Články kandaulismus - pro cuckoldy, hotwife a bully

O kandaulismu, o webu, slovníček pojmů, atd.
Pravidla fóra
Zde není dovoleno zakládat nová témata a diskutovat. Toto forum slouží pouze jako zdroj informací.
Odpovědět
Uživatelský avatar
subkanda
Příspěvky: 2654
Registrován: čtv 24. črc 2014 19:57:50
Pár slov o nás: ...
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=110

Předsevzetí kandaulisty - cuckolda

Příspěvek od subkanda »

Tak co, už máte nějaké předsevzetí?
Pohrávám si s myšlenkou, že bych si předsevzal, jakékoliv formy ponižování, hecování se mé princezny s jinými frajery a moje koukání na cuckold fotky a videa v příštím roce pověsit na hřebík.

Vrátit se zpátky do doby, kdy svět byl normální, kdy jsem si holky fotil proto, abych se na ně díval, ne abych je ukazoval jiným. Vrátit se do doby, kdy jsem vybíral svým partnerkám sexy prádlo a sukýnky, aby se mi líbily a aby provokovaly kolemjdoucí, ne aby v nich chodily ven se svými kamarády a já si představoval, jestli to vydrží, nebo něco zkusí. Vrátit se do doby, kdy ve mně pohled na chlapa, vylizujícího semeno ze své manželky vyvolával pocity na zvracení a striktně jsem odmítal jakékoliv pochopení pro jeho činy.

A co vy? Zkusíte to taky? Vrátit se zpátky, tam, kdy jste se ještě chovali jako chlapi a partnerky k vám vzhlížely proto, že jste je vzrušovali a né proto, že nosíte domů peníze a nemusí s vámi kvůli tomu ani spát? :lol:
chevcz
Příspěvky: 207
Registrován: pát 19. srp 2016 13:26:52
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Předsevzetí kandaulisty - cuckolda

Příspěvek od chevcz »

Naštěstí to takhle nemám, takže takové předsevzetí si dávat nemusím :-) Spíš si dám předsevzetí, že uberu v práci, nadeleguju práci na jiné a začnem se snažit o rodinu.
Uživatelský avatar
brm
Příspěvky: 460
Registrován: pon 14. črc 2014 1:06:17
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: Rád ponižuji ubožáky a przním jejich nadržené a nespokojené kurvy.
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=414

Re: Předsevzetí kandaulisty - cuckolda

Příspěvek od brm »

Pobavilo. Submisivní, kandaulistický chudáček vždycky půjde na kolena, když jeho ženu chytí za vlasy dominantní chlap.
chevcz
Příspěvky: 207
Registrován: pát 19. srp 2016 13:26:52
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Předsevzetí kandaulisty - cuckolda

Příspěvek od chevcz »

Co to má společného s daným tématem?
Uživatelský avatar
brm
Příspěvky: 460
Registrován: pon 14. črc 2014 1:06:17
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: Rád ponižuji ubožáky a przním jejich nadržené a nespokojené kurvy.
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=414

Re: Předsevzetí kandaulisty - cuckolda

Příspěvek od brm »

Že si může dávat předsevzetí jaká chce. Je to stejně vtipné, jako by si buzerant dal předsevzetí, že si v novém roce najde holku co ho bude vzrušovat.
Uživatelský avatar
subkanda
Příspěvky: 2654
Registrován: čtv 24. črc 2014 19:57:50
Pár slov o nás: ...
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=110

Re: Předsevzetí kandaulisty - cuckolda

Příspěvek od subkanda »

Ty seš debil, fakt. Jak souvisí sexuální PREFERENCE se sexuální ORIENTACÍ? Je přece rozdíl, když se člověk rozhodne zhubnout a přestat žrát sladké, nebo když ze zdravotních důvodů nesmí slazená jídla. To první je o vůli a rozhodnutí, to druhé si nikdo dobrovolně nevybral. Jasně, snáze se vzdá sladkého ten, co ho nemusí, než někdo, kdo ho miluje. Ale jsem přesvědčen, že stejně, jako se dá přestat s kouřením, dá se potlačit chuť na tyhle zvrácené hrátky.
Uživatelský avatar
Sarinka69
Příspěvky: 51
Registrován: pát 21. říj 2016 21:10:12
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Pokud nás někdo zná, prosím, respektujte nás a naše soukromí, děkujeme. :) Jsem mladá, milá, dominantní (pouze doma a sexuálně), blonďatá, prdelatá HotWife. Hledám jen milence na klasický sex. :) Všechno, co dělám, dělám se souhlasem mého přítele.
Bydliště: Vsetín
Kontaktovat uživatele:

Re: Předsevzetí kandaulisty - cuckolda

Příspěvek od Sarinka69 »

subkanda píše:Ty seš debil, fakt. Jak souvisí sexuální PREFERENCE se sexuální ORIENTACÍ? Je přece rozdíl, když se člověk rozhodne zhubnout a přestat žrát sladké, nebo když ze zdravotních důvodů nesmí slazená jídla. To první je o vůli a rozhodnutí, to druhé si nikdo dobrovolně nevybral. Jasně, snáze se vzdá sladkého ten, co ho nemusí, než někdo, kdo ho miluje. Ale jsem přesvědčen, že stejně, jako se dá přestat s kouřením, dá se potlačit chuť na tyhle zvrácené hrátky.
Pana "Brma" neřeš, zatím všechny komentáře, které jsem od něj viděla, nebyly o ničem jiném, než o nadávkách a nejspíš o utěšování svého ega..

Já osobně si ale myslím, že takové chutě by se potlačovat neměly. My jsme jej také potlačovali s přítelem oba dva, ale nebylo to ono, často jsme si vzájemně všímali mírné nespokojenosti, i přesto že vztah byl super, šlo poznat, že stačí jen nepotlačit to, co je uvnitř, a bude to super. A tak se taky stalo.. Zatím sice nebyla reálná akce a jsme ve fázi plánování a příprav, ale s novou klíckou máme v plánu definitivně začít. Zatím jen na internetu hledám milence, komunikuji a flirtuji s cizími, posíláme oba dva cizím lidem fotky, a je vidět, že on je šťastný a moc se těší, a já se na to těším taky, vlastně i několikrát tolik jako on, protože já z toho budu mít více výhod..
Zkrátka.. Je to na tobě, tvá volba, ale já, ani můj přítel bychom to nepotlačovali.
A z pohledu ženy mohu říct, i když je každá žena jiná, že já jsem teď opravdu spokojená, a i kdyby nedošlo na reál, moc mi to nevadí, alespoň prozatím, stačí mi připínák, dildo a vibrátory, se kterými mi to může dělat přítel, ale nikdy bych přítele nepodvedla jen proto, abych si zašukala, spíš bych si to doma jako domina prosadila, nebo bych se na to vybodla, protože mám šťastný vztah, a malé péro je jediný přítelův nedostatek a to je rozhodně lepší, než debil s velkým pérem.. :)
giwi
Příspěvky: 233
Registrován: ned 04. led 2015 22:38:13
Role muže: je BULL

Re: Předsevzetí kandaulisty - cuckolda

Příspěvek od giwi »

mimo misu; sarinka teda ale ma super nádhernú pičku..
BullOlomouc
Příspěvky: 113
Registrován: ned 02. říj 2016 16:10:03
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: V současné době se vyskytuju kolem Žamberka.

Re: Předsevzetí kandaulisty - cuckolda

Příspěvek od BullOlomouc »

Sarinka69 píše:
subkanda píše:Ty seš debil, fakt. Jak souvisí sexuální PREFERENCE se sexuální ORIENTACÍ? Je přece rozdíl, když se člověk rozhodne zhubnout a přestat žrát sladké, nebo když ze zdravotních důvodů nesmí slazená jídla. To první je o vůli a rozhodnutí, to druhé si nikdo dobrovolně nevybral. Jasně, snáze se vzdá sladkého ten, co ho nemusí, než někdo, kdo ho miluje. Ale jsem přesvědčen, že stejně, jako se dá přestat s kouřením, dá se potlačit chuť na tyhle zvrácené hrátky.
Pana "Brma" neřeš, zatím všechny komentáře, které jsem od něj viděla, nebyly o ničem jiném, než o nadávkách a nejspíš o utěšování svého ega..

Já osobně si ale myslím, že takové chutě by se potlačovat neměly. My jsme jej také potlačovali s přítelem oba dva, ale nebylo to ono, často jsme si vzájemně všímali mírné nespokojenosti, i přesto že vztah byl super, šlo poznat, že stačí jen nepotlačit to, co je uvnitř, a bude to super. A tak se taky stalo.. Zatím sice nebyla reálná akce a jsme ve fázi plánování a příprav, ale s novou klíckou máme v plánu definitivně začít. Zatím jen na internetu hledám milence, komunikuji a flirtuji s cizími, posíláme oba dva cizím lidem fotky, a je vidět, že on je šťastný a moc se těší, a já se na to těším taky, vlastně i několikrát tolik jako on, protože já z toho budu mít více výhod..
Zkrátka.. Je to na tobě, tvá volba, ale já, ani můj přítel bychom to nepotlačovali.
A z pohledu ženy mohu říct, i když je každá žena jiná, že já jsem teď opravdu spokojená, a i kdyby nedošlo na reál, moc mi to nevadí, alespoň prozatím, stačí mi připínák, dildo a vibrátory, se kterými mi to může dělat přítel, ale nikdy bych přítele nepodvedla jen proto, abych si zašukala, spíš bych si to doma jako domina prosadila, nebo bych se na to vybodla, protože mám šťastný vztah, a malé péro je jediný přítelův nedostatek a to je rozhodně lepší, než debil s velkým pérem.. :)

Rozhodně s tím souhlasím.
Crazybart7
Příspěvky: 40
Registrován: ned 18. pro 2016 9:16:42
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Krasne upřímne vzrušující odpovědi...

Příspěvek od Crazybart7 »

1) Vyzerajiici muž s velkým penisem
2) Sms svému šéfovi
3) Obrázkové zprávy
4) Zadní sedadla v aute
5) Na plazi
6) Chuť při jídle
7) On nahý predemnou
8) Radši potají sex s psem a hribetem
9) Vic sexuálních partnerů
10) Přizvala ještě slecnu k nám
11) Vášnivým polibkem
12) Pushup podprsenku cely den
13) Raději bych se mazlila ja sama
14) Někoho koho ještě neznám , někdo s velkým
15) Raději bych ukázala svoje tělo sousedovi. V létě bez horního dílu plavek a nebo při natočení spodního dílu plavek by si mohl všimnout me kacenku v průhledných bílých plavkách bez povšimnutí ze mam větší stydké pysky krásné
16) Dostala za nej zaplaceno
17) Raději spis bych zkusila cizi dva naráz do kacenky než anal
18) Neznámého muže
19) Ondra, Martin, Lukas , Boby, Pavel
20) Vyspala se šéfem ať vypadá jak chce nebo i na věk bych nekoukala kdyz mi přidá hlavně

Obrázek
Naposledy upravil(a) Crazybart7 dne ned 25. pro 2016 1:11:22, celkem upraveno 1 x.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů