noci se v ní něco změnilo, asi se zamilovala do toho milence. Polkl jsem, ale nepřestával ji líbat nohy.

Pokracovala, řekla že si musíme určit nová pravidla. Sice mě mě ráda, ale teď jsme na vše tři. Ona, její přítel a já její otrok. Ten sex ji změnil natolik, že bez něho nemůže být, má o dost větší penis než já, proto to nedokáže skončit a proto budou potřeba nová pravidla. Rovnou mi řekla, že pokud je nebudu respektovat, tak mě opustí.

Pak mi dala prostor, ať se vyjádřil, řekl jsem, že ji chápu, že ji respektují a znám své nové místo.

Nová pravidla budou následující.
Žádný sex s mou paní, ani lízání s tím, že nemám ani počítat s tím, že se to někdy v dohledné době změní.
Na veřejnosti budeme vystupovat jako kamarádi, naštěstí jsme neměli moc známých, vzhledem k tomu, že jsme se vrátili po dvou letech a Ameriky.
Nesmim se jí dotýkat nikde kromě jejich chodidel a to pouze líbáním.
Jejich krásných stehen se nesmím dotknout také.
Budu ji poslouchat na slovo a před lidmi ji nebudu odporovat za jakýchkoliv okolností.
Budu tolerovat jakéhokoliv milence bez ohledu na barvu a počet.
Budu nosit pás cudnosti.
Nesmím flirtovat.

Oproti tomu ji smím líbat na nohy, občas dle svého uvážení mě nechá vycakat, a sex pripinakem mi bude dělat vždy, když dostane chuť. Je pravda, že poslední dobou to bylo opravdu často.

Chvíli jsem přemýšlel u jejích nohou. Bylo to jako sen, nedokázal jsem se jí podívat do očí, jaký jsem z mé paní měl respekt. Díval jsem se na její nohy a střídavě směrem k jejímu rozkroku a začal jsem brečet.

S obojkem a zamcenym penisem jsem nahý ležel u nohou své paní, která si pomalu oblékala krásná tanga a přes ně černé silonky. Její prsa mi připadaly v tu chvíli vzdálené na kilometry daleko.

Objal jsem její nohy a zeptal se, jestli ji alespoň jednou za čas budu moci takhle obejmout. Na to mi řekla, že ano, ale ne před jejím přítelem. Na to jsem řekl, že ještě včera jsem byl její přítel já.

Odmlčel jsem se, políbil nohy v černých zapařených silonkách a řekl ano. Zvedla mi hlavu řekla, že věděla , že to náš vztah posílí a posune jinam. Pak mě odstrčila a řekla, že jestli chci, aby mě ještě někdy odemkla, že mám uklidit byt. Zbytek dne byla odměřená, nechápal jsem to, ale cítil jsem, že to tak asi má být. Nasnidala se a šla do našeho fitka. Já mezi tím uklízel, nahý a zamčený.

Teprve když docvicila a přišla k obědu jsem si uvědomil naplno, co se stalo. Ale od té doby si pokaždé líbání jejich nohou užijí více a více.

Každopádně na swingers jsme od té doby nebyli. Zato na diskotéce ano. Její nový přítel o jejich dalších milencích neví a já je nesmím prozradit. Teď je to rok od té swingers a já se nemuzu nabazit jejich nohou.

K výročí našeho rozchodu jsem dostal nový pás cudnosti, má paní ode mě dostala nové auto.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: voov a 193 hostů