Nezapomenutelný zážitek na pouti

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
jjj3
Příspěvky: 157
Registrován: sob 07. led 2017 14:25:17
Pár slov o nás: dominant v typologie nejblíže profilu Lord a Magistr

Nezapomenutelný zážitek na pouti

Příspěvek od jjj3 »

„Marku, já jsem tady“: zamávala jsem ruku abych upoutala manželovu pozornost.
Ačkoliv to byla marná snaha protože v tom všem hluku co nás obklopoval nemohl nic slyšet. „Haló paní. Můžeme tu u vás dostat koláček nebo ne?“ upocený muž s nadváhou stojící vedle tří upocených vyhublých dětí.
Každé z nich svíralo stovku se svých malých zamazaných pěstičkách.
Poslala jsem poslední pohled na Markova záda, přerušený pouťovým kolotočem. Nic se neděje, když bude chtít tak se tu porozhlédne a najde mě tu. Třeba se mi podaří získat jeho pozornost až projde okolo příště. A otočila jsem se zpět k mým zákazníkům. „Jistě pane“ usmívám se, „jak vám mohu pomoci?“ „Rozhodně, co máme dělat?“ ptá se muž když si děti začali hrát v blátě. „Je to velmi jednoduché“ odpověděla jsem. „ Vidíte tu lidskou hlavu uprostřed cíle?“ Plešatící temeno Borise Vomáčky bylo to jediné do bylo z jeho těla vidět. Zbytek byl kompletně skryt vzadu uvnitř stanu kolem něj.Utažený řetěz ho držel na místě před vtáhnutím hlavy dovnitř. „Můžete koupit koláč se šlehačkou desítku za kus. Musíš házet zpoza támhletoho pultu.
Když ho trefíte přímo vyhrajete tady toho velkého plyšového medvídka. Když váš koláč skončí v jednom z ostatních kruhů, vyhrajete tuto cenu. Všechny peníze budou věnovány místnímu zvířecímu útulku. Můžete mít zábavu a věnovat zároveň na ušlechtilou záležitost.“ „OK, dejte mi tři kousky. Hej! Kluci, pořád jste brečeli že nic neděláme. Chcete jít házet koláče nebo ne?“ zpohlavkoval jednoho z dětí.
Natáhla jsem se pro tři koláče od pult a slyšela jeho smích. „Možná bych měl počkat až budete na řadě,“ vyzýval. „Měl bych dva cíle místo jednoho. Navíc ještě velké k tomu.“ Nahlas se smál svému vlastnímu vtipu.
Zrudnula jsem. Věděla jsem na co narážel. Nosila jsem na sobě tyhle svršky protože se na mě líbily Markovi, a zapomněla jsem na ně jak jsem se předkláněla celý den. Pokaždé se otevřely u krku a lidi mohli vidět až na mou podprsenku. Nejsem nahoře nejmenší a tak to vyvolávalo pěkně peprné narážky. Chlapi mě koupali na prsa celý cen a občas dělali poznámky, ale tohle prase bylo první kdo něco takového řeklo před dětmi.
Podala jsem mu jeho koláče a uhnula na stranu, tak aby mohl házet. Nevadilo mi to, mám ráda zvířecí útulek a ten potřeboval peníze k provozu a hasičská pouť byla jedním z velkých zdrojů financování. I kdyby to znamenalo snést pár hrubých poznámek o mém těle, komu to ublíží? S tím se na pár hodin dokážu srovnat.
Mluvila jsem s Bětkou Jelínkovou, která nám pronajala náš stánek, když se mé oči rozhlížely po Markovi. Konečně jsem ho uviděla na druhé straně cesty. „Běto, musím mluvit s Markem.
Budu hned zpátky,“ dala jsem peněženku do její ruky a uháněla pryč kolem konce pultu.
Běta se smála. „ Už jsi vdaná pět let a pořád za ním běháš? Potřebuješ si ho pořádně vycvičit!“
Marek mi dal velkou pusu když jsem k němu doběhla. „Katko, kde jsi? Už jsem šel okolo tohohle místa třikrát!“ „No, já se snažila upoutat tvoji pozornost, ale ty jsi mě neviděl. Co budeš dělat?“ „Nic moc. Jak dlouho ještě budeš pracovat?“ Marek vypadal znuděně. „Hraji později zápas v softballu.“ „Teď jsem do jedné za půltem a potom mám být na hodinu terčem já,“ odpovídala. „Teprve potom budu hotova. Bude to akorát v čase kdy jdeš hrát?“ „Jistě. Jdu támhle do stanu na pivo s Jeníkem.
Takovej už je život.“ Zašklebil se. „Možná zajdu okolo na návštěvu až budeš uprostřed terče ty.“ „Ani na to nemysli“ varovala jsem ho. „ Když mě trefíš koláčem tak ti to nikdy neodpustím!“ „Možná budu mířit na jiný cíl“ říkal vychytrale, když jsem cítila jak jeho ruka silně hněte můj zadek. „Marku!“ zakňučela jsem. „Lidi nás mohou vidět!“ Podívala jsem se okolo sebe zda nám někdo nevěnuje pozornost, když jsme se objímali. „Zatím, řekl jsem Jéňovi že dorazím přesně. Přiviň se ke mně ještě jednou,“
Marek mi dal velkou pusu, a ještě jednou zmáčkl můj zadek a nechal se odnést proudem lidí ke stanu.
Příštích několik hodin uteklo rychle. Moje nejlepší přítelkyně Helena dorazila a spolu jsme se dobře bavili. Helena bez zábran flirtuje, přestože je štastně vdaná. Líbí se jí vystavovat poprsí a zadek na odiv mužským pohledům, a že je spolu se mnou mi pomáhá se více uvolnit. Nejsem sice tak uvolněná jako ona, ale díky ní zapomínám na své obavy že při předklonu odhalím větší kus svých prsou, nebo pokud mi sukni nadzvedne vítr. Začala jsem i lehce s flirtováním, když jsem si všimla jak to Heleně pomáhá dostat od mužů více všimného. Čas rychle letěl a vybrali jsme na útulek ucházející peníze. Několikr& aacute;t jsem zahlédla Marka a jednou koupil několik dortíků a házel je po
Bětě když její hlava dělala cíl.
Brzy byl můj čas zaujmout pozici cíle. Věřte tomu nebo ne, těšila jsem se na to. Stan je vzadu dost na to aby dostat zásah bylo snadné, nemáš žádnou reálnou odpovědnost – jen se usmívat, a občas něco prohodit k těm co házejí, zatímco tvé nohy odpočívají. Uvnitř stanu je polstrovaná lavička. Klečí se na všech čtyřech, ale lavička podpírá váhu a je to celkem pohodlné.
Po zakleknutí jsem prostrčila svou hlavu skrze stěnu stanu a díru terče a Holly mi ji tam připoutala řemínky, které zabraňují reflexivnímu ucuknutí na poslední chvíli když letí hozený dortík. Vyplázla jsem jazy na prvního zákazníka až se při své snaze lépe zamířit rozesmál.
V následujících patnácti minutách mě trefili jen dvakrát. Uviděla jsem Marka jak se prodral frontou a zaplatil za dva dortíky. Lidé co nás znali ho začali povzbuzovat. Křičela jsem na něj at se raději pro své vlastní dobro netrefí. Smál se a předal své dortíky dvěma dětem, které netrefili. Mark na mě zamával a jeho rty poslali slovo „později“.
Dívala jsem se jak odešel o několik stánků dále a potom zatočil na stranu.
Za několik minut později jsem ucítila jeho ruka, zlehka hladící můj zadek. Začal dole na zadečku, postupoval výše po zádech, potom zpět dolů a pokračoval na mé nohy. Když opět změnil směr vzhůru, vzal sukni a vyhrnul mi ji na záda. Natáhla jsem dozadu své ruce a stáhla ji dolu, ale on odstrčil mé ruce pryč a opět sukni zvedl. „Marku!“ zašeptala jsem hlasitěji. „Nech toho!“ „Cože?“ zeptala se Helena. „Potřebuješ něco?“ „Ne“ zamumlala jsem „Jsem v pohodě.“
Cítila jsem ruku na pičce skrze kalhotky. Brzy zajel prstem pod látku a dovnitř mé rychle vlhnoucí kundičky. Kousala jsem se do rtu a zkoušela nesténat když jeden prst našel můj poštěváček zatímco další zkoumal hloubku uvnitř. Zadeček mi začal kroužit a už jsem se nebránila když chytil kalhotky a stáhnul je nejprve ke kolenům a potom pryč.
Zkoušela jsem udržet nehybný obličej, když se k pronikání dovnitř přidal další prst, zatímco druhá ruka pokračovala v dráždění poštěváčku.
Natáhla jsem se rukou zpět jak to jen šlo, ale jediné co jsem cítila byla část nohy, tak jsem jí začala trochu hladit. Trochu se otočil a dosáhla jsem na rozkrok. Podařilo se mi jednou rukou stáhnout zip a vytáhnout z kalhot jeho péro. Cítila jsem jak se protahuje, plní a tvrdne. Zatímco mě prstil, honili jsem mu ho, než odstoupil a stoupnul si za mě.
Bez dalšího zdržování mi jeho prsty roztáhly kundu a jeho čurák se na ní natlačil. Byla jsem tak mokrá že první centimetry zajely tak snadno, že po jednom vytažení se druhým přírazem zasunul úplně celý a já cítila jak o mě pleskly jeho koule.
Helena přišla starostlivě ke mně. „Jsi v pohodě?“
To už mě šukal pravidelným rytmem. „Jsem OK“ hlesla jsem. Snažila jsem se nevrtět když jeho péro roztahovalo mojí kundičku při každém zásunu. „Drahá.
Tvůj obličej je celý červený,“ prohlásila Helena. „myslím že svítí moc sluníčko.“ Zašla ke kabelce a vytáhla opalovací krém. „Nakrémuji tě“. „Nemusíš to dělat, jsem v pohodě.“ Prostě jsem jen chtěla aby Helena stála dál ode mě, aby jí nedošlo co probíhá. Snažila jsem se nevydávat žádné zvuky, ale mé tělo se zachvívalo s každým přírazem a s blížícím se orgasmem jsem přešla k vzdechům. „Hloupost. Od čeho jsou potom přátelé?
Helena začala vtírat krém na můj obličej, vtírajíce ho do kůže. Snažila jsem se soustředit na Helenu, myslíce že se vyhnu orgasmu když budu ignorovat co se děje za mnou. Mělo to opačný efekt. Lehký dotek její prstů dotýkajících se mé tváře ještě více oslabil moji vládu nad rozechvělými nervy. Snažila jsem se nedat na tváři znát žádné emoce, když krém roztírala. Skoro jsem to zvládla k jejímu odchodu když se přese mě převalil orgasmus jak vlna tsunami. Být zticha jsem nějak zvládnula, ale vzadu jsem rozvlnila a přirážela proti němu. Ucítila jsem zachvění, potom se do mě jeho ocas hluboce zanořil a horké sperma mi zalilo mou rozechvělou kundu. Jeho tělo se přitisklo k mým zádům když skončil se stříkáním do mě.
Několik minut jsme byli takto přitisknuti k sobě. Cítila jsem jak pomalu jeho ocas klouzá z mé pičky ven když vstával.
Namísto toho aby mi dal sukni zpět dolů, znovu si začal hrát prsty s mojí pičkou. Zkoušela jsem dosáhnout na jeho ruce a odstrčit je, ale nedařilo se mi ho zastavit. Zanedlouho jsem začalo být opět vzrušená i přes strach že budeme odhaleni. K mému překvapení, byl už tvrdý a já cítila jak do mě znovu vniká a snadno klouže do mé čerstvě ošukané pičky.
Tentokrát byl drsnější, tvrdě přirážel až jsem se musela držet lavičky a snažit se být zticha. Myslela jsem že vydrží déle než poprvé, ale naštěstí tomu tak nebylo, protože do mě bušil tak trvdě že jsem byla přesvědčená že všem okolo musí být jasné co probíhá. Cítila jsem jak mě pevněji sevřel za boky a hluboko přirazil, poté mě zaplnil druhou dávkou semene. Když přestal stříkat, ihned se vytáhl.
Ulevilo se mi že skončil, ale byla jsem i trochu frustrovaná. Začala jsem cítit základy pro svém druhý orgasmus a náhlý konec a rychlé zmizení penisu mě nechali rozdělanou. Tísnila mě představa že budeme odhaleni, ale nakonec mi skoro přišlo líto že to skončilo.
Marek to nejspíše musel cítit podobně. Jeho ruce se mě lehce dotýkali ještě několik minut, poté vyhrnuli moji blůzku. Cítila jsem jak rozepíná moji podprsenku a jak padá z mých prsou, potom začalo mačkání a tahání za bradavky. Rychle se nalily krví a můj zadeček se začal svírat touhou po tvrdém penisu, který tam nebyl. Být napůl odhaleni mě muselo vzrušovat. Nikdy předtím jsem tolik netoužila po orgasmu.
Otevřela jsem údivem pusu, když jsem cítila jeho péro, znovu tvrdé, jak se otírá o mé naběhlé pysky. Marek nebyl nikdy schopný postavit ho třikrát za sebou. Zvedla jsem překvapením oči, podívala se k přepážce odkud se házeli dorty a uviděla svého manžela, čerstvě převlečeného do fotbalového dresu jak na mě mává. Moje pička se snadno otevřela stálému tlaku.
Otevřela jsem pusu abych na něj zavolala, ale rychle jsem ji zavřela a stiskla zuby k sobě abych na sobě nedala vidět probíhající druhý orgasmus. Čurák za mnou do mě bušil a cítila jsem prst kroužící kolem mého análu když na mě Marek zavolal. „ahoj zlato. Helena říkala že budeš pracovat ještě směnu navíc jako terč. Uvidíme se až doma po zápase.“ Zamával a zmizel. Podívala jsem se po Heleně a zahlédla jak velký a umaštěný muž jí předává pětistovku a jde k směrem k zadnímu vchodu do stanu.
Helena se na mě usmála „Dobrá zpráva, Katko. Daří se nám vybrat více peněz na útulek než všechny ostatní směny!“
Měla jsem začít křičet. To nebyl Marek. Zatraceně, měla jsem.
Zatraceně – jsem šukaná za peníze!
Náhle mi došlo, že čurák který je právě teď v mé kundě patří nějakého neznámému a tamhle stojí další co čeká až zaujme jeho místo tak jako to určitě udělali už ostatní předním. Došlo mi to naráz. Moje píča a kozy byly prodány. Prodány mužům, které možná i znám.
Prodány Helenou! Prodána jako jalovice k obskočení kterýmkoli býkem ve stáji s dvacetidolarovkou.
Zkusila jsem se vykroutil pryč od aktuálního prorážeče, ale řetězy a popruhy od lavice na níž jsem klečela a upevnění mé hlavy drželo pevně všechny mé frustrující pokusy. Všeho čeho jsem dosáhla byl pohyb zadkem nahoru a dolu a do stran. Nemohla jsem se dostat dopředu nakolik abych se zbavila čuráku uvnitř. Mé pohyby způsobily že se ocas začal třít o místa uvnitř mé pičky na které dříve nedosáhl. Nevyhnutelný kontakt mezi vnikající čuráken a mým G bodem vysílal šokující příjemné vlny do mých nervů což způsobilo stanování svalů v mé kundičce.
V celkovém efektu se můj pokus o osvobození proměnil ve zvětšení mého vzrušení. Čím více jsem se snažila uhnout tím tvrději mě narážel dopředu. K tomu navíc neznámý začal reagovat vzdycháním. Slyšela jsem jak se předklonil dopředu když se zarazil co nejhlouběji do mé kundy „ Můj Bože!
To je ženská! Tohle je nejlepší jízda mého života!“
Došlo mi že můj návštěvník si mé pokusy o osvobození vyložil jako přechod z pasivní šukačky na aktivní soutěžení o to kdo bude mít z nás dvou sexuálně navrch. Zkusila jsem sevřít svoje kegel vaginální svaly a odolat jeho penetraci, ale jeho jedinou reakcí bylo další povzdechnutí… něco jako „…Těsná jako panna …. Přiráží jako děvka …. Dojí můj ocas“
Potřebovala jsem se dostat pryč, ale udělat to tak abych nepřitáhla žádnou nežádoucí pozornost od rodin na festivalu. Takže jsem nemohla plakat, ani křičet na mého vetřelce, ani křičet na Helenu. Bylo to zároveň ponižující a stimulující smíchané dohromady v jednom okamžiku.
Všechno tohle zápolení mělo na mě nečekaný následek. Uvědomila jsem si že jsem na hraně velkého orgasmu a všechno to kroutění se a přírazy mě posouvaly výše a výše k vrcholu na kterém jsem nebyla od svatební cesty. Ještě a ještě a na vrchol! Vše co jsem mohla udělat bylo zadusit výkřik deroucí se ze mě když se celé mé tělo otřásalo probíhajícími opakovanými vlnami rozkoše. A návštěvníkům čurák zaplavil moji kundu dalším semenem.
Když návštěvník změkl a vyklouzl z mé pičky přišla Helena ke mně a řekla tichým hlasem „Katko drahoušku.
Kdybych věděla že se tolik bavíš, mohli jsme s tím začít už včera. Musíš udržet svoje nadšení na uzdě když chodí okolo rodiny s malými dětmi!“ „Slibuji ti, že se budeš moci uvolnit více v průběhu tvojí směny zítra večer, když budou kolem chodit pouze dospělí....
SAXS
Příspěvky: 1
Registrován: úte 13. zář 2016 19:00:39
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Nezapomenutelný zážitek na pouti

Příspěvek od SAXS »

Skvěla povítka doufám v pokračovaní.
kohout50
Příspěvky: 2611
Registrován: úte 06. zář 2016 9:44:12
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsme pár,on kanda,ona nechce ani slyšet
Bydliště: Náchod

Re: Nezapomenutelný zážitek na pouti

Příspěvek od kohout50 »

Nádhera,už se těším na pokračování
Hatta
Příspěvky: 1
Registrován: sob 19. lis 2016 13:21:27
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Nezapomenutelný zážitek na pouti

Příspěvek od Hatta »

Skvělé, doufám v brzké pokračování.
AndyGa
Příspěvky: 63
Registrován: ned 07. srp 2016 23:51:27
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Nezapomenutelný zážitek na pouti

Příspěvek od AndyGa »

Božské... těším se na její další směnu! Snad pak bude sama od sebe chtít dělat děvku
frtfrt
Příspěvky: 193
Registrován: stř 21. led 2015 18:21:18

Re: Nezapomenutelný zážitek na pouti

Příspěvek od frtfrt »

Bude pokračování? Byla by škoda kdyby to skončilo.
AndyGa
Příspěvky: 63
Registrován: ned 07. srp 2016 23:51:27
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Nezapomenutelný zážitek na pouti

Příspěvek od AndyGa »

Napište někdo prosím pokračování...
maxmann
Příspěvky: 7
Registrován: sob 17. led 2015 13:47:00

Re: Nezapomenutelný zážitek na pouti

Příspěvek od maxmann »

tiez by som velmi rad cital pokracovanie tohto fascinujuceho pribehu
jjj3
Příspěvky: 157
Registrován: sob 07. led 2017 14:25:17
Pár slov o nás: dominant v typologie nejblíže profilu Lord a Magistr

Re: Nezapomenutelný zážitek na pouti

Příspěvek od jjj3 »

dobrá tedy pokračování napíši, ale až poté co dokončím co mám rozepsané teď, tak prosím o trpělivost
Uživatelský avatar
KarelK1968
Příspěvky: 671
Registrován: čtv 02. úno 2017 18:45:06
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Manželé s Kanda zkušenostmi toužící po prima přátelích s výhodami, kteří jsou i pro normální zábavu ne jen pro sex hrátk0y.
Bydliště: Borovany
Kontaktovat uživatele:

Re: Nezapomenutelný zážitek na pouti

Příspěvek od KarelK1968 »

Pěkné těším se na pokračování
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Andy6969, dady, dupers, jabuh, romanec a 37 hostů