Články ostatní - bdsm, pomůcky a cudnost (klícky na penis)

O kandaulismu, o webu, slovníček pojmů, atd.
Pravidla fóra
Zde není dovoleno zakládat nová témata a diskutovat. Toto forum slouží pouze jako zdroj informací.
BIHOLKU
Příspěvky: 195
Registrován: čtv 28. srp 2014 22:27:38
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=62

Re: Pásy cudnosti - klícky na penis

Příspěvek od BIHOLKU »

Uz jsem psal, ze ona se me narozdil od tebe dotyka a provokuje neustale. Je to lepsi, jsem jeste vic nadrazdeny a pritom mi to nesunda. Nechava si to ode me delat jazykem, ale ja nic. Tech deset dni jsem si hrali, ale pak se nekolik dni doma kvuli praci jen mijeli a nakonec me nechala dalsi dva dny, jeji rozhodnuti, do bliziciho se vikendu zamceneho. Pak to bo asi takhle muj orgasmsus=infarkt=zemetreseni=teklo to z i jeste dva dny.
Uživatelský avatar
subkanda
Příspěvky: 2654
Registrován: čtv 24. črc 2014 19:57:50
Pár slov o nás: ...
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=110

Re: Pásy cudnosti - klícky na penis

Příspěvek od subkanda »

Takže ses potom mohl udělat do ní? Mně více vzrušuje představa, že po takové době, kdy budu totálně nadrženej a zlomenej, mně pošle vystříkat se do hajzlu, nebo mi to udělá třeba rukou a ještě zkažený orgasmus s úklidem. Prostě žádné grandiózní finále s potleskem, ale týden frustrace a zmaru vystřídá deset sekund ponížení a zmaru na druhou.
nickyri
Příspěvky: 1
Registrován: pon 08. kvě 2017 19:47:41
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Články ostatní - bdsm, pomůcky a cudnost (klícky na penis)

Příspěvek od nickyri »

Já musím pochválit pás CB6000s, při objednání jsem se obával té menší velikosti , ale při zjištění že se s lubrikací do něj vejdu to byl ještě lepší a úplný pocit. To vědomí že mám opravdu menší penis je samozřejmě vzrušující a patří k věcem které také rád slyším od své ženy.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 106 hostů