PP - v hospode

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Odpovědět
Uživatelský avatar
DrGarden
Příspěvky: 315
Registrován: čtv 03. pro 2015 11:43:37
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: sme pár, zatial bez milenca, ona 40r. štíhla 154/50
Kontaktovat uživatele:

Re: PP - v hospode

Příspěvek od DrGarden »

liltar píše:
DrGarden píše: Posielam vám aspoň pár fotiek z toho dňa:
Krasné fotky!
Ahoj. Dik za kompliment. Odkial si?
slobodnyclovek
Příspěvky: 149
Registrován: stř 10. úno 2016 17:14:25
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: PP - v hospode

Příspěvek od slobodnyclovek »

Odpisala mu, prehodnotila to, ze predsa len by sa nim nechala osukat?
Uživatelský avatar
DrGarden
Příspěvky: 315
Registrován: čtv 03. pro 2015 11:43:37
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: sme pár, zatial bez milenca, ona 40r. štíhla 154/50
Kontaktovat uživatele:

Re: PP - v hospode

Příspěvek od DrGarden »

Dnes mi napísala moja Majka ďalšiu poviedku, tak sa chcem s vami podeliť:

Keď som sa ohlásila na zvonenie zvončeka, čakajúci pri dverách mi povedal, že má pre mňa špeciálnu zásielku, ktorú treba podpísať. Povedala som nech ide hore a otvorila som mu dvere. Aké bolo moje prekvapenie keď sa v dverách objavil urastený vyšportovaný chlapík s tým najmilším úsmevom na svete. Neodolala som a ponúkla som mu za donášku až hore kávu. Na moje potešenie pozvanie prijal. Posadil sa v kuchyni a kým ja som sa zaoberala prípravou kávy, cítila som ako ma spaľuje pohľadom. Mala som obtiahnuté tričko, ktoré mi obopínalo prsia a krátku sukničku a pod ňou som nemala nič. Asi som ho vzrušila lebo sa postavil, do rúk chytil moje pevné bradavky. Sklonil ku mne hlavu, pritisol sa ku mne pevnejšie a skúmal jazykom moje ústa. Odpovedala som mu tak , že som sa k nemu pritisla bližšie až som cítila, že je poriadne vzrušený. Ani som sa nenazdala a stála som pred ním úplne nahá, vlhká a roztúžená. Zovrel v rukách silnejšie moje prsia a jazykom dráždil moje rozdráždené bradavky. Cítila som jeho tvrdosť a túžbu. Boli sme rozpálení, nohy sa mi roztriasli keď mi rukou zašiel medzi stehná. Prsty mu ľahko zašli do zdureného vlhkého miestečka, ktoré začal jemne trieť. Rozopol si nohavice, vyzliekol slipy a doprial mi krátky pohľad na jeho vzrušené telo. Oprel svoje mužstvo o moje bruško a nenásytne sal moje bradavky. Vášeň vo mne narastala, krv vo mne vrela. Už som to nevedela vydržať a prosila som ho , aby do mňa vnikol. Položil ma na kuchynský stôl. Pochopila som a roztiahla nohy. Vzrušený úd si hľadal cestu do môjho tela. Vypĺňal ma pomaly a keď do mňa vnikol znovu sa vytiahol a znova vošiel. Každý plynulý pohyb bol stále lepší a rýchlejší. Potom ešte pridal prsty a našiel miestečko, ktoré ma ešte viac vzrušovalo. Trel ho a pritom stále do mňa prenikal .Viac a viac, hlbšie a hlbšie. Prešli mnou vlny rozkoše až som vykríkla a vychutnávala som si nádherný orgazmus. Vychutnával si so mnou potešenie, ponáral sa do mňa so všetkou naliehavosťou svojej túžby až konečne náhle ztuhol a poddal sa vrcholovej vlne ktorá ho vyniesla do raja.

A tu naša komunikácia:
Ďakujem Ti moja zlatá krásna za pekný a vzrušujúci románik!!! Celého si ma rozpálila.. Tvoj nezbedný Chrústik Obrázek

uffff, veď ja som sa sama rozpálila keď som to písala, taká som pekne šťavňaťučká!
Obrázek

(Ten šmajlík čo mi poslala ma naozaj potešil, určite nemusím vysvetľovať koho myslela.. ;) )
Uživatelský avatar
DrGarden
Příspěvky: 315
Registrován: čtv 03. pro 2015 11:43:37
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: sme pár, zatial bez milenca, ona 40r. štíhla 154/50
Kontaktovat uživatele:

Re: PP - v hospode

Příspěvek od DrGarden »

Dnes som holil svoju Majku,kedže mám nočnú a bude sama doma. Povedala mi že večer čaká návševu, tak aby bolo všetko ako má byť! No nie je mrštna? Pousmiala sa, tak fakt neviem či naozaj bude mať pánsku návštevu.. Vie že túžim po tom aby mala ešte iného okrem mňa. Samozrejme že jej sladkú neveru by som niesol statočne, zo silným vzrušením a neskutočne by som žiarlil. Bolo by to pre všetkých silný zážitok. Snád si nájde kamaráta ktorý bude popri jej milencovi aj môj priateľ. Zatiaľ ma ešte šetrí.... PS: Moja tajná túžba je na foto2

Obrázek

Obrázek
slobodnyclovek
Příspěvky: 149
Registrován: stř 10. úno 2016 17:14:25
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: PP - v hospode

Příspěvek od slobodnyclovek »

DrGarden píše:Dnes som holil svoju Majku,kedže mám nočnú a bude sama doma. Povedala mi že večer čaká návševu, tak aby bolo všetko ako má byť! No nie je mrštna? Pousmiala sa, tak fakt neviem či naozaj bude mať pánsku návštevu.. Vie že túžim po tom aby mala ešte iného okrem mňa. Samozrejme že jej sladkú neveru by som niesol statočne, zo silným vzrušením a neskutočne by som žiarlil. Bolo by to pre všetkých silný zážitok. Snád si nájde kamaráta ktorý bude popri jej milencovi aj môj priateľ. Zatiaľ ma ešte šetrí.... PS: Moja tajná túžba je na foto2
Deti ju nevyrusia, ked budes v nocenej a ona si bude uzivat s milencom?
Uživatelský avatar
DrGarden
Příspěvky: 315
Registrován: čtv 03. pro 2015 11:43:37
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: sme pár, zatial bez milenca, ona 40r. štíhla 154/50
Kontaktovat uživatele:

Re: PP - v hospode

Příspěvek od DrGarden »

Deti nám spia už od osmej večer :) Teraz jej doprajem viac voľnosti na realizáciu (a máme aj "celibát" medzi sebou), tak je loptička na jej strane. Už by aj túžila po uspokojení..
slobodnyclovek
Příspěvky: 149
Registrován: stř 10. úno 2016 17:14:25
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: PP - v hospode

Příspěvek od slobodnyclovek »

Potes nas jej fotkami ;-)
kanda26
Příspěvky: 1
Registrován: ned 30. říj 2016 2:59:48
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: mal by som to chut vyskusat z oboch stran

Re: PP - v hospode

Příspěvek od kanda26 »

ahoj, posli mi jej nick a oslovim ju cez pokec...
mam chut stat sa vasim rodinnym priatelom, uzijeme si to vsetci a pravidelne to budeme vylepsovat ;)
Uživatelský avatar
DrGarden
Příspěvky: 315
Registrován: čtv 03. pro 2015 11:43:37
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: sme pár, zatial bez milenca, ona 40r. štíhla 154/50
Kontaktovat uživatele:

Re: PP - v hospode

Příspěvek od DrGarden »

Čakanie na milenca.. :)
Obrázek

Žeby sme už čakali?
Obrázek

Ešte jedna bez nohavičiek
Obrázek
Uživatelský avatar
DrGarden
Příspěvky: 315
Registrován: čtv 03. pro 2015 11:43:37
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: sme pár, zatial bez milenca, ona 40r. štíhla 154/50
Kontaktovat uživatele:

Re: PP - v hospode

Příspěvek od DrGarden »

kanda26 píše:ahoj, posli mi jej nick a oslovim ju cez pokec...
mam chut stat sa vasim rodinnym priatelom, uzijeme si to vsetci a pravidelne to budeme vylepsovat ;)
Ahoj, napíš nám svoj Nick na Pokec
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: idontexist, Mozna, Nonick a 177 hostů