PP - jak jsem se stal cuckoldem

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Uživatelský avatar
subkanda
Příspěvky: 2654
Registrován: čtv 24. črc 2014 19:57:50
Pár slov o nás: ...
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=110

Re: PP - jak jsem se stal cuckoldem

Příspěvek od subkanda »

Třeba nechce, aby každý věděl, jak to má doma. Nebo abyste si ji mohli dohledat. Když vystupuje jako prodejná děvka, je to vlastně něco dnes už "normálního". Ale kdyby se k tomu ještě dal dohledat její "životopis", asi by se jí to nelíbilo. Tak to vidím já. Ale třeba to má jiné důvody.
tomdik píše:Tak tomuhle vůbec nerozumím: "A protože inzeruje všude možně zakázala mi dávat kamkoliv jakékoliv fotky mimo její inzerci."
Jestliže se její choulostivé fotky válejí všude možně, proč jí vadí dát je zrovna sem? Nehledě na to, že by zde mohla vlastně taky zalovit ;-)
bon4
Příspěvky: 38
Registrován: stř 12. říj 2016 8:03:59
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: PP - jak jsem se stal cuckoldem

Příspěvek od bon4 »

kandapraha píše:Tak jsem si to přečetl a je to zajímavé, povedené, moc se mi líbila ta část z dovolené, jak ses procházel s flekem. Muselo to být hrozně ponižující, ale když je člověk tak daleko od domova, tak nad tím může mávnout rukou a vychutnat si ty pohledy lidí, nakonec vždyť o nic nejde.

Ten kelímek v autobuse byl hodně přes čáru, to bych nedal a hnusí se mi to, ale proti gustu...

No a co se týká PP versus blog - asi záleží hlavně na tom, jestli budeš popisovat váš život pravidelně, nebo to byl jen jeden dlouhý příběh, kde jsi napsat vše, co jsi chtěl říct. Pokud bys chtěl pravidelně psát jak to máte doma, asi by byl lepší blog, protože se to tam pak dá více rozebírat, reagovat na otázky, apod. Povídky, nebo PP jsou spíše na jednorázový popis nějaké události.
Díky za opravu.
No, nechci tady rozepisovat nějak pravidelně co a jak doma máme, ono by to bylo hodně podobné. Jen pokud někdy bude něco co by stálo za zmíňku tak to přidám, ale asi ne nijak pravidelně.
bon4
Příspěvky: 38
Registrován: stř 12. říj 2016 8:03:59
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: PP - jak jsem se stal cuckoldem

Příspěvek od bon4 »

subkanda píše:Třeba nechce, aby každý věděl, jak to má doma. Nebo abyste si ji mohli dohledat. Když vystupuje jako prodejná děvka, je to vlastně něco dnes už "normálního". Ale kdyby se k tomu ještě dal dohledat její "životopis", asi by se jí to nelíbilo. Tak to vidím já. Ale třeba to má jiné důvody.
tomdik píše:Tak tomuhle vůbec nerozumím: "A protože inzeruje všude možně zakázala mi dávat kamkoliv jakékoliv fotky mimo její inzerci."
Jestliže se její choulostivé fotky válejí všude možně, proč jí vadí dát je zrovna sem? Nehledě na to, že by zde mohla vlastně taky zalovit ;-)

Tak nějak. Nechceme aby fotky a "soukromí" bylo na jednom místě. Dostal jsem svolení napsat, ale tak aby se nikdy nestalo, že jí někdo pozná.
Uživatelský avatar
kAv
Příspěvky: 730
Registrován: pon 05. říj 2015 20:21:01
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=301
Kontaktovat uživatele:

Re: PP - jak jsem se stal cuckoldem

Příspěvek od kAv »

Odhaduji, že v ČR je cca 2.000.000 ženských. To je takový problém vybrat fotku, která není zrovna z občanky? Třeba se zamatlaným obličejem? Nebo má nějakou zvláštnost, podle které by to prasklo? Třeba 2 kundičky? :lol:
Navíc tvrdíš, že cuckolding provozujete i před jejimi klienty = a najednou by ji vadilo, ze klient "ví"?
bon4 píše:
subkanda píše:Třeba nechce, aby každý věděl, jak to má doma. Nebo abyste si ji mohli dohledat. Když vystupuje jako prodejná děvka, je to vlastně něco dnes už "normálního". Ale kdyby se k tomu ještě dal dohledat její "životopis", asi by se jí to nelíbilo. Tak to vidím já. Ale třeba to má jiné důvody.
tomdik píše:Tak tomuhle vůbec nerozumím: "A protože inzeruje všude možně zakázala mi dávat kamkoliv jakékoliv fotky mimo její inzerci."
Jestliže se její choulostivé fotky válejí všude možně, proč jí vadí dát je zrovna sem? Nehledě na to, že by zde mohla vlastně taky zalovit ;-)

Tak nějak. Nechceme aby fotky a "soukromí" bylo na jednom místě. Dostal jsem svolení napsat, ale tak aby se nikdy nestalo, že jí někdo pozná.
bon4
Příspěvky: 38
Registrován: stř 12. říj 2016 8:03:59
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: PP - jak jsem se stal cuckoldem

Příspěvek od bon4 »

tomdik píše:Odhaduji, že v ČR je cca 2.000.000 ženských. To je takový problém vybrat fotku, která není zrovna z občanky? Třeba se zamatlaným obličejem? Nebo má nějakou zvláštnost, podle které by to prasklo? Třeba 2 kundičky? :lol:
Navíc tvrdíš, že cuckolding provozujete i před jejimi klienty = a najednou by ji vadilo, ze klient "ví"?
bon4 píše:
subkanda píše:Třeba nechce, aby každý věděl, jak to má doma. Nebo abyste si ji mohli dohledat. Když vystupuje jako prodejná děvka, je to vlastně něco dnes už "normálního". Ale kdyby se k tomu ještě dal dohledat její "životopis", asi by se jí to nelíbilo. Tak to vidím já. Ale třeba to má jiné důvody.

Tak nějak. Nechceme aby fotky a "soukromí" bylo na jednom místě. Dostal jsem svolení napsat, ale tak aby se nikdy nestalo, že jí někdo pozná.

Ne samozřejmě že bychom sem nedávali fotku z občanky, ale právě pro takové komenty jako je ten tvůj, kde by se dalo přepokládat, že hned najede někdo na profi seznamky a začně hledat. Prostě nechceme aby práce a tato záliba byla spojována. Fotky s detailem kundičky se můžu dát,nebo prsa nebo zadeček, ale jak budete vědět, že nejsou staženy z netu? a celou postavu prostě dávat nechceme. je to přání mé ženy a je jen na tobě jak se k tomu postavíš. proto jsem nakonec dal tu otázku. je to náš příběh nebo povídka? Kdo chce uvěří, kdo nechce tak je to pro něj jen povídka k tomu fotky nepotřebuješ. Přeber si to jak chceš.
Uživatelský avatar
KarelK1968
Příspěvky: 670
Registrován: čtv 02. úno 2017 18:45:06
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Manželé s Kanda zkušenostmi toužící po prima přátelích s výhodami, kteří jsou i pro normální zábavu ne jen pro sex hrátk0y.
Bydliště: Borovany
Kontaktovat uživatele:

Re: PP - jak jsem se stal cuckoldem

Příspěvek od KarelK1968 »

Tobě 40 manželce 39 a již máte samostatné děti no holky o to přišli asi taky hodně brzy.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Coolhandluke, D302, Longhorn, Milkas, zazzazz a 213 hostů