Zahradní párty fotbalistů

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
jjj3
Příspěvky: 157
Registrován: sob 07. led 2017 14:25:17
Pár slov o nás: dominant v typologie nejblíže profilu Lord a Magistr

Zahradní párty fotbalistů

Příspěvek od jjj3 »

Nemohl jsem uvěřit svým uším, jak jsem tam seděl. Seděl jsem na zahradě u Tomáše a plkal jsem s ním, s naším sousedem přes tři domy. Tomáš byl mladší než já, jako čerstvý čtyřicátník jsem byl o 9 let starší. Přestože jsme nebyli blízcí přátelé, vypili jsme spolu pár piv a občas pokecali. Věkový rozdíl mezi námi nikdy nehrál roli. Ten den jsme probírali klasické mužské kecy, když se hovor stočil na naše ženy. Ne že by nebylo běžné bavit se o manželce s jiným mužem, bylo však poněkud neobvyklé mluvit právě s ním o jeho manželce a jestli by mu nevadilo viděl jiného muže, jak je vůči ní důvěrný až intimní. A právě takový byl můj rozhovor s Tomášem.

„Vážně Davide, podělil by ses o svou manželku s jiným mužem, že jo?“ ptal se Tomáš s upřímností v hlase. Zaskočen tak osobní otázkou, jsem se zdráhal, čehož využil a pokračoval. „Vždycky jsem chtěl, aby moje Marie vyzkoušela jiného muže.“ nonšalantně prohodil Tomáš „Ale pokaždé když jsem to zmínil, vždycky mě odpálila s tím, že jsem úchyl.“ Tomáš se zasmál své poslední poznámce a zeptal se znovu: „Ty jsi mi ale neodpověděl, kámo…. Nechal bys?“ Zamumlal jsem a zakoktal se a nakonec ze mě vypadla odpověď, která navždy změnila můj život: „Jasně, nechal … myslím… byla by to pěkná divočina!“ Tomáš se zlehka usmál a potom s opravdu vážným výrazem ve tváři pronesl: „Jsem rád, že si to myslíš Davide, protože …. Hlavně nevyšiluj z toho, co ti teď řeknu, ale já a několik mých kámošů jsme se tak nějak více spřátelili s tvou manželkou Blankou před dvěma týdny!“

Seděl jsem zaraženě, než jsem konečně našel hlas, „Co…co…co tím myslíš Tomáši?“ Tomáš se napil ze svého drinku a natáhl se ve svém křesle, než odpověděl. „No Davide, nechci, abys z toho obvinil Blanku nebo tak. Byl to prostě záchvěv okamžiku a my chlapi jsme se potom kvůli tomu cítili provinile!“ Seděl a poslouchal jsem, ani nezkoušel zasahovat. „Sám jsi před chvílí přiznal, že jsi zvažoval se o svou ženu podělit… tak tedy už se stalo, že už ses podělil a protože jsem hodnej kluk, tak to před tebou nechci skrývat Davide. Proč si nevemeš dalšího lahváče a já ti o tom povím…. Pravděpodobně zjistíš, že celá tahle záležitost bude pro tebe pěkně vzrušující. Já myslím, že já bych byl, kdyby moje Marie byla ve stejné situaci! Tak hlavně nevyšiluj… jasně?“ Tupě jsem přikývnul „Myslím, že nebudu.“

Pořád ještě ve stavu šoku jsem seděl a přemýšlel, jak divně se Blanka v posledních dvou týdnech chovala, náhle jsem slyšel jak branka na zahradu zavrzala a otočil jsem se a viděl Přemka, kamaráda Tomáše, jak vchází dovnitř. „Zdar Přemdo, vem pro sebe a Davida tady pivko!“ Tomáš nasměroval Přemka k chladničce. „Právě jsem říkal Davidovi o zábavě, kterou jsme si užili s jeho ženou Blankou před dvěma týdny!“ pokračoval Tomáš.

Najednou se mi udělalo špatně od žaludku, smíchalo se to s vnitřním vztekem a nevěděl jsem na koho se mám vrhnout. „Co tím myslíš za zábavu Tomáši? O kolika klukách tady mluvíme? Proč tu vlastně Blanka byla?“ vypálil jsem otázky. Přemek mi podal pivo a pronesl „Kámo, máš pěknou manželku, je pěkně žhavá!“

Podíval jsem se na Tomáše a jeho kamaráda Přemka, oba vysoké a dobře vypadající mladé muže a náhle mi plnou vahou došlo, že Blanka by opravdu mohla být s nimi. Tomáš má manželku Marii, ale Přemek je svobodný a je mu jen 28.

Tomáš si vzal podané pivo a začal odpovídat mé otázky. „No Davide, Blanka se tady stavila v sobotu odpoledne ten víkend, kdy jsi byl rybařit se známými z kanceláře… tvoje manželka se tady objevila zrovna, když jsme tu měly naši párty po zápase s partou fotbalistů, se kterými hrajeme. Kolik nás tady bylo Přemku… 10 nebo 12 kluků?“ Tomáš se obrátil na svého přítele. „Jasně, myslím, že tady byla celá jedenáctka Tome!“ odpověděl.

„10 nebo 12 kluků?“ opatrně jsem se zeptal s knedlíkem v krku. „Jo, tak nějak, i když Mirek a Bohouš s sebou měli svoje holky,“ odpověděl Tomáš. Cítil jsem, jak mi tlak okolo srdce trochu polevil, když jsem slyšel, že Blanka nebyla jediná přítomná žena. Což brzy pominulo, když Tomáš pokračoval: „Ale ty odešly hodně brzo ne Přemku?“ podíval jsem se a viděl Přemka, jak vrtí hlavou a polyká pivo. Hlava se mi točila, jak jsem si vizualizoval scénu, kterou Tomáš popisoval. Opřel jsem se o sedadlo a mysl kreslila své představy.

„Myslím, že bylo dobré, že tu ti dva měly svoje ženský, protože by se nejspíše tvoje manželka nezdržela na drink a pak druhý, třetí a další… a potom Mirek, Bohouš a jejich polovičky odešli. To už byla Blanka myslím dost uvolněná a nevadilo jí, že je jediná lady, která zůstala sama s devíti upocenými fotbalisty. Musím se přiznat, Davide, že my kluci jsme ji nechtěli nechat odejít…protože, člověče, vypadala tak sexy! Byla božská v té krátké džínové sukýnce a ta blůzka, která byla zavázaná jen kousek nad pupíkem a ten pár vysokých podpatků. Vypadala dobře, že Tome?“

Otevřel jsem oči včas, abych zahlédl Tomášův vztyčený palec jako signál, že jde pro další pivo. Vždycky jsem si myslel, že moje žena vypadá atraktivně při svých skoro 170cm a 60 kilech. Bohatá záplava zrzavých vlasů rámovala něžný obličej, v němž jako magnet přitahovaly pozornost její velké zelené oči a plné rty. Myslím, že časem jsem její skvostné proporce začal považovat za samozřejmost a nevšímal si, jak sexy připadá jiným mužům. Ale stejně mě zaskočilo, jak se tihle dva o Blance vyjadřovali. Podíval jsem se opět na Tomáše, ten se na mě široce usmál a začal pokračovat svou divnou historku. Proč jsem tehdy nevstal a neodešel předtím, než jsem vyslechl podrobnosti - to dodnes nechápu.

„V každém případě, Davide, po třetím drinku se Blanka s námi cítila dost uvolněná…..nemyslím, že by jí naše chlapské dvojsmyslné vtipy nějak znepokojily… faktem bylo, že se zapojila do hovoru. Musíš uznat, že to byla jen otázka času, než kluci přešli od řečí k troše doteků, které ji nevadily…. Bože, několik chlapů je rozvedených a už ženskou neměli pěknou dobu, tak je přirozeně tvoje sladká manželka pekelně přitahovala.“ vysvětlil Tomáš. Slyšel jsem, jak se Přemek zakuckal a přidal rychlý komentář. „ Ha Ha, Petr a Karel, ti dva to na ni pěkně rozbalili!“

Předklonil jsem se v sedačce pro pivo z malého stolku, dlouze se napil a potom se zeptal Tomáše, „Tomáši, jak jsi mohl? Blanka je moje manželka, proč jsi to nestopnul!“

Tomáš dlouze potáhnul z cigarety, váhavě se mi podíval do očí a pokračoval, „Davide, mě neobvinuj. Kurňa všichni jsme chlastali a Blanka se bavila…. Jedna věc vedla ke druhé. Než jsem si všimnul, že se něco stalo. Petr a Libor vmáčkli tvoji ženu do rohu u baru.“ Podíval jsem se kam Tomáš ukazoval, na pěkný dřevěný bar se stoličkama, který byl v jednom z rohů jeho domu. Pěkně přecházel do pergoly – ideální místo na gril party s popíjením. Jasně jsem viděl, jak tam někdo může být chycený v úzkém rohu.

„Tvoje žena s nima vtipkovala, skoro bych řekl, že flirtovala… myslím, že ti tři se dokonce rozhodli podělit se o jointa.“ pokračoval Tomáš své vyprávění. „Ale Blanka od vysoké nikdy trávu nekouřila!“ odporoval jsem. „Říkám ti, Davide, že to ten den udělala, nemám pravdu Přemku?“ podíval jsem se na něj, jak přikyvuje hlavou na souhlas.

„Ano, ty jo, několik dlouhých šluků a tvoje Blanka se proměnila v jinou ženskou… další co jsem zahlédnul bylo, jak Petr tahá za uzel na její blůze a ona se smála… říkala mu ať toho nechá, ale jinak vážně neprotestovala, řekl bych. Po několika minutách se Blanka kroutila v Petrových rukou, Karel ale chytil její ruce zezadu a držel ji na místě, zatímco jí Petr sundal blůzku. Všichni ostatní kluci povzbuzovali Petra a Blanka se jen smála, když ji blůzku sundali. Blanka hrála s klukama svoji hru. Nemůžeš obviňovat kluky, že se nechali trochu unést, když se okolo nich promenovala jen v červené podprsence a krátké džínové sukni. Myslím, že mohu říci, že si Blanka vychutnávala všechnu tu pozornost, co se jí od kluků dostávalo. Myslím, že se to potom trochu vymklo zpod kontroly, když se tam s Petrem a klukama postrkovali. Někteří kluci si ji začali dobírat ať sundá sukni a ukáže jestli spodek pasuje k vršku. Smála se a řekla, že v životě nesundá sukni, aby viděli její kalhotky… no přiznej kámo, to je skoro jako si o to říkat ne?“

„No možná… já nevím!“ zamumlal jsem v odpověď, divil jsem se, proč jsem se vůbec pokoušel odpovídat na tak stupidní otázku.

Ale Davide, souhlasíš s námi že, Blanka si chtěla hrát… a kluci v tom s ní rádi drželi basu. Nicméně, přímo provokovala několik kluků, pamatuješ na kluky, jak se ohnula dala ruce na kolena a vyšpulila ten svůj pěknej zadek na nás když…kdo to byl… jasně tos byl ty Přemku. Jasně Přemek se za ní protáhnul a chytil tvojí ženu okolo pasu a zvednul ji ze země.“ zakuckal se Tomáš, když si vybavil scénu. Podíval jsem se na jeho přítele a viděl, jak snadno mohl chytit moji ženu. Přemek byl prostě vazba.

„Tak Přemek držel Blanku za boky skoro horizontálně, její ruce plácaly a nohy kopaly… ale pořád vypadala, že se baví, když se u toho pořád smála. Potom Ivan - naše levá obrana, přistoupil a měl tu čest rozepnout džínovou sukni a začal ji sundávat. Myslím, že to netrvalo dlouho a sukně se sunula po jejích dlouhých nohách. Jak zip jednou rozepnul tak ho prostě nechala v klidu dodělat zbytek. Musím říci Davide, byli jsme z Blanky všichni do jednoho tvrdí a žhaví. Červené kalhotky a krajková podprsenka – vypadala jako ztělesnění chtíče.“

Přemek se přidal: „Myslím, že moje kalhoty se pěkně plni i teď, když si na to vzpomenu!“ “Myslím, že tehdy na tom byli všichni kluci stejně“ zasmál se Tomáš a pokračoval v mém seznamování s podrobnostmi. „Potom Davide, co přišla o blůzu a sukni, měla ještě nervy říci nám, že tím to končí a žádné další prádlo už nesundá v žádném případě. Jak tam stála s úsměvem a rukama založenými v bok – no nikdo z nás si to nevyložil jako nesouhlas a způsob jakým to řekla pro nás vyzněl jako další provokace…. Speciálně potom co se přestala smát a snažila se vypadat vážně.
Tak jak na to měli kluci reagovat? Tvoje manželka nás přímo tlačila k tomu, abychom odhalili její blafování. Myslím že byla trochu méně sebevědomá, jak tam před námi byla ve spodním prádle… myslím, že jednu chvilku měla její tvář stejnou barvu jako její prádlo, ale rychle na to zapomněla, když jí Jirka podal další drink. Dostala se zpátky do pařící nálady a už se tak nečertila, poté co jsme ji ujistili, že její spodní prádlo vypadá stejně jako plavky – což je pro párty přijatelné.“

„Proč… proč, bych měl věřit téhle směšné historce Tomáši? Moje manželka by nikdy nedovolila, aby se jí stalo něco podobného, speciálně mám jako věřit tomu, že s vámi pokračovala ve vašich hrátkách? Normálně je stydlivá, rezervovaná a odměřená!“ protestoval jsem konečně.

„Jasně, byla stydlivá a rezervovaná, Davide!“ řekl Tomáš sarkastickým tonem následovaným stejně sarkastickým smíchem. „Proč bys mi měl věřit?“
„Protože já mám devět dalších svědků, co potvrdí můj příběh – ty hlupáku! Přemku, on mi nevěří….. co mám udělat, abych ho přesvědčil?“

Podíval jsem se na druhého muže, jak zavrtěl hlavou se širokým úsměvem, „Myslím, že chceš, abych zašel do domu a přinesl fotky, co udělal Standa…to by ho mohlo přesvědčit!“ otočil se Přemek na mě, když odpovídal Tomášovi. „Jasně, jasně…. Zajdi pro ně Přemku. Jsou dole u počítače, právě jsem je stáhnul z fotáku!“

Jak mizel v domě, zachvěl jsem se … do čeho jsem se namočil? Jak ty takzvané fotky vypadají?

„Místo čekání na fotky, budu pokračovat, Davide, je to okay? Chceš slyšet víc? Jasně že chceš!“ mučil mě Tomáš. Upřel jsem na něj pohled, ale oba jsme věděli, kdo má převahu a on si to vyloženě užíval.

„Tak jako tak, poté co si dala tvoje manželka dalšího panáka, uvolnila se a bezostyšně se parádovala jen tak v podprsence a kalhotkách, většina kluků už byla pěkně nadržená – to je ti jasné.
Myslím, že ujížděla na pozornosti, kterou jí všichni kluci věnovali a nedošlo jí, že jsou ochotni to celé posunout na novou úroveň. Nakonec Petr jí nabídnul pět stovek, když sundá podprdu!“ zakuckal se Tomáš znova než pokračoval. „Odmítla a nabídky pokračovali až do dvoutisícovky. Jak prachy stoupaly její odhodlání sláblo, neboť jak víš, každý má svou cenu, ale jeden z kluků se rozhodl, že lepší metodou než jí dávat peníze, bylo vyprovokovat ji, víš podráždit její pýchu. Tak začal - kluci vsadím se, že tohle nejsou opravdové trojky, že ne Blanko? … no tvá manželka se na to chytla a ujistila ho, že má opravdové trojky. Samozřejmě několik kluků zahlásilo, ať to dokáže. No, Blanka odmítla, ale kluci na ni doráželi dál a když ji znovu nabídli pět stovek a řekli, že za více to nestojí, když to nejsou pravé trojky, tak se rozhodla je umlčet. Jasně že jsme ji všichni přísahali, že o tom neřekneme živé duši, když to udělá a že je nás jen pár. Abych zkrátil dlouhou historku, Davide, tvoje nádherná žena sáhla za záda a tu hezkou rudou podprsenku rozepnula… měl by si vidět nás devět kluků, jak jsme se dívali, když ji sundávala. Počkej minutu, přichází důkazy.“

Nechal mě čekat. Probral jsem se ze strnulosti a viděl, jak Přemek podává Tomášovi fotky, ten z nich vybral jen ty, které jsem měl vidět…. Další příklad toho, jak měl pod kontrolou situaci.

Tomáš potom posunul tři fotky mým směrem. „Tady máš Davide, podívej se, myslím, že Standa udělal povedené fotky Blanky“ smál se. Podíval jsem se na první. Byla na ní Blanka v blůzce a sukni smějící se na jedné ze zahradních židlí.

Otočil jsem další fotku… ukazovala mou smějící se manželku s nějakým mužem, kterého jsme neznal, jeho ruka byla okolo jejího pasu a ona byla bez blůzy. Na pozadí byli další čtyři rozesmátí chlapi.

Opatrně jsem otočil třetí fotku, znejistěný tím co uvidím. Na třetí fotce byla moje manželka již jen v podprsence a kalhotkách, vypadala naštvaně, jak se snažila natáhnout pro svou sukni, kterou nad hlavou držel jeden z fotbalistů… vypadala v žertovné náladě. Zranilo mě, když jsem viděl, jak moje manželka vypadala, že hraje s fotbalisty jejich hru. „ Davide, byla rozhodně hravá, když jsme drželi sukni z jejího dosahu, rozhodně je týmová hráčka.“ Hořce jsem položil fotky zpět na stůl a vzhlédnul k Tomášovi, když jsem zaslechl znovu branku na zahradu a přišli další dva mladě vyhlížející kluci.

„Zdar kluci! Vemte si pivo z chlaďáku tamhle“ zavolal na ně Tomáš. Došlo mi,že se nervózně snažím schovat ty tři fotky, „Davide, kámo, nemusíš být tak stydlivý s těmi obrázky, Petr a Jirka tady byly ten den kdy se ty fotky udělaly a věř mi, že viděli o dost více než fotky s tvojí žhavou manželkou.“ Srdce se mi zastavilo, když mi došlo, že zbytek příběhu zahrnující mou manželku nejspíše proběhl tak jak se mi Tomáš snažil vylíčit.

„Ahoj kluci, jak se máte? Seznamte se s Davidem, manželem Blanky, oba si pamatujete Blanku, která tady byla na naší party?“ Podívali se jeden na druhého a ten, kterému říkali Petr odpověděl, „Pamatujeme, jak bychom mohli zapomenout Tome.“ Skupinka se podělila o smích na můj účet zatímco popíjeli já si připadal jako ve zlém snu… seděl jsem tady, na zahradní pergole u stolu se čtyřmi kluky co sotva znám, poslouchám, jak popisují jak svlékli mou manželku před pár týdny. Zavrtěl jsem hlavou a napil se piva.

„No Davide, když jsme konečně ukecali tou ženu Blanku aby sundala podprsenku a já musím říci že poté co to udělala, zavládlo tady pěkné ticho, když sundala ten držák na kozy. Nejprve vypadala nerozhodně při sundávání, ale nakonec to bylo stejně vzrušující jak u striptýzu někde v podniku. Ale jak se ta červená látka odlepila od jejího těla… myslím, že mohu mluvit na nás všechny….člověče byly jsme ochromeni jejíma krásně tvarovanými kozama. Jaká je jejich velikost Davide? Myslím, že Blanka říkala něco o trojkách“

Trochu pomalu jsem reagoval na Tomášovu otázku, nikdy předtím jsem nikoho neslyšel mluvit o prsou mé ženy jako o kozách. A i když to byla lehce vulgární terminologie, zjistil jsem, že mě vzrušuje slyšet jiného muže mluvit tímto způsobem o mé Blance. „Jo,… jistě…. Trojky“ jsem instinktivně odpověděl.

„No chtělo to trochu povzbuzování od nás chlapů, ale nakonec Davide, Blanka se dostala přes skromnost a klidně si tu vykračovala nahoře bez. Co bylo vtipné chlape, protože v ruce držela tu pětistovku za vyhrání sázky a neměla žádnou kapsu, nebo oblečení, do kterého by si to schovala. Myslím, že si to nakonec schovala do baru na později“ důkladně vysvětloval Tomáš. Čtyři chlapi se usmívali nad popisovanou situací mé ženy a Tomáš pokračoval. „Řeknu ti, Davide, Blanka byla ten den velmi populární…. Ale taky tam byla jediná. Ale myslím, že by jsi byl taky pořádně vzrušený vidět nás všechny chlapi, jak naše ruce přejížděli po jejím polonahém těle, poplácávali ji po částečně zakrytém zadku, náhodně nechávaly naše ruce přejíždět po jejích nahých kozách… a jak nejspíše sám odhaduješ, jeden z kluků ji chytil do objetí a pokračoval dlouhým tvrdým polibkem.“

„Tady by ti myslím asi řekla, že se mu snažila vzdorovat… myslím že to byl Marek, kdo udělal ten první krok… no nicméně by asi řekla že se jeho snaze bránila Davide a ona se opravdu trochu kroutila v jeho objetí, ale jisté je že pro nás to vypadalo že rychle si víc než užívala jeho pozornosti. Potom, když vyklouzla z jeho objetí tak se smála a padla rovnou to náruče Petra a začala s ním petting… co bys řekl Petře, užívala si to?“ zeptal se Tomáš přítele. Samozřejmě že odpověď od kamaráda byla kladná. „Jasně Tome, určitě, normálně jsme se líbali s jazykem.“ Informoval Petr mě a zbytek skupiny s úsměvem.

„Pane, ta byla pěkně rozpálená chlape, byl bys vzrušený když bys viděl jak jde od jednoho chlapa ke druhému“ tvrdil Tomáš a pokračoval v detailech průběhu večera „myslím že to byl asi Pavel, kdo byl první a ochutnal tvou ženu… šla naproti němu jak stál u baru a on ji vzal za jednu ruku, opřel zády oproti baru a políbil ji tvrdě. Když nijak neodporovala tak Pavel ji líbal dolů až na její výstavní kozy a začal sát její drobnou bradavku. Bože, bylo super se dívat, Davide, speciálně když Bořek přišel z druhé strany Blanky a začal mačkat její neobsazenou kozu.“

Nejspíše jsem měl ve tváři nevěřícně výraz, když Tomáš popisoval scénu s mojí ženou a jeho dvěma spoluhráči. Bylo mi zatěžko si jen představit moji konzervativní, naivní manželku na veřejnosti jen v kalhotkách být součástí takovéto scény…. Dva muži okouzleni jejím tělem ve stejný okamžik …. Nemožné myslel jsem! Nebo to tak bylo? Byl jsem zmatený, znásilnila skupina fotbalistů moji manželku…. nebo byla dobrovolnou účastnicí a užívala si každou minutu? Byl jsem rozerván zlobou a vzrušením - mám vyslechnout zbytek tohoto příběhu. Seděl jsem přikovaný a poslouchal.

„Ano Davide, musím přiznat že jsem byl pěkně tvrdej, když jsem se díval, jak se tvá skoro nahá manželka předvádí…. Tak jsem si přirozeně myslel, že když je to můj dům a ty můj soused … že bych se měl taky zapojit do akce.

Tak jsem přišel k Blance, kde už byl Pavel a Bořek…. Kleknul se před tvoji manželku, jak tam stála a natáhnul se po jejích kalhotkách. Podívala se dolů na mě s úsměvem těma svýma sexy zelenýma očima, jak jsem zatáhnul za poslední kousek látky na jejím těle… a přísahám Davide, že ani náznakem neprotestovala, když jsem je sundal.
Celá rozesmátá zvedla obě nohy, když jsem kalhotky sundával…. a tak jsem tam byl, obličejem přímo proti nakrátko zastřižené pičce tvojí manželky. Bože Davide, co by chlap dal za to ochutnat tak sladkou píču a jak byla dobrá. Naklonil jsem se dopředu a zabořil jazyk rovnou do vlhké díry… chlape Blanka byla tak mokrá, a když můj jazyk zajel do oblasti poštěváku tak začala vzdychat. Abych tu tvou ženu pořádně vzrušil, tak jsem do ní zanořil prst při jejím lízání Davide….. řeknu ti, že si to pořádně užívala! Pavel se věnoval jejím kozám, Bořek měl svůj jazyk až v jejím krku, byla rozpálená a připravená. Tak jsem přidal druhý prst… zanedlouho třetí a nakonec čtvrtý. Myslím, že bych ji tam mohl dát i celou pěst Davide, podle toho jak přirážela naproti, ale nechtěl jsem ji vystrašit předtím, než se do toho pořádně opřeme.“

Představuji si, že většina manželů by byla znechucena vulgárními výrazy která Tomáš používal ve spojitosti s mou manželkou. Většina mužů by už byla naštvaná a zraněná detailním popisem, který mi byl vyprávěn. Já tam ale seděl přímo s pocitem vzrušení proudící v mých žilách.

Tomáš se podíval na své parťáky, napil se piva a pokračoval „Myslím, že to bylo poté když někdo navrhnul přenést Blanku támhle na tu pohovku“ Podíval jsem se kam Tomáš ukazoval. „tři z nás jsme ji chytli za ruce a nohy a donesli ji tam….. myslím že něco mumlala ve smyslu, že musí jít domů a kdeže jsou její věci, ale my jsme všichni věděli, že ve skutečnosti chce zůstat. Dokázala to zanedlouho potom, co jsme ji na pohovku položili, když k ní jeden z kluků přistoupil a nabídl jí svého ptáka před pusu….. nepotřebovala žádné další instrukce Davide, když rozevřela své rty a nechala ten ocas vklouznout do pusy. Abych tvou ženu trochu povzbudil vklouzl jsem na pohovku roztáhnul jí nohy a zabořil hlavu do zmáčené kundy a začal lízat….. řeknu ti že se jí to líbilo… jak jsem ji lízal tak jsem viděl jak k ní přišel Marek a plesknul ji čurákem lehce po tváři a za chvilku už Blanka kouřila střídavě oba. Vypadala nenasytně…. Ne že by si někdo z kluků stěžoval! Že chlapi?“ zeptal se Tomáš a ostatní vybuchli smíchem nad jeho vtipem.

„Davide, doufám, že si nebereš naše kecy o Blance nějak osobně?“ ptal se Tomáš. Podíval jsem se na něj s nejistým výrazem a ze mě neznámých důvodů jsem odpověděl „Ne.. Ne.. vůbec ne. Vážím si toho, že mi to říkáš Tome“…. Uvnitř jsem si myslel…. Brát to osobně, proč bych to měl brát osobně… jen proto, že mluvíš o tom jak ty a tvoji kamarádi jste měli divoký sex s mojí manželkou!. „Ne vážně Davide, hlavním důvodem proč jsme tak otevření a podrobně probíráme, co se ten den stalo….. je protože chceme, abys sis chlape uvědomil jak bezva ženskou máš. Žárlíme na tebe!“ vysvětlil Tomáš. „Tedy když“ začal pokračovat „Tě to neuráží že ti to vyprávíme, budeme pokračovat abys poznal zbylé dobré části.“ Proč jsem neřekl, že mě to uráží, přemýšlel jsem si potichu. Proč?..... přeci jenom je poslouchat jak mluví o mé ženě, bylo ponižující …. Bylo to jako droga. Potřeboval jsem…. Chtěl jsem vědět víc o tom, jak pro sebe použili mojí Blanku.

Skoro zastřeným tonem, se Tomáš naklonil ke mně „Než budeme pokračovat, Davide, musím ti říci, že tvoje manželka má tu nejsladší píču, kterou jsem kdy ochutnal.“ Sedl si zpět do židle a pokračoval v popisu scény s Blankou. „Takže tam jsem byl já - mezi nohama Blanky … Marek z jedné strany a Libor z druhé strany, co se nechávali od Blanky kouřit…. Myslím, že to pokračovalo dobrou tři čtvrtě hodinu. Pokaždé když Blanka jednoho kluka udělala, další si hnedka stoupl na jeho místo. Má určitě v sobě nějaké zvrhlejší sklony, protože se vůbec nestarala o to jestli to polkne, nebo jestli jí postříkají obličej nebo do vlasů. Myslím, že ji to opravdu bavilo, protože jí kunda tekla jak řeka.
Myslím že jsem cítil jak se udělala, nejméně dvakrát za dobu kdy jsem ji lízal, plus nevím kolikrát ještě, když jsem byl vystřídán. Musím říci, že byla nadržená a rozpálená….. a tak, když Petr přišel na řadu.“ Zakuckal se vlastním smíchem. „takže když Petr přišel na řadu s Blankou, dostal skvělý nápad. Proč ale nenecháme Petra, aby to řekl vlastníma slovama?“
Instinktivně jsem otočil hlavu na dalšího muže, byl jsem tak rozrušen z toho jak mluvili o tom jak použili Blanku, že jsem nedočkavě čekal na Petrovu řeč. „No dobrá… chceš, abych to řekl já? Mimochodem Davide, jsem rád, že jsme se potkali a chlape, máš štěstí, že máš takovou nadrženou děvku za manželku!“ z nějakého důvodu jsem věděl, že mám brát jeho komentář jako kompliment a potřásl jsem si s ním rukou.
Dobře vypadající dlouhán se podíval na své kamarády a s širokým úsměvem začal vyprávět svou část příběhu „Chlape, musím ti říci že jsem byl pěkně nadrženej, jak jsem se díval, co tvá žena dělá ostatním klukům….a tak jsem přišel k ní a rozhodl se, že chci víc než jen vykouřit….chtěl jsem si zašukat.
Tak jsem kývnul na Marka, Standu, Karla a Pavla, aby tvou manželku zvednuli tak, abych si já mohl pod ní lehnout na gauč. Jak jsem si pohodlně lehnul, kluci ji zvedli nade mě s jejíma nohama pěkně roztaženýma na strany. Drželi ji pěkně natěsno tak nemohla použít ruce ani nohy, když ji napíchnuli na můj trčící ocas.“
Úplně jsem se otřásl při představě svojí Blanky jak má pod sebou tohoto velkého muže a jak je nandávána na jeho ocas, ale mé představy byly rychle přerušeny poznámkou Tomáše „Myslím že to byl tenhle okamžik, kdy Blance plně došlo co dělá a začala říkat, že je vdaná žena….a že by tohle dělat neměla…že chce zpět své oblečení, aby mohla odejít… atd. její žvatlání trvalo tak dvě minuty… než ta její hladová díra sjela dolů po Petrově kládě a několik z nás si začalo znovu hrát s jejíma kozama. Jediné, co jsme poté od jí slyšeli, bylo hlasité vzdychání! Byla pěkně rychle zpět na vlně vzrušení. Bylo vidět, že je pěkně rozpálená!“
„Chlape, byl to super pocit, když jste jí kluci pomalu spouštěli dolů na mě“ dodal Petr a navázal tak na konverzaci. „Potom když začala trochu zápasit, aby se ze mě dostala….i když to nemělo smysl, když jste jí kluci drželi na místě….no to její kroutění se na mém péru mě pěkně rozpálilo. Byl jsem rád že se nakonec rozhodla pro pokračování v naší zábavě a začala tu jemnou jízdu na mém ocase….. páni, tvrdnu jen z toho, jak na to vzpomínám“
Poslouchal jsem omámen, když mi došlo, že Libor se zapojil do konverzace. „Viděli jste kluci jak jela co to šlo na Petrovi, jak nevynechala jediný příraz aby u toho zároveň nekouřila Pavla a mě? Nejprve Pavlův ocas, potom můj…. Potom zase zpátky na Pavla. Ta ženská je talentovaná!“ náhle vedle mě vstal Přemek a doplnil „mě se líbilo jak mi lízala koule, když nás na střídačku kouřila a jak spolknula naše sperma bez sebemenšího zaváhání! Byla dobrá. Nezapomenu na to, jak současně honila dva ocasy po stranách, když na střídačku kouřila dvě péra a zároveň přirážela na Tomášově kládě. Chlape, tvoje manželka zvládla hravě nás pět současně jako profesionální kurva.“
Hlava se mi stočila zpět na Tomáše, který opět vzal kontrolu nad příběhem. „Tak vidíš Davide, Blanka chtěla, aby si to kluci s ní pořádně užili. Myslím, že jak večer pokračoval, tak každý z nás se udělal nejmíň dvakrát. Měl jsi ji vidět, když konečně vyrazila pěkně vymrdaná domů, sperma na tváří a ve vlasech, make-up a rtěnka rozmazaná….a dole mrdka vytékající z pořádně vyšukané kundy po stehnech dolů.“
„Tady se podívej“ řekl Tomáš a podal mi další fotky s Blankou a penisy v jejích rukou a ústech, nebo jak je šukaná a sperma má všude na sobě. Mé pocity se zmítaly mezi znechucením a vzrušením z toho, že moje manželka má za sebou první gangbang - tak to na fotkách vypadalo. Poslední obrázek jak leží v křesla s nohama přes opěrátka po stranách, ukazoval sperma tekoucí z její pičky a přivřené oči na její mrdkou pokryté tváři jí dávaly výraz vyšukané barbíny.
„Skončili jsme tím, že jsme jí pomohli obléci podprsenku a kalhotky. Nechtěli jsme aby se její šaty zašpinily od všeho toho semene, co měla na sobě a tak jsme je nechali tady. Představuji si na co asi mysleli vaši sousedé jestli ji zahlédli na ulici jak si vykračuje domů ulepená od mrdky jen v podprdě a kalhotkách“ dokončil s úsměškem a přihodil dvě fotky Blanky jdoucí po ulici. Nic co mi řekl nevypadalo jako přehánění a myslím spíše, že mi neřekl úplně všechno.
Byl jsem připraven prohodit svůj komentář k jejich historce…..chtěl jsem jim říci, že pro mě to nevypadá, že by Blanka byla dobrovolnou účastnicí, že to pro mě zní spíše jako že skupina kluků napadla mou manželku….když náhle zazvonil zvonek u dveří. Napadlo mě, že je to divné, že někdo zvoní u předních dveří, když všichni Tomášovi kamarádi vešli brankou v zahradě.
Tomáš vstal ze židle, „Myslím že náš host dorazil!“ a odešel domem ke dveřím. Rozhlédl jsem se kolem s úmyslem zjistit, kdo je hostem….pokud to věděli, nedali nic najevo – jen se jeden na druhého usmívali.

Uběhlo několik minut než se Tomáš objevil ve dveřích a my mohli vidět, že někoho opatrně vede za sebou….náhle jsem uslyšel ten hlas. „Tomáši, co to děláš? Proč jsi zavolal a řekl, ať dneska přijdu?“…… moje žena Blanka byla vedena na zahradu. Skoro jsem se zadusil pivem, když jsem slyšel jeho odpověď „Ale no tak Blanko, budeme se trochu spolu bavit jako posledně!“ když Tomáš nakonec protáhnul Blanku skrze dveře, všichni jsme uviděli, že má přes oči pevně uvázanou pásku… a tak si nebyla vědoma, kdo všechno je na zahradě, včetně svého manžela. Také jsem si všimnul, že měla na sobě letní šaty s květinovým vzorem. Šaty s hlubokým výstřihem a odhalenými zády, což vylučovalo nošení podprsenky. Její vlasy byly spojené za krkem sponou. Myslel jsem na to, jak nádherně vypadá a přál si, aby nebyla tak krásná protože potom by tihle kluci nestáli o to použít ji jako hračku.
Nesmím dovolit aby se to stalo řekl jsem si a začal vstávat. Přemek co stál za mnou mě, ale zamáčknul zpět do židle a zašeptal do ucha „Nepůjdeš nikam, hezky tu seď a dívej se, nebo všichni sousedi dostanou do pošty pěkné fotoalbum.“
Náhle mi došlo, že Tomáš a jeho banda nechtějí mě a Blanku jenom ponížit, ale chtějí nás oba kontrolovat.
„Blanko, ty přeci máš ráda hezkou zábavu ne?“ zeptal se Tomáš mojí ženy. „No……“ Blanka zdráhavě začala odpovídat, ale nedokončila odpověď. Tomáš náhle zastavil a otočil se k mojí manželce „Moje drahá Blaničko, posledně jsi se účastnila tak ochotně, že jsi dneska užijeme více zábavy.“ Při slově ochotně Blanka svěsila hlavu. „Dneska si zahrajeme malou hru a na začátek tohle nebudeš potřebovat“ řekl s úsměškem, když se natáhnul a začal rozepínat šaty mé ženy.
Blanka se pokusila o slabý protest „Tomáši, prosím ne, nic jsi neříkal o tom že musím sundat šaty“ řekla plačky, Tomáš hravě pleskal přes její překážející ruce než toho měl dost. Něco jí pošeptal. Zarazila se a nechala ho pokračovat. Tomáš se podíval dopředu na nás, mrknul na své kamarády a s ceremoniálním gestem stáhnul šaty z ramenou a pryč z jejího těla.
Náhle tu stála moje žena, úplně nahá kromě kalhotek a sandálů s podpatky. Zkusila zakrýt svá prsa rukama, ale Tomáš je prostě odtáhnul z jejího těla a vyčítavě pronesl „Ale no tak Blaničko, nehraj si před námi na stydlivou…..už jsme tě všichni viděli! My všichni dobře víme, že do stydlivé máš daleko.“
Vypadal, že se dívá přímo na mě, když se širokým úsměvem učinil své prohlášení. Nevěřícně jsem koukal na moji nádhernou manželku, stojící před skupinou mužů, v podstatě nahá kromě černých tang co měla na sobě….pozdní odpolední slunce svítilo na její tělo a krášlilo její ňadra a zvýrazňovalo stojící bradavky.
„Tomáši prosím“ Blanka prosila „cítím se hloupě, napůl nahá a nevidoucí….můžu si tohle sundat z očí?“ moje žena se začala natahovat po šátku, ale Tomáš sáhnul a rychle chytil její ruku. „Ale Blanko! O čem jsme mluvili a co jsem ti řekl v domě“ Tomáš k ní pronesl hlasem jakým mluví otec varující dítě. Divil jsem se, co myslí svým posledním varováním a dověděl jsem se to až za několik dní. Ukázalo se že v domě Tomáš ukázal Blance fotky z večírku a řekl, že pokud nebude poslouchat jeho příkazy tak všichni v sousedství, její i mé práci dostanou kopie s jejím pornohereckým výkonem. Připomněl jí, že já nevím co se stalo a pokud nebude plnit příkazy tak bude nucen ukázat její fotky z party manželovy…..nemohla vědět, že manžel už fotky viděl…..stejně jako, že já byl jedním z mužů na zahradě.
„Takže přestaň hrát hloupou, moje drahá Blaničko a pojď sem!“ poručil ji Tomáš a přitáhnul moji nevidící ženu před skupinu. Zastavil ji před Petrem, Tomáš se podíval na chlapy a s úsměškem přikázal „Chlapi…. Předveďte svou výbavu!“ s nádechem smíchu od mužů, každý z nich vstal a spustil dolů svoje kraťasy….každý z nich už tvrdnoucími ocasy.
Tomáš se zadíval mým směrem a odkašlal si, aby přitáhnul mou pozornost…. Došlo mi, že očekává že také sundám dolu své kalhoty.
Zatlačil moji manželku dolů na kolena mezi Petrovi roztažené nohy, Tomáš pokračoval v instrukcích Blance. „Okay srdíčko tohle je naše hra, ty budeš kouřit každého čuráka…. A zkusíš k němu uhádnout jméno! V této hře je penalizace za špatné hádání. Je nás tady šest a pokud budeš hádat špatně, tak dostaneš na šest plácnutí na každou půlku“ Blanka zasténala „Ne.“ Tomáš skoro bezcitně dodal „To by nemělo být těžké, Blaničko, protože jsi ochutnávala každého z kluků více než jednou před několika dny, tak taková hra by pro polykačku ocasů jako ty měla být jednoduchá, ne?“ cítil jsem, jak tvrdnu z toho jak nazval mou ženu.
„A teď na všechny čtyři,“ Blanka se spustila na ruce, „ tak je to správně, jako háravá fena“.
Na všech čtyřech bylo Blance řečeno, že má lézt k tomu kdo zakašle a začít kouřit ocas před sebou. Když se chlap vystříká tak musí hádat správně kdo to je, nebo dostane na zadek za to že si nezapamatovala správně, komu ocas patří. Tomáš ještě přitvrdil s tím, že musí Blanka zůstat na všech čtyřech a nepoužívat ruce, jinak se to bude počítat jako špatná odpověď.
Jak hlupák jsem sledoval, jak moje nevidící žena leze po čtyřech k prvnímu, kdo zakašlal a snaží se najít jeho penis a vzít ho do pusy. S vlasy sepnutými vzadu mohli všichni vidět, jak se jí tváře propadly pod tlakem, když ho začala sát. Její hlava poskakovala nahoru a dolu a několikrát s ní zatočila v kruhu ve snaze udělat Petra co nejdříve, jak to bude možné. Několikrát jí jeho trčící kůl vypadl z pusy a on ji s ním fackoval po tváři, než ho uspěla najít a nasát zpět. Potřetí ji chytil rukama po stranách hlavy, přidržel si ji a začal ji šukat do pusy.
„Aaaaach“ sténal Petr, když moje žena dopřávala jeho ocasu orální potěšení. Poté, co vypadalo jako věčnost, ale ve skutečnosti nejspíše netrvalo více něž pár minut…. Se vystříkal do pusy mé manželky. Stáhla se zpět a poslední výstřik tak stékal dolů po bradě. Blanka pronesla „Tohle je Karel, myslím, že takhle chutná jeho sperma.“
Všichni se smáli, když jí Tomáš řekl „Špatně Blaničko, posledně jsi ochutnala tolik čuráků a mrdky, že tahle hádací hra bude těžší než jsme si mysleli.“
Petr se natáhnul a začal si Blanku pokládat přes koleno, začala se trochu vzpírat, aby se vyhnula nechtěné odměně.
Tomáš zasáhl „Pokud to má mít plný efekt, tak je potřeba aby to bylo na holou. Takže Blaničko sundej si ty svoje černé sexy kalhotky, abys mohla dostat svou odměnu za špatné hádání.“
„Ne! Tohle je moc…..prosím Tomáši ne…“
„Poslouchej Blanko, už ti to nebudu znovu připomínat!“ křiknul na ni. „Víš co je v sázce. Co je horší?“
Blanka popotáhla, vstala a sundala si kalhotky. Kromě bot byla teď úplně nahá.
Petr ji uchopil za ruku, položil přes kolena a nic nezdržoval a vysázel jí rukou na zadek celý tucet, šest na každou půlku. Při každém plácnutí vyjeknula. Když skončil, strčil ji ze sebe na zem a s úsměvem prohlásil „Kdo je další?“
Moje ponížená manželka s červeným zadkem s otisky Petrových rukou se postavila na všechny čtyři a vyrazila k dalšímu.
Zase Blanka slepě hledala než našla další trčící penis aby ho obsloužila, zase jsem se znova zachvěl, když jsem se díval jak moje žena bere do úst erekci jiného muže. Většina manželů by se styděla sedět a dívat se jak je jejich manželka důkladně sexuálně ponižována několika muži jako ta moje a přesto jsem neudělal nic, abych tuhle šílenost zastavil. Ač to vypadalo, že Blance nevadí plnit Tomášovi pravidla hry, muselo to pro ní být náročné klečet před těmito muži ……být nucena je orálně uspokojovat a poslouchat ponižující komentáře.
Hra pokračovala. Blanka uhodla jen jeden správně, Jirkův. Byl zřetelně největší proti všem ostatním a přesto, že z ostatních neuhodla nikoho správně u něho si samozřejmě pamatovala jeho délku a šířku.
Byl jsem vzrušený pohledem na ni. Ucítil jsem na rameni Tomášovu ruku, když jsem sledoval jak zápasí v krku s Jirkovou délkou. Ukazoval mi posunky že jsem další na řadě….. chápal jsem co má na mysli, ale by jsem nejistý jestli mám poslechnout…. ale nakonec jsem to udělal.

Blanka byla nasměrována mým směrem, když Tomáš za mými zády zakašlal. Cítil jsem se cize, jak jsem tam seděl a čekal na to orální sex od mé manželka…..a ona neměla nejmenší tušení, že penis před ní je její manžel. Vnímal jsem chvění v mém ocasu, když se její vlhké rty dotkly mé erekce….bylo to tak příjemné. Blanka mi nikdy dříve doma nenabídla orál. Její ústa sjela dolů po mé kládě….o bože, pomyslel jsem si, žádný div že tihle chlapi tolik chtějí mojí ženu. Začala s hlubokými pohyby nahoru a dolu – až mi v klacku cukalo vzrušením. Někdo by možná čekal že pravděpodobně pozná, že je to ocas jejího manžela, který zrovna polyká….ale myslím, že tu poslední osobou, co by na světě čekala v křesle před sebou, je vlastní manžel. Bylo mi jí v ten okamžik upřímně líto a pohled to Tomášovi škodolibé tváře překonal příjemné pocity z nejlepšího kouření mého života.
„Tomáši,prosím…. Už dost!“ zaprosil jsem. Ihned jak uslyšela můj hlas Blanka strhla pásku z očí…a chvatně zvedla hlavu. S kompletně zmateným výrazem ve tváři se trochu zakuckala na mém péru ve snaze vytáhnout ho z pusy. „Da…Davide, co tady děláš?“ tázala se, když ji po tvářích začali téci slzy. Předtím než jsem mohl odpovědět na její otázku, vpadl do toho Tomáš „Pozval jsem tvého manžela sem v nám Blanko, abych mu ukázal co za Hot wife je jeho manželka…..doufám, že dá svoje svolení, abys mohla na naše týmové párty po fotbale chodit pravidelně. Je lepší když se v tomhle jedná na rovinu moje drahá Blaničko…. Že jo Davide?“ zaskočen, zakoktal jsem se lehce, jak jsem se díval dolů na mou rozrušenou ženu „Omlouvám se Blanko, ale….. prosím neobvinuj sebe. Asi jsme se vzájemně dlouho zanedbávali a potřebujeme spolu strávit více času!“
Jak jsem se díval na Blanku, stále klečící na zemi….jak se úporně snaží skrýt svoji hanbu, otočil jsem svou zlost proti Tomášovi. „Tomáši, nevím proč nás takto chceš ponižovat….ale myslím, že je čas abychom odešli a neočekávej, že by moje manželka ještě někdy přišla na vaši párty“ Začal jsem vstávat z křesla abych pomohl své ženě ze země, ale předtím než jsem se úplně zvednul…..Tomáš chytil mou ruku a odvedl mě na vzdálenou část zahrady. Klidným, ale drsným tónem mi začal vysvětlovat několik věcí.
„Dobře poslouchej, Davide, ty blbečku….nemáš na výběr jestli Blanka bude chodit na naše párty. Pro začátek, kromě fotek tvojí manželky na poslední párty……dneska Přemek z domu nasnímal dnešní zábavnou hru“ ukázal oknem na skřín v obyváku, kde byla videokamera nasměrované dveřmi na zahradu. „Jo, Přemek udělal sadu kvalitních fotek tvojí - místní komunitou takzvaně respektované manželky - jak leze po kolenou a kouří kroužek místních chlapů….a její stejně tak respektovaný manžel sedící se spuštěnými kalhotami se na to nadšeně dívá. Film z dneška plus ty dřívější fotky dokazující tu samou respektovanou ženu v gangbangu s desítkou chlapů, budou velmi zajímavou kolekcí, na kterou se bude dívat místní komunita. Stejně tak zvaž, že to bude slovo vás dvou proti celému fotbalovému týmu…..myslím, že lidi budou mít tendenci spíše věřit nám, že tvoje drahocenná Blanička není nic jiného než děvka co miluje ocasy a polyká mrdku, Davide!“.

Jeho slova mě hluboce zasáhla a i když jsem byl stále velmi rozzlobený….. také jsem věděl, že má pravdu ve svém hodnocení naší situace. Celá rodina mé ženy žije kostelním spolkem, a pokud se nějaké skandální informace dostanou ven…. bude to znamenat naši společenskou smrt. „Ano Davide, můžeme velmi lehce zničit vaši pověst….co potom řeknete vašim rodinám?“ Byl jsem zmatený, vystaven nechutnému vydírání a neviděl mnoho možností, jak to zastavit. „Teď“ pokračoval Tomáš „si vemu na stranu tvojí manželku a řeknu jí, že jsi se rozhodl souhlasit, aby chodila sem k nám pokaždé, když tu bude náš fotbalový tým a byla naše osobní hosteska, výměnou za to ti slibuji, že nikdo z kluků nic nevykecá……vy si můžete dát žít svůj maloměšťácký život ve městě…..fotbalisti budou mít žhavou holku k oživení pivních večírků po každém zápase……Blanka dostane sexuální relax, který potřebuje, když ji zanedbáváš a ty budeš mít hot wife, co se bude vracet k tobě domů…… všichni dostanou co chtějí a všichni budou happy. To je přeci win win dohoda, co říkáš?“ pomalu jsem sklonil hlavu k souhlasu, uznávaje svou porážku, které se mi dostalo. „Hodnej kluk, Davide“ povzbudivě prohlásil, když mě poplácal po zádech. Poté odvedl stranou Blanku, za chvilku se manželka podívala mým směrem a zeptala se „Opravdu Davide? Ty chceš, abych chodila na Tomášovi večírky?“ nebyl jsem si jistý co za vymyšlenou historku Tomáš nakecal mé ženě, ale věděl jsem, že musím souhlasit a tak jsem poslušně pokývnul hlavou na souhlas. Jejich rozhovor poté pokračoval několik minut a já viděl, jak se Blanka nevěřícně dívá mým směrem.
Když Tomáš konečně přišel zpátky hrdě oznámil s úsměvem, že Blanka je ochotná plnit svou část dohody a oživit zábavu fotbalových večírků, „Ano, manželka se rozhodla, že nejlepší bude začít rovnou dneska……můžeš se tu klidně zdržet s náma Davide, ale mi teď tvoji manželku ošukáme tak, že nebude chodit…..nemáš s tím problém – viď kamaráde?“ zlomeně jsem ze sebe dostal slova, která chtěl slyšet „Ne..Ne…žádný problém Tomáši.“
Zamířil jsem k východu ze zahrady a zůstal jen tak dlouho, abych zaslechl mou manželku pronést „Měj se hezky miláčku, uvidíme se doma“ otočil jsem se naposledy u vrátek a viděl, jak Blanku vedou pryč a umisťují nad Liborovu erekci….rychle jsem odešel, znaje až příliš dobře, že Tomáš a jeho kámoši udělají co slíbili…..ošukají mou manželku až nebude moci.

Nakonec Blanka dorazila domů od Tomáše za několik hodin později, byla unavená a bolavá. Na prsou měla velké červené cucáky, kde jí je fotbalisti pro manžela udělali a její vagína byla celá naběhlá z intenzivního šukání, kterým prošla. Jak seděla v teplé vaně, aby se zotavila, měli jsme dlouho rozhovor o nešťastné situaci, do níž jsme se dostali. Shodli jsme se, že pokud chceme dál žít v našem malém městě, tak není jiné cesty, než aby vyhověla požadavkům Tomáše a jeho fotbalových kamarádů do té doby než přijdeme na nějaké jiné řešení. Ke konci naší konverzace mě Blanka informovala o tom, že Tomáš požaduje, aby přišla na večírek po zápase další týden oblečená jako pořádná děvka, v dráždivém spodním prádle a dole vyholená do hladka….řekl mé ženě, že zvažuje pozvat na večírek i protihráče a tak aby byla připravená postarat se o dvě fotbalové jedenáctky……..
jjj3
Příspěvky: 157
Registrován: sob 07. led 2017 14:25:17
Pár slov o nás: dominant v typologie nejblíže profilu Lord a Magistr

Re: Zahradní párty fotbalistů

Příspěvek od jjj3 »

jen to toho, piš alternativní end :)
kohout50
Příspěvky: 2600
Registrován: úte 06. zář 2016 9:44:12
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsme pár,on kanda,ona nechce ani slyšet
Bydliště: Náchod

Re: Zahradní párty fotbalistů

Příspěvek od kohout50 »

Super,těším se na pokračování - večírek s děvkou,ošukanou dvěma jedenáctkami nadržených hřebců
AndyGa
Příspěvky: 63
Registrován: ned 07. srp 2016 23:51:27
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Zahradní párty fotbalistů

Příspěvek od AndyGa »

Paráda, z tohohle bys mohl udělat luxusní sérii :)
Grif
Příspěvky: 59
Registrován: ned 12. srp 2018 10:26:00
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Zahradní párty fotbalistů

Příspěvek od Grif »

Skoda ze neni pokracovani.
kohout50
Příspěvky: 2600
Registrován: úte 06. zář 2016 9:44:12
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsme pár,on kanda,ona nechce ani slyšet
Bydliště: Náchod

Re: Zahradní párty fotbalistů

Příspěvek od kohout50 »

Pokračuj v dalším psaní - večírkem s Blankou po fotbalovém zápase za účasti soupeřových hráčů ....
Grif
Příspěvky: 59
Registrován: ned 12. srp 2018 10:26:00
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Zahradní párty fotbalistů

Příspěvek od Grif »

Já už taky nakou dobu čekám na pokračování.
jjj3
Příspěvky: 157
Registrován: sob 07. led 2017 14:25:17
Pár slov o nás: dominant v typologie nejblíže profilu Lord a Magistr

Re: Zahradní párty fotbalistů

Příspěvek od jjj3 »

Zajem o pokracovani me tesi, vim ze jsem se skoro rok odmlcel, ale nejprve dopisu rozepsane povidky, nez se budu poustet do novych dilu
68libor
Příspěvky: 237
Registrován: ned 12. srp 2018 15:31:42
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno
Bydliště: Zlínský kraj

Re: Zahradní párty fotbalistů

Příspěvek od 68libor »

Super povídka
Grif
Příspěvky: 59
Registrován: ned 12. srp 2018 10:26:00
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Zahradní párty fotbalistů

Příspěvek od Grif »

A bude pokračování ze zahradní party fotbalistu
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Ahrefs BOT, wukong a 198 hostů