Vánoční večírek

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Rarach
Příspěvky: 244
Registrován: pon 07. srp 2017 18:21:29
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1210
Kontaktovat uživatele:

Vánoční večírek

Příspěvek od Rarach »

Trochu klasika, příběh je opět založen na skutečné události, bohužel, veškeré sexuální části jsou jen smyšlené. Jde primárně o manželčinu erotickou představu, kterou jsem akorát více rozvedl. Povídka bude na pokračování, tak se pohodlně usaďte a začínáme.

Část 1 - Sauna

Jako každý rok manželčina firma pořádala vánoční večírek. Jedná se o firmu, kde je drtivá většina chlapů, servisáků, věkově mezi 30-50 a pár příslušnic něžného pohlaví. Manželka však byla jediná mladá, ostatní ženy byly 50+.
Pro manželku to byl ovšem poslední večírek, protože se rozhodla změnit práci.

Večírek se konal na chatě v Krkonoších s wellness (vířivka a sauna). Firma vždy zajistila pro své zaměstnance vše, co si mohli přát a jejich večírky byly legendární. Vždy spousta jídla, pití, dobrá hudba.
Že manželka bude v jednom kole na parketu a bude obletována pány, bylo jasné, a i se na to těšila. Sbalila si nejhezčí šaty, co má doma, lodičky a pár dalších drobností. Prostě malý lodní kufr ji stačil :)

A zbytek příběhu bude vyprávěno z manželčina pohledu.

Když jsme dorazili na místo, tak jsme se ubytovali. Bohužel tentokrát na mě nevyšel single pokoj a dělila jsem se o něj s kolegyní.
Po celodenních prezentacích jsme dostali volno s tím, že párty začne za 3 hodiny. Využila jsem situace a vyrazila relaxovat do sauny. Čekala jsem, že tam budu sama, protože většina šla buď na bar, projít se, někdo šel na lyže.

Když jsem vešla do sauny, už tam byli dva kolegové, Robert a Jiří. Seděli nazí přímo proti dveřím, a tak museli vědět, že přicházím. Ale nijak se neschovávali, takže jsem si mohla prohlídnout jejich chlouby. Oba nebyli nijak velcí, ale celkově pěkní chlapy, oba kolem 40. Shodila jsem ručník a dala si ho pod sebe a lehla si. Ani jeden to nečekal a koukali na mě.

Schválně jsem si lehla nohama směrem k nim, abych měla i já výhled. Udělala jsem si pohodlí a relaxovala.
Nešlo si nevšimnout, že zvláště Jirkovi jsem se líbila a pořád po mě pokukoval. Uběhlo asi 10 minut a čertíček ve mn se začínal probouzet a dostala jsem chuť provokovat.

Posadila jsem se a ručníkem si začala si drhnout záda. Kozičky se mi houpaly v rytmu. Samotnou mě to trochu vzrušilo.
Robert dělal, jako že se nedívá, ale Jirka na mě civěl bez zábran.

“Horko, co? Kdybys potřebovala pomoc, tak mi rádi pomůžeme.” pronesl.
“Super, díky. Ale teď už půjdu skočit ven do sněhu, je mi vážně vedro.” odpověděla jsem.
“Taky už půjdeme, už je náš čas.” řekl Jirka a šťouchl do Roberta.

Dali jsme si sprchu, otřeli se ručníky a vyrazili do sněhové závěje. Bohužel venku začalo drobně mrholit a na sněhu se vytvořila krusta.
“Ach jo, tak žádná válečka ve sněhu nebude” zalitovala jsem.
“Neboj, valečka asi nebude, ale vyhrabeme ti sníh, ať se můžeš pořádně vychladit” navrhl Jirka.
“Vážně, to byste byli moc hodní, to bych Vám byla vděčná” usmála jsem se na něj.

Zatím z nás stoupala pára a bradavky jsem měla z toho chladu pořádně tvrdé. Kluci se dali do hrabání. Pytlíky se jim houpali a já si to náramně užívala. Vzrušilo mě to a rukou jsem si přejela po kundičce. Toho si všimnul Jirka.

“Copak? Zima nebo moc horko?” Postavil se a ukázal rukou na zem. "Tak prosím, snížek jak peřinka." Nabral si do hrsti a začal se jím chladit.
Nikdy jsem si nevšimla, jak má pěkné tělo. Široká ramena, žádný pivní pupek. Žádné velké svaly, ale to se mi ani nelíbí.
Také jsem si nabrala sníh a začala si jím jezdit po ruce, bříšku a na prsa.

“Ty jsi teda saďour, takhle jim dávat. Tohle, kdybych udělal já svému pytlíku, tak asi vyletím z kůže” pronesl Robert. Bylo na něm vidět, že se docela osměluje.
“Nepotřebuješ ochladit záda?” přidal se Jirka.
“To můžeš, ale to už Ti budu dlužit dvě laskavosti” usmála jsem se na něj a otočila se k nim zády. Ohnula jsem se pro sníh a kundička se na ně vyšpulila tak, že mi museli vidět až do krku.

Poté jsem dala sníh Jirkovi a začal mi ochlazovat záda. Postavil se docela blízko a když jsem se mírně předklonila, ucítila jsem jeho pinďoura, jak se mi otírá o zadeček. Robert něco prohodil a odešel, ale bylo vidět, že ho to celé nenechalo v klidu.
Jirka si dával záležet a studený sníh a jeho ruce na mých zádech byly velice příjemné.

“A jak ti tvoji laskavost můžu oplatit?”
Nic neříkal, jen rukama přejel ze zad na moje prsa. Zastavil se prsty na mých bradavkách.
“Tohle je ale velká odměna, i když velice příjemná.” Prohodila jsem a užívala si jeho zahřívající se ruce na mých bradavkách. Ptákem už mě tlačil do zad. Představovala jsem si, jak je asi velký a jak vypadá, když stojí.

Rukou jsem mu ho nahmatala. Byl dost velký, žádný obr, ale tak akorát.

“Ty jsi ale mrška, často si takhle vyrazíš z kopýtka? Co by na to asi řekl tvůj manžel?
“Nic, ještě by se koukal a honil si ho. A čím víc by vás bylo, tím víc by si to užíval."
"Už mi je zima, pojďme dovnitř." Stále jsem ho držela za ptáka a táhla za sebou. Nic nenamítal a poslušně šel.

Kundička už byla pěkně vlhká a já se těšila, že si dnes užiji.
Snad tam bude i Robert a nebude se upejpat...
Uživatelský avatar
master
Administrátor
Příspěvky: 399
Registrován: stř 09. črc 2014 15:13:12

Re: Vánoční večírek

Příspěvek od master »

Začíná to moc dobře, těším se na pokračování.
Administrátor webu kandaulismus.cz
vinklar
Příspěvky: 1513
Registrován: ned 21. srp 2016 12:16:52
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Vánoční večírek

Příspěvek od vinklar »

Taky se mi líbí jak se to pěkně rozjíždí.....
childe
Příspěvky: 236
Registrován: úte 20. pro 2016 13:52:18

Re: Vánoční večírek

Příspěvek od childe »

Hezky začátek, jen pokračuj.
AndyGa
Příspěvky: 63
Registrován: ned 07. srp 2016 23:51:27
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Vánoční večírek

Příspěvek od AndyGa »

Těším se na pokračování:)
RemusA4
Příspěvky: 1017
Registrován: ned 11. zář 2016 22:41:22
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=732

Re: Vánoční večírek

Příspěvek od RemusA4 »

Ta moje ma taky brzy vanocni vecirek tak snad ji tam nekdo poradne vymrda
Uživatelský avatar
Rarach
Příspěvky: 244
Registrován: pon 07. srp 2017 18:21:29
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1210
Kontaktovat uživatele:

Re: Vánoční večírek

Příspěvek od Rarach »

Pokračování...

Vešli jsme do odpočívárny, ale Robert tam nebyl. Trochu jsem byla zklamaná, že se lekl a utekl, ale co, i jeden je víc než žádný.

Otočila jsem se k Jirkovi. Stáli jsme proti sobě, bradavky mi trčely a dotýkaly se ho. Chytl mě za ramena, sklonil se ke mně a začal mě líbat. Rukama jsem ho chytla za zadek a přitáhla ho k sobě. Měl ho pěkně pevný a tvarovaný. Jeho horký péro se mi opřelo o břicho a vpalovalo mi do něj díru.

Po chvíli mi Jirka rukou zajel přímo do mého klína.
Cítila jsem jeho teplé prsty ještě na mé promrzlé kundičce. Trochu jsem se rozkročila, abych mu udělala místo. Zajel do mě prstem, ale hned vyjel a pohladil mě po broskvičce.

Už jsem celá hořela nedočkavostí, až mi ji pořádně protáhne tím svým ptákem. Byla jsem neuvěřitelně vzrušená.

Začal si znovu hrát s moji broskvičkou a jestli to, jak to umí s prstama, umí i s pinďourem, tak to bude dneska jízda.

Nechtěla jsem ale zůstat pozadu a protože moc ráda kouřím, tak jsem si klekla a vzala ho do pusy. Přetáhla jsem mu předkožku, abych si pořádně prohlédla jeho žalud. Krásně do špičky a potom se rozšiřoval. Ten do mě zajede jak nic, ale ven se mu nebude chtít.

Špičkou jazyka jsem mu přejela od koulí až po špičku. Stál tam jak král, koukal se dolů a užíval si to. Kouřila jsem ho, jak nejlíp umím a rukou mu mačkala varlata. Kdyby mi teď vystříkal pusinku, vůbec bych se na něj nezlobila.

V tom se otevřely dveře a v nich byl Robert, v ruce držel lahev sektu a skleničky.

“Nečekal jsem, že už jste na to vlítli. Zašel jsem pro trochu pití.”
Usmála jsem se na něj a Jirku zatím pomalu honila a kouřila.
“Nebude vadit, když se přidám?” zeptal se a z županu mu už začínala koukat špička penisu.
Vytáhla jsem si Jirkovo péro z pusy a říkám: “Ukaž co schováváš pod županem?”
Robert si sundal župan a uviděla jsem jeho kládu v celé kráse. Na to, že v klidu ho měl nemšího než Jirka, když se mu postavil, byl určitě větší.
“Tak pojď blíž, šampíčko si necháme až na dobu, kdy tu skončíme.”

Když Robert přišel blíž, mohla jsem je porovnat vedle sebe a byl skutečně větší a hezky žilnatý.

Oba dva jsem je chytla a střídavě kouřila a honila. Klukům se to moc líbilo a přes obavy, že se budou navzájem stydět, tak si to oba užívali. Měli totiž stejný cíl.
Položit mě na záda a naložit mi, co jim síly budou stačit.

Když už mě od kouření začala bolet pusa, postavila jsem se, rukou si projela kundičku a vybídla je, že teď už to je to na nich.

Kluci se rozhlédli po místnosti, ale krom relaxačních lehátek žádné jiné místo na ležení. Robert mě chytil za ruku a odvedl ke stolu. Poslušně jsem se opřela o kraj, trochu roztáhla nohy a čekala, co se bude dít.

Robert si kleknul, rukou přejel po závojíčkách a opatrně strčil jeden prst dovnitř. Už jsem byla ale tak vzrušená, že do mě zajel jak nic. Hlavou se přiblížil k mému klínu a začal mě lízat.
Miluji lízání, hlavně když to chlap umí. Prsty mi rozevíral závojíčky a jazykem projížděl moji kundičku a chvílemi mě jazykem i prcal.

Jirka mezitím přišel ke mmě a položil mě. Byla to dost akrobatická poloha, abych vyšla vstříc Robertovi a zaroveň i Jirkovi, ale nevadilo mi to.
Chtěla jsem být jejich mladá kurvička a podržet jim, jak jim bude jen libo. Nikdy předtím jsem dva ptáky neměla, vždy jsem o tom jen snila.

Jirka si rukou začal hrát s mými prsy, mnul je, tahal mě za bradavky, až to trochu bolelo. Ale byla to vzrušující bolest a tak jsem ho nechala. Najednou jeho ruka zamířila na můj krk a bradu. Silně mě stiskl a natočil si mou hlavu směrem k sobě. Čekala jsem, že mi do pusy vrazí péro, ale místo toho se sklonil a začal mě líbat. Dost silně mě držel, nemohla jsem se pohnout.

Rukou jsem mu nahmatala ptáka a chytla ho za koule. Měl je pořádně stáhlé. Na oplátku jsem ho za ně chytla a tahala dolů a mačkala. Pěkně jednu po druhé. Líbilo se mu to, prevít jeden.

Mezitím mě Robert stále lízal. Nasál moje pysky do pusy a trochu zatáhnul. Pak lehce špičkou jazyka dráždil můj poštěváček, chvíli ho nasál a pak opět pustil.

Jirka mě mezitím přestal líbat a ptáka mi strčil před pusu. Pochopila jsem, co chce. Ruku jsem mu strčila mezi nohy a za zadek si ho přitáhla. Byl snad větší a větší. Nasála jsem ho to pusy a když šel ven, jemně jsem ho dráždila zuby.

Ani jsem si neuvědomila, že mě Robert přestal lízat. Za to jsem ucítila, jak se mi něco tlači do kundičky. Podívala jsem se a Robert tam stál a jeho péro mířilo směrem ke mně. Chytil mě za zadek a posunul víc na stůl, abych pořádně ležela. Potom si naslinil rukou ptáka, chytil mě za nohy, nasadil ho na kraj jeskyňky a podíval se mi do očí.

Pomalu zatlačil a špičkou pronikl dovnitř. Trochu ho povytáhl a zase o něco více ho do mě zastrčil. Tentokrát do mě zajel pořádně. Vzdychla jsem a zavřela oči. I on se už díval, jak mu jeho péro mizí ve mě.

Není pro mě lepší pocit a většího vzrušení, než první zásun. Kundička je ještě stažená a tak cítím každý jeho centimetre. A že těch centimetrů bylo.

Když to Jirka uviděl, strčil mi péro opět do pusy a začal mi ji také šukat. Ale moc dlouho to nevydržel a zasyčel, že už bude. Nechala jsem ho, ať mě dál šuká pusinku a čekala dávku horkého spermatu. Pro jistotu jsem mu chytla péro u kořene, aby ho nenapadlo mi ho strčit až do krku.

Netrvalo to dlouho a pusu mi zaplnila první dávka spermatu. Bylo toho vážně hodně a tak jsem ho vytáhla z pusy. Druhá a třetí dávka mi šla na obličej a krk.

Už i na mě to šlo. Robert byl velice šikovný a když mi ještě začal rukou dráždit poštěváček, o orgasmus jsem se nebála.
Robert viděl, že už mi moc nezbývá a tak mě šukal, jak snad žádný jiný chlap předtím. Jeho přírazy nebyly nijak rychlé, ale když už jsme myslela, že je už ve mně celý, ještě zatlačil a cítila jsem ho snad až v krku. Chvíli mě zase jen projížděl půlkou své délky.

Měla jsem zavřené oči a těšila se na orgasmus. Robert už začínal také vzdychat.

“Ahhhh! Vykřikla jsem a tělem mi projel orgasmus. Robert ještě párkrát přirazil a ucítila jsem, jak mě zaplavuje horké sperma. Jeskyňka mi pulzovala a Robert mě pomalu projízděl svým pérem… Ošukaná do pusy a kundičky najednou, byl neuvěřitelný zážitek.

Když jsme se vzpamatovali, Jirka mi podal ručník, abych se mohla trochu upravit.
"Tak co, kluci, jdeme do sprchy?"
"Jirko, ale ty sis ani nezašukal." řekl kamarádsky Robert.
"Nezašukal, ale teď už musím jít na párty, nebo po mě bude sháňka."
"A co večer u někoho na pokoji?" navrhla jsem. Chtěla jsem je v sobě mít znovu a splnit si další přání.

Kluci na sebe koukli a zároveň na sebe kývli jako znamení souhlasu.

No to bude jízda...
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Google [Bot] a 206 hostů