Vyfajkanie kamionistu

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Odpovědět
Uživatelský avatar
kanda11
Příspěvky: 78
Registrován: pon 11. dub 2016 15:52:20
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: som Kanda cakatel
Bydliště: Trnava

Vyfajkanie kamionistu

Příspěvek od kanda11 »

Ahoj, chcem Vám porozprávať ako sa so mňa stala na chvíľu kurvička. Bol piatok, šla som od kaderníka spokojná s mojím účesom. Ako si tak idem na mojom aute začala svietiť kontrolka benzín. Namierila som si to na pumpu kde natankujem. Dala som plnú nádrž, ale mala som chuť na kávičku. Zaplatila som a odtiahla som auto na parkovisko a bola som si zobrať kávu. Popíjala som si ju pri aute a zapálila som si. Na parkovisku bolo par aut a kamión. V kabíne sedel šofér a pozeral sa na mňa on vystúpil šiel ku mne, pozdravil ma, spýtal sa či poskytujem služby. Ja naňho pozerám čo chce, aké služby. On že ma záujem o fajku a ja že prosím? Ja nie som taká pracovníčka, som tu bola len natankovať. Začal sa mi ospravedlňovať, on si myslel že som prostitútka. Podľa krátkych šatov na na tenkých obliečkach usúdil že som sociálna pracovníčka. Keď je ozaj teplo nenosím podprsenku a on si to všimol na mojich malých prsiach spozoroval postavene bradavky. Postavili sa od predstavy ako držím cudziemu kamionistovi za peniaze. Skúšal to na mňa znovu čo by sa stalo keby idem do toho, že sa mi bohato odmení. Nejaké to euro navyše by nezaškodilo a môj účes by bol zaplatený. Nikdy som to za peniaze nerobila a manželovi som verná. Fajka predsa nie je sex. Tak som sa ho spýtala akú má predstavu, koľko mi dá eur. Chcel by fajku, ale aby som bola hore bez a dá mi dvadsať eur. Dvadsať je málo, aspoň 50 eur a budem o tom rozmýšľať. Natešení sa usmial a súhlasil. Pozval ma do kamiónu, keď som vyliezala do kabíny ma chytil za zadok a tlačil ma hore. Pochválil mi ho že ma rád také macaté zadky , mam ho dosť veľký. Vo vnútri mal poriadok, čistučko, na chlapa až moc poriadok. Posadila som sa na posteľ za sedadlami a čakala čo príde. Ostala som nervózna, ruky sa mi triasli, nadávala som si čo tu robím.
Rado vytiahol 50 eur, tak sa volal, podal mi ich. Schovala som si ich do kabelky ako poriadna kurva. Prisadol si ku mne, začal mi dávať dolu šatky. Moje malé prská vyskočili na ktoré sa hneď vrhol. Som ho upozornila, na tom sme sa nedohodli. Znova sa ospravedlnil a ľahol si. Dal si dolu nohavice kde sa mi naskytol milí pohľad. Mal ho ako môj manžel, len on ho mal oholeného. Môj manžel ho ma 15 cm, bohato pre mňa stačí. S pýtala som sa či nemá prezervatív, lebo nechcem dostať niečo. Nanešťastie nemal, ale ma ubezpečoval ma že je zdravý. Ďalej som to neriešila a verila som mu. Trošku som mu ho pohonila, on sa hral s prsom. Už som ho nechala, aspoň bude skôr. Začala som ho fajčiť, mal ho voňavého bol sa sprchovať na pumpe. Ruky mal na mojej hlave a snažil sa aby som ho mala čo najhlbšie v puse. Ťažko sa mi dýchalo, cítila som ho až v hrdle čo malo za následok napínanie. Začala som kašlať, no on nepovolil, tlačil mi hlavu ako sa len dalo. Vyhŕkli mi až slzy, myslela že sa povraciam, našťastie povolil a ja sa nadýchla. Znova chytil za hlavu, prudko ho tam vrazil a začal mi šukať ústa. Ja držala ako kurva, on si honil čuráka mojou hlavou, takú fajku som ešte nezažila. Naraz ho našponovalo a do môjho hrdla začal valiť semeno, bez dychu som prehltala. Vytiahol ho von, poďakoval za peknú fajku, nakoniec ma chytil za moje malé prsia.
Obliekla som sa a šla som domov kde ma čakal môj manžel, dal mi pusu na uvítanie. Nič nespoznal, pochválil mi vlasy, nezabudol poznamenať dúfam že nebol drahý kaderník . Možno ma budete súdiť, ale čo už stalo sa, viac do toho nepôjdem možno.
Uživatelský avatar
DrGarden
Příspěvky: 315
Registrován: čtv 03. pro 2015 11:43:37
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: sme pár, zatial bez milenca, ona 40r. štíhla 154/50
Kontaktovat uživatele:

Re: Vyfajkanie kamionistu

Příspěvek od DrGarden »

Zaujímavý príbeh! Taký povedal by som "z bežného života" ktorý sa občas prihodí.. :)
ivan68081
Příspěvky: 191
Registrován: úte 22. úno 2022 9:55:34
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: sme manželia

Re: Vyfajkanie kamionistu

Příspěvek od ivan68081 »

Perfektné
Mildas155
Příspěvky: 257
Registrován: čtv 23. čer 2022 11:24:00
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Vyfajkanie kamionistu

Příspěvek od Mildas155 »

a teď to začne
samec80
Příspěvky: 47
Registrován: úte 03. led 2017 16:45:13
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Vyfajkanie kamionistu

Příspěvek od samec80 »

Super!
Asa
Příspěvky: 584
Registrován: pát 15. lis 2019 14:23:14
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Vyfajkanie kamionistu

Příspěvek od Asa »

Perfektní
přání
Příspěvky: 49
Registrován: pát 30. dub 2021 13:50:22
Bydliště: Jihocesky kraj

Re: Vyfajkanie kamionistu

Příspěvek od přání »

Nic není nemožné.Zajímavá povídka.
TomBrno
Příspěvky: 59
Registrován: sob 06. úno 2021 16:38:33
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: hledám milence pro ženu
Bydliště: Hradec Králové

Re: Vyfajkanie kamionistu

Příspěvek od TomBrno »

Dokonalost, kéž by to byla moje manželka...
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: 40tom, Ares, Bing [Bot], jonny, lamp990, romanec, xxx9955, zazzazz a 220 hostů