PP - Poprvé Bullem

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
patrikjan
Příspěvky: 42
Registrován: stř 31. kvě 2017 18:48:26
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: PP - Poprvé Bullem

Příspěvek od patrikjan »

wow, Amateri ještě fungují jako možnost schopného seznámení? :D Jinak super povídka.
Uživatelský avatar
bazinga
Příspěvky: 88
Registrován: stř 21. zář 2016 6:24:18
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: Jsem 38lety muz z Jižní Moravy. Aktuálně hledám pár, kde on je submisivní cuckold, ona ideálně také submisivní hotwife. Zkušenosti mám a nápadů a fantazií ještě víc.
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: PP - Poprvé Bullem

Příspěvek od bazinga »

Mám rozepsánu povídku z dalšího setkání. Mám ji vkladát do stejného vlákna, nebo samostatně? Co je podle vás přehlednější?
patrikjan píše:wow, Amateri ještě fungují jako možnost schopného seznámení? :D Jinak super povídka.
Nedám na ten server dopustit :-) Pokud člověk jen bezmyšlenkovitě nekopíruje stejnej univerzální text (navíc plnej chyb), tak není problém navázat s někým konverzaci. Co je horší, tak že spousta páru jsou ve skutečnosti jen honiči, kteří se vydávájí za pár.
Uživatelský avatar
kAv
Příspěvky: 730
Registrován: pon 05. říj 2015 20:21:01
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=301
Kontaktovat uživatele:

Re: PP - Poprvé Bullem

Příspěvek od kAv »

A já si už začal myslet, že bull s fantazií a smyslem pro hru je čirá utopie vyčtená z knih! :D
Super, škoda, že my zatím podobného nepotkali...
Uživatelský avatar
bazinga
Příspěvky: 88
Registrován: stř 21. zář 2016 6:24:18
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: Jsem 38lety muz z Jižní Moravy. Aktuálně hledám pár, kde on je submisivní cuckold, ona ideálně také submisivní hotwife. Zkušenosti mám a nápadů a fantazií ještě víc.
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: PP - Poprvé Bullem

Příspěvek od bazinga »

tomdik píše:A já si už začal myslet, že bull s fantazií a smyslem pro hru je čirá utopie vyčtená z knih! :D
Super, škoda, že my zatím podobného nepotkali...
On je to ocividne oboustranne zacarovanej kruh. Na obou stranach je hromada pisalku a slibotechen a tem, kteri opravdu hledaji realne setkani tim dost ztezuji hledani :-D
pepe
Příspěvky: 766
Registrován: sob 26. črc 2014 15:29:59

Re: PP - Poprvé Bullem

Příspěvek od pepe »

Nádherná žena a po tom co jsem viděl další fotky, jak se její cuckold musí dívat, jak do ní proniká penis cizího, je to krása, prosím pokračujte a dejte sem co nejvíce informací, musím si ho vyhonit
Uživatelský avatar
Bicuckold
Příspěvky: 43
Registrován: stř 02. srp 2017 22:38:48
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1204

Re: PP - Poprvé Bullem

Příspěvek od Bicuckold »

Založil jsem vlákno (Milfka) naše hrátky, tak pocity a treba i sem tam nějaká fotka bude tam
Uživatelský avatar
bibeo
Příspěvky: 561
Registrován: stř 26. lis 2014 23:22:51
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: oba sice switch ale ja nejradeji v sub roli :) rad pokecam s Bullem

Re: PP - Poprvé Bullem

Příspěvek od bibeo »

paradni povidka... a krasna predstava
neco takoveho prozit hmmm
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Amazon [Bot], wukong a 200 hostů