POVIEDKA AKO SOM SA STAL " BETA MUŽOM "

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Odpovědět
mitch
Příspěvky: 40
Registrován: ned 18. zář 2016 11:52:39
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=935

POVIEDKA AKO SOM SA STAL " BETA MUŽOM "

Příspěvek od mitch »

Moj pribeh zacal asi pred dvomi rokmi ked som sa spoznal s Monikou a spociatku klasika smsky, zopar krat vybehli von a podobne avsak nic medzi sebou nemali. Netrvalo dlho a dopracovali sme sa do vztahu v ktorom mi na zaciatku prezradila ako vnima sexualny zivot medzi muzom a zenou a presvedcene mi o tom rozpravala. Skor ako ma dojst k sexualnemu zblizeniu mal by najprv muz zene dokazat svoju naklonost,oddanost a podobne veci a zasluzit si zenske lono v splynuti jedneho cloveka a ako masturbaciu vnima ako neveru. Nasledne aj na to mala vysvetlenie, ktorym ma presvedcila a povedala mi, ze ma pre mna akysi pas cudnosti o ktorom som nikdy nepocul a ktory mam zacat udajne nosit na sebe. Vysvetlila mi ako sa nasadzuje, aky ma mat ucinok a preco to je dobre a ja jej to vsetko veril a chcel som aj zaroven dokazat jej, ze si ju zasluzim. Na druhy den som sa rovnako k nej aj nastahoval a jemne to oslavili. Uvaril som veceru, dali si flasu vina, pripili si na nas dvoch a spokojne vedla seba a ja uz aj s nasadenym pasom. Ani som nerozmyslal nad tym, kedy to uzna za vhodne,ale podvedome si myslel, ze to nebude nic tragicke. Po 4 dnoch som bol som z toho nervozny uz lebo bol som zvyknuty aj masturbovat a mal som slusne chute. Nevidel som ju stale ani nahu, ale maximalne v tangach a podprsenke. Bolo to dost psychicky narocne lebo nervozita stupala a ja som sa musel celkom dost ovladat,aby som nebol neprijemny ci podrazdeny pred Monikou, aby som nic nepokazil nahodou. Vzrusovalo ma po tych dnoch na nej uz uplne vsetko, stacilo by mi lezat pri jej nohach a moct si ich bozkavat ci obtierat sa o ne. Bolo to zrazu presne desat dni ked v ten vecer ako sme si lahli do postele, mi Monika povedala, ze tuzi po milovani a dnes je ten vhodny vecer. Bolo to ako vyhrat loteriu. Vstala z postele a odisla po klucik od mojho vazenia, na sebe mala bielu halenku pod ktorou nemala nic avsak jemne jej to priesvitalo. Vratila sa, odomkla ma, zosadila pas a lahla si spat ku mne a ani sa ho nedotkla. Zacali sme sa tulit k sebe, bozkavat, dotykat sa avsak ona sa ma dotykala vsade mozne, ale nie na moj stojaci penis a ja zacinal byt z toho riadne nadrzany. Tato predohra trvala zhruba desat minut a ja bol ako besny pes nadzany. Nasadil som si kondom,nadvihol som sa,aby som bol nad nou, odokryla si kusok halenky, dala od seba nohy, zacali sa opat bozkavat a ja do nej vnikol avsak z tych desiatich dni zamknuty, desat minutovej velmi vzrusujucej predohre mi to trvalo iba desat sekund a ja skoncil. Monika bola jemne v soku co bolo vidiet na jej tvari a ja este v extaze,ktoru som jej ale nedoprial som tam lezal, zahanbeny a s nasadeny kondomom plnym semena a nasledne sa k nej pritulil a ona ma objala a povedala mi, ze nevadi, ze to sa moze stat hocikomu, ale teraz mi musim uz opat nasadit pas, co sa aj stalo a zivot isiel dalej. Mali sme pohodove dni a ja tak si prial a rozmyslal, kedy mi bude dopriana moznost vyzehlit si to. Dufal som, ze to nebude opat o desat dni avsak bolo to tak. Opat sme mali pekny vecer a v posteli sa to v podstate opakovalo, odomkla ma, bozska predohra a opat ked som do nej vnikol tak uz to bolo asi za pat sekund, par krat som zasunul tam a spat. Opat sklamana a ja zahanbeny mi povedala, ze ak to takto pojde dalej, tak pre nasu buducnost a funkcnost jej budem musiet najst milenca, ktory ju po sexualnej stranke dokaze uspokojit, ale ze da mi v tomto este sancu. Nasledujuce dni boli ako vsetky v pohode a pekne, klapalo to medzi nami avsak "izbovy" zivot mal inu charakteristiku. Postupne som si zacal uvedomovat, ze ona to mysli vazne a musim sa schopit. Myslel som si,ze to bude opat po desiatich dnoch co aj bolo, ale troska s inym, pre mna tragickejsim vysledkom. Ako som bol odomknuty a my sa opat bozkavali, tak po piatich minutach obchytkavania sa mi ho konecne dotkla na par sekund a to vyvolalo mohutny predcasny orgazmus a ona zostala sklamana,naha vedla mna. Po tej euforii, ktoru som mal som si uvedomil, co sa stalo a co ma caka. Nahodila vazny vyraz a oznamila mi, ze ja som dosledkom jej neuspokojenia takze ja mam vykonat napravu. Povedala mi, nech idem pre fotoaparat, nafotim ju a dam inzerat v ktorom mam napisat ako jej podmienku minimum 20cm.
Ako som bol pre fotak a vratil sa do izby bol som stale este odomknuty a ona bola zrazu uplne naha na posteli a na styroch. Prvy krat som ju videl nahu a este aj v tejto polohe a to vyvolalo dalsi predcasny orgazmus u mna. Vsimla si toho a zacala sa smiat a dodala nech uz radsej fotim a sustredim sa na nieco ine. Urobili sme zopar zaberov v roznych polohach a ku koncu dodala, ze snad som si to dostatocne uzil pretoze toto dlho neuvidim ak este niekedy vobec...
pokracovanie nabuduce
mitch
Příspěvky: 40
Registrován: ned 18. zář 2016 11:52:39
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=935

Re: POVIEDKA AKO SOM SA STAL " BETA MUŽOM "

Příspěvek od mitch »

Obrázek
mitch
Příspěvky: 40
Registrován: ned 18. zář 2016 11:52:39
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=935

Re: POVIEDKA AKO SOM SA STAL " BETA MUŽOM "

Příspěvek od mitch »

Ako sme dofotili, zamkla ma opat do pasu, obliekla sa a tvarila sa akoby nic. Sadla si ku pocitacu, zavolala ma ku sebe s oslovenim zlatko a vsimla si hned prvej odpovede. Poslusne sediac vedla nej som to co cital tiez a dotycny prilozil aj fotku a Monika v tom presvedcene vyslovila "tak toto chcem".
Jednalo sa o muza v strednych rokoch a s ktorym sa chcela Monika co najskor stretnut pretoze tiez bola nadrzana a dokopy som jej nic nedal. Poslala ma nieco robit a ona si zatial stale s usmevom s nim vypisovala az mala extremne dobru naladu z ktorej som jemne profitoval aj ja, ale len tak, ze sa ma opytala ci by som ju nechcel jazykom aspon uspokojit ked uz inak neviem lebo je cela vzrusena a na jej vzruseniu pridavalo dohodnute rande so starsim chlapkom. Bol som na jednej strane sklamany, ze len jazykom, ale aj hrozne rad, ze opat budem moct ju videt zase aspon odhalenu a posnazit sa vyhoviet aspon v tomto kedze bola v tychto veciach zasadova. Avsak mylil som sa lebo prv nez vobec sme boli v izbe, mi nasadila cez oci cierny prevlek aby som nic nevidel a ukazala mi tak, ako drzi slovo a aka je zasadova. To ma celkom zrazilo lebo toto som naozaj necakal. Viedla ma za ruku opatrne do izby, lahli sme si, nastavila mi hlavu a drzala si ju dole a ja sa snazil o sto sest aj napriek niekolkosekundovym obcasnym jemnym krcom ju dostat po cca desiatich minutach ku orgazmu. Velmi si ho uzila a stale mala na tvari siroky usmev a postupne mi zacala hovorit plany o dohodnutom rande. Prvy sok bol, ze pride uz zajtra, mame byt vsetci traja najprv spolocne v obyvacke a normalne sa rozpravat, dat napr flasku vina a ja sa mam potom slusne odobrat do hostovskej izby a nechat im volny priebeh. Z toho, ze som cely cas nic nevidel a iba pocuval som zacitil vzrastajucu erekciu avsak velmi rychlo narazenu na odpor ocelovej klietky. Po chvili mi dala navlek z oci dolu a ja uz videl, ze je uz zahalena. Od unavy sme zaspali obaja rychlo. Ked som sa prebudil rano, uvedomil som si az po par sekundach co je dnes za den a uz z rana bol vystresovany. Nastal vecer a my uz sedeli traja v obyvacke, na gauci sedel on a Monika, medzi nimi nie velky ani nie maly odstup a ja oproti nim a medzi nami mensi spolocensky stol. Atmosfera bola docela pokojna az uvolnujuca a ja miestami som mal vacsiu chut komunikovat az som si si vsimol ako ma Monika nenapadne obocim nasmerovala na odchod, ktory som respektoval a behom par sekund im poprial dobru noc, ze ja si idem uz lahnut. Bolo to ponizujuce odchadzat odtial a nechat tam svoju zenu s vedomim, ze to, o co som sa snazil ja ziska hned on a keby nemala take hlupe zasady, urcite by sme to mali inak a podla mna obaja spokojne avsak je takato a podla jej slov, riadi sa zakonmi dzungle, vacsi-silnejsi vyhrava. Dlho som nic nepocul zo "svojej" izby nepocul az som si myslel, ze sa presunuli do spalne co asi aj urobili. Ja som po case zaspal, mozno mi to aj pomohlo a bolo dobre, ze som to nepocul hned na prvy krat. Rano som prisiel do kuchyne a uvidel tam Moniku v tej krasne halenke a opat nic pod sebou, ale ako som vravel, len jemne priesvitala a zo sirokym usmevom mi dala pusu na lico a popriala dobre rano a spytala sa ako sa mi spalo. Ja som sa radsej to iste ani neopytal a myslel som si, ze uz ten muz je davno prec, ale na to ma Monika hereckovsky poprosila ci by som nemohol byt este vo svojej izbe lebo stale tu je a chce este byt s nim kym ma cas lebo potom musi niekam odist. Kto mlci, ten svedci, vzala to hned ako jasne ano, usmiala sa,dala mi opat pusu na lico a jemne objala so slovami aky som uzasny partner a ako ma lubi. Cela natasena odisla a ja iba prizeral ako zatvara za sebou dvere do nasej spalne kde ju caka cudzi muz s velkym vtakom, ktory k nej nic neciti a chce si len zasukat s mladou slecinkou a ona vsak podriadena svojim zakonom dzungle, povysujuc velky penis v nej nad jej partnerom. Myslel som, ze to bude tak 2-3hodiny maximalne, ale uz bol podvecer a oni stale v spalni a ja stale sam v izbe. zrazu som miestami pocul mohutne vzdychy a vykriky az by si clovek pomyslel ci nepotrebuje pomoct. Po asi hodine vzdychy ustali a po dalsej hodine prisla za mnou Monika so slovami, ze odisiel a ja mohol byt spat "doma". Zo zbytku vecera z nej nic nebolo uz, pozerali sme tv a behom chvile cela vycerpana tvrdo zaspala. Ako spala tak som si ju zacal ocami skumat a vsimol som si, ako lezala na boku, mala na sebe obtiahnute bikiny v strede poriadny flak a po stehnach jej odtial vytekalo este semeno. Vytekalo to v malom prude,ale celkom dlho. Bolo zdrvujuce tam len tak sediet a uvedomovat si co sa stalo a co sa deje a co sa bude diat. Chcel som si okamzite dat dole tu klietku, stiahnut jej tie bikiny a znasilnit ju, ale nedalo sa a musel som sa s tym zmierit a predychvat zachvat hnevu a frustracie. Bol som akoby nepricetny a na margo toho ako spala na boku, som si medzi jej chodidla strcil svoju klietku a pokusal sa aspon nejako spravit, bol som hrozne nadrzany a vyzeralo to velmi uboho a ponizujuco ako som sa snazil svoju klietku vtierat medzi jej nozicky, aby som aspon nieco mal a ulavil si, ale ono to samozrejme neslo. Vzdal som to, lahol si vedla nej a pozeral do stropu s vedomim, ze budem musiet zmenit svoj zivot a prisposobit sa jejmu a jej zasadam ak chcem s nou byt, co som aj chcel lebo som ju lubil.Rano mi oznamila, ze dnes ide na tri dni s dotycnym muzom ho doprevadzat na sluzobnu cestu a vcera mi to uz zabudla povedat lebo zaspala. Bol som cely nesvoj avsak ukludnovala ma, ze nech sa nicoho nebojim, ide o standartnu sluzobku na ktoru ju pozval, kde bude o nu vo vsetkom postarane a o tri dni sa vrati. Napisala mi zopar uloh co mam urobit, nech nic nevyvediem a nech poslucham, dala pusu a odisla. Vsimol som si, ze mala na sebe svoje oblubene saty, pod ktore si podla jej slov nikdy nedava nic lebo maju prijemny material a citi sa v nich dobre naha. K satom samozrejme ihlicky si dala. Pri pohlade na nu som citil, ze ak by som sa na nu sustredoval viac tak ma opat pochyti predcasny orgazmus a to som ju nevidel ani nejako odhalenu, maximalne jej nozicky. Tri dni boli tazke avsak snazil som sa nahovarat si, ze to je v pohode. Na treti den mi prisla mms-ka s textom, ze sluzobka sa pretahuje na niekolko mesiacov, jeho firma vsetko hradi a v prilohe s ich fotkou, kde su obaja nahi dodala, ze navrhla nech aspon takouto formou mam nieco na co sa mozem niekolko mesiacov teraz pozerat a spominat. Pokusi sa mi co najcastejsie ozyvat a veri, ze nasla laska to precka..
Obrázek
Skarbax
Příspěvky: 158
Registrován: ned 21. srp 2016 20:37:11
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: POVIEDKA AKO SOM SA STAL " BETA MUŽOM "

Příspěvek od Skarbax »

Pěkné, jen tak dál. Hlavně ne žádnou kastraci nebo podobné věci, to to vždycky dorakví ty příběhy.
Uživatelský avatar
kandapraha
Příspěvky: 1159
Registrován: úte 22. črc 2014 15:16:51
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=18
Bydliště: Praha

Re: POVIEDKA AKO SOM SA STAL " BETA MUŽOM "

Příspěvek od kandapraha »

Nasa laska to precka, tak to je super :-) Sice trochu nerealna, ale zajimava a vzrusujici povidka.
mitch
Příspěvky: 40
Registrován: ned 18. zář 2016 11:52:39
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=935

Re: POVIEDKA AKO SOM SA STAL " BETA MUŽOM "

Příspěvek od mitch »

Ale ved o tom su poviedky,ktore nie su zalozene na skutocnej udalosti :) a na druhej strane ked dokaze mat niekto cuckold vztah, tak preco by toto nemohla v nom zena povedat?:D dneska napisem nejaku dalsiu
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: 123jensex, makak, Moravaaacek, Semrush [Bot], soluss, Subasluha a 237 hostů