Párty v pátek 13.

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Skarbax
Příspěvky: 158
Registrován: ned 21. srp 2016 20:37:11
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Párty v pátek 13.

Příspěvek od Skarbax »

Já nejsem moc na psaní, ale spíš na čtení. Sice nepíšu, ale sem tam něco přidám od jiných autorů co vyštrachám na internetu a hlavně aspoň autory neodháním negativními komentáři. Když už se mi něco opravdu nelíbí, tak to prostě nekomentuji. Třeba ten autor pak napíše něco lepšího, člověk nikdy neví. Ale jakmile přestane psát, tak už nic lepšího nenapíše.
Je to zrovna tak dva měsíce, co tu vyšla pěkná povídka a Domkanda tam pod to hned vyslal komentář, jak je to hrozný a autor je debil až se pod tím strhla hádka a autor už tady od té doby nebyl a nic nenapsal.
Ano, každý máme jiný názor na různé povídky, ale prostě ted tu zrovna není tolik autorů, aby si každý mohl bezstarostně napsat názor od srdce i když to je názor čistě negativní. Protože pak tu nebudou autoři žádní. Kdyby tu přibývalo x povídek denně. Tak držím hubu, at si každý píše co chce, holt by to pár autorů odehnalo a zůstali by jen ti lepší a zase by přišli nový. Ale bilance je zde očividně naprosto odlišná a autoři co píší pomalu vymírají a ty komentáře na to mají vliv, at si to chcete přiznat nebo ne.

To je právě smutné, podívejte se na počet povídek za Leden, Únor, a pak se podívej na Březen a nakonec teď na Duben. Je to zcela zřetelné. A náhoda to není.
Uživatelský avatar
subkanda
Příspěvky: 2654
Registrován: čtv 24. črc 2014 19:57:50
Pár slov o nás: ...
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=110

Re: Párty v pátek 13.

Příspěvek od subkanda »

Tak proč nepíšou ani autoři, kterým jejich díla chválili? Viz Krutý trest za nevěru apod. Je normální že před koncem roku se člověk dává do klidu a čeká zimu, sedí doma a má i ten čas psát. Je jaro, lidi jsou raději venku, než aby psali povídky, co bys chtěl. Podívej se na diskuze, vždyť je mrtvo, nikomu se nic nehce. Znáš pojem jarní únava? :-)
Taky se koukni ven, není motivace, inspirace. Až bude teplo, holky vytáhnou sukýnky a klukům se zapálí lejtka, tak si sednou a začnou psát místo básní povídky :-)

Víš, neberu ti tvůj názor, ale jestli autor nechce, aby mu někdo jeho psaní komentoval, tak ať to laskavě napíše. Chápu, že se třeba stydíš kritizovat, když jsi sám nic nenapsal, asi je to tak správné, ale já už za svůj život pár povídek napsal a unesl jsem i kritiku, proto mi připadá normální vyjádřit se, když vidím něco, co je vyloženě hnusné a rušivé.

Proč bych do prdele nenapsal názor na to, co se mi nelíbí? Normální autor se z toho nepodělá, naopak se z toho ponaučí. Ale to by nesměl mít zbytnělé ego jako někdo a být přesvědčený o své dokonalosti jenom proto, že chrlí hafo povídek. To je ta pověstná kvantita vs kvalita. To stojí vždycky za hovno. Ale v česku je normální a běžné místo kvality si dopřát hromadu sraček. Vidíme to v restauracích, že je většině lidí jedno, co žerou, hlavně když je toho hodně a mají pořádně mastnou hubu.

Takže dle tvého měřítka - go, jen go, dávejte každý den nějakou novou sračku, hlavně ať je co číst?

Já ti to řeknu takhle - já ty sračky nemám čas číst. Raději ten čas věnuju práci. Proč bych měl číst sračky? Není to plýtvání časem? Raději si jednou za měsíc přečtu něco co mi vezme dech a zaryje se mi to do paměti, než se každý den prokousávat nějakým eeeeeeeehm heeeeeeeeem huuuuuuuh stříkej bez špetky nápadu. Mechanický, technický popis toho jak píst zajede do válce a jak válec vydává blafavé zvuky. Jako bych četl příručku mladého mechanika. Co je na tom kurva erotického? Je to ztráta času to číst a jestli to autor neumí napsat lépe, ať raději taky jenom čte.
Uživatelský avatar
subkanda
Příspěvky: 2654
Registrován: čtv 24. črc 2014 19:57:50
Pár slov o nás: ...
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=110

Re: Párty v pátek 13.

Příspěvek od subkanda »

Jako rozumíš, tímhle už si o to autor rovnou říká, co je tohle za kecy?
S:
Tuhle sračku jsem napsal já. Vřelé díky Fanoušovi a Ldob99, že jste mi zvrátili mysl těmito sračkami. Z frustrace, že tu už delší dobu nebyla žádná nová povídka nebo aspoň pokračování nějakých rozběhnutých příběhů, jsem prostě byl nucen napsat něco já. Jestli se to bude čtenářům líbit nebo ne je mi jedno. Přeji příjemné chvíle ať už u tohodle nebo něčeho jiného. :D
Je evidentní, že to psal, nebo se na tom podílel fanouš, protože jsem nikdy u nikoho jiného tenhle styl eeeeeehmm huuua uaaa neviděl. Proč to kurva nenapíše normálně? Nestříkejte do mně, nic neberu. Proč tam musí být nějaké pičoviny přes půl strany, které mají evokovat jakési hekání? Tak napíšu HEK HEK HEK EH EH EH, ne? To je jako více vzrušující když je tam to Hlavvvvvvvnnnnnnnněěěěěěěěěěěě nnnnnnněěěěěěěěěě dooooooooooooo mjjjjjjjjeeeeeee?

Čím více eeeeee a heeeeeeeee tím více vzrušení, nebo jak? :lol: :lol:
Skarbax
Příspěvky: 158
Registrován: ned 21. srp 2016 20:37:11
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Párty v pátek 13.

Příspěvek od Skarbax »

Ano, také tě neberu tvůj názor, ale podle toho mého je v tom, že už skoro nikdo nepíše, rozhodně víc než změna ročního období :)

A k plýtvání časem? To už je hodně filozofická otázka. Když bys to bral od srdce, tak pokud nejsi zrovna jeden ze sto tisíců a práce tě 100% nenaplňuje, tak vlastně veškerá práce je plýtvání časem a tvým životem, protože ty jí ve skutečnosti dělat nechceš. Děláš jí jen proto, že musíš, abys pak mohl dělat věci, které tě doopravdy baví a naplňují. A paradoxně zrovna nad ní strávíš nejvíce času, a tím pádem i nejvíce času ztratíš. Jestli zrovna nejsi onen šťastlivec, který se ve své práci našel a vyloženě ho baví.

Neříkám, že zrovna ta část s "Hlavněěěě" se mi nějak líbí. Má to své vady, ale jak už jsem psal výše...
Uživatelský avatar
subkanda
Příspěvky: 2654
Registrován: čtv 24. črc 2014 19:57:50
Pár slov o nás: ...
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=110

Re: Párty v pátek 13.

Příspěvek od subkanda »

Takze ti to meeeee heeeee eeeeee taky vadi, ale nereknes to nahlas. Pritom normalni autor by se z toho poucil a priste to treba napsal normalne. Ale budeme heperkorektni, slunickovi a jenom se chvalit? :)
Skarbax
Příspěvky: 158
Registrován: ned 21. srp 2016 20:37:11
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Párty v pátek 13.

Příspěvek od Skarbax »

Když skoro nikdo nepíše, tak ano. Až tu bude autorů habaděj klidně můžem říkat na rovinu, protože tu povídky budou dál. Každá povídka má alespoň nějakou vadu. Málokterá je skvělá ve všech bodech. A ač mi tady něco vadí, tak jsou tu věci které se mi líbí, jako ten extrémní příběh. Takže klidně vynechám, že se mi něco nelíbilo, když to autora nakopne k tomu aby napsal další.
Yxunomei
Příspěvky: 184
Registrován: stř 31. srp 2016 8:32:20
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1101

Re: Párty v pátek 13.

Příspěvek od Yxunomei »

Ze bych neco zkusil sepsat? Ale na pc se me moc psat nece a bez diakritiky se z toho pos.. :)
Uživatelský avatar
subkanda
Příspěvky: 2654
Registrován: čtv 24. črc 2014 19:57:50
Pár slov o nás: ...
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=110

Re: Párty v pátek 13.

Příspěvek od subkanda »

Yxunomei píše:Ze bych neco zkusil sepsat? Ale na pc se me moc psat nece a bez diakritiky se z toho pos.. :)
Ja treba diakritiku uplne ignoruju. Nekdy se snazim, na mobilu na to prdim. Vubec by mi nevadilo, kdybys napsal povidku bez diakritiky. Jde o obsah a formu, ne hacky a carky.
Yxunomei
Příspěvky: 184
Registrován: stř 31. srp 2016 8:32:20
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1101

Re: Párty v pátek 13.

Příspěvek od Yxunomei »

A na konec povidky napisu "Jheeeaaaa a mas herpes", at mate radost :)
dr25
Příspěvky: 243
Registrován: pát 10. bře 2017 11:47:40
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Párty v pátek 13.

Příspěvek od dr25 »

Tak už se těším a snad ji brzy budeme moci přečíst :-)
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Coolhandluke, D302, Milkas, Nuffsaid, zazzazz a 217 hostů