Krutý trest za nevěru

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Odpovědět
hotpair40
Příspěvky: 330
Registrován: sob 09. dub 2016 19:44:55
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=479

Re: Krutý trest za nevěru

Příspěvek od hotpair40 »

Dobreeeeeee ,teraz by si ho mala zavolat domov ,teba zavriet v druhej izbe a s nim si to rozdat. Ale nemohol by si sa urobit ,len by si mohol pocuvat ako si uziva
Uživatelský avatar
subkanda
Příspěvky: 2654
Registrován: čtv 24. črc 2014 19:57:50
Pár slov o nás: ...
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=110

Re: Krutý trest za nevěru

Příspěvek od subkanda »

Jo, uvazat toho zmrda za topeni by si na toho sveho minicuracka ani nedosahl
kandafil
Příspěvky: 32
Registrován: čtv 09. úno 2017 21:09:38
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Krutý trest za nevěru

Příspěvek od kandafil »

Každodenní onanie byla dost náročná, už jsem měl problém se udělat v nějaké rozumném čase a Pavla byla z toho jak mi to dlouho trvá dost nervózní. Stála nade mnou a kibicovala “Už budeš? Přidej, nebaví mě tady čekat takhle dlouho.
” Až jednoho dne, když už jsem zase klečel v koutě a zoufale si ho honil zastavila mě se slovy “Mám nápad”. Otočil jsem se “Neřekla jsem aby ses otáčel, čelem ke zdi.” Přistoupila ke mě a zavázala mi šátkem oči. “Ruce za hlavu” Chvíli jsem váhal “Tak co je?” Poslechl jsem. Slyšel jsem klapání jejich podpatků, jak odchází a po chvíli se vrací.
Přišla pomalu ke mě, lehce se dotkla mých zad, cítil jsem její vůni, byla tak blízko. Před nosem mi zavanul zvláštní zápach, zatahala mě postupně za jednu a pak za druhou bradavku, ale její dotek byl něčím zvláštní, jiný. Pak mi to došlo, má na rukou latexové rukavice. Třásl jsem se vzrušením. Zašeptala “Neboj, nebude to bolet.” V tom mi ho vzala do ruky a začala mi ho honit, v té rukavici, kterou asi něčím namazala, perfektně klouzal. “Dej nohy od sebe” Přikázala a vzápětí mě začala masírovat koule. “Vidíš, takhle k nim můžu líp”. Znenadání jsem pocítil jakýsi chlad na konečníku “uvolní se”, špitla a její prst do mě zajel jako po másle. Takový pocit jsem nikdy nezažil, párkrát přejela po prostatě a já cítil, že to na mě jde.
Ruce jsem měl celou dobu za hlavou, tak jsem jen zamumlal “Pavli už budu”, okamžitě přestala honit a vytáhla prst, rychle podala nádobku a přidržela mi ji u žaludu, nastříkal jsem tam celou dávku, ale orgasmus jsem si vůbec neužil, vlastně jsem ho asi ani neměl, nevím, jak přestala se stimulací už jsem jenom vystřík, ale jinak nic. Sundala mi šátek a před obličej mi dala nádobku se slovy “Vypij to! Okamžitě a bez odmlouvání” Jak řekla, tak jsem neochotně a se sebezapřením udělal. “No vidíš, jak ti to jde.” Pohladila mě po vlasech “Už je to lepší než minule, že jo? Postupně si na tu chuť zvykneš.” Od této chvíle mě to nechala vypít nesčetněkrát a opravdu jsem si na tu chuť zvykl.

“Dnes mám pro tebe překvapení” oznámila mi radostně jednoho dne, když jsem se chystal jít si kleknout do rohu a začít s naší rutinou. Slušelo jí to, měla na sobě černé upnuté šaty, síťované punčocháče a vysoké podpatky. Perfektně červeně nalakované nehty na rukou i nožičkách a vlasy spletené do copu. “Sekne ti to Pavli” poznamenal jsem.
“Říkala jsem ti, že mám pro tebe překvapení, byla jsem u holiče, na manikůře a koupila si tyhle šatičky” Začal jsem doufat, že by můj trest již mohl skončit, díval jsem se ji do jejích krásných očí a pomalu se začal přibližovat. “Počkej” Zastavila mě a lehla si na postel. “Chci, abys mi to dělal jazykem, lízej mě, ale jen jazyk, žádné další doteky.” Vykasala si šaty a pod nimi nic neměla, lehce roztáhla pokrčené nohy a já se zabořil do jejího klína, její mušlička byla voňavá a čerstvě oholená, takhle se vždycky připravovala na náš sex.
Lízal jsem jí asi deset minut, už byla krásně rozevřená, horká a vlhká, jen ho tam vrazit. Měl jsem ho jak kámen, ale věděl jsem, že se musím ovládnout. Začala kroutit boky a sténat, v tom zazvonil zvonek “Přestaň, překvapení je tady, klekni si před postel” Oblékla si kalhotky, stáhla šaty, poupravila vlasy před zrcadlem a šla otevřít. Vstoupila do ložnice, byl jsem k ní zády a neviděl ji, ale cítil jsem, že není sama.

“To je Michal” Postavila ho přede mě, byl to o dost mladší a urostlý chlápek atraktivního vzhledu. Přitiskla se k němu a dlouze ho políbila, její ruka zajela do jeho rozkroku. Pohotově mu svlékla triko a kalhoty až stál v naší ložnici jenom v trenýrkách, pod kterými se mu rýsoval jeho ocas. “Pojď si mě svléknout” Myslel, jsem že mluví na Michala, ale podívala se na mě se slovy “No tak přece pomůžeš svojí ženě ze šatů” Stoupl jsem si k ní, rozepl ji šaty a sundal je přes hlavu. “Žádné zbytečné dotyky” Napomenula mě, stála přede mnou v podprsence a kalhotkách a bylo na ní vidět, jak se těší na další sex s Michalem.
Opatrně jsem ji rozepl podprsenku a stáhl kalhotky ke kotníkům, zakoukal jsem se na její krásné a dokonale upravené nožky s červenými nehty, udělala krok k Michalovi a to už byla zcela nahá, na zemi zůstali její černé vlhké kalhotky. Klekla si před něj, zahleděla se na mě a poručila “Klekni si, ruce dej za hlavu a sleduj mě”
Stáhla mu boxerky ze kterých vyskočil jeho naběhlý ocas “Vidíš? Tohle je pořádný nádobíčko!” Měl ho fakt aspoň o pět cenťáků delšího než já a stál mu jako tyč. Pavla ho vzala do pusy a začala kouřit, po chvilce si klekla na postel, Michal před ní a dál mu ho kouřila, na chvíli přestala a přikázala mi “Lízej mě zezadu, ať jsem pro Michala připravená” Po chvilce Michal vstal a odstrčil mě od prdelky mé manželky.
“Klekni si vedle postele a ruce za hlavu” Poručila mi Pavla.

Naskytl se mi zdrcující pohled. Moje manželka klečící na posteli s vystrčenou prdelkou a za ní Michal se svojí dvaceticentimetrovou kládou. Přiložil ji svůj červený žalud k připravené kundičce a pomalu ji ho začal sunout dovnitř, Pavla vrněla blahem, opřená o lokty pohltila Michalovo péro až po kořen. “Cítím ho tak hluboko, šukej mě Michale” Přitom se mi dívala přímo do očí.
Už dlouho jsem věděl, že Pavlína šuká s Michalem a hodně si to užívá, však mi o tom často a ráda vyprávěla, ale tahle přímá konfrontace se skutečností byla pro mě naprosto skličující. Už nebyl žádný prostor pro to, abych si mohl namlouvat, že mě třeba jen tak provokuje a dráždí, tohle bylo skutečné. Michal ji držel za boky a zajížděl svým tvrdým, dlouhým ocasem do mušličky mojí Pavlínky, ta se ho nemohla nabažit, takhle ječet jsem ji nikdy neslyšel, po chvilce se prohnula v mocném orgasmu, Michal zvolnil, aby si to mohla řádně užít.

Když se vzpamatovala, podívala se na mě “Tak co, jak se ti líbí, když mě takhle šuká jiný chlap?” Mlčel jsem “Neumíš mluvit!”. “Lízej mi zadeček, víš jak to mám ráda” Začal jsem jazykem rejdit kolem její dírky a slízával jsem její šťávičku “Joooo, to je ono”, za chvilku tu byl její další orgasmus, rychlý a ne tak silný jako ten první. Oddychovala a ležela Michalovi na břichu, ten ji držel kolem hrudníku, aby nespadla a druhou rukou ji masíroval její kozičky. Po chvilce ji tu svou kládu zase vrazil do její zmačené a už červené kundičky. Pavlína byla jako v tranzu, naprosto se mu poddávala, jen mi stačila pokynout “Lízej mi klitoris”. Začal jsem lízat zatímco kousek od mého jazyka zajížděla velká kláda do její rozevřené kundičky, křičela vzrušením se zakloněnou hlavou a její červené nehty se zarývaly do Michalových stehen.
To už nevydržel ani Michal a jeho ocas se začal cukat v mohutném vyvrcholení, v tom vybuchla i Pavla o odstrčila mojí hlavu, abych ji přestal dráždit přecitlivělý klitoris.
Ležely tam na sobě a prožívali společný orgasmus, Michal do mojí ženy pumpoval takovou dávku semene, až to Pavle teklo ven kolem jeho stále stojícího ptáka. Když se Pavla vzpamatovala, lehla si vedle oddychujícího Milana na záda, roztáhla nohy a poručila mi “Teď mě pojď pořádně očistit, když to všechno slížeš, zasloužíš si zítra odměnu” Koukal jsem na ní a zeptal se “To snad nemyslíš vážně?” odvětila “Ale myslím to vážně miláčku, naprosto vážně, začni nebo to snad chceš ukončit?”
Chvíli jsem váhal, ale nakonec se odhodlal a začal ji čistit “No vidíš, jak ti to jde, na chuť semene jsi už přece zvyklý” Zvyklý jsem sice byl, ale tohle byla úplně nová situace, navíc tak chuť byla trochu jiná, sperma bylo husté a mísilo se s její šťávou, její pička bylo horká, červená a roztažená, plná Michalova semene.
Trvalo dlouho než mi Pavla dovolila přestat. To už byl Michal pryč. Šli jsme se společně osprchovat a po náročném dni ulehli ke spánku.
hotpair40
Příspěvky: 330
Registrován: sob 09. dub 2016 19:44:55
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=479

Re: Krutý trest za nevěru

Příspěvek od hotpair40 »

Perfektne !!!!!
Bude este pokracovanie ?
Uživatelský avatar
kandapraha
Příspěvky: 1159
Registrován: úte 22. črc 2014 15:16:51
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=18
Bydliště: Praha

Re: Krutý trest za nevěru

Příspěvek od kandapraha »

Jedna z nejlepsich povidek, co jsem tady za posledni dobu cetl. Misto zbytecnych, misty az nudnych pasazi, popisovani zbytecnosti, popisujes tu scenu tak bravurne, ze mi ted, po docteni stoji pero.
kandafil
Příspěvky: 32
Registrován: čtv 09. úno 2017 21:09:38
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Krutý trest za nevěru

Příspěvek od kandafil »

hotpair40 píše:Perfektne !!!!!
Bude este pokracovanie ?
Pokračoval bych, ale už mi docházejí nápady. Má někdo námět jak dál? Budu rád za jakékoliv podněty.
hotpair40
Příspěvky: 330
Registrován: sob 09. dub 2016 19:44:55
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=479

Re: Krutý trest za nevěru

Příspěvek od hotpair40 »

kandafil píše:
hotpair40 píše:Perfektne !!!!!
Bude este pokracovanie ?
Pokračoval bych, ale už mi docházejí nápady. Má někdo námět jak dál? Budu rád za jakékoliv podněty.

Co tak ho zamknut do pasu cudnosti a vytrapit ho ?
Doteraz musel striekat a teraz bude uplne bez
Uživatelský avatar
subkanda
Příspěvky: 2654
Registrován: čtv 24. črc 2014 19:57:50
Pár slov o nás: ...
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=110

Re: Krutý trest za nevěru

Příspěvek od subkanda »

Ano nechal bych ho tyden nestrikat a potom bych mu primo pred oblicejem ukazal jejiho milence, jak mu z pera strika gejzir semene. A znova. Mohl by si provokativne sednou do kresla, s jeho kockou po boku, divat se na nej jak je nadrzeny a hezky pomalu si honit curaka. Divat se mu do oci a rikat : "Striknul by sis, co? Taky by sis h otak pohonil, co? Sukal by sjsi?" A pak by si na nej mohla obkrocmo nasednou jeho zena a nechat si natrikat do kundy. Cely vecer by byl o strikani, ale jenom Michalovo. 3x za vecer by se krasne vystrikal, az uz by ani nemohl, ale on bude mit porad plne koule, k prasknuti, bude prosit, ze to pak vsechno slize, kdyz mu dovoli strikat, ale ne, nedovoli, nesmi pustit ani kapku, jinak by byl rozvod, nebo nejaka jina podminka, co by mu udelala, kdyby se vystrikal. Mela by ho drzet v hrsti i necim dalsim.

Jeste by za nim mohla prijit, az vyprovodi Michala, cela ulepena od semene a mazlit se s nim.
Naposledy upravil(a) subkanda dne sob 11. úno 2017 17:41:10, celkem upraveno 1 x.
hotpair40
Příspěvky: 330
Registrován: sob 09. dub 2016 19:44:55
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=479

Re: Krutý trest za nevěru

Příspěvek od hotpair40 »

Mohol by ju maximalne lizat ale aj to iba vtedy ,ked ju bude milenec sukat
Uživatelský avatar
subkanda
Příspěvky: 2654
Registrován: čtv 24. črc 2014 19:57:50
Pár slov o nás: ...
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=110

Re: Krutý trest za nevěru

Příspěvek od subkanda »

Mohl by dostat nesplnitelny ukol, aby si mohl striknout... Treba vykourit michala. Neudelal by to. Ale dokud by to neudelal, nesmel by strikat. Byl by uplne v koncich, zniceny, nadrzeny, az by se treba ponizil a sam mu zavolal a poprosil, jestli ho muze vykourit? To necham na tobe, kam az zajdes, nebo jestli mu semeno bude ukapavat samo od sebe.

Nebo ona+michal, sex bez kondomu a bez prasku? Jako podminka, k cemu musi dat souhlas, aby se sam mohl udelat? A divat se poslusne, jak mu Michal do ni pousti semeno? Ze by se tak vykoupil z nevery? Strikali by do ni oba v plodne dny... Ale Michal vzdy prvni a on treba za pul hodiny po jeho odchodu.To by mohlo byt v zaverecnem dilu. Ukonceni trapeni splnenim tady te podminky. Ze ona bude mit dite a jeji muz nebude patrat zda je otcem, ale uzna otcovstvi ;) Trosku extremek, ale proc ne?
Jeste bych mu prikazal, at ji pri tom co ji michal bude soustat bez gumy, drzi stehna od sebe a diva se na to, jak mi v nem zacne skubat a jak do ni naposledy prirazi a svali se v orgasmu. Kdyz ponizit, tak uplne. Za tu neveru s jeji kamaradkou, proc ne.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Ahrefs BOT, bukva, Jenulka, Semrush [Bot] a 200 hostů