Sex po telefonu

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Odpovědět
dr25
Příspěvky: 243
Registrován: pát 10. bře 2017 11:47:40
Pár slov o nás: neuvedeno

Sex po telefonu

Příspěvek od dr25 »

Ležím v posteli a přemýšlím. Mám dlouhou chvíli a konečně na mobilu zasvítí jméno mého miláčka.
"Ahoj lásko konečně voláš." Mluvila jsem rychle a radostné. Můj kluk Petr byl zrovna se školou na několikadenním výletu s exkurzí do automobilky. Přeci jen už se učí třetím rokem na automechanika. A já třetím rokem na kadeřnici. Chodím s Petrem už od svých 16 let. V 17 jsem mu dovolila poprvé zasunout. Od té doby co si vzal mé panictví jsem jak utržená ze řetězu. Tuny kondomů už musel Petr koupit a každý den jsme měli sex aspoň jednou. Někdy i vícekrát. Hlavně když rodiče Petra nebyly doma. To jsem byly pak jak králíci a mrdaly celý den. U nás doma to šlo jen málokdy. Mamka sice jako zdravotní sestra chodila často do práce, ale můj otčím byl létá na pracáku. Ani nevím co na něm máma vidí. Táta bohužel umřel několik lete po mém narození. Ale pořád si myslíme, ze má na víc než na toho flákače Jardu.

Teď poprvé jsem bez Petra déle než dva dny a začíná mi chybět pravidelný přísun sexu.
Já: Kde teď jsi?
Petr: Na pokoji čekám na kluky až dorazí z hospody.
V tom byl Petr dokonalý. Byl abstinent.
Já: Hmm sám jo. Toho by se mělo využít...
Slyším jak Petr zhluboka začíná dýchat, protože také touží po uvolnění jako já.
Petr: Jak by jsi toho chtěla využít?
Já: No už dlouhou mě láká sex po telefonu. Svlékni se do naha!
Přikazuji autoritativně a z druhé strany slyším jak Petr shazuje své oblečení a ješte více je slyšet její vzrušených dech.
Petr: Hotovo. Co dál.
Já: No teď něco musím udělat já. Ruskou jedu pod kalhoty. Och jsem krásně mokrá. Jsem mokrá z tvého tvrdého péra. Doufám že je pěkně tvrdé a připravené!
Petr: To si piš. Pro tebe je vždy tvrdé.
Zasouvám jeden prst hluboko do své nadržené kundičky. Opravdu krásné teču. To milují jak cítím dvě šťávy na prstech. Ta vůně sexu co se začíná linout po místnosti.
Já: Cítíš taky tu vůni? To jak jsem nadržená a při chuti? Otevři pusu dám ti ochutnat.
S tím jsem vytáhla prst a místnost ozvučilo slabé mlasknutí. Hned jsem prst strčila do úst. Moje šťávičky mi vždy chutnají. Lahodně jsem prst několikrát přejela jazykem. A nakonec jsem hlasitě mlaskla, aby s toho Petr něco měl.
Petr: Bože úplně cítím tvou vůni.
Usmívám se jak vše vychází a jak si nakonec i na takovou dálku užijeme.
Já: Copak by jsi teď rád dělal? Co by jsi mi provedl.
Petr: Teď bych si tě položil na záda. Roztáhnul bych tvé nožky pěkně do široka a zabořil svou hlavu k tvé tekoucí kundičce.
Vzdychám a ani to nemusím hrát. Mám zavřeme oči a poddávam se té myšlence Petrovi hlavy ve klíně. Otáčím se proto na záda a skutečně rozathuji nohy do široká. Má ruka zajíždí pod mokré kalhotky. Vždyť ty bych neměla dávno mít. Rychle dávám nohy k sobě a stahuji je bleskovou rychlostí. Jak přejíždím prstem přes klitoris, tak opět nahlas vzdychám. Bože chci tam skutečný jazyk.
Já: Ano lízej mě. Lízej me jak nikdy. Potřebuji nutně orgač!
Skoro do telefonu křičím.
Petr: Neboj kočičko budu lízat dlouze jak to miluješ.
V tu chvíli co Petr dořekl větu jsem ucítila na stehně nejen své dotyky. Byl to cizí dotek. Málem jsem leknutím zahodila telefon. Otevírám oči a nemůžu tomu uvěřit. Mezi stehny je mamky přítel Jarda. Jeho ruce mě bezostyšně hladili a rychle se blížili až k mé kundičce. Když viděl jak jsem vyděšená, tak se přesunul k druhému uchu než jsem měla telefon.
Franta: Jen pokračujete děti. Už tě sleduji nějako chvíli a jsi úžasná kurvička. Nejspíš budeš po tvé mámě.
Jeho ruka zůstala dole a vystřídala mou ruku.
Petr: Jsi tam lásko? Děje se něco?
Co teď. Přiznat, že mě sleduje a teď ještě k tomu osahává Jarda? A nebo snad zavěsit a vynadat Jardovi v soukromí? Nakonec vyhrálo něco úplně jiného.
Já: Nic miláčku. Jen jsem se do té představy jak mě lížeš až moc vžila.
Jarda hned jak uslyšel co zrovna imaginárně Petr na dálku dělá přesunul svou hlavu oper dolů a normálně mě začal lízat. Sakra a je dobrej. Hodné dobrej. Asi by měl Petra vzít do učení. Však jsem začala ještě více hekat.
Petr: Teda kočičko ty jsi dnes pěkně rozjetá. Aby tě neslyšel Jarda.
Jó kéž ty by jsi věděl, že už dávno Jarda slyšel. A nejen to.
Já: Neboj šel někam se svou partičkou a máma je na noční.
Koukám při té lži dolů, kde se Jarda evidentně moc dobře baví, ale dál precizně lízal.
Petr: V tom případě kočko pěkně křič co hrdlo ráčí.
Jarda koukal jak poslouchám, ale nebyl spokojen, že neslyší. Vzal mi telefon z ruky a přepnul ho na hlasitý odposlech. Pak ho položil zpět k mému uchu.
Petr: A teď kočko se připrav. Jsem už připravený jak nikdy. Pěkné si roztáhni kundičku a já ti ho tam šoupnu.
Jarda přestává lízat a sundavá potichu kalhoty. Z nich vyskakuje jeho naběhlé péro. Sakra proto moje máma vždy tak křičí. To je pane macek.
Petr: Tak jsi připravená? Držíš si roztažené pysky? Chci už do tvé úzké pičky rozumíš.
Poslouchám svého přítele a s chvějícími se prsty si ji roztahuji přímo před Jardovo pérem.
Já: Ještě nezapomeň miláčku na kondom...
Mé oči přitom ukazují na noční stolek, kde jich mám několik v zásobě.
Petr: Nene kočko. Dnes ho nepotřebujeme věř mi. Dnes přijedeme naostro.
Jarda se opět usmál a už se blížil žaludem k mě svatyni.
Já: Vždyť víš miláčku, že nic neberu!
Petr: To dnes ale nevadí. Jen se uvolni a uží si představu Holého péra v tobě.
Nebudí lhát uz několikrát jsem toužila Petra pustit bez gumy, ale nikdy jsem se ještě k tomu poslednímu krůčku neodhodlala.
Petr: Jen koukej dolů jak ho do tebe zasunu. A pěkné bez otravné pláštěnka.
Jarda přiložil v ten moment žalud na mokré závojíčky a zarejdil s ním nahoru dolů až se celý obalil tekoucí šťávou. Pak nasměřoval péro a začal do mě pronikat. Během chvilky ve mě zmizel žalud a dál do mě mizel i zbytek té klády.
Já: Bože ty jsi tak velký!
Křičím celá bez sebe.
Petr: Za to můžeš ty kočko. Tak moc jsi mě vzrušila. Doufáme, že pěkně tečeš. Cítíš jak jsem v tobě bez ochrany?
Já: Ano cítím. Je to nepopsatelný.
Už chápu, proč holky říkala, že bez šprcky je to mnohem lepší.

Celá ta situaci byla tak divná. Petr na dálku si užíval jen představu, ale já? Já to zažívala v reálu. Defakto vše co Petr říkal do telefonu ihned Jarda zrcadlil. To mě dostávalo asi nejvíce.
Já: Petře ja se asi udělám. Už to cítím.
Nelhala jsem. Opravdu už mi mravenčilo v podbřišku a kundička se mi začínala sama nekontrolovatelně stahovat.
Petr: To je ono kočko udělej se. Teď udělám pár hlubokých přírazů.
Ano to jsem milovala. To když to na mě šlo a Petr vyjel po okraj a pak zajel prudce az narazil o mě a ja cítila jeho koule jak mě pleskají do hráze.
Petr: A teď pěkně tvrdě do tebe cítíš?
Jarda vyjel a pak prudce zajel přesně podle pokynů. Trochu jsem se bála, že Petr uslyší hlasité přírazy, ale i on musel být úplně mimo. Nebo ho nenapadlo co se děje.
Petr: A ještě jednou...
A Jarda opět konal.
Petr: A naposledy. Jen se pěkně udělej!
Křičel Petr a Jarda místo jednoho přírazu udělala tři prudké. To bylo to poslední co si na několik sekund pamatuji. Orgasmus byl tak silným, že jsem poprvé v životě byla mimo sebe.
Petr: Tak kočko slyším, že uz jsi se vydýchala, takže teď uspokojíme mě.
Nevím zda jsem už byla skutečně připravena a vydýchaná, ale chtěla jsem Petrovo uspokojením. A trošku snad i Jardovo, který ve mě pořád byl až po kořen nehybně.
Já: Jak si mě chceš vzít?
Petr: Klekni si. Vezmu si tě zezadu ty má poslušná kurvičko.
Jarda ze mě vyjel a čekal než se nastavím podle Petrova přání.
Petr: Hotovo? Už špulíš zadeček?
Já: Ano jsem tu jen pro tebe.
Petr: Tak se připrav tohle bude tvrdá jízda.
Jarda si za mě klekl a připravil péro k zasunutí.
Já: Petře hlavně nezapomeň nemáš gumu!
Petr: Neboj. Já si pamatuju, že jedeme naostro. Teď ti ho tam dám hluboko a začnu tě tvrdě mrdat jasný.
Ucítila jsem ruce na bocích a žalud na mém okraji. Pak prudce zatáhla ruce k sobě a jeho žalud se rázem z okraje ocitl až na mém dně.
Já: Ách bože!
Petr: Jo kurvičko jen křič to mě bere.
Já ani nemusela křik předstírat. Já křičela opravdu. S každým přírazem co jsem cítila Jardovo kládu narážet na můj čípek.
Já: Já zase... Já asi už budu...
Koktala jsem útržkovitě.
Petr: To je ono. Já taky budu!
Jarda výrazně v tu chvíli zrychlil.
Petr: A že jsi tak poslušná kurvička, tak ti dám dárek. Pěkně tě vycákám jasný! Tak drž!
Já: Nic neberu!
Petr: Řekl jsem drž!
Křikl Petr začal hekat z jeho přicházejícím výstřikem. I Jardovi ocas už ve mě narůstal a škubal.
Petr: Cítíš! Už tě jí plním.
Cítila jsem. Protože Jarda mě začal skutečně plnit svým semenem. Byl celý rudý jak zadržovala křik, který by určitě tak rád vypustil nahlas ven.
Já: Sakra cítím to. Cítím to všude!
Jak se ve mě semeno rozlévalo, tak jsem se opět udělala. S Petrem jsem často jen jedno. Tady už podruhé a opět to byla atomovka.

Zase jsem nějakou chvíli byla mimo.
Petr: Teda kočko ty jsi řádila. Tě možná slyšeli i sousedi.
Smál se čerstvě uspokojení Petr.
Já: Sakra ty jsi to do mě pustil.
Křikla jsem nahlas, ale né na Petra, ale na Jardu. Jenže po otočení jsem zjistila, že už jsem v pokoji sama.
Petr: Neboj takhle na dálku s toho určitě nic nebude.
Smál se aniž by věděl, že se z něj stal právě paroháč. A ještě k tomu jsem musela přemýšlet co udělám teď, když mě možná otčím naprcal.
Sioux07
Příspěvky: 13
Registrován: sob 27. čer 2015 20:32:29
Role ženy: ženu nemám
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Sex po telefonu

Příspěvek od Sioux07 »

Super
Ibeline
Příspěvky: 29
Registrován: ned 03. led 2016 22:21:09
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Sex po telefonu

Příspěvek od Ibeline »

Asi bych si to po sobě přečetl, než to odkliknu - Franta nebo Jarda?
dr25
Příspěvky: 243
Registrován: pát 10. bře 2017 11:47:40
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Sex po telefonu

Příspěvek od dr25 »

Pardon bylo to celé psané na mobilu když byla volná chvíle a možná jsem někde spletl jméno. Až budu mít čas tak to opravim.
vlaji
Příspěvky: 544
Registrován: ned 27. lis 2016 14:43:27
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: jsme pár a mě začína moc lákat představa,že ji někdo svede
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1184

Re: Sex po telefonu

Příspěvek od vlaji »

I tak to je moc hezká povídka
Princ_dom
Příspěvky: 55
Registrován: sob 24. říj 2015 20:13:07
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Sex po telefonu

Příspěvek od Princ_dom »

Pěkná povídka :)
Uživatelský avatar
master
Administrátor
Příspěvky: 399
Registrován: stř 09. črc 2014 15:13:12

Re: Sex po telefonu

Příspěvek od master »

Hezká povídka zajímavý nápad.
Administrátor webu kandaulismus.cz
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: 40tom, jonny, lamp990, romanec, xxx9955, zazzazz a 225 hostů