Petra - SÉRIE

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
hotpair40
Příspěvky: 330
Registrován: sob 09. dub 2016 19:44:55
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=479

Re: Petra

Příspěvek od hotpair40 »

Budes pokracovat ?
lubo
Příspěvky: 146
Registrován: pát 04. lis 2016 10:02:28
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: Manželku priťahujú dominantejší mladší muži, je naklonená experimentom, nerada sa ukazuje na verejnosti, mala vzťah s iným mužom a páči sa mi to
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1207

Re: Petra

Příspěvek od lubo »

No, neviem ci dalsie riadky hodit do placu. Mozno to bude fraska, mozno brutal
petr10000
Příspěvky: 464
Registrován: ned 19. čer 2016 12:18:55
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno
Bydliště: břeclav

Re: Petra

Příspěvek od petr10000 »

povídej
hotpair40
Příspěvky: 330
Registrován: sob 09. dub 2016 19:44:55
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=479

Re: Petra

Příspěvek od hotpair40 »

Len pokracuj ,vsetci tu netrpezlivo cakame
milin2
Příspěvky: 22
Registrován: pát 26. zář 2014 12:03:45

Re: Petra

Příspěvek od milin2 »

Ahoj...bude pokracovani??
lubo
Příspěvky: 146
Registrován: pát 04. lis 2016 10:02:28
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: Manželku priťahujú dominantejší mladší muži, je naklonená experimentom, nerada sa ukazuje na verejnosti, mala vzťah s iným mužom a páči sa mi to
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1207

Re: Petra

Příspěvek od lubo »

Nedal som to. Dopadlo to zle. Jednoducho som sa neovladol a chalanisko si to odniesol :(( Ma to ale aj pozitivnu stranku - zije. Peťa sa so mnou nerozprava a ja mam obavu, ze budem platit bolestne a PN ku. Pribeh dopisem, ked sa to trochu utrasie. Teraz nemam naladu :((( sorry.
Trochu som sa v sebe sklamal. Myslel som si, ze som iny a som obycajny tuctovy ziarlivy chlap.
lubo
Příspěvky: 146
Registrován: pát 04. lis 2016 10:02:28
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: Manželku priťahujú dominantejší mladší muži, je naklonená experimentom, nerada sa ukazuje na verejnosti, mala vzťah s iným mužom a páči sa mi to
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1207

Re: Petra

Příspěvek od lubo »

Sex v trojke sme realizovali takmer každý víkend. Teda ak sa to takto dá nazvať. Všimol som si, že moja sexuálna úloha je nejako akoby tlačná do úzadia. Som viac divák a terč humoru, alebo ponižovania, ako aktívny sexuálny partner.
Stručne povedané, bol som viac pod zámkom ako voľný. Ľubo získal status alfasamca. Ale pripadalo mi to také celkom prirodzené. Nebol síce taký dominantný, no myslím že by som mu mal prejavovať rešpekt. Raz som mu robil fajku a sedel som na gauči. Peťa ma právom upozornila, že by som mal kľačať, že si Ľubko zaslúži väčšiu úctu z mojej strany. Mala prevdu. Všimol som si, že jej pekne rastie bruško. A tehotné ženy sú nadržané. Možno vplyvom toho posúvala hranice ďalej a ďalej. Mňa tlačila dole a Ľuba hore.
Netrvalo dlho a prišla so šialeným nápadom.
"S Ľubkom sme sa dohodli, že ťa vykastrujeme. Uaaaw!" oznámila mi tesne pred jeho príchodom. Bola celá nadržaná, priam žiarila.
Priznám sa, že ma to vzrušilo fakt dosť. Rozbúšilo sa mi srdce a penis začal okamžite tvrdnúť. Predstava bola úžasná.
"A ako to chceš spraviť?" Mal som obavy zo spôsobu. No bol som natoľko vzrušený, že som sa tešil skoro ako Peťa.
"Neboj sa budeš spokojnučký manželík." Rukou mi vošla do rozkroku a stlačila semenníky.
"Kanček?" Dodala a vybuchla od smiechu.
V tom zazvonil Ľubo. Peťa mu šla otvoriť, no smiala sa ako šialená.
Keď Ľubo vošiel, čudoval sa, čo je tak veselo.
"Bavíme sa, Andy vie čo ho čaká, chudáčik maličký, bude musieť byť odvážny a trocha trpieť, no láska je láska. Však miláčik môj?!" Pohladila ma rukou po tvári.
Priznám sa bral som to ako erotickú hru a nepredpokladal som, že to naozaj spravia a ja že si to nechám spraviť.
Peťa sa šla nahodiť do sexi oblečenia, Ľubo do sprchy a ja? Ja som sa chvel od vzrušenia. Vedel som čo bude nasledovať. Peťa ma pošle do sprchy a do naha. Možno vyberie bič a naloží mi pár na zadok. Možno mi dá putá a s rukami za chrbtom budem musieť kľačať a dívať sa ako sa mazlia a šukajú. A možno...... mi odfikne gule.
"To snáď nemyslíš vážne" vyvalila na mňa svoje krásne sexi okále, keď zbadala moju nečinnosť.
"Do naha! My sa tu snažíme a ty!? Myslím že kastrácia ti prospeje!" Bola ostrá. Ona bola dominant a pomaličky učila aj Ľuba. Miloval som ich oboch.
Začal som sa vyzliekať ako o preteky.
"No fuj! Čo ti to tam visí. Máš to všetko také maličké, je ti to nanič. Však Ľubko. Ukáž mu aký ma byť penis!!" Ľubo mal na sebe sexi boxerky ako správny chlap.
Vytiahla spod nich nástroj lásky a začala mu robiť fajku.
"Pozeraj sa a počítaj koľko krát si ho vsuniem do úst, kým sa vystrieka" Prikázala mi.
Vo vytvárani správnej atmosféry sa z Peti za tých pár nedieľ stal profík.
Bolo to 11 krát, počítal som poctivo. Dávka spermií bola poriadna. Tieklo jej to po perách, brade, bolo to super. Potom ma začala bozkávať, bolo to príjemné. Chuť Ľubových spermií som poznal veľmi dobre.
"Chceme to a bude to v poriadku". Šepla mi do ucha a hlavou prikývla. Rukom mi začala masírovať semenníky. Pripravovala ma na akt.
Bol som veľmi zvedavý, či to dokážeme spraviť, vzrušenie sa stupňovalo.
"Ideme na vec" Nežne dodala. Bolo to také super, že som sa jej odovzdal úplne celý. Nadobudol som pocit, že je to takto správne. Proste Peťa bola krásna bohyňa, pre ktorú som bol schopný spraviť čokoľvek. Kastrácia bola prekrásna obeta.
Akt kastrácie sa začal. Z rozbúšeným srdcom, vzrušený, celý bez seba som v doprovode Peti, ktorá ma držala nežne za ruku prešiel a sadol si na gauč.
Peťa videla, že som vzrušený a zmierený so svojím osudom. Pozreli sme sa jeden druhému do očí a ubezpečili sa, že ideme do toho so všetkým, čo k tomu patrí.

Dlaň mi položila na hruď a jemne zatlačila, čím ma dala do polohy na chrbát.
Stačilo len aby sa ma zľahka dotkla pod kolenami a ja som ich ochotne pokrčil. Potom mi zľahka roztiahla nohy od seba. Pustil som ju do rozkroku a dúfal, že to nebude veľmi bolieť a budem to mať čoskoro za sebou.
"Aký je poslušný ..." Poznamenala a prstom mi prechádzala po semenníkoch.
Chichúňali sa obaja.
"Pekne spolupracuje" Prekvapený bol aj Petin milenec ako to ide všetko hladko. Srdce mi tĺklo o dušu.
Chcel som sa pozrieť, čo bude následovať, ale Peťka mi rukou zatlačila hlavu späť.
Videl som akurát, ako Ľubo vytiahol veľké kovové kliešte.
"O bože, dúfam, že sú to strangulačné kliešte a dajú mi gumičku" Dúfal som. Táto sa totiž dá zložiť aj po pol hodine a všetko je o.k.
"Pšššš, neboj, chceme to a zvládneme to" Uisťovala ma a zvážnela. Chcela to. Naozaj to chcela. Teraz som to vedel.
"Prosím nie, Peti nerob mi to, je to navždy" Začal som poslušne protestovať. Prišiel strach.
Zrazu som pocítil chlad studeného kovu a naťahovanie semenníkov. Toto robil Ľubo, šlo mu to šikovne. Darmo zručnosť chalanov je lepšia.
Chvíľu sa nedialo nič.
Bol som poriadne tvrdý.
Potom kývla hlavou na svojho samčeka Ľuba. Dala mu signál na úkon. Chytila ma za obe ruky a pošepla „ Trošku to zabolí, vydrž to prosím“ a dala mi francuzáka. Jazyk mi strčila až do krku.
Vzápätí prišla taká prúdká bolesť, že som chcel vykríknuť, ale Peťka ma krásne sofistikovane umlčala.
Najhoršie, že keď mi Ľubo semenníky uvolnil z nekompomisného zovretia, bolesť len vzrastala. Stonal som ako malý chlapček.
"Ou, ou, bolí však miláčik môj, som s tebou" Hladila ma po vlasoch, tvári a zaháňala svojími láskavými dotykmi Peťka.
Vzápätí sa otočila na svojho milenca a šibalsky sa pousmiala. Mierne zodvihla pravú ruku a gestom vztýčeného palca mu dala znamenie "Yes! Vyšlo to!"
"Myslím, že malá prechádzka po byte a drink ti spraví dobre" Poznamenal Ľubo. Bol pozorný a vážil som si ho. Pomaly som si k nemu budoval rešpekt. Bol mladší a samozrejme krajší. Mal pekne vybudované telo a pekné oči, krásne vyvinuté pohlavné orgány a bol inteligentný. Bol proste kaliber! A Peťa bola doň blázon.
Konečne sa pozornosť sústredila aj na mňa. Ľubko ma úplne chápal a videl som, že ma trochu ľutuje.
Hneď ako som si sadol, videl som na vrecku so semenníkmi podliatinu. Išlo o burdozzo kliešte na rozdrvenie semenovodov a trvalé odumretie semenníkov.
"Ukáž, ako sa to vyvíja!?" Peťka bola zvedavá a veľmi jemne ma chytila za miešok.
"Hrozne ma to bolí" Sťažoval som sa a hneď som si pripadal trochu trápne. Som predsa ešte chlap. Aspoň zatiaľ.
"No láska bolí" Usmiala sa Peťa.
Bol som nervozny, prechádzal som sa, neobsedel som na mieste ani chvíľu.
"A čo bude ďalej?" Spýtal som sa Peti a Ľuba.
Sedeli na gauči tesne pri sebe. Peťa mala prektížené stehná bola opretá o svojho miláčika a oboma rukami mu držala pravú ruku. Ako milujúca žena. Bola šťastná.
Pozerala sa na mňa tak trochu ľútostivo akoby vravela "Ach ty moje chúďa, mám ťa stále rada."
Kľakol som si pred nich.
"Ďakujem. Tá bolesť je super a milujem vás oboch a chcem byť Váš otrok." Úplne som sa im podriadil. Obom. Vzdal som im úctu a rešpekt. Odovzdal som svoje dievča Ľubkovi, aby sa s ňou miloval, plodil deti. Aby bola Peťa šťastná. Od tejto chvíle si mohli somnou robiť čo chcú. Ak by mi Ľubko alebo Peťa prikázali sa prjsť po ulici nahý, bol by som to spravil.
"Uaaw" Peťa žasla. Žiarila. Zovrela Ľubkovi ruku ešte silnejšie a tuším sa jej mierne zaslzili oči.
"Aby som nezabudla" Poznamenala a vošla do predsiene. Trochu hrabala v kabelke a vytiahla papier. Bola to ružová obálka so srdiečkom. Podala mi ju.
Otvoril som ju a vytiahol papier. Roztvoril som ho a bolo tam napísané "Postkastračný syndróm u muža". Kompletné poradenstvo, aké zmeny nastanú po akom čase, riziká. Ale zvýrazňovačom boli označené pozitíva kastrácie.
"Chcem sa ťa Peťka niečo spýtať. Môžem.
"Áno!" Odpovedala mi.
"Chcem mať s tebou sex, bude to možné?" Spýtal som sa neisto.
"Nie Andy prepáč" Odpovedala a sklopila svoje krásne očil No potom sa mi znova pozrela priamo na mňa.
"Som tehotná s Ľubkom a len on môže do mňa. Nikto iný. A navyše môže sa stať, že krv z rozdrvených semenovodov sa môže dostať do ejakulátu a mohla by som dostať niejakú infekciu. Toľko si vydržal pre mňa, tak toto bude pre teba hračka. Kým ti bude stáť a budeš mať chuť, budeš masturbovať. No teraz by som ťa ešte zamkla, pokiaľ ti má klietka na čom držať. Semenníky sa ti začnú scvrkávať, vstrebávať do tela a potom si to dáš dole a budeš masturbovať. Ale myslím , že starostí bude viac ako dosť, čakáme bábätko, budeš sa venovať úplne iným veciam. Spolieham na teba a rátam s tebou Andy." Dala mi plnohodnotnú odpoveď.

"Povez mu aj...." Šepol jej Ľubko do ucha. Ostatné som nepočul
"Vieš Andy, Ľubko má byt a pri sexe chceme súkromie. Už dlhšiu dobu sme o tom uvažovali, len nezohnal dobrý podnájom. Skrátka tam budeme šukať. Ale vždy ti zavolám, keď budem cez noc preč aby si sa nebál. No myslím, že teraz to bude často. Ale klietku ti budem kontrolovať neboj!" Ukončila informáciu smiechom.
A tak aj bolo.
Vajka mizli, Zostali mi tam dve malé necitlivé tvrdé hrčky. Pás šiel dole. Niekedy sa mi penis postavý, ale tak asi na jednu tretinu. Pár krát sa mi aj podarilo sa vystriekať, ale tej ejakulát je ako voda, trochu mazľavý a je ho hrozne málo. Chuť na sex mám čoraz zriedkavejšie.

Niekedy ma bolí hlava, čo nikdy predtým nebolo a často plačem a mávam návaly horúčavy, akoby ma nieto oblial teplou vodou.
Zosobášili sme sa, ešte kým jej bruško tak nebolo vidieť a kým sa na mne neprejavovali sekundárne následky kastrácie.
Za svedka nám bol Ľubo a všetko dopadlo dobre. Aká bola svadobná noc asi každý tuší. V náručí Ľuba. Ja som sa skôr staral o svadobné šaty, aby som ich správne uložil, lebo by sa pokrčili. Opatrne som Peťu vyzliekal, no cítil som, že by to najradšej zo seba strhala a skočila na Ľubka ako tigrica. Musel som ju tlmiť. No potom si to rozdali priam ukážkovo. Závidel som im.

Peťka bude rodiť. S Ľubkom už nesúloží, lebo si našiel po pol roku vážnu známosť.
ale Peťa má už nový objav Maťa. S ním plánuje chlapčeka. Ukázala mi fotku a chce nás zoznámiť. Už mu o mne povedala všetko. Vyjadril sa "Neuvidím, neuverím!". Chce ma vidieť nahého.
Myslím, že Maťo bude bomba chalan!

"Andy? Máme návštevu!" Veselo zvolala a vošla do bytu spolu s Maťkom. Len čo sa vyzula dala mi pusu a šepla "Prosím ťa choď sa pripraviť, Maťko ťa chce vidieť. Daj si sprchu, nech sa nehanbíme a keď ťa zavolám prídeš nahý a pamätaj na dobrú výchovu! Dúfam, že si pochopil". Podala mi bleskurýchle inštrukcie a šla sa mu venovať.

"Andy poď!!!!" Zavolala ma.
Prišiel som a postavil sa pred nich ako poslušný vykastrovaný subík.
"Vravela som ti a neveril si" Vybuchla od smiehu a Maťo bol v nemom úžase.
"Tak to je výchova!" Uznal Petine majstrovstvo vo výchove manžela.
"Vďaka za uznanie" Poďakovala mu.
"A ukážem ti ešte niečo. Chceš vidieť!?"
Maťo bol v pomykove.
"Andy! Vzdaj úctu a rešpekt môjmu milencovi a tvojmu pánovi!" Prikázala mi.
Kľakol som si k Maťovým nohám "Som tvoj otrok Maťko!" Úplne nahý som mu kľačal pri nohách, vzal som a pobozkal mu ruku.
Ten krásny chlapec bol úplne vyvedený z miery.
"Vieš že Maťko študuje medicínu!?, myslím, že takú penektómiu by sme mohli zvládnuť čo povieš Maťko!?" Obrátila sa k Maťovi.
Maťo nestačil absorbovať. Chudák chalan.
"Andy ti spraví ti raňajky, večeru, fajku... Však zlato?!" Peťa pokračovala v predstavovaní mojej osoby. Usmial som sa a trochu som sa hanbil.
"No mám chuť vidieť ako spolykáš Maťkove slinky!!" Daj mu to do pusinky. Požiadala Maťa a začala ho hladiť po stehne.
"To vážne!?" Maťo ma videl prvý krát, ale dal sa do toho.
Otvoril som ústa a jeho sliny putovali do mojích úst. Vzrušovalo ma čokoľvek, čo sa vymykalo bežným veciam.
Všetko som spolykal a videl som aká je Peťka nadržaná. O chvíľu ma pošle preč a rozdajú si to na podlahe. Poznali sme sa dokonale.


Aj keď ma už penis nepočúval, mal som stále pocit vzrušenia. A myslím, že sme sa s Peťou zblížili trochu ináč. Viac som ju chápal. Stala sa zo mňa Petina "Manžel - kámoška", ktorú milovala. Tá myšlienka s odstránenim penisu spôsobila to, že mi začal v rozkroku skôr zavadziať. Chcem byť žena a po určitej dobe som začal viac žiarliť na Maťka ako na Peťu.
Som šťastne vykastrovaný cuckold!!! Alebo sa zo mňa stáva gay? Je mi to vlastne jedno. Som šťastný človek.
Parohacik84
Příspěvky: 85
Registrován: úte 13. pro 2016 9:10:37
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Moja manželka mi niekedy domov niečo donesie.Sme spolu už 10rokov z toho 5 rokov manželia. Milujem ju, lebo je mojou bútľavou vŕbou a ja sa o ňu príkladne starám takze nepracuje.Za odmenu niekedy prespí inde a až sa vráti Vždycky mi niečo donesie na sebe
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1105

Re: Petra

Příspěvek od Parohacik84 »

Prepáč za tak sprostý výraz, ale touto časťou si doje.al celú sériu..To už by bolo lepšie, keby nebola dopísaná.Nechcem byt len kritikom, lebo prvá časť bola naozaj skvelá, tešil som sa.Mozno som si prial že po hádke so ženou spravíš očakávaný zvrat.Ale táto posledná časť sa mi vôbec nepáčila. Toť môj názor.
kandal
Příspěvky: 153
Registrován: čtv 02. dub 2015 1:21:14
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Petra

Příspěvek od kandal »

Každý má hranice asi někde jinde, ale pro mě touto částí také skončil zájem o další čtení. Ani jsem to nedočetl do konce.
Uživatelský avatar
kandapraha
Příspěvky: 1159
Registrován: úte 22. črc 2014 15:16:51
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=18
Bydliště: Praha

Re: Petra

Příspěvek od kandapraha »

Je to super, bude jeste dalsi dil?
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: bajzic, Google [Bot], wuua, Zmijak 127812 a 217 hostů