Krutý trest za nevěru

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Odpovědět
pepe
Příspěvky: 766
Registrován: sob 26. črc 2014 15:29:59

Re: Krutý trest za nevěru

Příspěvek od pepe »

Ta elektricka klicka je dost dobra. To by bylo maximalni ponizeni a maximalni ovladnuti. Mela by ho jako zvire, na dalkove ovladani
Domkanda
Příspěvky: 1552
Registrován: ned 09. říj 2016 18:28:25
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsem dominantní kandaulista. Tady nehledáme.
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=733

Re: Krutý trest za nevěru

Příspěvek od Domkanda »

subkanda píše:
Domkanda píše:Proto bylo pro mě vždy důležité být tím dominantním, spíš s ní jemně manipulovat. Stále jsem si hlídal, jestli si "moc nezadám", abych nepřekročil nějakou hranici, kde bych byl už jen za blbečka.
Takže by ses tomu ve svém nitru i oddal, naplno a byl sub, ale ta obava, že by si tě přestala vážit tě nutí se hlídat a tohle potěšení si nedopřát?
Ani tak ne vyloženě - ten extrémismus je opravdu přes mojí míru a můj vkus.
I v těch hranicích toho, co jsme dělali, jsem si ale hlídal, abych byl tak nějak nahoře, abych nemohl příliš vypadat "jako blbeček".
Ale uznám, že kdybych měl nějaký soukromý stroj času a mohl se po třech měsících vrátit se zážitkem a žena s vygumovanou pamětí, tak bych samozřejmě divočil a v rámci toho "teď můžu a pak se to smaže" bych asi zkusil i něco extrémnějšího.
Ale kdybych se mohl vracet o měsíc zpět permanentně, tak by mě můj extrémismus určitě pravidelně nelákal, spíš bych extrémně na hranu tahal manželku :mrgreen: K něčemu jí nutil, naopak jí opakovaně dával na výběr, viděl emoce.
Nějaké věci, co si normálně nedovolím. Třeba časem napíšu nějakou představu.
Máme toho dost za sebou. Zajímají mě reálné zkušenosti. Povídky skoro nečtu.
Uživatelský avatar
subkanda
Příspěvky: 2654
Registrován: čtv 24. črc 2014 19:57:50
Pár slov o nás: ...
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=110

Re: Krutý trest za nevěru

Příspěvek od subkanda »

To by byl dobry namet na povidku... stroj casu :)
Uživatelský avatar
Eva
Příspěvky: 80
Registrován: pát 16. led 2015 16:40:33
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=171

Re: Krutý trest za nevěru

Příspěvek od Eva »

Ta povídka se mi líbí, Pavla se mi podobá ;) Nevím proč, asi jsem škodolibá mrcha, ale já bych takového manžílka neopouštěla. Líbilo by se mi, že se mu můžu mstít za to, co mi udělal, nebo co si myslel, že mi udělal, ha ha.
Nikoho nehledám, jenom se dívám.
kandafil
Příspěvky: 32
Registrován: čtv 09. úno 2017 21:09:38
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Krutý trest za nevěru

Příspěvek od kandafil »

Eva píše:Ta povídka se mi líbí, Pavla se mi podobá ;) Nevím proč, asi jsem škodolibá mrcha, ale já bych takového manžílka neopouštěla. Líbilo by se mi, že se mu můžu mstít za to, co mi udělal, nebo co si myslel, že mi udělal, ha ha.
Zajímavé, že se tady našla žena co se podobá Pavle. Tak co by si s ním teď provedla ty?
Uživatelský avatar
Eva
Příspěvky: 80
Registrován: pát 16. led 2015 16:40:33
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=171

Re: Krutý trest za nevěru

Příspěvek od Eva »

Rozhodně bych si ho nechala. Nepřemýšlela jsem nad tím tak hluboce do budoucna (společné bydlení s milencem, děti), ale vždyť se na něj podívej. Ona odjela se svým milencem za radovánkami, on doma poslušně vymaluje, uklidí. Co víc si žena může přát? Sexuálně nestrádá a doma se nemusí nikoho doprošovat, aby něco udělal. Prostě mu poručí a tím, že v něm probudí zvědavost a touhu zjistit, co dělala s milencem si může být jistá, že vše pilně udělá, aby mu něco prozradila. Občas bych mu dopřála trochu pozornosti, třeba bych ho nechala vyhonit si svého kašpárka, ale absolutně bez mého kontaktu, to by se asi milenci moc nelíbilo. No a časem by zastával výhradně roli otroka. Muž prostě musí toužit.
Nikoho nehledám, jenom se dívám.
pepe
Příspěvky: 766
Registrován: sob 26. črc 2014 15:29:59

Re: Krutý trest za nevěru

Příspěvek od pepe »

Eva píše:Rozhodně bych si ho nechala. Nepřemýšlela jsem nad tím tak hluboce do budoucna (společné bydlení s milencem, děti), ale vždyť se na něj podívej. Ona odjela se svým milencem za radovánkami, on doma poslušně vymaluje, uklidí. Co víc si žena může přát? Sexuálně nestrádá a doma se nemusí nikoho doprošovat, aby něco udělal. Prostě mu poručí a tím, že v něm probudí zvědavost a touhu zjistit, co dělala s milencem si může být jistá, že vše pilně udělá, aby mu něco prozradila. Občas bych mu dopřála trochu pozornosti, třeba bych ho nechala vyhonit si svého kašpárka, ale absolutně bez mého kontaktu, to by se asi milenci moc nelíbilo. No a časem by zastával výhradně roli otroka. Muž prostě musí toužit.
Tak to smekám, taky bych chtěl takovou paní a vládkyni. Vůbec by mi nevadilo, kdybych už nesměl mít sex. Služba paní by mě naplňovala. Kdybyste stále hledala, paní, ozvěte se mi prosím.
zuzana
Příspěvky: 22
Registrován: pát 19. srp 2016 10:50:10
Pár slov o nás: spoznávam sa

Re: Krutý trest za nevěru

Příspěvek od zuzana »

teda ja to čítam sporadicky ,ale že divočina ...chlapiiiiiiiii
Uživatelský avatar
subkanda
Příspěvky: 2654
Registrován: čtv 24. črc 2014 19:57:50
Pár slov o nás: ...
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=110

Re: Krutý trest za nevěru

Příspěvek od subkanda »

zuzana píše:teda ja to čítam sporadicky ,ale že divočina ...chlapiiiiiiiii
A líbí? Divočina v dobrém smyslu nebo špatném?
zuzana
Příspěvky: 22
Registrován: pát 19. srp 2016 10:50:10
Pár slov o nás: spoznávam sa

Re: Krutý trest za nevěru

Příspěvek od zuzana »

že toto vám berie ... hej hej čítam ,že v reále asi ťažko ,chápem ,predstavy vedia tiež svoje urobiť ,navyše ak sú takto autenticky opísané ,je to mnohokrát lepšie ako pozerať na to ,je to presne tak ako píšeš " ... a svoje více, či méně perverzní představy " ... ;)
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Andy6969, dady, dupers, jabuh, romanec a 34 hostů