Příjemná prohlídka

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
muf75
Příspěvky: 1052
Registrován: pát 15. srp 2014 19:23:39
Pár slov o nás: neuvedeno
Bydliště: Praha

Příjemná prohlídka

Příspěvek od muf75 »

PŘÍJEMNÁ PROHLÍDKA
Když jsem se ráno probudila,ucítila jsem vlhko v rozkroku.No jo,vždyť mě manžílek před spaním dvakrát vystříkal.A to mám jít dnes na gyndu.Rozhodla jsem se,že vstanu a dojdu se vykoupat,ale manžel si toho všiml a hned se dožadoval dalšího sexu.Moc ho totiž vzrušuje,když jsem vystříkaná.Ještě jsem stačila poprosit „Ale ne do mě,jdu dnes na prohlídku“ a už jsem cítila,jak do mě zajela jeho ranní erekce.Měl docela výdrž a já si užila dva orgasmy,než se mi udělal na bříško.
„Prosím tě,hodíš mě autem?Potřebuji se ještě cestou stavit v obchodě“žadonila jsem. „Jistě,ale na oplátku si vezmeš kuličky do kundičky a půjdeš na ostro“byla odpověď. „Neblbni,vždyť jdu potom na tu kontrolu.“ „No tak já ti je na parkovišti před poliklinikou vyndám a kalhotky vezmem do kabelky a tam si je oblékneš.“ Na to už jsem rezignovala a lehla s nohama od sebe do postele.Můj miláček mě chvíli lízal a potom pomalu zavedl venušiny kuličky.Docela mě to opět vzrušilo,ale už nebyl čas na další hrátky.Hodila jsem na sebe sukni bez kalhotek a tričko bez podprsenky vyrazili jsme na nákup. Musím říct,že jsem je v sobě po chvíli úplně přestala vnímat.Asi se ten účinek kuliček dost přeceňuje.
Po nutném nákupu mě manžel vysadil před poliklinikou a odjel si něco vyřídit.Teprve na schodech jsem ucítila zase vzrušení v podbřišku a v tu chvíli mi to došlo-kuličky!Já si na ně nevzpomněla a ten můj mi nic neřekl a odjel.A i z kalhotkami v tašce!Chtěla jsem si jít alespoň na toaletu vyndat ty kuličky,ale jen jsem vešla do chodby,potkala jsem proti mně sestřičku. „Jé,vy už jste tady?Tak pojďte rovnou dovnitř k panu doktorovi.Já si jen skočím o patro níž a zapíšu si vás až po prohlídce.“A už mě strkala s úsměvem rovnou do ordinace.Ani jsem se nezmohla říct,že si potřebuji ještě odskočit.Jen zavřela dveře,tak pan doktor povídá „Tak si odložte a vyskočte si,však už to znáte.“
No,protože nebylo co odkládat,tak jsem si jen vyhrnula sukni a vylezla si do křesla.Doktor ke mně přišel a když uviděl šňůrku z kundičky,tak povídá „Ale vy jste začala menstruovat?To jste se měla přeobjednat mladá pani“ „Ale to není tampon.“řekla jsem a cítila,jak rudnu.Nejraději bych se hanbou propadla a podezřívala jsem manžela,že to udělal schválně,aby ukojil ty svoje kandaulistické choutky.Pan doktor byl naštěstí nad věcí a pomalu začal vytahovat kuličky ven. „Ráda si užíváte?Ale neměla byste je nosit celý den.“řekl,když je vyndal celé. „Víte,to byl nápad mého muže.Takové věci se mu líbí.Chtěli jsme je před prohlídkou vyndat a nějakou souhrou okolností to nevyšlo.Omlouvám se.“ „To se neomlouvejte.Je to příjemné překvapení a jak jste vlhká,tak půjde vyšetření samo.A vašemu muži se líbí,když vás někdo vidí?“zeptal se doktor a šel si vedle pro mou kartu,protože sestra ještě nedorazila. „Nejenom když mě vidí.On by nejraději,kdyby se mnou měl někdo sex.“odpovídám,ani nevím proč.
Vyšetření proběhlo nějak rychleji,než obvykle.Když jsem si myslela,že už je konec,zaskočil mě pan doktor otázkou „Já ty venušiny kuličky umyji a dáme je tam zpáky,ať má pan manžel radost,co vy na to?“A aniž by čekal na mou odpověď,došel k umyvadlu,omyl je a vrátil se k mému rozkroku. „Musím vás trochu připravit,aby vás to nebolelo.“povídá a začal mě vzrušovat prsty mezi závojíčky.Po chvíli se mi to začalo opravdu líbit a cítila jsem,jak vlhnu.Začala jsem se kousat do rtu,doktor mě už normálně prstil a já se neubránila vzdychání.V tu chvíli mi se slovy „Ještě jsme zapomněli vyšetřit ňadra.“ vyhrnul triko a začal prohmatávat prsa.Byla jsem zklamaná,že ze mě vyndal prsty,protože jsem se chtěla udělat a teď má obě ruce na mých prsou,ale ucítila jsem na vchodu,jak se mi do kundy něco tlačí.V tu chvíli mi to došlo.Vždyť on mě chce šukat.Ani nevím,kdy si uvolnil kalhoty. „Pane doktore,tohle nemůžeme.“ Ale byla to zbytečná starost,protože v tu chvíli už jsem cítila,že se ve mně pohybuje a také mé tělo se blížilo k orgasmu.Zavřela jsem oči a i když byl menší,než manžel,cítila jsem,že už za chvíli budu.Dole jsem cítila,jak mě doktor pravidelně píchá a nahoře to ještě bylo umocněné cucáním mých bradavek. Šukal mě asi pět minut,když už jsem to nevydržela a vykřikla jsem v orgasmu.Cítila jsem,jak dole doslova teču a ždímala kundou doktora,který nepřestával v mrdání.Během minuty jsem se udělala ještě jednou a v tu chvíli se do mě doktor zarazil a ucítila jsem v sobě známé teplo vystřikujícího semene. Pan doktor ještě chvilku zůstal ve mně,než mu pomalu vyjel ven.Ještě se trochu vyhonil na mé chloupky a v tu chvíli klaply vedle dveře,jak se vrátila sestra.Pan doktor neztratil duchapřítomnost,upravil se a pomalu mi zavedl venušiny kuličky do pochvy.Potom otřel vyteklé sperma a se slovy „Tak hotovo,můžete se upravit,doufám že manžel bude spokojen.Jste úplně zdravá.“ odešel vedle za sestrou a řekl co a jak.
Já si akorát stáhla triko a sukni.Víc jsem neměla.Vedle mi sestra dala recept na antikoncepci a se slovy „Vše máte v pořádku,tak zase za půl roku.“se se mnou rozloučila. Domů jsem jela autobusem a cítila,jak mi z kundičky vyteká doktorova nadílka.Protože mi bylo jasné,že mě doma čeká ještě ojetí od manžela,přemítala jsem cestou,co řekne mé nateklé a vystříkané kundě.A rozhodla se,že to budu já,kdo si začne a nedám mu šanci,aby měl čas nad mým úletem přemýšlet.Hned,jak jsem dorazila domů,tak jsem už ve dveřích volala „Jsem v pořádku a můžu jí zase používat.“ Děti si hráli,tak jsem zatáhla manžela do ložnice a zamkla za námi.Povalila jsem ho na postel,stáhla mu kalhoty a pokouřila ho.Když mu stál,vyhrnula jsem sukni a povídám: „Panu doktorovi se líbilo tvoje překvapení a tak ti také jedno posílá.“ A vyndala jsem si kuličky a nabodla se na něj zmáčenou kundou. „Ty jsi nějaká mokrá,to ty kuličky?“ „Ne miláčku.Když je ze mě pan doktor vyndaval,tak jsem mu musela říct,co máš rád a on mě pro tebe ošukal a vystříkal.Líbí se ti moje nevěrná kundička?“ V tu chvíli jsem v sobě ucítila další dávku,tentokrát manželovu.Když mě během následujících deseti minut vystříkal ještě dvakrát,věděla jsem,že z mé nevěry žádný problém nebude.No večer v posteli mě manžel ošukal znovu,ale to už bylo i s mým orgasmem.Pak jsem se probudila ještě jednou v noci a opět s manželovým pérem v sobě.Už jsem měla docela dost a myslela,že mě snad upíchá.
Zatím tento nejnovější zážitek funguje jako skvělé afrodisiakum.Jen nevím,jestli příští prohlídka na gynekologii bude návrat k normálu a nebo jestli odteď budu vždy také ošukaná.
jjj3
Příspěvky: 157
Registrován: sob 07. led 2017 14:25:17
Pár slov o nás: dominant v typologie nejblíže profilu Lord a Magistr

Re: Příjemná prohlídka

Příspěvek od jjj3 »

Vzrusiva povidka
pajda1
Příspěvky: 204
Registrován: pon 05. zář 2016 23:16:20
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Příjemná prohlídka

Příspěvek od pajda1 »

Nádherná vzrušující povídka.
Amorek000
Příspěvky: 2
Registrován: pát 25. črc 2014 7:04:08

Re: Příjemná prohlídka

Příspěvek od Amorek000 »

Prima. Vzrušující...
Uživatelský avatar
KarelK1968
Příspěvky: 670
Registrován: čtv 02. úno 2017 18:45:06
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Manželé s Kanda zkušenostmi toužící po prima přátelích s výhodami, kteří jsou i pro normální zábavu ne jen pro sex hrátk0y.
Bydliště: Borovany
Kontaktovat uživatele:

Re: Příjemná prohlídka

Příspěvek od KarelK1968 »

Jo taky jsem se zasnil.
sempervirens
Příspěvky: 54
Registrován: stř 05. črc 2017 7:02:43
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: společné chvilky

Re: Příjemná prohlídka

Příspěvek od sempervirens »

Moc hezké...:-)
poslusnymuz74
Příspěvky: 624
Registrován: úte 17. led 2017 21:56:20
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: sub pasiv cuckold a switch zena hledame
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=960

Re: Příjemná prohlídka

Příspěvek od poslusnymuz74 »

Krasna povidka. Diky
frtfrt
Příspěvky: 193
Registrován: stř 21. led 2015 18:21:18

Re: Příjemná prohlídka

Příspěvek od frtfrt »

Zajmavy nápad s kuličkama. Existují prý i na dalkové ovládaní. Nemá někdo povídky s touto tématikou? Takhle zkoušet hotwife třeba v hospodě?
muf75
Příspěvky: 1052
Registrován: pát 15. srp 2014 19:23:39
Pár slov o nás: neuvedeno
Bydliště: Praha

Re: Příjemná prohlídka

Příspěvek od muf75 »

frtfrt píše:Zajmavy nápad s kuličkama. Existují prý i na dalkové ovládaní. Nemá někdo povídky s touto tématikou? Takhle zkoušet hotwife třeba v hospodě?
Co sem dávám (psaní i fotky) je za života.My kuličky na ovládání nemáme,takže žádné zážitky v tomto směru nejsou.A povídku bez reálného základu moc napsat neumím.Teď uvažuji o koupi umělého penisu do kalhotek,ale zatím se mi žádný pro ženu nelíbil.
mrgev
Příspěvky: 35
Registrován: stř 24. led 2018 11:46:37
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Příjemná prohlídka

Příspěvek od mrgev »

Lepsi nez kulicky je We-vibe s dalkou nebo apkou na telefon to je potom sranda (osobne testovano)
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Amazon [Bot], bukva, Jenulka a 193 hostů