Sázka - představa

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Rarach
Příspěvky: 244
Registrován: pon 07. srp 2017 18:21:29
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1210
Kontaktovat uživatele:

Sázka - představa

Příspěvek od Rarach »

Rádi se doma s manželkou sázíme a zatím výhry a prohry byly více méně materiální záležitost. Což mi samozřejmě přišlo škoda a tak jsem navrhl malou úpravu.

Každá druhá sázka musí být o erotický úkol a hned jsem se chopil iniciativy.

První sázka byla o tom, že pokud Bárka prohraje, vyberu ji tričko a bude muset jít na nákup bez podprdy. Naštěstí jsem vyhrál a tak Barunka musela platit.

A protože ma prsa poměrně velká, přeci jen je to holka jak má být, zašel jsem koupit jedno tričko, které jsem měl už dlohou dobu v merku. Byl na mě nápis „Líbím se ti? Hlasuj!“ a na jednom prsu byl otisk ruky a nápis Ano a na druhém prsu otisk ruky a nápis Ne.

Nejdříve se Barunka vzpouzela, že to si nevezme, že ji budou chlapy osahávat, ale nakonec se s tím smířila a vyrazili jsme. Tričko ji krásně obepínalo prsa a rýsovaly se ji i dvorce a bradavky. Šel jsem několik metru za ní a užíval si ty mužské pohledy a usměvy. Nikdo ale neměl odvahu hlasovat jinak než jen úsměvem.

Manželce se to akonec líbilo a nebránila se dalším sázkám a úkolům.
Díky mému stěstí jsem vyhrál i následující sázku a měl určit úkol.

Za pár dní k nám měli přijít opraváři na plyn a tak jsem dostal nápad na úkol.
„Až tu budou opraváři, budeš oblečená v tunice bez podprdy a budeš jim nápomocna, jak bude potřeba.“
Bohužel, jsem ten den nemohl být doma a tak mi nezbývalo než věřit, že sázku splní. Celý den jsem byl nervozní, jak to dopadne a jen co to šlo, tak jsem spěchal domu.

Když jsem dorazil, manželka ležela v posteli a odpočívala.
„Tak co opraváři, dorazili?“
„Ano i ne. Dorazil jen jeden. Takový starší pán, ale moc milý a šikovný.“
„A co říkal na tvůj obleček? Libil se mu? Ukazovala ses mu pořádně?“
„Moc se mu líbil a říkal mi poupátko. Asi proto, že než přišel, tak jsem si to udělala a měla jsem trochu roztáhlé pysky.“
„Počkej, tys byla pod tunikou úplně nahá.“
„No ze záčátku ne.“
„Ty jsi zlobidlo, ale to my povyprávíš večer. Fakturu tu nechal?“
„Je na stole a nenechal tu jen fakturu.“

V tom jsem se zarazil. „Jak to myslíš?“

Pomalu nadzvedla peřinu. Ležela tam uplně nahá.
„Jako že tady zapomněl tebe?“

Šibalsky se usmála a roztáhla nohy. Kundičku měla červenou a celou mokrou. Přišel jsem blíž a uviděl na prostěradle mokrou skvrnu.
„Co se tu dělo, prosím tě?“ pomalu jsem začínal mít záchvat paniky a zaroveň mi tvrdnul čůrák.

„Chtěl jsi, abych se mu ukazovala, tak jsem tvé přání plnila. Jenže pán byl vážně sympaťák a bylo vidět, že se mu líbí, to vidí. Dali jsme se do řeči a ptal se mě, jestli takhle provokuji pořád a já mu řekla náš příběh. Říkal, že zažil a slyšel spoutu věcí, ale nikdy nic takového. Říkal, že je sám, že mu žena umřela a že žádnou jinou ženu nenašel, protože je pořád v práci. Trochu se mi ho zželelo a obejmula jsem ho. No a pak nevím co se stalo, ale ucítila jsem jeho ruce na mém zadečku. Podívala jsem se na něho a uviděla tu radost v jeho očích a hlavně ucítila ten stožár, co se mu stavěl v kalhotách. Rukou jsem mu po něm přejela. Už byl pěkně postavený a připravený na akci. Vždy jsi toužil po tom, abych to udělala a já to vážně chtěla, kvůli sobě, ale i jemu.

Zavedla jsem ho do koupelny a nechala ho, aby mi sundal tuniku a kalhotky. Byl jak malý kluk, pořád si hrál s mými prsy a když se dostal k mé kundičce, už celá tekla. Musela jsem ho umravnit, nebo bych se hned udělala. Vysvlékla jsem ho do naha a když na mě vykoukl jeho obřezaný čůrák, věděla jsem, že u honění a orálku dnes nezůstaneme. Ve sprše jsem si ho rychle omyla a poprvé si ho strčila do pusy.

Pak jsme se přesunuly do ložnice. Krásně lízal, skoro jako ty a když mi strčil svý péro do jeskyňky, kňučela jsem jak malá holka. Poprvé jsem se udělala už po pár přírazech. Ale jemu to bylo jedno, pořád do mě bušil. Když už bylo vidět, že mu dochází síly, položila jsem si ho na zadá a nasedla si na něj. Rajtovala jsem na něm tak, jak to dělám tobě, možná ještě intenzivněji. A to bylo poprvé, kdy se udělal... Ruce mi zatnul do stehen a ptáka mi tlačil co nejvíc do kundičky. To mě tak vzrušilo, že když do mě začal stříkat, udělala jsem se podruhé. No a tady vidíš výsledek, miláčku.

A kdybys sis chtěl čuchnout a líznout, tak můžeš, schraňuji to jen pro tebe. A je to ještě poměrně čerstvé, odešel před chvílí...“
Naposledy upravil(a) Rarach dne úte 17. říj 2017 14:57:46, celkem upraveno 2 x.
hotpair40
Příspěvky: 330
Registrován: sob 09. dub 2016 19:44:55
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=479

Re: Sázka - představa

Příspěvek od hotpair40 »

Perfektna poviedka a ak mas este nejake v zalohe ,tak urcite pokracuj
Uživatelský avatar
bazinga
Příspěvky: 88
Registrován: stř 21. zář 2016 6:24:18
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: Jsem 38lety muz z Jižní Moravy. Aktuálně hledám pár, kde on je submisivní cuckold, ona ideálně také submisivní hotwife. Zkušenosti mám a nápadů a fantazií ještě víc.
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Sázka - představa

Příspěvek od bazinga »

Musel jsem si vygooglit, co je tunika :-D ale skvělá povídka! Souhlasim s komentarem hotpair nade mnou - pokracuj.
childe
Příspěvky: 236
Registrován: úte 20. pro 2016 13:52:18

Re: Sázka - představa

Příspěvek od childe »

Povídka je skvělé i když je celkem krátká.
to bazinga: no tím se radši nechlub :-) deti na tyto stránky chodit nemají
Uživatelský avatar
Rarach
Příspěvky: 244
Registrován: pon 07. srp 2017 18:21:29
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1210
Kontaktovat uživatele:

Re: Sázka - představa

Příspěvek od Rarach »

Díky za pochvalu.

Povidku jsem zkracoval úmyslně, ať není moc dlouhá. Tak já se příště polepším a nechám delší verzi :D
Domkanda
Příspěvky: 1566
Registrován: ned 09. říj 2016 18:28:25
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsem dominantní kandaulista. Tady nehledáme.
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=733

Re: Sázka - představa

Příspěvek od Domkanda »

Jo, sázky mají v kandaulismu velký potenciál :mrgreen: :mrgreen:
Ale do té druhé části bych, kdyby to mělo být poprvé, nešel. "Musel" bych to vidět. samozřejmě později bych to asi přežil. Pár sázek jsme taky udělali.

Chápu, že je to představa - ale jaká by byla tvoje prohra - co kdyby jsi prohrál?
Máme toho dost za sebou. Zajímají mě reálné zkušenosti. Povídky skoro nečtu.
dark
Příspěvky: 646
Registrován: ned 13. črc 2014 17:51:38

Re: Sázka - představa

Příspěvek od dark »

Určitě nechej delší verzi. Líbí se mi to sázky jsou dobré téma a opravář taky
pepe
Příspěvky: 766
Registrován: sob 26. črc 2014 15:29:59

Re: Sázka - představa

Příspěvek od pepe »

Super!
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Google [Bot], Mozna, Old_Lake a 193 hostů