Krutý trest za nevěru

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Odpovědět
Uživatelský avatar
subkanda
Příspěvky: 2654
Registrován: čtv 24. črc 2014 19:57:50
Pár slov o nás: ...
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=110

Re: Krutý trest za nevěru

Příspěvek od subkanda »

Jo, je to přitažené za vlasy, jasně, ale o realitu tady nejde. A když se do toho vžiješ... Dá se do toho parádně vžít. Úplně jsem si živě představil, jak jdu s klíckou na bazén. A skutečně se tam člověk svléká. To je masakr, to bych nedal. Ale představa, že bych se nechal hecnout a dal to? Mazec :-)
Naštěstí jsem s klíckou asi nadobro skončil a i když jsem ji občas míval, nesnášel jsem ten pocit, že se může něco stát, třeba nehoda a pak ty pohledy, vysvětlování, ne díky, já jsem na tohle docela háklivý a něco jiného je, dostat se do trapné situace protože si to s paničkou oba užíváme, nebo se dostat do trapné situace ve chvíli, kdy to člověku není milé a to poslední, co by si přál je taková chvíle mlčení a divných pohledů.
Skarbax
Příspěvky: 158
Registrován: ned 21. srp 2016 20:37:11
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Krutý trest za nevěru

Příspěvek od Skarbax »

Super, konečně další díl. Už jsem myslel, že už nic nebude.
++cuckoldkarel++
Příspěvky: 97
Registrován: sob 31. pro 2016 9:35:42
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Krutý trest za nevěru

Příspěvek od ++cuckoldkarel++ »

Super.Nedočkave čekám další dil
Uživatelský avatar
subkanda
Příspěvky: 2654
Registrován: čtv 24. črc 2014 19:57:50
Pár slov o nás: ...
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=110

Re: Krutý trest za nevěru

Příspěvek od subkanda »

Můžu se tě kandafile zeptat, odkud čerpáš inspiraci? Je to vše jen fantazie, nebo jsi něco z toho i sám na vlastní kůži zažil? Popisuješ to totiž tak bravurně, jako bys to fakt někdy prožil, nebo chtěl prožít.
Skarbax
Příspěvky: 158
Registrován: ned 21. srp 2016 20:37:11
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Krutý trest za nevěru

Příspěvek od Skarbax »

Když se příběh moc natahuje, tak autoři už kolikrát neví co dál psát ani je to už nebaví. Proto je lepší to pak nějak ukončit a dát tomu pořádný závěr, než to pořád natahovat donekonečna. Až to nakonec omrzí a vyšumí. Raději tedy nějaký pěkný závěr, než se to snažit na naléhání ostatních pořád prodlužovat a nakonec nijak ani neukončit pořádným finálem.
Uživatelský avatar
subkanda
Příspěvky: 2654
Registrován: čtv 24. črc 2014 19:57:50
Pár slov o nás: ...
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=110

Re: Krutý trest za nevěru

Příspěvek od subkanda »

Skarbax : nesmysl, tohle se dá psát jako deník. Každý nový den něco přinese.
Skarbax
Příspěvky: 158
Registrován: ned 21. srp 2016 20:37:11
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Krutý trest za nevěru

Příspěvek od Skarbax »

Já neříkám že nedá, ale autory už to pak nebaví, protože už je to pořád o tom samém a nakonec to skončí bez konce. Lepší dát pěkný konec než ho nutit psát pořád dál. Většina typů takovýhle povídek na pokračování tady i na paroháči končila bez konce. To je fakt.

Ze začátku psal skoro každý den, pak ob den a teď nakonec byla prodleva x dní, to něčem svědčí.
Dle mého názoru je lepší mít pěkné ukončení, než to nuceně uměle natahovat a nakonec by přestal psát a příběh by vyšuměl bez konce.
Uživatelský avatar
subkanda
Příspěvky: 2654
Registrován: čtv 24. črc 2014 19:57:50
Pár slov o nás: ...
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=110

Re: Krutý trest za nevěru

Příspěvek od subkanda »

Tak já osobně si raději jednou za měsíc přečtu další díl, než to teď utnout.
Skarbax
Příspěvky: 158
Registrován: ned 21. srp 2016 20:37:11
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Krutý trest za nevěru

Příspěvek od Skarbax »

Když bude chtít, tak může začít klidně novou povídku přece. A já nemluvím o jednou za měsíc, já mluvím o tom, že by to bylo jednou za měsíc poprvé a pak jednou za 2 a nakonec vůbec a bez konce. Takhle to dopadá se všemi moc natahovanými seriemi.

A já bych byl vážně rád, kdyby tahle měla i konec protože je opravdu dobrá.
Naposledy upravil(a) Skarbax dne sob 11. bře 2017 21:15:54, celkem upraveno 1 x.
kandafil
Příspěvky: 32
Registrován: čtv 09. úno 2017 21:09:38
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Krutý trest za nevěru

Příspěvek od kandafil »

subkanda píše:Můžu se tě kandafile zeptat, odkud čerpáš inspiraci? Je to vše jen fantazie, nebo jsi něco z toho i sám na vlastní kůži zažil? Popisuješ to totiž tak bravurně, jako bys to fakt někdy prožil, nebo chtěl prožít.
Nic z toho jsem nezažil a zažít bych asi ani nechtěl. Všechno je to jen v mé fantazii.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: 96tom, Amazon [Bot], Anancelonar, bobkobb, glim, lukas5-5, ota65 a 201 hostů