PP - Rande v Brne

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
lubo
Příspěvky: 146
Registrován: pát 04. lis 2016 10:02:28
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: Manželku priťahujú dominantejší mladší muži, je naklonená experimentom, nerada sa ukazuje na verejnosti, mala vzťah s iným mužom a páči sa mi to
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1207

PP - Rande v Brne

Příspěvek od lubo »

Rande v Brne

Volám sa Lukas. Som ženatý muž stredného veku. Dá sa povedať, že som rodinne založený, alkoholu neholdujem a fandím športu. Bary ma nikdy nepriťahovali, ale zriedka, pár krát do roka si niekde s manželkou vyrazíme.
Mám atletickú postavu, o ktorú sa pravidelne starám a veľmi ma teší, ak sa nejaká kočka na mňa zmyselne pozrie. Sem tam sa to stane.
„Pane bože už zasa!?“ Kristína prevrátila očami, keď ma videla ako sa pretŕčam pred zrkadlom. Práve som docvičil a prezeral sa pred zrkadlom.
Trochu som sa sebaľúbo pousmial a pľasol ju po zadku. Najradšej by som ju bol pretiahol. Ponáhľala sa.
Áaa, aby som nezabudol na to najdôležitejšie. Kristína je moja manželka. Je o šesť rokov mladšia. Je brunetka s dlhými kučeravými vlasmi. Na také baby som bol vždy. Je atraktívna. Pestuje si svoje telo rovnako ako ja. Dalo by sa povedať, že sa vzájomne motivujeme. Rozdiel, je však v tom, že ona rada cvičí v spoločnosti. Má veľa priateľov najčastejšie ženského pohlavia. O priateľoch mužoch neviem, resp. je ich len zopár. Neznáša vlezlých nadržancov. V tomto ohľade je náročná, čo mi samozrejme imponuje a dvíha sebavedomie. Sme spolu 17 rokov. Máme dve deti a možno….. ustálený život.
„Pozri prosím ťa koľko je hodín“ Požiadala ma Kristína. Bola v kúpeľni a bolo jasne vidieť, že sa niekam ponáhľa. Robila si makeup. Bola sexi. Moje rozbuchané srdce od cvičenia na hrazde stimulovala svojou vizážou.
„ šestnásť štyridsať aj desať sekúnd“ oznámil som jej a s možno trochu arogantnou tvárou nadržaného chlapa som ju mal chuť znásilniť.
„A kam že to ideš?“ Spýtal som sa.
Kristína je výrečná osoba. Často sa stane, že ju síce počúvam, ale zároveň nepočúvam a len miestami prikývnem. Dnes tomu nebolo inak.
„Veď už som ti vravela! Ty ma vôbec nepočúvaš. Ideme si z babami z fitka niekam sadnúť. Potom zohrej deťom polievku na večeru a zbytok nezabudni dať do chladničky. Pa maj sa, prídem tak o dve hodiny“. Dala mi pusu a dvere zaklapli.
Docvičil som a šiel do sprchy. Deti sa pekne hrali vo svojej izbe. Zohrial som im večeru a trochu upratal v kuchyni.
Potom som dohliadol na ich večernú hygienu a uložil ich spať. Ležal som v posteli a trochu surfoval smartfónom po webe. Nevynechal som ani stránky s erotickou tématikou, čo ma dosť navnadilo.
„Počkám na Kristínu a pretiahnem ju“. Povedal som si.
Čas sa vliekol. Bolo večer desať hodín a Kristíny nikde. Nemám vo zvyku vyvolávať svojej polovičke. Myslím, že som žiarlivý tak akurát. Nikdy som Kristíne nevyvolával, kde a s kým je, kedy príde a podobne. Zavolal som len vtedy, keď bola niekde príliš dlho a bál som sa, či sa niečo nestalo. Bol piatok a tak som si povedal „veď zajtra je sobota, asi baby zostanú dlhšie, nech sa poriadne vykecajú“.
A tak som čakal. Zaspal som. Nočnú lampu som nechal svietiť. V noci som sa prebudil. Kristína už bola doma, spala pri mne a bola tma. Intuitívne som sa pozrel na hodinky. Bolo niečo po pol tretej ráno.
Ráno som sa prebudil. Potichu zatvoril dvere na spálni aby som Kristínu nezobudil a šiel si dať raňajky.
Naraňajkoval som sa a v tom sa prebudila aj Kristína.
„Božinku som taká dobitá. Spravíš obed Lukas?!, Ja som úplne mimo“ Poprosila ma Kristína.
Nepýtal som sa jej nič, lebo som vedel, že len čo sa dá do poriadku, vyrozpráva mi všetky pikošky.
A tak aj bolo.
„Skončili sme v Subwei, bolo super až na Janku, ktorá mi už miestami šla na nervy. V jednom kuse sa sťažovala na manžela. Hudba bola super, aspoň som sa poriadne vyskákala. Ja blbá, to víno som nemala piť. Neviem načo to Zuzana objednávala“.
„Bol tam taký sympatický chalan. Normálne balil Zuzu. Taký mladučký kanček. Ale bol fešák. Páčilo sa mi, že nebol taký slizký ako tí nadržaní spiťáci. Bol taký zlatý, inteligentný, už dlho som si takto nezatancovala.“ Pozrela sa do neurčita, tak trocha zváštne, akoby nostalgicky.
Spozornel som a myslím, že som začal trochu žiarliť. Snažil som sa to skryť.
„No Lukas, nezaľúbila sa ti tvoja Kristína!?“ Ozval sa vomne hlas.
Kristína bola úprimná, neskrývala nič. Nevedel som ako reagovať. Prakticky sa mi priznala, že stretla sexi mladého chalana a páči sa jej. Na tom nie je nič zlé. Keď to pokazím, už mi na budúce nepovie nič. Možno ma skúšala, ako zareagujem a posunie hranicu ďalej. Ale to mi trochu pripadalo ako hlúposť, lebo kto chce podviesť, čas a miesto si vždy nájde.
Vstal som od stola a objal ju. Pomaly som ju bozkával na krku. Potom som jej dal pusu jednu, druhú…a práve sa zobudili deti.
„Najlepšia antikoncepcia sú deti“ Zasmiala sa Kristína a ja som si povzdychol. Nevedel som sa dočkať, kedy bude večer a tie naše deti spiace v izbe.
Celý deň som premýšľal o neznámom chlapcovi. Kristína ma začala vzrušovať viac, ako predtým.
Večer sa sex nekonal. U Kristíny sa prejavil spánkový dlh. Bola unavená a tak šla skôr do postele. Videl som, že nemá chuť, tak som to nechcel siliť. Mám rád spontánnosť a prirodzenosť.
Keď som už ležal v posteli predstavoval som si Kristínu ako sa bozkáva s chalanom na tanečnom parkete. Hladí ho po tvári a šepká mu do ucha „chcem ťa...“. Pulz sa mi zrýchlil. Vzrušovalo ma to a desilo zároveň.
Prešlo asi pol roka. Náš každodenný život plynul a mohlo sa zdať, že som na neznámeho chlapca zabudol. No nebolo to tak.
„Čo keby sme budúci víkend šli do Brna?!“ Prepadla ma Kristína.
„Dobre, ale čo tam?“
„No nudiť sa nebudeme, chce ísť aj Vlaďa s Rudom a Petra s Mišom. Vezmeme deti, budú mať zmenu a pohrajú sa spolu. Chcem ísť pozrieť jedného kámoša s jeho priateľkou a niekam si spolu vyrazíme“.
Zadíval som sa na Kristínu. Bola šarmantná ako vždy. Niečo vravela, ale slová som akosi nevnímal. Vnímal som jej pery ako sa pružne pohybujú a postupne sa pohyb spomaľuje. Jazyk tomu dáva rytmus a tie oči… za všetko môžu ony.
„Vzrušuje ma, keď mi vravíš, že sa ti páči nejaký chalan“. Vstúpil som jej do monológu.
„Mňa asi s teba porazí!“ Začala sa Kristína smiať. A myslím, že si položila ruku na čelo.
„Povedz mi to!“ Dobiedzal som. Potreboval som si to overiť, ako to so mnou vlastne je.
„Prestaň. To je blbé. Nie.“ Bola zaskočená, ale mal som ten dojem, že ju to prekvapilo skôr príjemne.
„Mmm… nie to sa nedá… Prestaň“ Bola v rozpakoch a ja som cítil, ako sa on, ten neznámy prediera von a jej zásad a vôľa ho tlačia späť.
„Bože Lukas prestaň..“ Bránila sa ako vedela.
Pozeral som sa na ňu ako had na myš a stále čakal na to, čo príde. Na jeho meno, lebo som to chcel. Chcel som aby „on“ bol skutočný. Niekde vo vnútri som cítil, že existuje.

„Páči sa mi jeden chlapec.“ Uaau, Kristína to zvládla.
Vstúpilo do mňa nové nepoznané vzrušenie, snažil som sa kontrolovať svoje pocity, ale prestávalo sa mi dariť. Šiel som s táckou, na ktorej sa to všetko zosúvalo. Musel som vyrovnávať ten búrlivý citový balans.
„Ako sa volá!“ Otvoril som závoru mojej duše dokorán.
Bol som rozhodnutý zameniť bezpečie za vzrušenie. Začal som Kristínu bozkávať po tele a šiel pomaly dole.
„Volá sa Marek“. Dodala. Jej dýchanie sa mierne zrýchlilo a ja som si prial aby pokračovala v odhaľovaní neznámeho chlapca.
Cítil som sa ako by som kráčal na popravisko. Vnímal som len bubny, ktoré mi oznamujú blízku smrť bum…..bum, bum……...bum, bol som priam opojený strachom z toho čo príde.
„Je strašne seeexiiii“ Každou vetou ma privádzala do šialenstva a zúfalstva. Vietor silnel a ja som stál na pokraji vysokého brala. Bože, už len skočiť.
„O bože….nespali sme……..spolu“ Prežíval som krásne muky. Pomaly som do nej vnikol svojím nástrojom. Moje predstavy nabrali na obrátkach. Videl som Mareka vo svojej koži, ako mi šuká moju Kristínu. Ako vzdychajú a oddávajú sa jeden druhému, ako v nich prúdi krásna energia šarmu a ohňa.
Naše pohyby stupňovali na obrátkach.
„on……..je ……..je ………..sexi……..prosím…...šukaj ma!“ Bližilo sa vyvrcholenie.

V tom prišiel prudký orgazmus. Bol to doslova gejzír semena. Schytala to Kristína, postel, podlaha.
Prišlo uvoľnenie. Pripadal som si ako totálne zvrátený úchyl.
Vzrušenie však nepoľavilo. Mal som silné nutkanie zdôveriť sa Kristíne o svojej úchylke.
„Keby sme to skúsili v trojke? Vyrušuje ma, keď mi vravíš o chalanoch ako ťa priťahujú a myslím, že by mi nevadila ani fyzická prítomnosť“. Páčilo sa mi ako sa otvárame jeden druhému. Bolo to také čisté a úprimné, bez predsudkov a žiarlivosti.
Chcel som sa o Marekovi rozprávať ďalej.
„Bože! Grupák s Marekom…. Možno, neviem. No ja nie som proti. Keď to nevadí tebe?! Môžem skúsiť zistiť. No štvorka by bola férovejšia, čo sa týka teba“ Nahlas premýšľala Kristína.
„Medzi nami je taký, trocha odstup. Vieme ako sme na tom a preto sa držíme trocha od seba. Mám teba a nechcela by som to pokaziť. Máme deti a on má priateľku s ktorou plánujú budúcnosť“. Pokračovala.

„Keď pôjdeme do Brna, tak sa s Marekom a Monikou chcem stretnúť. To je on. Chcem nás predstaviť. Uvidíš Marek sa ti bude páčiť. Je inteligentný, normálny chalan akých je málo. Na mňa veľmi zapôsobil“ Dodala Kristína.

„Koľko má Marek rokov?!“ Zaujímal ma jeho vek.
„Čo ja viem!? Okolo 22 – 23 môže mať“ Hneď ako dopovedala, dostala nápad.
„V tablete mám pár fotiek. Je sexi uvidíš!“ Videl som ako zajasala. Vzala tablet z nočného stolíka a zapla ho.

Po chvíli sa otvorila fotografia. Bol na nej mladík asi o 20 rokov mladší ako ja, na krátko ostrihaný športovej postavy. Na ďalšej fotke bol so svojou priateľkou, na ďalšej niekde v Afrike.
„Poznáme sa už dlhšie. Pár krát som si s ním bola posedieť.“ Rozprávala o ňom s takou náklonnosťou a citom, že mi bolo nad slnko jasné, že ide o vzťah. Síce možno nie o fyzický, ale city tam sú. Nevedel som aké hlboké a trochu ma to znepokojilo. Začal som sa trochu báť, že môžem veľmi ľahko stratiť Kristínu.
V mojich pocitoch nastal totálny chaos.
Ocitol som sa vo zvláštnej situácii, v ktorej som nikdy nebol. Do nášho života vstúpil cudzí chlapec. Na jednej strane to bolo pre mňa a myslím, že aj pre Kristínu vzrušujúce, no uvedomil som si, že je to aj nebezpečná hra. Hra s ohňom.
Návšteva Brna sa blížila a znepokojenie narastalo.
Chlapec je o 20 rokov mladší. Je pekný, mladý a inteligentný a moja Kristína má k nemu neobyčajný cit. Strácal som kontrolu sám nad sebou. Grupák je fajn, ak nejde o city. Užijem si a tým to končí. No toto nebol ten prípad. Kristína je zaľúbená a fyzický kontakt s Marekom všetko znásobí. Môže veľmi ľahko prepadnúť citom a som v keli. Najhoršie bude, že mojou vlastnou aktivitou a to si nikdy neodpustím. Je síce ďaleko a má babu s ktorou plánujú budúcnosť, ale to neznamená nič. Zajtra sa môžu rozísť a on si nájde prácu tu. Budú sa stýkať a vídavať častejšie a všetko sa urýchli. Nervozita sa vo mne kopila s približujúcim sa termímnom výletu.
Prišiel deň „D“
petr10000
Příspěvky: 464
Registrován: ned 19. čer 2016 12:18:55
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno
Bydliště: břeclav

Re: PP - Rande v Brne

Příspěvek od petr10000 »

Pokračuj
vlaji
Příspěvky: 544
Registrován: ned 27. lis 2016 14:43:27
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: jsme pár a mě začína moc lákat představa,že ji někdo svede
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1184

Re: PP - Rande v Brne

Příspěvek od vlaji »

Hm, těším se na pokračování
Uživatelský avatar
kAv
Příspěvky: 730
Registrován: pon 05. říj 2015 20:21:01
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=301
Kontaktovat uživatele:

Re: PP - Rande v Brne

Příspěvek od kAv »

jestli je to PP, pak už se také na deň „D“ těším ;-)
lubo
Příspěvky: 146
Registrován: pát 04. lis 2016 10:02:28
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: Manželku priťahujú dominantejší mladší muži, je naklonená experimentom, nerada sa ukazuje na verejnosti, mala vzťah s iným mužom a páči sa mi to
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1207

Re: PP - Rande v Brne

Příspěvek od lubo »

Vzali mi v praci na par dni pc, tak stojim ;)
Uživatelský avatar
subkanda
Příspěvky: 2654
Registrován: čtv 24. črc 2014 19:57:50
Pár slov o nás: ...
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=110

Re: PP - Rande v Brne

Příspěvek od subkanda »

lubo : to neřeš, já ti klidně PC půjčím, nebo to napiš na papír a pak to sem dáš jako obrázek :-) piš, piš, nemůžu se dočkat :-)
lubo
Příspěvky: 146
Registrován: pát 04. lis 2016 10:02:28
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: Manželku priťahujú dominantejší mladší muži, je naklonená experimentom, nerada sa ukazuje na verejnosti, mala vzťah s iným mužom a páči sa mi to
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1207

Re: PP - Rande v Brne

Příspěvek od lubo »

Uz sa to blizi ;)
lubo
Příspěvky: 146
Registrován: pát 04. lis 2016 10:02:28
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: Manželku priťahujú dominantejší mladší muži, je naklonená experimentom, nerada sa ukazuje na verejnosti, mala vzťah s iným mužom a páči sa mi to
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1207

Re: PP - Rande v Brne

Příspěvek od lubo »

Rýchlik Leoexpress vyrazil okolo 3.00 hodiny. Cesta ubiehala. Vonku bola tma. Vagónom vládla pokojná atmosféra, tlmené osvetlenie. Len sem tam počas zastávok, prešlo pár ľudí, ktorí sa mihli okolo s batožinou a snažili čo najskôr usadiť sa. Niektorí spali, iní len tak relaxovali a ja? Ja som sa díval do tej tmy a čakal na prvé lúče slnka. V tom šere som zahliadol svojú tvár, ktorá sa zrkadlila v okne. Bola smutná a bál som sa jej pozrieť do očí. No periférne som videl a cítil z nej prazvláštny strach.
Aby som zahnal takéto čudné pocity, začal som sledovať monitor umiestnený na strope . Boli na ňom vypísané základné údaje ako okamžitá rýchlosť vlaku či nasledujúca zástavka. Miestami vlak dosahoval rýchlosť až 180 km/h. No najčastejšie šiel okolo 120 km rýchlosťou.
Vedľa mňa sedela moja dcéra Paulinka a podriemkavala. Hlavu mala na mojích stehnách a mne prišlo trochu smiešne, aký som pre ňu dobrý vankúš. Na sedadle predomnou sedela Kristína s našou druhou dcérou Sofiou.
Môj pohľad zablúdil na Kristinine vlasy. Prečnievali po boku cez operadlo a ja som si ich skúmavo prezeral.
Predstava, že v blízkom čase bude tieto vlasy hladiť Marek ma síce trocha vzrušovala, ale z hlbín mojej duše sa začali pomaly plaziť zvláštne pocity, ktorím som nevedel dať žiaden prívlastok. Z malého mačiatka, ktoré spalo v mojom vnútri sa začal kľuť gepard. Bol síce pokojný, no citil som jeho skrytú bojovnosť.
„Kde je ten Lukas erotoman s tým čistím pocitom bez žiarlivosti, nespútaným zmyslom pre erotiku, ktorý sa chce oddávať sexuálnym radovánkam MMF ? Alebo je to len prechodná verzia mojej osobnosti? Marek! Marek a ešte raz Marek! Kto si?!“ Ten chalan mi nijako nešiel z hlavy von a ja som cítil každý kilometer ako sa k nemu približujem. Najradšej by som to celé zrušil, ale kocky boli hodené. A navyše, pred Kristínou by som vyzeral ako sraľo.
„Chcem a musím sa s ním stretnúť!“ Vedel som, že iná cesta momentálne nie je.
Na monitore sa zobrazil nápis „ďalší stanice Brno“.
Nastal mierny ruch.
„Poobliekaj Paulínku, už budeme vystupovať.“ Zaspatým hlasom povedala Kristína a natiahla sa ponad operadlo. Bola unavená po prebdenej noci.
„Mami som hladná“ Zahlásila Sofia.
Kristína bola vždy precízna ako každá mamina. Mala pripravené občerstvenie, vodu. Deti prežúvali a obliekali sa, ja som zložil batožinu, ktorú sme mali nad hlavami. Rýchlo som skontroloval či nezostalo niečo spadnuté pod sedadlami a čakal v uličke brzdiaceho vlaku.
Ľudia sa mierne tlačili a nedočkavo čakali, kedy vlak zastaví.
Vystúpili sme a hľadali sa, kto kde je, volali po sebe a ostro sledovali naše deti, aby sa niekam nezatúlali.
„Bože som celá dolámaná! Ako ste cestovali? Deti Vám spali celý čas?“ Kristína, Vlaďa a Peťa si vimieňali pocity z cesty vlakom. Ja s Rudom a Mišom sme vzali batožinu a nasledovali naše baby. Peťa to tu celkom dobre poznala, vybavovala aj ubytko v hoteli, tak nás navigovala na správny spoj mestskej hromadnej dopravy.
Bol trošku chaos, hlavne ustrážiť naše deti, aby sme všetci nastúpili a aj vystúpili v správnom čase. Skrátka, všetci sme dávali pozor na všetkých.
Keď sme prechádzali cez prechod pre chodcov stihol som svojím smartfónom natočiť krátke video.

Ubytovali sme sa, uložili veci, osprchovali a v hotelovej hale sme sa počkali, že ideme všetci niekam spolu naobedovať.
„Mexická reštika!“ Navrhla Peťa a šlo sa.
Kristína je plánovač. Deň bez jasného plánu pre ňu neexistuje. Celý program mala spracovaný do najmenších podrobností.
„Vidíš, ja som zabudla, to zajtra idete na to rande?!“ Peťa s Kristínou sa bavili o zajtrajšom programe a ja som nanešťastie započul túto časť.
Udrel do mňa blesk.
„Čo si im vytárala, že ideme na nejaké rande!?“ Zaútočil som na Kristínu, keď sme boli sami.
„Nič som im nevravela, akurát, že sa ideme stretnúť s mojím kámošom a jeho kočkou. Čo je na tom zle!?“ Energicky reagovala Kristína.
„Tak čo potom Peťa zarúbala, že ideme na rande!“ Cítil som v sebe zlosť.
„Vieš čo? Ideš mi na nervy. Cítim z teba agresivitu, neviem s čím máš problém. Sme tu aby sme si užili, tak to nekaz!“
Mala pravdu.
Pocity, ktoré sa vo mne varili ako jedlo v hrnci som sa snažil zakryť prikrývkou, vlastne ju poriadne zatlačiť.
„Pozor, aby nenastala explózia“ To sa ozval môj vnútorný hlas.
Večer sme sedeli v bare a deti sa hrali na izbe. Kecalo sa o motorkách, autách, chudnutí, deťoch, …..sexe a nevere.
Vlaďa vedela, že v minulosti sme absolvovali trojku s jej bývalým a tak začala útočiť na svojho Ruda.
„Pozri sa na Kristínu s Lukasom, aký majú vyťah. A ja len s tebou! Lukas nie je žiarlivý ako ty. Je to zrelý chlap.“ Cítil som sa trochu trápne.
„Lukas povedz Rudkovi ako sa ti to páčilo!“ Nabádala ma, no videl som na Rudovi, že sa rozhodne nechce deliť o svoju Vlaďku s nikým.
„Tak zasa, nebolo to nijaké extra terno, ale asi by som to už nespravil.“ Skonštatoval som s nejakej solidarity k Rudovi. Vedel som však, že ma to vzrušovalo a vzrušuje stále a že zajtra…., no do kelu, čo to bude zajtra!
Rudo odišiel po cigarety.
Videl som po Vladi, že je trochu nadržaná. Využila moment a sadla si ku mne hriešne blízko .
„Chcem ísť do trojky!“ Oznámila mi. Nemala to v pláne urobiť aj somnou, ale chcela mi to povedať.
„Ruda musím spracovať, chce to čas. Pripadá mi ako taký vidlák. Pozriem nejaké kluby a dačo dohodnem. Náhodné stretnutie. Ty si taký iný. Poznám ťa už niekoľko rokov, ale nikdy ťa neviem odhadnúť. Neviem kto si.“ Pozrela sa mi do očí a ja som si uvedomil, že to neviem ani ja.
Realita bola taká, že Vlaďu som nikdy nechcel pretiahnúť. Bola tabu, lebo Ruda mám rád a je to kámoš a to sa nerobí. A navyše, Vlaďa má charakter. Za celý čas odkedy sa poznáme, sa ma nikdy nedotkla s nekalým úmyslom.
A ja? Ja by som Kristínu nevedel podviesť. Keď babu do postele, jedine spolu s Kristínou. No Kristína nie je na baby ani trochu, tak ak trojka, zostáva len chalan.

„Pán dokonalý!“ Oslovila ma Peťa. Peťa bola opakom Vladi. V celku pekná baba, provokatérka. Sadla si na moje kolená a bolo jej jedno, či ju Kristína vidí. A videla.
„Sakra!“ Bol som v rozpakoch a nevedel čo robiť. Nechcel som Peťu odbiť a Kristínu zhodiť. Tak som vstal, ako že idem na WC.
Keď som sa vrátil okamžite sa situácia zopakovala.

Prišiel čas to celé ukončiť a ísť do postele. Vstal som od stola ako prvý.
„Idem si ľahnúť, keď tak pokecajte ešte“ Rozlúčil som sa. Pri odchode z hotelového baru som sa ešte raz otočil. Peťa sa na mňa dívala tak, ako by sa to každému chlapovi páčilo. Aspoň to. Kristína sa pridala a odišli sme spať.
Na schodisku začala Kristína „Že Peťa povie o nejakom rande ti vadí, ale že ti sedí na kolenách to je v poriadku!? Zhadzuješ ma! Také veci si rob tam, kde ťa nikto nevidí a nerob mi hanbu!“ Tornádo bolo na obzore.
Deťi spali. Kristína si dala sprchu a ja tiež.
„Chcem sex! Chcem ťa šukať!“ Oznámil som jej. Bola ticho, nereagovala. Možno by chcela Mareka, ale ten je inde.
„Si zlý chlapec!“ Otočila sa ku mne a bolo to.
Milovali sme sa a ja som na všetko zabudol. Vnímal som len sex, jej krásnu riť, prsia, pery. Nechcel som sa vystriekať, chcel som zostať po celý čas nášho výletu nadržaný. Vtedy som normálnejší. Mám búrlivé myšlienky a som ochotný v sexe pristúpiť takmer na čokoľvek. Keby som sa vystriekal, všetko sa zmení. Ako doktor Jekill a Hyde. Mohol by som Marekovi ublížiť.
Teraz však bola moja chvíľa. Vošiel som Kristíne jazykom do rozkroku. Palec som jej opatrne zasunul do jej krásneho zadočku a všetko sa krásne vystupňovalo. Skučala ako psík a ja som chcel počuť tú nádhernú vetu z jej úst.
„Marek bože môj ty si úžasný chalan.“
No nie a nie sa to predrieť von. A tak som dúfal, že aspoň v jej hlavičke prúdia takéto myšlienky.
Bola tam dole krásne mokrá. Tiekla a moje predstavy naberali na obrátkach. „Sú to Marekove spermie, ktoré do nej nastriekal. Chce ho celým svojím srdcom a telom.“ Vírilo mi hlavou.
Mal som čo robiť, aby som udržal to svoje semeno. No podarilo sa.
„Zajtra o 18:00 som dohodnutá s Marekom“ Povedala, keď bolo po všetkom.
„Bingo!!!“ Musela na neho myslieť. Možno si ho predstavovala celý čas. Mal som chuť to zopakovať, ale Kristína bola krásne unavená.
Túto noc som nespal. Bol som vyrušený a prúdilo vo mne množstvo pocitov. Bol to doslova emocionálny guláš.
Deň prešiel rýchlo a zrazu bolo popoludnie. Kristína sa pripravovala, robila si makeup na hotelovej izbe, chystala oblečnie. Často sa ma pýtala, či jej to či ono pristane a bolo vidieť jej rozpaky. Trochu napätia a tak. Ja som bol tiež v napätí. Mal som obavy, ako Marek vyzerá. Či je krajší, príťažlivejší….. No najviac som mal obavy, že uvidím svoju Kristínu beznádejne zaľúbenu do Mareka na vlastné oči, a že tento pohľad ma bude často sprevádzať.
Kristína vycítila zo mňa napätie. Objala ma. „Neboj, bude dobre. Ak by si si to rozmyslel nemusíš ísť, ale rada by som bola, keby si šiel.“
„Ale čo by som sa bál, idem, nech je sranda!“ Odpovedal som formálne a snažil sa zakryť napätie, no nedarilo sa mi tak, ako by som chcel.
Vyrazili sme. Cesta bola rýchla, pár zastávok modernou električkou Škoda 1902. Vystúpili sme a ja som sa skutočne chvel. Stmievalo sa. Dával som pozor na deti, lebo pri zastávke bolo rušno.
Kristína volala s Marekom.
„O chvíľu prídu.“ bola netrpezlivá a tešila sa na stretnutie.
A naozaj. O krátku chvíľu zastavila električka a otvorili sa dvere. Mladý chalan asi 22 ročný, štíhly, krátke tmavé vlasy a maličké strnisko. Celkom fešák. Myslím, že konkurent ako sa patrí!
Kristína rozjarená prikročila v okamihu k nemu a dali si pusu na líce. Bolo vidieť, že je medzi nimi citový vzťah. Bola veľmi rada, že ho vidí. Potom som mu podal ruku a pozrel sa naň z blízka. Mal celkom pekné oči. Bolo šero.
„Kde máš kočku“ spýtal som sa ho, lebo Kristína mi vravela, že príde aj s priateľkou.
„Príde za nami, musela zostať dlhšie v práci“ Zdvorilo odpovedal a pohli sme sa do akéhosi podniku. Mal tam byť aj detský kútik a bowling.
Usadili sme sa. Deti sa hrali v detskom kútiku a Kristína sa ponorila do hlbokého rozhovoru s Marekom. Sedela oproti nemu, vedľa mňa. Jej ruky chceli byť neposlušné. Priam som cítil, ako sa ho chce dotknúť. Ako by ho chcela chytiť za dlane a možno aj pobozkať. Ale bol som tam ja.
„Načo ma sem volala?!“ Položil som si otázku.
Možno sa chcela ukázať, akého ma manžela. Som tiež fešák. Možno chcela zapôsobiť, aby bola pre Mareka ešte viac príťažlivá, v prítomnosti sexi manžela. Ktohovie.
Vzrušovalo ma to. Musel som vymyslieť, ako docieliť, aby si sadla vedľa neho.
V tom prišla Marekova priateľka. Uponáhľane, tak ako z práce. Bola to slečna približne rovnako mladá ako Marek, špinavo blond dlhé vlasy. Vcelku príjemná babenka. Mala kávový kabát, rolák a džíny. Pôsobila na mňa ako lekárka. Marek nás predstavil. Volala sa Zdeňka.
„Zdeni, prosím poď si sadnúť ku mne, bude mi potešením.“ Pohladil som Kristínu po ramene a poprosil ju aby sa presadila k Marekovi.
A tak sa stalo.
Venoval som sa Zdeňke, ale pozorne som sledoval Kristínu a Mareka. Veľmi som sa snažil Zdeňku zaujať a aby si nevšimla, že sledujem Kristínu a jej fešáka.
Toto ma stálo veľa námahy a sebakontroly a bohvie čoho všetkého.
„Do kelu“ Kristína vyliala pohár s vodou ronvo na môj mobil. Bola z Mareka hotová. Skrývla to ako sa len dalo. Mala tam však lepšieho pozorovateľa ako mňa. Zdeňku. Ženskému oku máločo unikne. A obzvlášť nie láska.
Ale k veci.
Kristína sa pri rozhovore s Marekom pár krát dotkla jeho rúk. Letmo, ale tie zlomky času si vychutnávala do poslednej kvapky.
Bolo vidieť ako kúzlila krásne okamihy, nežné pohyby rúk, úsmev, skromné gestá hlbokej náklonnosti k nemu.
Zdeňka si na malú chvíľu odskočila.
Ja som predstieral, že sa dívam na deti, ako sa hrajú. V ten moment Kristína povedala Marekovi „Chcem ťa….“ Nevydala hlas, len pohla perami. Bolo to tak sexi, že prišla na mňa okamžitá erekcia.
Cítil som búšenie srdca rovno v rozkroku.
Marek sklopil zrak niekde pod stôl a nevedel čo teraz.
Úplne som ho chápal. Nemohol robiť nič, lebo nevedel čo som zač. Môj výraz tváre je trocha drsný a drzý. Mal obavy, aby to neskončilo zle.
Kristína sa obzrela naokolo, či nejde Zdeňka. Rýchlo uchopila Marekovú ruku, akoby mu povedala „Neboj s Lukym to je v pohode“.
No ja som si nebol tak istý sám sebou. Som ako neriadená strela a myslím, že môj mozog uvolnil menšiu dávku nebezpečného hormónu.
Držal som sa, lebo ma Marek rešpektoval. No Kristína sa trochu začínala zahrávať.
xufonx
Příspěvky: 4
Registrován: sob 30. led 2016 2:30:11
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: Jsem BULL, ale rád si užiju s přítekyní i trojku s jiným chlapem. Musim to ale mít pod palce a velet za každých okolností

Re: PP - Rande v Brne

Příspěvek od xufonx »

Páni! Jednak se kloním před úrovní psaného projevu. Dnes se taková kultivovanost moc často na fórech nevidí, bohužel. Je to skvěle čtivě napsané, krásně popsané situace a emoce. A příběh samotný? Skoro nemám slov, přečetl jsem to jedním dechem a nemůžu se dočkat dalšího vývoje. Prosím nenech nás čekat :)
vlaji
Příspěvky: 544
Registrován: ned 27. lis 2016 14:43:27
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: jsme pár a mě začína moc lákat představa,že ji někdo svede
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1184

Re: PP - Rande v Brne

Příspěvek od vlaji »

snad bude brzo pokračováni
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Ahrefs BOT, Anancelonar, lukas5-5, Milkas, ota65 a 202 hostů