Dohodnutou kurvou

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
jjj3
Příspěvky: 157
Registrován: sob 07. led 2017 14:25:17
Pár slov o nás: dominant v typologie nejblíže profilu Lord a Magistr

Dohodnutou kurvou

Příspěvek od jjj3 »

V neděli nás klasicky navštívila parta našich přátel. Jsme čtyři páry a pokaždé si střídáme pořadí u koho se sejdeme. Dnes to vyšlo na nás. Manžel vzal své kamarády do obýváků a my jsme se ženami šli do naší místnosti, tedy kuchyně, kde jsme drbali o všech možných věcech. Občas jsme slyšely z obývacího pokoje takový ten dětinský chlapský smích a všem nám bylo jasno, o čem se naši chlapi asi tak baví. "Zase myslí na sex, to je úplně jasné", vyhrkla Petra a všechny jsme jen souhlasně kývli hlavou. "A holky, baví vás ta klasika s vašimi mužskými nebo si dopřáváte nějaké pomůcky?" Debata se postupně rozjela a vůbec jsme nevnímali okolí. Bavili jsme se o tom, jak zpestřit sex, co která dělá, aby více nažhavila svého mužského. Byla jsem překvapená, jak ostatní holky řeší problémy v posteli. Myslela jsem, že jsou to spíš chlapi, kteří si stěžují na to, že mu jejich ženská nedá, ale podle vyjádření ostatních holek jsem zjistila, že asi něco není v pořádku právě s chlapama. "Ten můj Honza pořád leží u televize, pak jde do hospody a když přijde, tak akorát lehne a spí", postěžovala si Míša. Já byla se svým mužem spokojená, přeci jen jsme spolu už dlouho a já mám ráda v sexu city a důvěru. Občas jsem se přistihla i u toho, že jsem přemýšlela nad skupinovým sexem, ale ihned mě tyto představy zase přešly. Čas plynul a my se s holkama skvěle bavily. Najednou přišel Robert a zavolal si nás všechny do obýváku. "Tak spusťte vy naši hrdinové, kam nás vezmete na dovolenou, nebo co to tu plánujete" vyhrkla jsem. Najednou byl klid, všichni jsme čekali, kdo přijde s otázkou, ale ta nepřicházela. Robert začal mluvit o nějakých dotazech co na nás všechny mají a já se chtěla vrátit raději do kuchyně a řešit klasické ženské věci. Najednou přišla otázka od Honzy, která nám vyrazila dech. "Holky naše, chceme, aby jedna z vás byla naše dohodnutá kurva. Taková všemi odsouhlasená děvka, která to udělá pro nás i pro kamarádky, protože při PMS jsou doma všichni nešťastní". Zuzana se zeptala koho vybrali, to evidentně promyšlené neměli. S holkama jsme se jejich návrhu zasmály a odešly do kuchyně. A začaly debatovat. Né však o šmínkách a podobných věcech, ale o chlapském návrhu. probírali jsme to ze všech stran a všechny by byli rády kdyby po nich jejich chlap s jistém období cyklu nelezl a nechal je na pokoji. "Holky, víte, že jsem někdy pohrávala s myšlenkou nad tím, jaké by to bylo kdyby mě šukalo více chlapů?", přiznala jsem se před ostatníma....a kromě Míšy všechny souhlasně pokynuli a říkali, že je podobná představa také láká, ale představy jsou jedna věc a realita druhá a tak si tyto choutky raději nepřipouští a nedávají je najevo. Shodli jsme se, že s tímto návrhem budem souhlasit a přistoupíme na chlapskou hru, třeba je to jenom nějaká bouda z jejich strany a tak je donutíme přiznat že to nemysleli vážně. Přišli jsme do obýváku a řekli jsme, tak jdem losovat. Chlapi udiveně koukali. Nevěřili, že bychom toho byli schopni. Začali jsme házet korunou a já ve skrytu duše doufala, že pokud to budu já, tak to nebude proto že bych se sama přihlásila, ale proto že rozhodla náhoda. Splnily by se mé tajné touhy, ale zároveň jsem se bála, jak by reagoval můj muž. Házeli jsme korunou a rozřešení stále nepřicházelo. Jen Míša byla viditelně nervózní, bylo vidět, že do tohodle jít nechce. Byla to hra, ale zároveň i vzrušení. Až při devátém pokusu přišlo rozřešení, padl mi orel zatímco ostatní holky měli pannu.
Všichni utichli, srdce mi přestalo skoro tlouct. .Byla jsem to já. Ta věrná hodná manželka, která nikdy nepodvedla svého muže. Měla jsem se stát kurvičkou pro jeho kamarády. Ještě jsem nenašla svůj dech a byla stále v šoku ze situace když ke mě přistoupil Honza, říkal něco ve smyslu že budu vynikající kurva ale vnímala jsem to jen napůl, s otočením na mého muže řekl: "kámo, teď můžu, pravidla jsou pravidla". Začal mi mačkat prsa a svlékal mě z blůzky. Podívala jsem se na manžela, jak to zarazí. Neudělal nic, jen na mě zíral. Podívala jsem se po ostatních - nic. Cítila jsem divný pocit. Vzrušení i stud zároveň. Všichni na mě koukali. Já, ta hodná holka měla teď mít sex se všemi chlapi před očima kamarádek. Honza sundal blůzku a znovu mi máčkal prsa. Cítila jsem se jako ženská, která nemá jinou možnost než se odevzdat sitauci - ať se stane co se má stát. V hlavě se mi honilo tisíce myšlenek. Mohu to zastavit? Co na to můj muž? Žárlí? Vzrušuje ho to? Co holky na to? Co ostatní chlapi. A co vlastně vůbec já? Ale touha kterou začali probouzer ruce na prsou byla silnější. Cítila jsem, jak mi začíná vlhnout kundička. Ostatní holky se jen koukali. Zeptala jsem se Honzy jestli půjdeme do ložnice, ale jeho slova "ošukám tě rovnou tady kurvo" mi rozechvěla podbřišek. Rozepnul podprsenku, tvrdě mi prohnátnul prsa a bolestivě silně mi zmáčknul bradavky.
Vzhlédla jsem. Ostatní se dívali, jak mi Honza začíná stahovat kalhoty a svými prsty se dotýká přes kalhotky mojich pysků. Věděla jsem, že holky žárlí. Věděla jsem to. Věděla jsem, že by chtěly být na mém místě. Ale byla jsem to já, která se teď stala děvkou. Ženou, na kterou se sice všichni zle dívají, ale ženou, kterou alespoň v představách touží být každá z nás. Honza mi začal zajíždět prstama do kalhotek a já cítila jak teču slastí, stud odcházel a přicházela vlna rozkoše. Jen jsem si říkala pojď, pokračuj, přiveď je sem už všechny. Byla jsem naprosto pohlcená tím, co se děje. Jak na mě můj muž kouká a jak ho to vzrušuje. Honza mi sundal kalhotky kousek pod zadek. Viděla jsem jak se oči všech stočili na mojí vyholenou kundičku. Cítila jsem teplý penis přímo na svém zadečku, jak jím přejížděl nahoru a dolů. V mojí mysli jsem už jen chtěla, aby mi ho tam vrazil, ale nechtěla jsem své pocity dávat najevo, nechtěla jsem, aby bylo vidět, že si roli kurvičky užívám. Bála jsem se reakcí kamarádek. Ale i přesto jsem občas vzdychla rozkoší. Honza mi přikázal sundat si kalhotky. Poslechla jsem. Pak mě zatlačil dolů na všechny čtyři. Odevzdaně jsem čekala co bude. Oslovil mě jako kurvu a ptal se jestli chci ošukat. Přikývnula jsem.
Honza už dále nevydržel a projel mi svým údem mokré pysky mé roztoužené kundy. Většinou mám problémy se rychle vzrušit, ale tentokrát jsme cítila ne vlhkost, ale mokro. A nic. Čekala jsem jak do mě vnikne a nic se nestalo.
Přikázal mi abych poprosila.Rozechvělým hlasem jsem řekla "ošukej mě, prosím ojeď mě". Náhle byl uvnitř. Jeho penis začal narážet do stěn a já začala vzdychat. Manžel koukal nevěřícně, nedokázal nic říct, byl udiven ale zároveň vzrušen. Pohledem na mě, na svoji ženu, kterou píchá jeho kamarád. Nemohl, nebo spíš nechtěl dělat vůbec nic, jen seděl a záviděl. Ostatní chlapi už také nemohli udržet svoje penisy v kalhotách a postupně si je začali sundávat. Honza mezitím začal přirážet rychleji a rychleji a mě se začala kundička stahovat. Plnil se mi sen, být tou kurvičkou pro ostatní, tou odevzdanou nevěrnou ženou. Honza mě pevně držel za boky, narážel mě na sebe a řekl "teď tě ošukám jako ještě tvůj manžel nikdy" a začal do toho bušit se vší vervou. Nebral na mě vůbec ohledy, chtěl mě jen ošukat. Holky nevěřícně seděly a koukaly. Byla jsem to já kdo byla mrdaná, kdo zažíval rozkoš. Honzův penis začal pomalu pulzovat a já cítila, že to na něj jde. Čekal jsem že bude chtít svůj ocas vyndat, ale najednou jsem měla plnou kundičku jeho semene. Stala jsem se děvkou se vším všudy. Honilo se mi hlavou, co na to asi říká můj muž. Zda neodejde, zda mě neodsoudí, když to mě stříká někdo jiný než on. Ale seděl klidně a jeho péro mu stálo v pozoru. Přistoupil ke mě Robert a pokračoval v Honzově stylu, "podívej se na mojeho čuráka, chceš ho do své kundy viď"? Souhlasila jsem, "ano Roberte, jsem tvoje kurva, ošukej mě". Normálně bych to nikdy z pusy nevypustila, ale pocit absolutního odevzdání a role stát se kurvičkou mi neskutečně seděl. Ta hodná holka se proměnila v úplně jinou osobu, která už si nevybírá koho do sebe pustí. Hra se zvrtla v realitu a mě se to líbilo. Zaklekl za mě, pevně mě chytil a prudce vniknul čurákem do mojí teplé broskvičky, která už byla vyplněná semenem od Honzy. Tvrdě do mě bušil a místností se nesly čvachtavé zvuky. Bylo to intenzivní a zběsile rychlé. Robert brzy do mě stříkal své semeno také. Viděla jsem se jako žena, která to udělá pro potěšení ostatních. Holky musely závidět. Ani se nebavily. Jen každá koukala a představovala si, jak jen to může být skvělé. Jen Míša byla zaražená. To ale nebylo vše. Přistoupil nahý Eda a stál u mé hlavy s hezky vztyčeným penisem. Jak Robert skončil hned zaujal jeho místo. I on pokračoval ve stylu svých kamarádů a tvrdě projížděl moji už tak zmáčenou kundičku. Už mi bylo jedno, co si kdo myslí. Chtěla jsem být jen šukaná. Tvrdě, bez řečí, bylo mi jedno kým. Hra v kurvičku se stala opravdu realitou. Netrvalo dlouho a i Eda vysříkal moji pičku teplým semenem. Cítila jsem něco, co se nedalo vyjádřit slovy. Slast, odevzdání se chlapům, splněný sen. Bylo to něco víc než jen klasická mrdačka s mým manžílkem. K němu po chvíli přišla Zuzka a něco mu pošeptala. Můj muž ke mě přistoupil a začal mě šukat jako kurvu bezohledně i on. Bylo to jiné než jindy. Než když spolu šukáme samy. Žádná starost o můj orgasmus z jeho strany. Cítila jsem, že jsem prostě jen díra pro vystříkání semene, i pro něj. Teplé sperma mi stékalo po stehnech a manžel mě chytl za vlásky a šeptal mi sprostá slova. Šukal mě bez přestání a po chvíli i on přidal svoji dávku svého spermatu. Zůstala jsem klečet. Najednou přišel ten pocit vystřízlivění. Co jsem to vlastně provedla, omrdali mě tři kamarádi mého muže a čtyři mé přítelkyně se na to dívali. Když už to zašlo takhle daleko, řekla jsme si že si to alespon užiju naplno.
Co že to vlastně říkali na začátku? Šukání a kouření kdykoli se jim zachce a manželky nebudou mít chtít.
Stále na kolenou jsem po čtyřech vyrazila k Honzovi. Zeptala jsem se jestli ho mám i vykouřit. Po jeho - "určitě" jsem věděla že není cesty zpět. Rozepnula jsem mu kalhoty a vytáhla penis ulepený od mžch šťáv a mrdky. Vzala jsem ho do pusy. Rychle nabýval na tvrdosti. Pomohla jsem si rukou a netrvalo dlouho a cítila jsem jak to na něj jde. Když už jsem za tu kurvu tak alepon zjistím jak vlastně chutná semeno řekla jsem si a nechala ho vystříkal do úst. Chutnal slaně na jazyku. Polkla jsem a nahá stále na čtyřech vyrazila k Robertově židli. ..........
jjj3
Příspěvky: 157
Registrován: sob 07. led 2017 14:25:17
Pár slov o nás: dominant v typologie nejblíže profilu Lord a Magistr

Re: Dohodnutou kurvou

Příspěvek od jjj3 »

přepsání jednoho staršího textu z ženského pohledu ve spolupráci s jednou mladou autorkou.
romanec
Příspěvky: 49
Registrován: sob 11. čer 2016 6:54:56
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Dohodnutou kurvou

Příspěvek od romanec »

Super, vzrušující :)
Uživatelský avatar
KarelK1968
Příspěvky: 670
Registrován: čtv 02. úno 2017 18:45:06
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Manželé s Kanda zkušenostmi toužící po prima přátelích s výhodami, kteří jsou i pro normální zábavu ne jen pro sex hrátk0y.
Bydliště: Borovany
Kontaktovat uživatele:

Re: Dohodnutou kurvou

Příspěvek od KarelK1968 »

Pořád stejná povídka ale vždy si ji rád přečtu znovu.
96tom
Příspěvky: 419
Registrován: pát 01. pro 2017 18:46:47
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Dohodnutou kurvou

Příspěvek od 96tom »

Rajcovní
vojta47
Příspěvky: 11
Registrován: ned 14. pro 2014 22:16:21
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Latentně nádherně submisivní

Re: Dohodnutou kurvou

Příspěvek od vojta47 »

Super a přesto bylo v historii mnoho období, kdy by se s takovou ženou chlap chlubil. A já doma takovou mám. Věřte nevěřte
mates1
Příspěvky: 382
Registrován: pon 02. říj 2017 13:14:27
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: Milence ještě nemáme.

Re: Dohodnutou kurvou

Příspěvek od mates1 »

vojta47 píše:Super a přesto bylo v historii mnoho období, kdy by se s takovou ženou chlap chlubil. A já doma takovou mám. Věřte nevěřte
Jseš štastný chlap, mít takovou ženu doma. Jen tiše závidím...
kohout50
Příspěvky: 2600
Registrován: úte 06. zář 2016 9:44:12
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsme pár,on kanda,ona nechce ani slyšet
Bydliště: Náchod

Re: Dohodnutou kurvou

Příspěvek od kohout50 »

Super povídka,jen stále chybí pokračování
muf75
Příspěvky: 1052
Registrován: pát 15. srp 2014 19:23:39
Pár slov o nás: neuvedeno
Bydliště: Praha

Re: Dohodnutou kurvou

Příspěvek od muf75 »

kohout50 píše:Super povídka,jen stále chybí pokračování
Pokračování už jsem někde četl,takže ještě jeden díl je.
jjj3
Příspěvky: 157
Registrován: sob 07. led 2017 14:25:17
Pár slov o nás: dominant v typologie nejblíže profilu Lord a Magistr

Re: Dohodnutou kurvou

Příspěvek od jjj3 »

Dily jsou dva z muzskeho pohledu a potom i z zenskeho pohledu
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: voov a 198 hostů