POVIEDKA O STRATE MILOVANEJ PRIATELKY - SÉRIE

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
mitch
Příspěvky: 40
Registrován: ned 18. zář 2016 11:52:39
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=935

Re: POVIEDKA O STRATE MILOVANEJ PRIATELKY

Příspěvek od mitch »

POKRAČOVANIE:

Zaspat a spat sa mi samozrejme nedalo pretoze Kevin ju v tu noc este niekolko krat sukal a ja som pocul tie vzdychy a vykriky ku jej kazdemu orgazmu a ako dava Eliske poriadne zabrat. Dalsich niekolko dni som cele dni osamote pracoval a vecer zaspaval pri pocuvani Elisky ako ju cernoch poriadne suka. Takto ubehlo asi dalsich 10 dni a ja nechapal ako sa mi zmenil zivot a vravim si co by som dal za sex a s Eliskou, ale ja bol akurat tak zamknuty v klietke a v ten moment prisla pani Ester za mnou a povedala mi, ze sa rozpravala s Eliskou a Kevinom, ktory jej oznamili, ze Eliska je tehotna a mna urcili na starostlivost o to dieta a byt v podstate chuva. Avsak pani Ester to domyslela tak, ze budem musiet od zajtrajsieho rana kazdy den pojedat urcite tabletky a prerobeny na zenu mam byt darcekom od pani Ester ku ich dietatu. Aby som nebol vynechany z oslav tejto spravy, pani Ester sa rozhodla opat dopriat mi orgazmus avsak teraz troska iny. Ako posledny muzsky orgazmus mi urcila dopriat si umely pocit zo suloze a to tak,ze prikzala mi ist do svojej izby a tam sa vyzliect a na nu cakat. O chvilu na to prisla a mala v ruke napodobneninu vaginy a podbruska. Vaginu polozila na postel a mna si posadila na stolicku, odomkla ma, ihned sa mi postavil na to sa usmiala a povedala mi, ze som nedockavy chlapec, potrela mi prstami penis gelom, nasadila kondom, aby som neurobil neporiadok a nechala ma tam sediet a zacala mi rozpravat ako si mam toto vazit, ze suloz je velke privilegium, ktoru maju len ozajstny muzi s poriadnym penisom, ktory nemam a tak ako alternativa je pre takych ako ja prave tato umela vagina. Celu dobu mi stal, kondom nasadeny a uz som sa nevedel dockat a vrhnut sa na "nu" a ani si neuvedomoval v akych kliestach som drzany a za co som vlastne vdacny. Ked mi dala suhlas, tak dodala,aby som bol nezny. Lahol som si bruchom na postel, strcil ho pomaly dnu a zacal sukat tu umelu hmotu a ani nie po 30sekundach sa ma pani Ester opytala dokedy bude este cakat, ze po tolkych dnoch mam striekat hned. A v tom som zacul opat zname vzdychy a pri predstave ako vo vedlajsej izby dostava Eliska zabrat som zacal hned striekat a chytal do pasti paplon a na to Ester prisla pohladkala ma po vlasoch so slovami dobry chlapec a placla ma jemne po zadku. Dalsie tyzdne som uzival tie tabletky, na vzdychy som si uz zvykol i na to, ze Kevin sa zabyval u pani Ester tiez a zdielal s Eliskou spalnu. Pani Ester sa ma podarilo zlomit a ja robil vsetko to, co mi bolo povedane..Ako robot a dosledkom tabletok sa mi urobili take male prsia, chlpy prestali rast a penis uz bol len na curanie lebo tabletky ho teda vyrazne zmensili. Orgazmus som uz nemal asi dva mesiace,Eliske sa gulatie brusko a vsetci su akoze spokojny..Postupne mi pani Ester zacala kupovedat damske pradlo, oblecenie, ktore som mal nosievat..Behom dalsich tyzdnov som uz vyzeral ovela ovela zensky. Mal som nalakovane nohy, parochnu, podprsenku a pod tangami bola maly klietka, ktora ukryvala nieco male a visiace. Jedneho dna ako som chodil po dome bez nejakych zabran sukal Kevin Elisku, uplne nahu, na chodbe a ja som si toho mal akoze nevsimat avsak podlamovali sa mi kolena a z klietky vytekalo semeno a v tom to Eliska zbadala a chytil ju orgazmus. V tom sa zjavila pani Ester co sa to tu deje a zacala Kevinovi vycitat preco ju musi sukat na chodbe a predomnou ked z toho teciem a nahu zenu som uz dlho nevidel a nemala to ani v plane mi umoznit vidiet, po cely cas rozpravanie bola Eliska stale nastavena,prehnuta troska a ten velky penis v nej. Pani Ester ma poslala do izby a po chvili ako prisla mi povedala,ze cez vikend bude zasnubny vecierok teda budem musiet pracovat a obsluhovat hosti..Prisiel vikend a ja dostal uniformu sluzky, pod ktoru som si nemal nic davat a v podstate som vyzeral dost zensky v tom a len par cm mi zakryvali saty klietku. Bolo zdrcujuce chodit tam ako zena,byt ako zena a pohlad na stastnu Eliska vedla ktorej bol Kevin ma dostaval. V ruke mala sekt, mala krasne saty, vyzerala tip top a Kevinovi znami ju podpichovali ci uz zvykla na velky penis a podobne reci..Kevinova sestra sa dozadovala vidiet Eliskine brusko a prikazala jej,aby sa zvliekla uplne na co Eliska zastala,ze preco do naha,ale Kevin jej povedal, nech urobi to co jej povedala jeho sestra a tak sa pred vsetkymi musela zvliect do naha a stat tam pred tymi ludmi. Hned na to ma pani Ester poslala prec,aby sa mi nieco nestalo a zabranil tak vytoku semena a taktiez, ze tu neni nic pre mna na pozeranie. Ester mi priniesla pohar vody po ktorom som zaspal a prebudil sa asi po par hodinach avsak v ordinacii pani Ester kde sme mali vstupnu prehliadku, bol som na stole, nahy,priputany,odomknuty a somnou boli v miestnosti pani Ester a akasi neznama zena, ktoru som videl po prvy krat. Pristupili ku mne, prezerali si ma ocami obe, neznama zena mi pretiahla predkozku a povedala,ze to bude hracka a ja nechapal o co ide. Bal som sa, ze ma vykastruju a empatia zauradovala a Ester mi oznamila nech som kludny, ze kastrovat ma nejdu, to zatial neni v plane vraj, ale oznamila mi,ze mi idu spravit obriezku z coho som samozrejme nebol nadseny,ale nic som nezmohol a len prosil, aby mi ju nerobili. To ignorovali, drzala mi Ester hlavu tak,aby som nevidel na penis a lezal v klude,dostal som kyslikovu masku, citil ako mi pretahuje predkozku a potom zaspal opat. Zobudil som sa asi o chvilu na bolenie penisu a ako bol zabaleny v obvaze ako daky cukrik. V tom Ester podakovala neznamej zene a povedala, ze sa ozve potom ked sa rozhodne ma vykastrovat, vraj uvidi ako budem posluchat a plnit jej prikazy
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: DEslint, sergo, tir24 a 95 hostů